Opinie o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

Roman

Widziałem że Alnor szuka chętnych na staż https://www.alnor.com.pl/index/firma/praca-w-alnorze2/ Był już ktoś stażystą tutaj? Jakieś opinie o firmie?

Dominika
@Roman

Mam bardzo dobre doświadczenie ze stażu podczas którego można zdobyć wiedzę i handlową i marketingową i produktową + wiedzą jak w takich organizacjach co zatrudnia ponad 500 osób się pracuje. . w Exporcie dowiesz się jak obsługiwać klientów, poszukiwać i pozyskiwać ich, wysyłać maile handlowe wg mnie - super z tego co wiem to kilka osób zaczynało od stażu, potem była praca regularna

@Roman

Skończysz staż skończysz pracę chyba że będziesz tyrał za nie całe 3k. W ogłoszeniach kłamią nie ma żadnego multisporta a ubezpieczenie to jakaś farsa, nie obejmuje wypadków które mogą przydarzyć się na produkcji.

Alek
@Roman

Jak najbardziej polecam, szczególnie jak jesteś na studiach, można się wiele nauczć. Super atmosfera. Zawsze można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych osób, bez nerwów i zawsze wszystko wytłumaczą.

Ona tak by chciała
@Alek

Chyba Cię dobrze pogięło z tą atmosferą i pomocą i co jeszcze ... Lo...a ci zrobili ????Na takich liczą bo można nimi manipulować można być ich Panem i Mentorem... a może i Napoleonem.

Legia
@Ona tak by chciała

Obus pracy dla muzynow charowka jak sto lat temu patrzą Ci na ręce jak byś kogoś zabił podwyżki dają tym co podpierdalaja robota dla gęsi odpowiednia zakład policyjny

Renata
@Ona tak by chciała

Do "Ona tak by chciała" - w jakim dziale miałeś/ miałaś staż, praktyki ? Skoro w tym temacie się wypowiadasz. Chyba że tak generalnie jedziesz po firmie bo ci się w niej nie ułożyła praca. Teraz masz swoją firme, dajesz innym pracę i płacisz więcej niż inne firmy. Bo jeśli nie ......

Renata
@Legia

Do Legia Sto lat temu takich maszyn nie było, bo sprzęt jest najwyższej jakości. Jak ktoś uczciwie pracuje to patrzenie na ręce nie przeszkadza. Tobie przeszkadzało???? Dlaczego ?

W jakich godzinach pracuje produkcja? I w jakich godzinach kursują busy opłacane przez firmę?

nick

są 3 zmiany całodobowo

@nick

A te busy pracownicze kursują tak jak zaczyna pracę produkcja?

Łukasz

Tak te autobusy są specjalnie dla produkcji, nikt inny tym nie jeździ. Uwaga opłacane są one z pieniędzy funduszu socjalnego, więc osoby które dojeżdżają własnym autem są stratne ponieważ żadnych dodatków na benzynę nie dostają a autobusy są 'darmowe'. Podobnie ma się sytuacje z obiadami, również pracodawca z funduszu dopłaca połowę, normalnie obiad kosztuje koło 12 złotych a tak to kolejny raz osoby które nie korzystają tracą, ponieważ nie dostają nic w zamian, a pieniądze z funduszu socjalnego są wydawane. Nie idzie się dogadać żeby dostawać większą pensje a nie korzystać z tych 'dodatków'. Nie ma mowy o takich rzeczach jak ekspres do kawy, znajduje się on tylko na wyposażeniu oddzielnej stołówki dla biura, co już pokazuje jak firma dystansuje się od pracowników niższego szczebla.

Helena
@nick

Czyli pracujecie w Alnor na trzy zmiany. A czy nocki są dodatkowo płatne? Jeśli tak, to ile?

łukasz
@Helena

tak, według stawek ustawowych nic więcej. Dodatkowo na nocnej zmianie nie ma przygotowanego posiłku. Również przy pracy w soboty brak jest obiadów. Stawki za soboty ciut lepsze, podwójna, chociaż dla mnie i tak nie są interesujące.

mixx

Witam jakie są zarobki na rękę na stanowisku magazynier i ogólnie jaka jest atmosfera w pracy.

