Opinie o Thenpp Pracownia Projektowa Architekt Łukasz Then w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Thenpp Pracownia Projektowa Architekt Łukasz Then. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Thenpp Pracownia Projektowa Architekt Łukasz Then o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thenpp Pracownia Projektowa Architekt Łukasz Then w Bielsko-Biała

baner wywiady
XARR Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie polecam Pana (usunięte przez administratora)i jego biura. Architekt okazał się kłamcą, (usunięte przez administratora)do końca zgrywał się że wszystko jest na dobrej drodze i że czeka na dokumenty. Telefonicznie jak już udało się dodzwonić do Pana, to czarował uspokajał że wszystko jest ok że podeśle wieczorem projekt a okazało się całkiem coś innego. Nie dość że nie złożył dokumentów o odstąpienie od granic to cały czas zapewniał człowieka że to zrobił i że czeka na nie. Z miesiąca na miesiąc przekładał terminy mówiąc że nie ma jeszcze dokumentów. Dokumenty złożył w październiku 2018 (tak twierdzi) a mamy koniec marca i nadal czekamy. Projektu również nie wysłał. Zadzwoniłem do starostwa a tam przekazano mi że nie złożono żadnych dokumentów. Po co Pan Then tak długo kłamał, trzeba było powiedzieć że Pan zapomniał lub że się nie podejmuje projektu, a nie ściemniał 0,5 roku Nie wiem czy czerpie Pan z tego satysfakcje ? Mniejsza o to. Mam niestety podpisane umowy z wykonawcami, teraz będę musiał zapłacić kary. Nigdy nie piszę negatywów, ale arogancja Pana Thena zmusiła mnie. Opinie piszę też dla informacji innych, żeby uważali na Niego. Gdziekolwiek teraz dzwonie czy do starostwa czy do innych architektów lub geodetów i mówię kto zajmował się moim projektem albo kto składał "niezłożone" dokumenty to wszyscy uśmiechają się i mówią że ten Pan tak robi i nie jestem pierwszy. (usunięte przez administratora)

Biedronka Nowy wpis
@XARR

Witam Pana wlasnie mamy ten sam problem co Pan pisze .Caly czas sie wykreca z wszytskiego ...Zbawia czlowieka itd..(usunięte przez administratora)

Administrator

Jak wygląda oferta pracy u pracodawcy jakim jest Thenpp Pracownia Projektowa Architekt Łukasz Then w miejscowości Bielsko-Biała? Oczekujemy na nowe info.

Biedronka Nowy wpis
@Administrator

Witam chcialbym tego samego sie dowiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Thenpp Pracownia Projektowa Architekt Łukasz Then - Bielsko-Biała

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Thenpp Pracownia Projektowa Architekt Łukasz Then
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Juliusza Słowackiego 25
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5471993434 REGON: 240554439
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Thenpp Pracownia Projektowa Architekt Łukasz Then
Przejdź do nowych opinii