PTTK "Posejdon" Legnica

Kunice

Opinie o PTTK "Posejdon" Legnica

bnjm

no tylko własnie oni nie ogłaszaja się na portalach o pracę ostatnio @Ajaja i cięzko jest ich namierzyć niestety. No bo wtedy trzeba wiedzieć ze szuka sie w konkretnej firmie juz zatrudnienia, a ni ogólnie

PTTK "Posejdon" Legnica: solidny, profesjonalny, rozwojowy; Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: Bardzo dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są Fantastyczni. Najbardziej podobało mi się w PTTK "Posejdon" Legnica: Wszechstronność, atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w PTTK "Posejdon" Legnica: Nie ma takich rzeczy

Zostaw opinię o PTTK "Posejdon" Legnica - Kunice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTTK "Posejdon" Legnica