Opinie o Animex S.A. w Morliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Morliny

Bozena Wasiak

Opinie wystawiam na bardzo dobrą i polecam w tej Firmie pracę ale tylko osobom które chcą naprawdę pracować a nie tym co narzekaja .

Bożena

no własnie pracuja a narzekaja to po wodóle tam pracujecie i (usunięte przez administratora) ludziom rabiecie cieszcie sie wogóle jest praca a jak komus nie pasuje to się pozwalniajcie i nie wiem czy tak szybko znajdziecie druga bo jak wiadomo u cięzko znaleźc pracę ja szukam i co marne zarobki oferuja 1100 albo 1300 śmiechu warte w animexie jeszcze jest dobrze . Pozdrawiam oczywiscie pracowników Animexu :)

2015!!!

Ja pracuję w firmie sporo lat i na pewno do emerytury.Tylko narzekają, a wzięlibyście się do solidnej pracy.

Bozena

Ja tam nie narzekałam i bardzo mi sie podobała tylko przez głupotę się zwolniłam czego bardzo załuję na wykrawalni jest zajebiscie :)Ludzie sa bardzo fajni btygadziści ze schabów sa nad wyraz fajni niewiem co wy chcecie od tego zakładu :)

Magazynier

Kierownik (usunięte przez administratora) brak słów!

Chęci do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tadek

Jak wygląda praca na uboju?Ile biją na godzinę jakie zarobki ile zmian?

madzia

a co powiecie na temat pracy w morlinach ? Jakie warunki , jak kadra zarządzająca ?

=')

Złóż CV do cukierni mistrza jana na łukasińskiego. To chyba najlepszy zakład jaki znam bez posiadania żadnego doświadczenia. Ja jako uczeń zarabiałem tam ok. 1600,1700zł netto bez nadgodzin. Z nadgodzinami dochodziłem do 2tyś i czasem trochę ponad. Lepszego zakładu chyba już nie ma w Szczecinie.

hexenjaeger

Pracuję na wykrawalni już jakiś czas. Swoją drogą rozumiem, dlaczego mówią o niej wykańczalnia. Nawał pracy olbrzymi, pensje względem wykonywanej pracy stanowczo za niskie. Dziennie, z jednej tasmy schodzi około 100 ton mięsa. Wszystko idzie na ilość, jakość jest chińska czyli jako taka, chińska firma kupiła Animex, więc i standardy także chińskie. Zarządzenia HACCP i BHP, nie istnieją w normalny dzień pracy, poza audytami, kiedy to wszystko jest pięknie. Chociaż w trakcie audytów i tak wychodzi, że wszystkie procedury nie są stosowane codziennie. Mięso z ziemi trafia na taśmę, gdzie poniżej 1 KG powinno pozostać na podłodze, a powyżej 1 KG powinno zostać oczyszczone zanim trafi na taśmę. Nic z tych rzeczy. Spadło to podnoszą i odkładają na taśmę, brygadziści, majstrowie, kierownicy. Kontrole HACCP i BHP są za rzadkie i wydaje się że często wcześniej uzgodnione. Na taśmach pozostałości smaru, rozlany ropień jak i smar, ścierany skórą dla zaoszczędzenia czasu. Sporo zardzewiałych i brudnych od smaru elementów. Ciągłe problemy z wybijającym szambem, także na halach produkcyjnych.Toalety potrafią być zapchane i 2 tygodnie, potrafi się nawet wylać na posadzkę. Jednym słowem, syf i brud. Jeżeli ktoś bardzo chce się tutaj zatrudnić, to niech omija wykrawalnię. Zarobki marne rzędu 1500 na rękę, pracy ogrom. Dla odmiany zatrudnili ostatnio, pracowników z firmy zewnętrznej, w której większość to ukraińcy. 1300 zł na "umowie", 3000-4000 zł w kopercie na czarno. Pozdrawiamy firmę Giewont wł. Henryk Górka, gdzie oszukuje się pracowników jak i urząd skarbowy. 4-5 grudnia, referendum w sprawie strajku, przeciwko kłamstwom oraz oszustwom zarządu Agryfu.

