Opinie o Heads Recruitment Ltd. w Haddersfield

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Heads Recruitment Ltd.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heads Recruitment Ltd. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heads Recruitment Ltd. w Haddersfield

Szukam pracy za granicą i myślę nad złożeniem CV właśnie tutaj. Dawno się nikt nie wypowiadał, więc nie wiem, czego mogę się spodziewać. Po pierwsze, wiecie może czy firma zapewnia zakwaterowanie? Jeśli tak, to trzeba za nie coś płacić, czy jest ono darmowe? Poza tym, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Ile wynosi stawka godzinowa? 6 lat temu pisano coś o kwocie 10,43 euro brutto. A teraz?

Zadowoleni

Bardzo dobra agnecja

Honorata Nowy wpis
@Zadowoleni

Tzn dobre warunki oferują? Można poznać szczegóły proszę?

JAGA Nowy wpis
@Honorata

Czy jest to firma godna zaufania

Oszukana

Ten "Dominik" dalej działa, mało tego, ciągle używa tego samego numeru tel. i e-mail. Co chwilę ktoś do mnie pisze, że dostał propozycję pracy od niego. Nie wysyłajcie mu pieniędzy! To 100% (usunięte przez administratora)i naciągnął już nie jedną osobę!

Ela Nowy wpis
@Oszukana

To dziwne ....pan o imieniu ,,Dominik ,,nadal pracuje i mamy 2022rok.Ale jak nie ma ofert pracy w danym regionie Holandii to poprostu odmawia współpracy.

A szkolenia są organizowane w firmie czy są wyjazdowe ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Heads Recruitment Ltd.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Patryk

Pracuje w tej agencji jakis Polak ?? Prosil bym o odp na twn email patrykkorczak75@gmail.com

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Heads Recruitment Ltd.? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

sylwunia

Firma Head, w której pracuje coś około 2 miesięcy jak dla mnie jest okej. Pieniądze są zawsze wypłacane na czas, w każdą środę przychodzą solarisy. Co do pieniążków na koncie jest to kwestia indywidualna- zależy od konta. Ja posiadam w holenderskim ING i zawsze mam w czwartki ;) Pracowałam już przez tą firmę na serach w miejscowości almere. Praca od 5.45 do 14.00 lub 14.00- 22.00. Stawka nie jest zła gdyż wynosi 10.43 euro oczywiście brutto. Dodatkowo każdy dojeżdżający własnym samochodem dostaje tzw. kilometrówkę. Także nie jest źle w tej firmie, a wręcz doskonale ;) Co do samego kontaktu z biurem też nie mam żadnych zastrzerzeń. Zawsze uzyskiwałam odpowiedź na pytania które zadawałam. Kontakt telefoniczny również był o każdej porze dnia i nocy ;) Co do wyposażenia do pracy ? otrzymałam wszystko z biura tzn. buty itp rzeczy. Umowa jasna i przejrzysta, co do pytań uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi. Jestem obecnie w holandii od tamtego roku i pracowałam przez wiele różnych biur. Jak dla mnie współpraca z agencją HEAD jest doskonała. I mam nadzieje zostać tu na dłużej.

raks

Na tą chwilę chyba stawka dochodzi do 7 euro na godzine

kwal

Ja pracowałem w przez tą agencję 3 lata temu przez rok. Wtedy zarabiałem 6,50 f netto/h. Nigdy nie miałem problemów z tą agencją. Wypłaty zawsze na czas, z urlopami też nie było problemu. Polecam dwie polskie osoby: Kate i Monika, zawsze można było na nie liczyć. Nawet jak nie radziłem sobie w jednej pracy, to po kilku dniach znaleźli mi inną. Ogólnie polecam :)