Gucio

Ok 10 tys.zl

Jola
@Gucio

Podbijamy 15 tys.zl

Mary
@mixx

Atmosfera do bani ...ale tam chyba się idzie do pracy a nie na pogaduchy i tego typu ...

Elektryk wysokich napięć
@mixx

To Ci powiem pięćset złotych a dykty (usunięte przez administratora)z tą robotą ????

nick
@mixx

o zarobkach nie wolno mówić są na takim poziomie że sami się tego wstydzą

wzw
@mixx

Dają umowę najniższa krajowa jakaś tam premia podobno i tyle w temacie żadnych rewelacji nie dostaniesz na początek

wzw
@Jola

Jak ktoś zadaje pytanie to odpowiedź powinna być pomocna Pajacu

a czemu nie
@mixx

Zarobki troszeczkę słabe stawki proponują niby to koło stolicy chyba że ktoś z okolicy ma do pracy niedaleko no ale może coś się poprawi bo szukają osób do pracy tylko słabo płacą niczym szczególnym nie zachęcają

radosny

Firma ma dobre opinie więc wystarczy dobrze robić swoją pracę a będzie pełna satysfakcja.

Piotrek

Jak poczytasz oceny na google to zauważysz że wystawiają je kierowcy którzy czekają na załadunek - zazwyczaj nie są to nasi Klienci ale mimo wszystko dokładamy wszelkich starań aby cały czas usprawniać załadunki, pracę na magazynie, produkcji czy pracę w biurze.

John
@Piotrek

Kierowca to nie klient ??? przecież to klienci nie jeden raz podsyłają swoich kierowców po odbiór ... Dobrze że dokładacie starań tak jak z wypadkami przy pracy na produkcji aby składki wypadkowe nie poszły do góry ????

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Szymon

Jakich zarbków brutto można się spodziwać rozpoczynając prace jako pracownik produkcji ?

@Szymon

Minimalną krajowa plus premia ...(może 100 zł dołożą więcej aby obciachu nie było) ale temu kto premieje widział ...to jak wygrana 6 w totka

Pomysl
@Szymon

https://www.alnor.com.pl/index/firma/praca-w-alnorze2/dojazd.html. I teraz pomyśl na kogo firma stawia ? Nie na pracownika z okolic Pruszków, Warszawa etc bo nikt za taką kasę nie przyjdzie więc gdzie szukają że opłaca się zapłacić za autobus a nawet za michę aby tylko dobrej pensji nie dać Pomyśl dwa razy a jak trzeba to i trzy.

jurek
@Tomek

czy z tymi premiami to jest tak że nie dostaniesz ile jest tej premi do podstawy bo słyszałem ze 30%+podstawa proszę o odpowiedź dziękuję bardzo i pozdrawiam

Byłem na rozmowie jako mechanik stawka szkoda muwić ..Masakra mam 15 lat doświadczenia chyba szukają ludzi dopiero po szkole.Nie Polecam.

Ona by tak chciala

Witam to co obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej to fikcja ...mowa była ze potrzeba pracowników długofalowych ...ze nie po to uczą 3 miesiące by nie przedłużać umów ....wszystko brednia ....przyjmuja i zwalniaja ...a jezeli chodzi o poziom ludzi nie wszystkivh oczywiscie to buractwo i wiesniactwo nie zna granic ....zastanowiliby sie co niektorzy ze jsk nie chca pomic to chociaz niech nie przeszkadzaja ....brak kontroli jakiejkolwiek ....jesli chodzi o to co ludzie robia zamiast zajac sie robota zajmuja sie innymi ludzmi ...to chore. ...prostactwo i wiesniactwo przekracza normy halasu na produkcji

Mirek
@Ona by tak chciala

Ciekawa opinia i ZERO konkretów, tak aby wyłącznje zniechęcić. Napisz jaki dział, wydział, co robiłeś, co dokładnie było nie tak, pokaż kilka faktów bo w innym przypadku każdy pomyśli że to ktoś z zewnątrz obmawia firmę bez jej znajomości.

