Opinie o Jakon Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jakon Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jakon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakon Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Dominika

@młodszy_projektant czy jesteś pewien, że chodzi Ci o mobbing. Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy zgłosiłeś to gdzieś? @Grzegorz czyli nie byłeś zadowolony z pracy w firmie Jakon Sp. z o.o. A z jakiego powodu występowały takie zwolnienia i czy w każdy piątek?

Grzegorz

Zakres obowiązków miał się średnio do określonego przy zatrudnianiu. Współpraca z górą kształtowała się nieszczególnie - złe komunikaty z góry i oczekiwania, że pracownik jest wróżką i wykona to o czym myśli góra. Zwolnienia o 15 w piątek bez uprzedzenia potwierdzam - to nadal tam panuje. Za mojej kilkumiesięcznej kadencji odeszło stamtąd 5 osób, o których wiem, a ile o których nie wiem.....? kablarze siedzą tam nadal

Dominika

@młodszy_projektant mówisz, że są inne problemy, jakie?Opowiedz o tym. @mi. widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Jakon Sp. z o.o. na jakim stanowisku pracujesz?

młodszy_projektant
@Dominika

Inne problemy tzn. wyzyskiwanie przez pracodawcę niektórych pracowników, narzucanie terminów urlopów, mobbing ze strony kierownika biura na słabszych psychicznie pracownikach. W mojej firmie nie ma osoby, która szanuje kierownika biura, są natomiast osoby które się go boją... Trzeba umieć o siebie walczyć, bo nasza branża to nie branża lekarska itp. Radzę wam wszystkim: doceniajcie siebie, bądźcie świadomi swojej wartości, nie psuje rynku pracą po 9h dziennie za 2000zł. Żadne pracodawca nie ma prawa Wam wmówić, że tyle jesteście warci. A jak mówi, że firma obecnie nie zarabia i wychodzi na zero to kłamie. To nie są instytucje charytatywne, siedzę w finansach i wiem, że żadne z większych biur nie traci, ale zawsze wam powie, że tak jest...

młodszy_projektant

Czytam te opinie i powiem szczerze, że one na pewno nie biorą się z niczego. Sam pracuję w innej firmie budowlanej (biurze projektowym) , u nas nie ma wyścigu szczurów, kablowania. Są inne problemy, ale jeśli chodzi o atmosferę między pracownikami to jest super. Jest to oczywiście zasługa pracowników, a nie pracodawcy ! Mam tylko nadzieję, że tym szumowiną kablującym, fałszywym przyjaciołom kiedyś życie odpłaci z nawiązką...

Jakon Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier Budowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
PM

Ale czy coś z tych potrąceń było niezgodnych z Umową? Czy kaucja gwarancyjna nie była zapisana?

mi.

Ja nie narzekam, niedługo stukną mi 2 lata w tej firmie. Widzę ciągły rozwój od momentu gdy się tu pojawiłem widać, że Jakon chce iść do przodu a nie stać w miejscu. Poprawa też nastąpiła w stosunku do pracowników, określiłbym że z dobrej na bardzo dobrą. O zwolnieniach w piątek słyszałem od innych, ale odkąd tu jestem nie było takiej sytuacji, więc chyba coś się zmieniło w tej kwestii, oby. Jest OK, oceniam firmę na mocną 5.

tomigraj
@mi.

Kolesiowi oprócz stuknięcia 2 lat pracy to pewnie dodatkowo stuknęła woda sodowa do mózgu, można śmiało powiedzieć, że chwycił Pana Boga za nogi. Pewnie specjalnej troski lizus.

tomasz

@nick czy mam rozumieć ze jednak mimo wszystko nie ma na to szas hmm? może to wszystko po prostu zależy od stanowiska na jakie się aplikuje nie sdzisz ?

nick

Socjale błahahahahaha

Sentos

Jaki jest czas pracy w biurze? A jaki na budowie? Dużo nadgodzin?

Ignacy

Jakie zarobki może oczekiwać inżynier budowy?

M.K.

