Opinie o "AGRO-TEST" Galiczak Marek w Przystajń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie "AGRO-TEST" Galiczak Marek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie "AGRO-TEST" Galiczak Marek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "AGRO-TEST" Galiczak Marek w Przystajń

Jak długo czekaliście na odzew z "AGRO-TEST" Galiczak Marek? Oddzwaniają zawsze?

Pracownik biura Nowy wpis

Dzień Dobry, zawsze oddzwaniamy- prosimy o podanie swojego numeru telefonu, bądź prosimy o telefon 602653500 :)

Waldemar

Dobra robota, dobra kasa. Wszystko na czas.

@Waldemar

Dobra kasa to ile? Podasz jakiś przedział?

Hoof trimming
@Waldemar

Dobra kasa? Kto pisze tą opinie pracownik galiczaka który nie był nawet w oborze. O pieniądze w tej firmie to trzeba się wykłucać, nie bez powodu ogłoszenie o pracę wisi od ponad dwóch lat wiadomo z jakich przyczyn. Nie wspomnę o jakości wykonywania usługi robią ją ludzie którzy nawet nie znają anatomii racicy.

Małgorzata
@Hoof trimming

Nie no nie przesadzaj jak niby ogłoszenie może wisieć od dwóch lat? To co się odbywa na tym stanowisku niby przez cały ten okres?

Hoof trimming
@Małgorzata

No jak, jak. Normalnie wiesz co to jest wsteczne wyszukiwanie? Sprawdź od kiedy szuka on ludzi.

Małgorzata
@Hoof trimming

Serio? A chociaż jakaś oferowana stawka od tych dwóch lat się tam zmieniła czy opis niezmienny?

@Hoof trimming

Pracowników szukam od 19 lat to chyba normalne jak firma się powiększa i zatrudnia kolejne osoby, fakt niektóre ogłoszenia nie są wygłaszane a portale je utrzymują jako aktywne.

Właściciel Nowy wpis
@Hoof trimming

Można sprawdzić od kiedy się szuka ludzi i jak często zmieniasz prace lub jej szukasz. Na to samo wychodzi jak się firma rozwijają szuka ludzi a pomysł co robisz tutaj ciagle szukając oferty pracy. Szkoda ze nikt nie wymyśla portalu ocen pracownika wstaw Cv a pozwala oceniać nie zweryfikowanym kontom firmę . Oceniasz daje pełen dane będzie to przynajmniej wiarygodna ocena

Dziękuje Nowy wpis
@Waldemar

Dziękuje. Więcej ludzi ma czas na hejt niz na pochwalnie bo ci co Henryka się nudzą a ci zadowoleni zwyczajnie pracują i nie maja czasu na głupoty i sianie fermentu

Łukasz S

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że owszem praca nie jest lekka a dwa jeśli chodzi o finanse co myślę że większość osób mówi interesuje oraz warunki to mogę wypowiedzieć się z własnego doświadczenia że pieniądze które są oferowane z perspektywy pana Marka to co miało być najgorsze to wyszło w najlepszym wypadku i nawet nie bo trzeba było przepracować sześć dni bo osiągnąć 900 zł to nie wiem czy to jest takie super sukcesywne i oferta godna polecenia a jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to punkt który jest w łomży znaczy dokładnie to Piątnicy to moja babcia za czasu kiedy ja byłem w przedszkolu miała dużo lepiej w mieszkaniu niż to które jest tam

Dariusz R.
@Łukasz S

Za tą twoją pracę stania 6 dni i nic nie robienia nie wiem czemu ktokolwiek Ci w ogóle zapłacił. Przychodzisz do pracy ze zwierzętami bojąc się zwierząt. Warunki mieszkaniowe to w większości agroturystyka, gdzie warunki są zbliżone do 3* hoteli. Pozdrawiam kierownik zespołu.

@Łukasz S

Jak za 6 dni 900 to chyba nie jest zle biorąc pod uwagę pierwszych dni w pracy i większych oczekiwań, noclegi jak noclegi są różne często na to wpływu nie mamy ale to praca na wioskach, spanie w agroturystyce. Jedno zachwalają drudzy nagują ale normalne jest ze ktoś idąc do Pravy na obore wymaga by to był hotel 5* i jeszcze za bycie samo mu zapłacono

Kacper

A mówicie ze praca nie jest lekka, co macie na myśli?

@Kacper

Praca jest przy zwierzętach wiec zależności od tego co można ocenić za lekkie czy w prace w biurze czy na gospodarstwie rolnym

Aplikowałeś do firmy "AGRO-TEST" Galiczak Marek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Praca dobrze płatna, lekka nie jest, ale wypłata na czas. Polecam Pana Marka

Praca nie jest bardzo lekka, ale pieniądze zawsze na czas i wszystko się zgadza.

Zostaw merytoryczną opinię o "AGRO-TEST" Galiczak Marek - Przystajń

• Jak się pracuje w "AGRO-TEST" Galiczak Marek?

Zobacz opinie na temat firmy "AGRO-TEST" Galiczak Marek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "AGRO-TEST" Galiczak Marek?

"AGRO-TEST" Galiczak Marek