Inspekcja pracy powinna tam wpaść na niezapowiedzianą kontrole i sprawdzić poziom hałasu. Ponieważ przy takich kontrolach najgłośniejsze maszyny są wyłączane a pracownicy na czas kontroli przenoszeni na inne działy.

Helena
@Paweł

Dobrze wiedzieć, ale szukam jednak informacji co do warunków zatrudnienia w Alnor. Przede wszystkim, na jaką umowę zatrudniają na początku? Mam nadzieję, że odpowiesz

Niki
@Helena

Na pełny etat.

Po mimo pracy tam już od kilku lat brak znacznych podwyżek. Hr działa beznadziejnie nie interesują się potrzebami pracowników z produkcji,magazynu. Nie doceniają doświadczenia pracownika, bo przecież nowa osoba zanim się wdroży jak obsługuje się daną maszynę mija z pół roku, a mimo to nowe osoby dostają prawie tyle samo co doświadczeni pracownicy. Obiecanki typu karta sport to fikcja, dofinansowanie obiadu jest ale co jeśli ktoś ich nie jada bo są nie smaczne, to jego pieniądze z funduszu pracy idą na innych posiłki. Darmowy dojazd też jest ale tylko dla tych z autokarów a jak już ktoś mieszka nie po drodze to za benzynę płaci sam. Tak że nie polecam, ja zrezygnowałem i znalazłem ofertę bez problemu o kilkaset złotych większą, bez hałasu.

Nie polecam 5 lat na produkcji a nowe osoby dostają lepszą stawkę niż staży pracownicy. Brak podwyżek! Oni liczą na osoby które przyjdą na 3 miesiące a później odchodzą bo nie ma podwyżek. Nie polecam.

Ernesto

Byłem na rozmowie bardzo sympatyczna Pani rekrutująca nowych pracowników. Jednak warunki pieniężne są słabe przynajmniej na początek najniższa krajowa przez 3 msc w systemie 3 zmianowym trochę słabo. Jakby dali kwotę brutto z 3 z przodu (mowa o podstawie bez premii) myślę że by nie mieli takiego problemu z zatrudnieniem, bo to jednak 3 zmiany :) Tyle mogę powiedzieć zrezygnowałem ze względu na słabe wynagrodzenie podstawowe i poszedłem gdzie indziej :)

nowy
@Ernesto

Ernesto, miałeś do tego prawo - możliwe że znalazłeś i ktoś dał ci tyle ile chciałeś ja przyszedłem w maju i po tym czasie wiem tyle że : wypłata jak w zegarku i się nie stresuje w przeszłości miałem z żoną trudne chwile, jedzenie bardzo smaczne, dowożą do pracy wiec można się też zdrzemnąć, maszyny pierwsza klasa - więc nie ma problemów, mi zmiany pasują bo mogę w ciągu dnia pozałatwiać sprawy, czy ludzie w porządku ? wydaje się ze tak, ale to pewnie okaże się w przyszyci ? czy są minusy .... jasne - kasy mogło by być więcej, ale zobaczę jak to będzie potem, dużo trzeba robić bo pilnują by się nie nudzić a mogło by być troszkę oddechu, spory hałas na produkcji to mi przeszkadza bo wcześniejszej miałem bardziej cichą prace. to moje zdanie, niech każdy spróbuje czy mu pasuje, albo szuka gdzie indziej

Stasiek

Wyjaśni ktoś dlaczego te dziady szukają od 4 lat magazyniera i jeszcze go nie znaleźli??

Anoinowy Magazynier
@Stasiek

Pracowałem tam prawie 2 lata i chętnie ci odpowiem na to pytanie,30 - 35% magazynierów w alnorze to ćpuny a z takimi ciężko się pracuje.Częste zabieranie premii przez kierownika i brygadzistów jest kolejnym powodem dla którego brakuje tam ludzi do pracy,nowych ludzi którzy nikogo tam nie znają traktuje się jak śmieci.Kierownik magazynu i jego zastępcy są naprawdę w porządku wobec ludzi ale brygadziści to idioci którzy rozumy pozjadali i myślą że mogę zrównać z błotem każdego nowego pracownika.To są głowne powody przez które brakuje tam magazynierów i będzie brakowało jeszcze długo długo

Karl
@Anoinowy Magazynier

Dobre pełna zgoda !!

