Newmafruit International Ltd.

Canterbury

Opinie o Newmafruit International Ltd.

Elwis Presley

Masakra nie jedzcie zniszczycie sobie zdrowie i nerwy wszędzie śmierdzi obsrane kible i rumuńskie klaki zero kultury u ludzi w budach nie ma wody ani toalety. Gonia cie jak psa jakby prawa człowieka nie istniały. Każdy chodzi pod wpływem alkoholu a także można załatwić wszystko tylko alkohole nie wazne twoje wykształcenie i wiedza potrzebują ludzi ograniczonych najlepiej margines. Ludzie jak wilki albo lisy do wyboró. Ostatnie miejsce jakie bym polecił , które nie ma nic wspólnego z praca , smród bród i bałagan a w koszach szczury jak koty. Lepiej jechać do ciechocinka

Alicja

A jakie macie doświadczenia w 2017 roku? Kto z Was ostatnio korzystał z usług Newmafruit International Ltd.?

Jaki mądry nick wymyślić ?

Newma fruit is the best! Byłem w 200.. , zabawy ,tance,chętne Polki i oczywiście my chętni do współpracy ,było miło , pieniędzy z tego mało ale za to miłych wspomnień do końca życia ! Pozdrowienia dla Alexis ,Jacka oraz całej polskiej "normalnej" ekipy która była między innymi w 2004 r.Wszystkiego dobrego!Do zobaczenia!

sky 4

ale to wszystkie tygodnie sa pełne pracujące? bo jednak cenią swoje zdrowie i życie prywatne i chciałabym wiedzieć na pewno i dokładnie ile jest miesięcznie wolnych weekendów, z góry dziękuję za poważne odpowiedzi

bystry

5 tysiecy miesiecznie odlozyc ale 13h minimum 7 dni w tygodniu :) nie polecam !

nana
@bystry 09.09.2016 23:20
5 tysiecy miesiecznie odlozyc ale 13h minimum 7 dni w tygodniu :) nie polecam !

pracujemy na packhouse 4 dni w tygodniu po 12 godzin i 3 dni ofa niezadne 13 godzin w siedem dni chyba ze na polu tak pracuja

al

praca dla dziennikarza..

JURAS

WASNIE TAM PRACUJE I NAPEWNO WIECEJ WYCIAGNE NIZ W NIEJEDNEJ PRACY W ANGLI

M

nadgodziny są ale za 6,50. Nie licz na prawdziwe overtime'y, płatne dodatkowo. Żadnych bonusów, dodatków - nic. Ugryziesz owoc, ktoś zobaczy i wylecisz. Problemem są niewykształceni, nieprzygotowani w żaden sposób supervisorzy i line leaderzy. I nastaw się na to że rumun obok będzie stał z rękami w kieszeni, a Ty będziesz na niego zasuwał, bo on się nie wyrabia. Sugeruję Mansfielda po sąsiedzku (choć nigdy tam nie pracowałem, ludzie co byli u obu wolą tam).

rufus

ja na Waszym miejscu nie robiłbym z tego tak wielkiego problemu ponieważ ludzie przyjeżdżają do pracy do Newmafruit żeby wyrobić jak największą ilość godzin i głupotą teraz jest jesli mieliby o to pretensje gdy je dostają. Może to rzeczywiście dużo czasu jak na pracę , ale warto się trochę pomęczyć , żeby potem długo nie robić nic

M

pełno rumunów, rasizm, chamstwo, kadra zarządzająca chyba zbierana z ulicy, poważnie, na poziomie podstawówki, nie radzą sobie z najprostszymi zadaniami. Odradzam, ach, praca często po 15 godzin, za podstawową stawkę.