Tejek
@hexenjaeger

Czy coś więcej o firmie Górki Henryka - Giewont - mam ofertę pracy u nich ....

piotrek

mnie się tam praca podoba lepsza taka niż żadna siedzenie na stacji PKP i zbierać na piwo choć i tacy tez się w Agryfie znajda co po 3 dniach po wypłacie już pozyczaja kwestia przyzwyczajenia do noża i można śmigać do emerytury

wojtek

Skoro macie czas na wierszyki to pracuje tam banda leni. Łącznie z tymi poganiaczami. Nawet nie potraficie odpowiedzieć na pytania. Wniosków nie ma. Oznacza to ruinę. Ja bym połowę zwolnił.

morololo

a ile zarabia pracownik gospodarczy... co pierze, obsluguje stolowke itp?ololo

kontroler

a jak jest na stanowisku kontrolera jakości? ktoś coś?

@kontroler

jak na każdym stanowisku, dużo roboty, mało czasu i ukierunkowanie na wyniki

Mr5140

Pierrr... o szopenie , narzekacie i po co , robię na pakowni mięsa i jakoś żyje.. trochę chęci i jakoś można..

xxxx

w agryfie da się pracować chodz zależy od brygadzisty na wykrawalni jest lipa każdy z nich chce tylko dopierdolic tempa aby swoja premie dostać a ludzie nic nie maja potrafią tylko wyzywac ludzi od drbili ze nic nie potrafią na boczkach tak jest ponoc kiedyś pracowala przy tasmie ale dostala awans i jej odwalilo wyzywa wszystkich nowi jak przychodzą to uciekają od razu jak ona po nich pojedzie chyba jej nikt nie bzyka bo wiecznie się po dupie drapie hahaha co do pracy to tylko przydupasy maja dobrze

Iga

Witajcie jak zarobki na stanowisku mistrz produkcji albo brygadzista Dzięki

Piotrek

Mam jedno pytanie: Ile można zarobić w biurze? Interesuje mnie praca z dokumentami oraz tłumaczenia.

Janek

O TAK ZGODZĘ SIĘ Z TOBĄ JA TAM PRACUJE TEN GIENEK TO TERAZ TRENER BEZPIECZEŃSTWA PILNUJE ABY DOBRZE KAZDEGO UJEBAC I WSZYSTCY NIM GARDZĄ TEN KWIT TO (usunięte przez administratora) WIE KTO TO ŁAZI PATRZY I TAK JAK PISZESZ CIAGLE PODPIERDALA I CHYBA ZA TO MU PŁACA A KTO TO TEN GULIWER? TO TEN ROBERCIK ZE SCHABÓW? NO CÓZ GDZIES TRZEBA ROBIC POZDRAWIAM

LOLA

LUDZIE BARDZO FAŁSZYWI INTERESOWNI I WARIATY

anons
@LOLA

sama jestes wariatka

Ty

Prezesie nasz ,,kochany '' , zdejmij nam kajdany. Pęta i okowy także wyszły z mody. Daj nam pracy daj pieniędzy bo jesteśmy blisko nędzy. Nie masz serca - skamieniało bo tobie zawsze mało , mało Gdzie tu godność , poważanie dla ludzi jedzących świńskie śniadanie . Gdyby nie dzieci , nie rodzina nikt by się Agryfu nie trzymał . Harujemy na trzy zmiany i g---o z tego mamy . Mortadela produkt znany na stołówce oklepany i pieczarką się dostanie są wrzucane prawie w każde danie . Plastereczki są kochane , gdy muszą zapieprzać każdą zmianę. Świątki , piątki czy niedzielę , harujemy jak w kieracie bo zamówienia takie macie. Nic szacunku nic godności Tony , tony dla waszej mości. Polak spuścił nos na kwintę bo chciał żyć jak Kunta Kinte ale Agryf to zrobił że żyje jak Tobi. CZYŚ TY BÓG , ŻE PROSIĆ CIĘ TRZEBA MY CHCEMY PRACY I GODZIWEGO WYNAGRODZENIA. nie trzymał .

Moje tyranie Kto ty jesteś ? Agryfinek Jaki znak twój ? Świński ryjek . Czym ta firma ? Mym ciemiężcą . Czym cię darzy ? Niską pensją . Kim tam jesteś ? Robokopem . Jak pracujesz ? Poniedziałek , wtorek,środa,czwartek,piątek w tym okienko więc z przyjemnością i uśmiechem na twarzy przychodzę i w sobotę. Za szanownym pozwoleniem przyjdę do pracy jako frajer nawet w niedzielę. Co masz za to ? Wielkie nic. Nagminne ignorowanie pracownika , jego pracy i zero premii do wypłaty .

eli
@ja

Ogłoszenia pojawiają sie na infoludku, albo idzie sie do kadr i wypełnia kwestionariusz osobowy i jak będą potrzebowali do pracy zadzwonia

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Morliny

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.