Robert
@Stasiek

Bo więcej chłopaków tam potrzeba bo jest coraz więcej roboty. Znaleźli kilku fajnych, teraz to chyba juz jest spoko ekipa. Czy dalej potrzeba będzie przyjęć?

Robert

Pracuję w firmie Alnor od kilku lat na produkcji. Przełożeni Okej, chodź wymagający. Pracy dużo ale wynagrodzenie ok i zawsze w terminie. Bardzo cieszą ciepłe posiłki na stołówce, które są od ponad roku.

Edyta

Zajrzałam na stronę internetową firmy, ale nie znalazłam tam ogłoszeń o pracę. Wiecie, czy aktualnie trwają jakieś rekrutacje? We wcześniejszych wpisach pojawiła się informacja o tym, że istnieje system premiowy, od czego zależy przyznanie dodatku? Czy praca jest zmianowa?

Jany

Super firma, bardzo przyjazna dla pracowników, możliwość rozwoju osobistego, naprawdę polecam dla osób chcących uczciwie i sumienie pracować, bez ściemy

Jerzy

Firma potrzebuje pracownika to daje ogłoszenie. Nie widzę związku z ponownym ogłoszeniem a złą opinią o firmie.

Jak nie chcą mieć w Alnorze problemów z zatrudnieniem pracowników,to najlepiej niech zmienią osobę która ich rekrutuje,mowa o pani Aleksandrze! Tragedia! Pozdrawiam.

@Gość

Tak zgadzam się, pani Aleksandra od razu na początku odstrasza swoim niemiłym zachowaniem, na pewno nie jest to osoba kompetentna do rekrutacji !!!

gość
@Gość

Akurat się nie zgodzę. Pani Aleksandra to konkretna i rzeczowa osoba, która od razu rozpozna czy ktoś się nada na dane stanowisko czy nie. Rozumiem, że się nie dostałeś, stąd te żale? Trzeba umieć sie zaprezentować, a nie oczekiwać że dostaniesz wszystko na tacy...

Coco
@gość

Pani Oli brakuje ogłady...

@Gość

Dokładnie!! Też miałam z nią przyjemność!

JA

Alnor jest dużą firmą, zatrudniającą ponad 500 pracowników. Myślę więc, że w przypadku tak rozbudowanej organizacji ciężko jest zadowolić wszystkich, a już w szczególności tych, którzy nie przeszli pomyślnie procesu rekrutacji i mają z tego powodu żal... Pracuję tu od kilku miesięcy i nie planuję zmiany, mimo, że miałam w tym czasie propozycję pójścia na rozmowy też do innych firm (z których nie skorzystałam, bo nie czuję póki co takiej potrzeby). Wydaje mi się, że jeśli chce się pracować i rzetelnie podchodzi się do swoich obowiązków - jest to doceniane i wynagradzane. Jeśli ktoś chce się tylko zatrudnić i z samego faktu bycia pracownikiem czerpać profity, powinien chyba szukać szczęścia gdzie indziej :-)

Coco
@JA

co za brednie...

Iza
@JA

Jakie brebdnie piszesz. Jak znow po mieiacu wyrzucili to smamo ogłoszenie. Skoro jest tak switnie to czemu co chwila szukają??!!!

Edyta

@Coco, czy mógłbyś/mogłabyś rozwinąć swój komentarz o parę merytorycznych faktów? Z tego co się mogę domyślić pracujesz w firmie alnor. Co mógłbyś/mogłabyś o niej powiedzieć? Jaka panuje tam atmosfera?

Edyta

@JA, a czym zajmujesz się w alnor? Widzę, że jesteś zadowolona z pracy w tym miejscu. Czy pracownikom alnor przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w alnor? Co możecie powiedzieć o współpracy z tym pracodawcą? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. - Wola Mrokowska

• Jak się pracuje w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.