Bremed klinika

Brzeziny

Opinie o Bremed klinika

Anka

Witam dajcie znać gdzie szukać ofert pracy u nich

były pracownik

uwaga na tych ludzi, [usunięte przez moderatora] to krętacze nie płacą wypłat pracownikom, mają dużo wyroków za niepłacenie naciągają firmy i nie płacą za towar. bremed czyli twoja klinika w brzezinach została otwarta mimo, że złamano tam przepisy ppoż więc chyba zostanie wkrótce zamknieta. radze nie ufać tym ludziom.

Krystyna

Firma-tragedia!!!! Nie polecam nikomu pracy w tej "klinice". Oprócz naprawdę wykwalifikowanego personelu, czyli 3 osób jest tam chamskie zachowanie własciciela, obrzucanie obelgami pracowników, łamanie wszystkich praw pracownika oraz brak wypłacania wynagrodzeń!!! Jeśli mamy umowę o pracę, nie spodziewajmy się że wypłatę dostaniemy w terminie, będzie to mała wstępna rata miesiąc po terminie lub wcale! ja już sprawdziłam i NIE polecam.

Bremed jest kliniką założoną przez tych samych ludzi, którzy działają pod szyldem K-4 Mostostal Sp. z o.o. w Brzezichach i w Chełmie. O firmie i ludziach prowadzących tą firmę dowiecie się więcej wpisując nazwę K-4 Mostostal w okienko wyszukiwarki.

Zostaw opinię o Bremed klinika - Brzeziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bremed klinika