No cóż, połowa opinii wygląda na to, że jest kompletnie wyssana z palca lub jest pisana przez osoby, które popracowały kilka miesięcy w tej firmie i zostały zwolnione z powodu nieradzenia sobie z obowiązkami. Niestety jest problem z tym jak pracownik przedstawia siebie na rozmowie o pracę a jak to się ma do jego rzeczywistych umiejętności - sam mam z tym problem gdy jest do mojego działu przyjmowana nowa osoba z rzekomym 'doświadczeniem', które okazało się nieprawdą. Takie osoby trochę są w stanie pościemniać przez jakiś czas ale prędzej czy później wychodzi to na jaw. Jedno jest pewne - osoby wyróżniające się na tle innych (ale tak naprawdę, nie tylko w ich mniemaniu) mają możliwość zrobienia kariery i awansu w tej firmie. Reszta nie - taka jest niestety brutalna prawda, nikt nie będzie inwestować w 'szaraka'. Pracuję tu od kilku lat, byłem też wcześniej w dwóch innych firmach tego typu i tylko tu widzę możliwość pozostania na dłuższy czas. Inwestują w pracowników, jeżeli będzie to mogło zaowocować. Zarabiasz dobre pieniądze jeżeli jesteś tego warty. Dostajesz różne narzędzia pracy jeżeli takie stanowisko tego wymaga. Wszystko jest jeden do jeden - jeżeli chcesz czegoś więcej wykaż się a nie żądaj. Pensja zawsze na czas - ostatniego dnia miesiąca, czasem wcześniej, na gwiazdkę zawsze premia, mnóstwo różnych imprez i wyjazdów. Nie można narzekać a wręcz duży plus. To tyle z mojej strony. Uważam, że firma jest dobra, a opinie niektóre są po prostu z kosmosu.

Sara
@M.K.

Zgadzam się z kolegą.

Droga wolna. Również pracuję w tej firmie i nie narzekam. A jeśli chodzi o wynagrodzenia to nigdy(a już kilka lat jestem zatrudniony) nie zdażyło się opóźnienie. W grudniu np wynagrodzenia są jeszcze przed świętami. Jak ktoś narzeka to niech zmieni prace nikt go nie trzyma w Jakon, ale wielu bylo takich którzy odeszli bo w innych firmach obiecywano im złote góry a później próbowali wrócić do nas. Fajnie jest ponarzekać bo tak najłatwiej. Każdy chciałby być milionerem i nic nie robić. No sory musicie grać w totka! Szanownemu Panu Kierownikowi życzę owocnego rozwoju i kariery w innej firmie!

MARCIN

czy w firmie poza przerwami na lunch można coś zjeść w czasie pracy lub wypić przy biurku chociaż kawę? Czy można w tej firmie chociaż rozmawiać z kolegą z pokoju? Bardzo proszę o odpowiedź bo nie chce trafić z rynny po deszcz

Marian

Ja właśnie rozpoczynam pracę w tej firmie. Na rozmowie całkiem ciekawie, więc jestem dobrej myśli. Z tego co wiem to szukają jeszcze inżyniera na budowę w Poznaniu.

julian

erpo byłeś już na jakiejś rozmowie z nimi i nie poruszali tej kwestii? bo w ofercie to nic dziwnego ze takiego zapisu nie daja. interesuje mnie jakie warunki proponują inżyniera budowy, co z nadgodzinami, delegacjami, mieszkaniem, uprawnieniami itp? czy ktos z obecnych pracowników mógłby się wypowiedzieć-na pewno to pomoże przyszłym kandydatom

julian

Czy ktoś z komentujących był na rozmowie? Jakie warunki proponują dla nowych inżynierów budowy?

Kaz

Rotacja jest tylko i wyłącznie ze względu, iż sam papierek nie uprawnia do wnoszenia o podwyżkę x2. Nie każdy nadaje się na Kierownika Budowy i trzeba się liczyć z pozostaniem na dotychczasowym stanowisku. Firma ma wiele wad, ale daje możliwości nauki oraz docenia najzdolniejszych i najbardziej pracowitych.

moniad

niestety - duża rotacja o czymś świadczy... pracowałam - nie polecam. Miernie, miernie...

MEJK

Proponuję każdemu przekonać się na własnej skurzę.Ja się przekonałem i już tam nie zobaczą mnie młodzi inżynierowie byle zrobić kierownika i pa pa nie ma miesiąca żeby ktoś się nie zwolnił. Na warsztacie pracuje mafia z Jarocina kierownikiem jest bardzo ale to bardzo nie miły dla ludzi pan obiecujący złote góry (proponuję go nagrywać bo i tak się wycofa z wszystkiego)oczywiście że są tam ludzie co wstawili by się za pracownikiem ale ich słowo jest mało ważne.Zarobki to ............. w piszesz jak dostaniesz wypłatę ale głośno nie płacz bo następna będzie pomniejszona .Pozdrawiam

po

Pracuję na budowie jako kierownik w Jakonie ale nie polecam. Trzeba szukać normalnej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jakon Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Jakon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jakon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jakon Sp. z o.o.?

Jakon Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Sowia 4
    62-080 Tarnowo Podgórne