Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j. w Jankowy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j. w Jankowy

Cotygodniowy klient Nowy wpis

Na magazynie gburowaty kierownik, poziom jego zachowania do klienta żenujący, wchodząc tam z zamówieniem, czuje się jakbym zrobił mu jakaś kare, że musi tam pracować. Reszta chłopaków w porządku, ale kierownik do zmiany , bo widać psuje atmosferę

Nikt Nowy wpis

Czy są teraz przyjęcia do meble Jurek.

Miron Nowy wpis

Wiecie może czy potrzebni są nowi ludzie? Warto składać cv?

Tymon

Wprawdzie słyszałem, że to dobra firma ale taka cisza na forum? Czy dlatego, że jest dobrze?

Stolarz Nowy wpis
@Tymon

Warunki są w porządku, wiadomo wszędzie trzeba pracować, a jak cos potrzeba to na spokojnie do szefa podejsć

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Serwisanta/ elektryka do napraw urządzeń agd?
Arek

Tak jak wszędzie trzeba pracowac,wiadomo nikt za siedzenie nie zapłaci. Wiadomo ze praca po 10 godz dziennie jest męcząca,ale zarobić można. Stawki płacą duże

Aaaas

Czy ktoś wie jaka jest tam obecnie sytuacja?jakie stawki?jakie godziny pracy?

pracownik 22

Skoro ciężko mu dać urlop to chyba znaczy że jest dużo pracy. Nie musisz zostawać po godzinach jeśli nie chcesz on tylko daje możliwość zarobienia pieniędzy jeśli tam pracujesz i Ci się nie podoba to odejdź, ale nie dawaj złych opinii bo to jest uszczerbek w firmie, a nie każdy ma takie zdania jak co po niektórzy. Ja uważam, że w tej firmie jest BARDZO DOBRZE. Szef daje możliwość zarobku w okresie gdy jest więcej pracy, nie chcesz zostać nie musisz. Nie tylko w okresie większego obrotu. Warunki również są dobre. Gdybym miał wybrać to z pewnością bym wybrał tą firmę.

stefan

[usunięte przez moderatora] żeby cieszyć się dobrą opinią wśród ludzi to trzeba być człowiekiem dla swoich pracowników, a nie robić z nich niewolników. pozdrawiam wszystkich jeszcze tam pracujących i życzę wytrwałości bo w tej firmie raczej się nic nie zmieni.

Xxxx

Znam ludzi którzy pracują tam 2, 5, 8 lat i są bardzo zadowoleni. Jeśli chce sie pracować to sie będzie zawsze zadowolonym, a jak sie jest nierobem to będziesz miał problem o wszystko .

fan

żadnemu nawet pracowitemu człowiekowi w żadnym wypadku nie polecam tej pożal się boże fabryki.. nikt normalny nie powinien tam pytać się o pracę tymbardziej potwierdzają to idiotyczne 'innowacje' wprowadzane przez załogę "rządzącą".. rządzenie to za dużo powiedziane.. powinno się raczej powiedzieć pomiatanie ludźmi i nie liczenie się z żadnym człowiekiem.. obowiązkowe soboty i 10 godzin to mało powiedziane.. same rzeczy ustalane z góry i nakładane na człowieka powinny dawno zostać zgłoszone do inspekcji pracy.. właściciel powinien się wstydzić szczególnie za jedną osobę.. dziwi mnie jeszcze, że ci wszyscy ludzie nadal tam pracują.. w sumie dobrze bo inni normalni na ich miejsce nie przyjdą także zakład powinien się z tym liczyc ze bez szanowania człowieka za daleko nie zajdzie.. kwestia czasu a wszystko [usunięte przez moderatora]

pfff

chyba kpisz? nie wiem kto dodal ten komentarz ale jestes smieszny, wlasciciel jest conajmniej niepoprawny... pretensje o byle co do pracownikow, urlop to wielka łaska z jego strony praca jak w [usunięte przez moderatora] po 10+h o sobotach nie mowie nawet... odradzam kazdemu kto chce tam isc do pracy ,,Arbeit macht frei\" motto zakladu...

Słowa kojarzące się z FABRYKA MEBLI JUREK (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako BARDZO DOBRĄ ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .W PORZĄDKU.. .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j. - Jankowy

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j.
2.9/5 Na podstawie 26 ocen.
  • 74A
    63-604 Jankowy
  • NIP: 6191009681 REGON: 250570643 KRS: 0000098490

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j.