Ul

Wie ktoś może czy biuro w newmafruit canterbury jest czynne w soboty albo z kim się kontaktować po przyjeździe tam bo w mailu nic nie napisali?

sebcio

witam , ma ktos moze jakis nr tel do tej farmy. Chcialbym sie dowiedziec czy mozna przyjechac do pracy nie odpowiedzili mi na email. pozdrawiam

Hektor

A co z tym testem na wejściu ?? TRudny jest ??

kasialud

Witam was serdecznie, poszukuje kontaktu z ludzmi ktorzy byli na tej farmie w sezonie 2013, chodzi mi dokladnie o okres od czerwca do , pow,iedzmy pazdziernika. Wspolnie z rodzina i znajomymi poszukujmemy zaginionego chlopaka, Damiana Trojanowicza, lat 23. Na ta farme przyjechal wlasnie w czerwcu, mial bilet w dwie strony, na poczatku dzwonil, pisal, by nawet zadowolony. Az nagle urwal sie kontakt, nikt nie mogl sie do niego dodzwonic i co gorsza, tego kontaktu nie ma do dzis. Probowalismy skontaktowac sie farma lub policja hrabstwa Kent, niestety bezskutezcnie. Jezeli ktos z was moglby mi pomoc, bardzo prosze o e-mail ludwin.k@interia.pl, wszystko moze okazac sie na prawde wazne. Pozdrawiam

horror i terror

jeżeli chcesz zarobić i chcesz żyć to zostań człowieku w Polsce i paść krowy. Nie polecam pracy na newmie ani pana Oliego , to jedno wielkie [usunięte przez moderatora] !!!!!!

jola
@horror i terror 27.11.2013 20:33

NIE MA TAKIEGO I TAKIEJ FARMY NA NEWMAFRUIT WIEC NIE PISZCIE BZDUR!!!!

?

pracuje na dispatchu i jest git

opinia o firmie

właśnie wróciłam z newmy w Seerness, praca w systemie 17 godzinnym bez przerwy, ludzie tracili przytomnośc, miały być wysokie zarobki ale niejaki OLi nie wypłacil nam kasy ,zabrał ponad 900 funtów podatku, nie zatrudniajcie się u Oliego ,(usunięte przez administratora) . Reszta naszych też zjeżdża na dniach,

kris

witam od stycznia cisza ,moze jest ktos i ma najnowsze wiadomosci jak tam w canterbury w newma?

były pracownik

Farma w bekesbourne woolton farm to porażka(usunięte przez administratora)

BYLEM I PRACOWALEM!

Witam. NIE POLECAM! (usunięte przez administratora)Wiec pomysl czy warto tam jechac... JA NIE POLECAM!!!

przyznam szczerze ze chetnie wrocił bym na newme.ciezka praca ale fajne znajomosci ,imprezy.było dobrze!!!a pracowac trzeba wszedzie a w polsce tez trzeba sie napracowac zeby zarobic tylko ze tam nie trzeba sie martwic o kazdy dzien !pzdr

nie parobek

skąd wiedziałem? , a stad ,ze kiedys sam bylem pracownikiem farmy, i nie zbieralem jablka, a zrywalem , teraz juz wiesz? (usunięte przez administratora)

Tomasz N.

Racja, popieram post wyżej, farma to syf wielki i cała kadra zarządzająca,tak samo jak packhouse,jeszcze gorzej, Nigdy więcej Newmafruit

on

ty tam pracujesz moze?

on

czy ktos jedzie w tym roku na newmafruit do pracy?

