FABRYKA MEBLI JUREK

Jankowy

Opinie o FABRYKA MEBLI JUREK

pracownik 22

Skoro ciężko mu dać urlop to chyba znaczy że jest dużo pracy. Nie musisz zostawać po godzinach jeśli nie chcesz on tylko daje możliwość zarobienia pieniędzy jeśli tam pracujesz i Ci się nie podoba to odejdź, ale nie dawaj złych opinii bo to jest uszczerbek w firmie, a nie każdy ma takie zdania jak co po niektórzy. Ja uważam, że w tej firmie jest BARDZO DOBRZE. Szef daje możliwość zarobku w okresie gdy jest więcej pracy, nie chcesz zostać nie musisz. Nie tylko w okresie większego obrotu. Warunki również są dobre. Gdybym miał wybrać to z pewnością bym wybrał tą firmę.

stefan

[usunięte przez moderatora] żeby cieszyć się dobrą opinią wśród ludzi to trzeba być człowiekiem dla swoich pracowników, a nie robić z nich niewolników. pozdrawiam wszystkich jeszcze tam pracujących i życzę wytrwałości bo w tej firmie raczej się nic nie zmieni.

Xxxx

Znam ludzi którzy pracują tam 2, 5, 8 lat i są bardzo zadowoleni. Jeśli chce sie pracować to sie będzie zawsze zadowolonym, a jak sie jest nierobem to będziesz miał problem o wszystko .

fan

żadnemu nawet pracowitemu człowiekowi w żadnym wypadku nie polecam tej pożal się boże fabryki.. nikt normalny nie powinien tam pytać się o pracę tymbardziej potwierdzają to idiotyczne 'innowacje' wprowadzane przez załogę "rządzącą".. rządzenie to za dużo powiedziane.. powinno się raczej powiedzieć pomiatanie ludźmi i nie liczenie się z żadnym człowiekiem.. obowiązkowe soboty i 10 godzin to mało powiedziane.. same rzeczy ustalane z góry i nakładane na człowieka powinny dawno zostać zgłoszone do inspekcji pracy.. właściciel powinien się wstydzić szczególnie za jedną osobę.. dziwi mnie jeszcze, że ci wszyscy ludzie nadal tam pracują.. w sumie dobrze bo inni normalni na ich miejsce nie przyjdą także zakład powinien się z tym liczyc ze bez szanowania człowieka za daleko nie zajdzie.. kwestia czasu a wszystko [usunięte przez moderatora]

pfff

chyba kpisz? nie wiem kto dodal ten komentarz ale jestes smieszny, wlasciciel jest conajmniej niepoprawny... pretensje o byle co do pracownikow, urlop to wielka łaska z jego strony praca jak w [usunięte przez moderatora] po 10+h o sobotach nie mowie nawet... odradzam kazdemu kto chce tam isc do pracy ,,Arbeit macht frei\" motto zakladu...

Słowa kojarzące się z FABRYKA MEBLI JUREK (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako BARDZO DOBRĄ ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .W PORZĄDKU.. .

Zostaw opinię o FABRYKA MEBLI JUREK - Jankowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FABRYKA MEBLI JUREK