Tobi

No, dobra chłopcy- może jakieś konkrety dotyczące warunków pracy. Wszedłem tu aby dowiedzieć się czegos pod względem, zarobków, atmosfery, warunków itd. Przed przyjęciem do pracy, pracodawcy przeprowadzają tzw. interview (wywiad). Ma on na celu dostarczenie większej ilości informacji na temat pracownika i sprawdzenia jego umiejętności dialogowych- jakich pytań mam się spodziewać w Heads?

tomek

Witam, Zanim wykonałem kroki jak większość osób powyżej przesłałem zapytanie do Heads Rec... o osobę z kontaktu czy współpracują z nią, etc. Jako pierwszy podejżany był adres kontaktu e-mail(polska skrzynka). Po drugie telefon polski? do kontaktu z obcym biurem za granicą? Nie otrzymałem odpowiedzi z Head Rec..., ale jak sądzę jest to oszust podszywający się pod ta firmę. Nr telefonu z kontaktu zwrotnego z e-mail nie odpowiadał(skrzynka zapełniona???) Dodatkowo informacja na temat transportu??? Jezeli juz nawet pojawi się auto widmo to zawiezie zainteresowanych do ??? Pozdrawiam wszystkich , a swoją drogą czy ktoś pojechał???

alon852

Na gębe nikomu nic się nie wysyła mając skan dowodu może wziąć jakąś pożyczke w necie aż się roi od chwilówek

ktos

JA ZGŁOSIŁEM...A TEGO PANA DETEKTYWA W BUTY SOBIE WSADŹ....

Zdezorientowana

Czy ktokolwiek z Was, którzy już wcześniej wpłacili dla tego typa kasę zgłosił to na policję ja się pytam? Każdy każdego nawoływał żeby iść a tu cisza? Toż to chwila i można by go złapać... Aż mi ręce opadają... Kto zgłosił na swoją komendę tego typka niech pisze tu, albo na e-mail detektywa który się tym zajmuje ( co jest bardziej wskazane). Ludzie zróbmy coś z tym, trochę chęci i wiary kurczę no...

ewelina

widzę, że nie jestem jedyną osobą kwestionującą wiarygodność tego człowieka... 4 października wysłałam swoją kandydaturę na adres job-england@o2.pl i wczoraj późnym wieczorem dostałam odpowiedź, którą wkleiliście powyżej... przed chwilą zwróciłam się z zapytaniem do źródła (Heads Recruitment) i czekam aż zajmą stanowisko w tej sprawie...

On znowu działa?

Skoro tu umowy poda niby 15 października... I numer ma ten sam itp to jest chyba (usunięte przez administratora). Nas zablokował w telefonie i dalej go używa... Ostro...

adam

Witam Ja też zostałem zakwalifikowany na pracę na lotnisku w magazynie. Czy to znaczy, że to wszystko lipa, że cały proces rekrutacji kończy się tylko na przesłaniu tych(usunięte przez administratora)Millenium...? Przywożą ludzi do U.K. i na tym koniec, czy nawet i ten bus to ściema ? Bardzo proszę o odpowiedż, bo nie wiem czy z nimi jechać... Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, Adam

Oszukana

Proszę pisać na maila w/w detektywa. Dziś osobiście byłam na posterunku policji i zgłosiłam całą sprawę. Proszę każdego aby również zgłaszał do swych komisariatów policji aby było jak najwięcej zgłoszeń. Sprawa dzięki temu nabierze rozpędu.

casiopeia

Myślicie, że jest sens iść na policję, jeżeli nie wysłaliśmy przelewu ani ksera dowodu? Jest jakiś paragraf na samą próbę wyłudzenia kasy i danych? W sumie gościu ma dane z cv...

a

Ja niestety też wpłaciłem.

x

Ja i mój chłopak.

Zostaw merytoryczną opinię o Heads Recruitment Ltd. - Haddersfield

• Jak się pracuje w Heads Recruitment Ltd.?

Zobacz opinie na temat firmy Heads Recruitment Ltd. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heads Recruitment Ltd.?

Heads Recruitment Ltd.