Piotr75

Jedzie tam ktos w tym roku? dajcie znac... Pozdrawiam

Piotr75

Jak ktos jedzie w tym roku na farme Newmafruit to niech sie odezwie.. (usunięte przez administratora)

Piotr75

Czesc ty moze wybieraz sie w tym roku na ta farme? Ja mam zamiar tam jechac ale mam obawy... odpisz jak mozesz . Pozdrawiam

podlasiak

a ty to pewnie agnieszka sie nazywasz i jak nie ma wsparcia od siostry to sorki i pracy ni ma! a nie takie sciemy tu piszesz duzo tam takich pracowalo jak "tapeta"i inne zryte glowy taki i jak ten krzys co godzinami w karawanie siedzial i latem w gumowcach na packhauzie (pracowal) pozdro dla tych co tam pracuja i pracowali

anonim - 2009-04-14 19:05:17 anonim - 2009-02-07 22:20:10 wytrzymałam dwa lata więc nie było najgorzej Ja byłam 1,5 roku i mam mieszane uczucia , fajni ludzie, ale praca to zwykle wykorzystywanie ludzi. kolchoz pracynic dodac nic ujac najgorszemu wrogowi bym nie polecil tej pracy < ogolna ocena tego powinna byc punktowana na minusie>>>>

Wiesław

Nie narzekajcie. Jadąc tam powinno się mieć swiadomość,że nie jedzie się na wczasy tylko do pracy. Byłem dwukrotnie u Beverly na truskawach i jabłkach. W tym roku też będę 28 maja,ale tym razie na homefild farm, na przycince sadów, a później na zbiorze. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora] i reszte ekipy z zeszłego roku. [usunięte przez moderatora]. :)

Opinia nie jest wazna, ale pieniadze tak i podaj swoje nazwisko, zebym Cie tam znalazl, kolego :) --- [usunięte przez moderatora]

taki jeden nie ogarnięty :D

Oczywiście , bywały dni gorsze i lepsze. Nie wiem jak teraz ale za moich "wspaniałych" czasów bywał naprawdę duży zapieprz. Ludzie jak to ludzie, zależy na kogo się trafiło. Niestety mi nie wytrzymały nerwy i po 3 latach odstawiłem swój kapelusz i podziękowałem za współprace. Co dziwne jedyną osobą z białych kapeluszy , która się zemną po ludzku pożegnała była Nicola. Najbardziej brakowało mi [usunięte przez moderatora] bo to wspaniała babka była. Z tego co sie zorientowałem, też już tam nie pracuje.

xxx

zgadzam sie ze 4-5 lat temu na Newmie bylo o wiele lepiej niz teraz. Za czasow alexis mozna bylo tam pracowac, atmosfera byla super, a od czasu jak pojawila sie [usunięte przez moderatora] to ten packhouse zamienil sie w [usunięte przez moderatora]. Pracowalam tam bardzo dlugo, odeszlam 2 lata temu po klutni z Tracy i teraz z perspektywy czasu uwazam ze odejscie z Newmafruit bylo jedna z najlepszych decyzji w zyciu.

polska polnocna

witam przyznam szczerze ze byłem ze 4-5 lat temu i mysle ze teraz macie lajcik ale zadnego dnia nie załuje bylem tam 2 lata wiadomo praca trzeba ciezko pracowac ale ogolnie duzo milych wspomnien pracowałem za czasow [usunięte przez moderatora] i nawet one jak kazdy z nas mialy lepsze i gorsze dni ale dawały sie lubic!zreszta z [usunięte przez moderatora] zawsze jak byla wodka rakija to były dobre balety do rana,zreszta bułgarzy ktorzy na poczatku byli mimo konkretnych balang zawsze na spokojnie z usmiechem i pamietne bułgareczki za naszych czasow oooojjjj sam smak! pozdrowienia dla wszystkich ktorzy tam byli i mimo wszystko sa zadowoleni!

Szkotka

W całym Kencie nie ma tak zrypanej i nędznej firmy jak owa Newmafruit! Jednym słowem porażka i terror. Dlaczego nikt sie temu nie postawi? Robią co chcą, owa [usunięte przez moderatora] (której wrecz nie mogłam znieść) i druga jeszcze bardziej psychiczniejsza [usunięte przez moderatora], ta "niby królowa" buaahhaaa! Jak można tak życ!!!!???? kilka miesiecy tam mnie wykończyło,a co dopiero ludzi, którzy pracują tam o kilka lat i tym samy mieszkają w karwanach? Nie warto! Można znależć lepszą pracę, mieć normalny wieczór i mieć życie prywatne, którego w Newmafruit nie ma! co z tych 2 dni offa - robisz, zakupy, pranie nawet wypocząć nie ma kiedy!! Prawdziwy [usunięte przez moderatora]

pol

Ty [usunięte przez moderatora] sie nie wypowiadaj na temat pracy w anglii bo przeciez tu sie do zadnej pracy nie nadawales ja bylem na farmie i wiem jaka miele o tobie opinie tylko do skladania kartonow sie nadawales nieudaczniku.

superxysiu

Zarobki! Dawali mi 250 Funtów co tydzień, z czego 50 F wydawałem na jedzenie, resztę wszystko do banku HSBC, po 4 miesiącach pracy zarobiłem 2000 F = 7 000 złotych (wliczam bardzo kosztowne loty na urlop i z powrotem) potem zostałem jeszcze dwa miesiące do grudnia zarobilem dodatkowe 500 F TRZEBA UMIEĆ OSZCZĘDZAĆ@ pozdrawiam Irene i jej słodką koleżankę! [usunięte przez moderatora] też podrawiam... i [usunięte przez moderatora] ;D

superxysiu

jestem [usunięte przez moderatora], pracowałem w Newmafruit Ltd od 11.06.2009 było całkiem miło i przyjemnie, co niektóre fajne [słowo niecenzuralne usunięte przez admina] byly, np. taka [usunięte przez moderatora]... Ale [usunięte przez moderatora] i jej pracoholizm to porażka, pod tym względem dobrze, że mnie już tam nie ma, jak można zamiatać podłogę 16 godzin non stop?

????

najlepiej jak jest komisja wszystko maluja nie patrza na to ze koiety niektore sa w ciazy.paranoja.

arek.o.

co wy chcecie od ludzi ze wschodu? oni sa bardzo poukladani tylko niewiem w ktora strone np ha ha.[usunięte przez moderatora]

wojtek k

dobrze bylo?chyba wchodziles w [usunięte przez moderatora] albo stales 3 lata na kompaktorze he he.

casandra

byliśmy w tym roku i w poprzednim i nic na lepsze się tutaj nie zmieniło , napewno lepiej sie zarobi niż w Polsce ale jak na waruki zagraniczne to te pieniądze sa śmieszne pozdrawiam wszystkich którzy zostali oszkani , może jeszcze kiedyś się z niektórymi oszuklanymi spotkamy jak nie w Anglii to w Polsce

casndra

ta firma to [usunięte przez moderatora] i wstrętne [usunięte przez moderatora]

ja

to 3 lata dochodzilas do takiego wniosku????? !!!!! gratuluje

oni

nie polecam [usunięte przez moderatora]... na kazdym kroku obcinaja

Wróciłam z tej farmy tydzien temu i powiedzialam sobie ze wiecej tam nie pojade... oszukują ludzi na kazdym kroku, na szczęście znam podstawowo angielski i jakos se radziłam... ale wypłaty z Pola są poprostu poniżające. Praca nie jest tak ciężka, lecz gdy mowią ze jest na akord to i tak liczą jak na godziny, tylko tyle ze stawke zmniejszaja jak za duzo sie zrobi. NIE DADZĄ ZAROBIC tylko okradną.

jops24

Haha - overtimy już są i to całe 50p za każdą godzinę po 50 godzinie w tygodniu - po prostu [usunięte przez moderatora] w jednym :D

tam byłem

Daj sobie spokój z [usuniete przez admina]. Będziesz mieĆ spokojne nerwy.

goworkerka

hej hooo czy nikt nie moze odpisac mi w sprawie rekrutacji??

Zostaw opinię o Newmafruit International Ltd. - Canterbury

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Newmafruit International Ltd.