Opinie o Kelsey Farms w Canterbury

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kelsey Farms. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kelsey Farms o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kelsey Farms w Canterbury

Jasiek

Firma ma na Facebooku ma bardzo dobre opinie. Podpowiedzcie jak załapać się do tej pracy.

@Jasiek

Ja byłem przez agencję z Rzeszowa .. wiem że siedziba jest teraz w Bydgoszczy ..pierwszy raz każdy musi jechać przez agencję .. nie mam już namiarów do nikogo .. a szkoda bo na sezon bym gdzieś uderzył

Anula Nowy wpis
@Jest jak Jest

Dzień dobry można prosić o nazwę tej agencji pracy

rtuy Nowy wpis

jest ktoś może z roku 2013?

Tymon

Czy trzeba koniecznie znać język obcy? Jakie warunki mieszkaniowe zapewniają?

@Tymon

Język nie jest potrzebny .. W biurze są Polki ..vaiser też Polak ..chyba że coś się zmieniło ..warunki to kampery do spania ..

Edward Nowy wpis
@Jest jak Jest

A w przypadku pracy również wystarczy posługiwać się językiem polskim, aby bez problemu dogadać się ze współpracownikami? Daj znać, proszę, czy nieznajomość języka obcego nie będzie problemem.

JestjakJest Nowy wpis
@Edward

Język nie jest potrzebny ..Ci co mają powiedzieć co zbierać i jak zbierać to Polacy ..nie martw się prawie wszyscy wyżej tam ustawieni obcokrajowcy znają Polski

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Kelsey Farms? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jest jak Jest

Przez biuro jedziesz ? Ciekawi mnie jak tam teraz jest . Byłem w 2016 i całkiem spoko ...

Czy po rozmowie w Kelsey Farms rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Maniek

Czy Marta pracuje jeszcze?

Weronika

@Gowork123, z uwagi, że Twój wpis jest pierwszy w tym roku, to zachęcam Cię do przedstawienia jakie Kelsey Farms proponuje warunki osobom zainteresowanym współpracą. Jesteś usatysfakcjonowany tą firmą jako Twoim pracodawcą? Jeżeli tak, to co bezpośrednio ma na to wpływ?

Gowork123

Witam, wybiera się ktoś w tym roku ? Ja napewno jadę i chciałbym z kimś złapać kontakt.

Weronika

@Shaggy, o jakim stanowisku myślisz?

Shaggy

Jak jest teraz? Jaka stawka i wogole? Szukam pracy od wiosny do jesieni e-mail emilking@vp.pl tel 07574252821 proszę o kontakt jak ktoś tam pracuje. Pozdrawiam Emil

kako

Ciekawe jest to, że atmosfera znacząco u nich dopisuje, bo dbanie o przyjacielskie stosunki między pracownikami jest dość istotne, ale czy wypłata jest u nich zawsze terminowa? Dziękuję za szybką odpowiedź

Jest jak Jest

ty afrykanka czy jak ci tam zawsze wypłacają i nigdy nie było z nimi problemów .... lepiej zabrać parę funtów ze sobą , bo wypłacają dopiero na drugi tydzień przepracowany .. tak konkretnie to możesz mieć nawet 300 a nawet i więcej ;) ale na 250 lub 200 na czysto to spokojnie .. dupy nie urywa a zawsze to coś

Jest jak Jest

Wypłata zawsze w terminie ;) Dobra Kasa to wiadomo ;)

Jest jak Jest

Praca ok tylko zależy co i kto będzie robił . Zbiór malin - truskawek lub tunel gang .. o to 3 miejsca pracy .. Nie wszyscy tam są mili każdy tam się uważa za Weisera .. no i oczywiście są i gońce co latają do biura i kablują ;) zarobki całkiem fajne . Oczywiście spanie w kempingach ;) dodam też że kempingi są nowe ale też stare i spleśniałe .. jak jest noc chłodna to idzie zamarznąć . Radzę punktualnie przychodzić pod biuro jak wstajecie do pracy ! Pralki są na żetony , które trzeba kupować w biurze . Prąd jest na karty płatne oczywiście ... Można tam grać w kosza jak i piłkę nożną ;)

Marz

czy jeszcze tam w ogoole jacys polacy pracuja bo jesli tak to jestem bardzo ciekawy jak teraz sytuacja wyglada czyu moze sie cos zmienilo w tym temacie czy nie. mam ostatnio taki metlik w glowie ze juz nie wiem do konca co robic zeby znalezc jakas fajna prace. pomozcie mi cos i poradzcie gdzie najlpiej sie zatrudnic.

lukas
@Marz

Witam mam też zamiar tam jechać w tym roku . Też nie wiem jak tam jest a juz mam parę farm w Anglii za sobą i teraz przyszła kolej na kelsey farm z tego co ludzie piszą to jest ok. Ale lepsze to niż 10 zł w Polsce a jeszcze jest wesoło na tych farmach .

Monia pozdrowienia dla Ciebie i Maćka :)

;P

warunki są super , praca dla tych którzy chcą pracowac, a nie jadą na wczasy ....Pozdrowienia dla p. (usunięte przez administratora) i wielu waiserów ....Mili ludzie i fajnie spędzony czas wracamy tam niebawem ;)))) M&M

Nie zgodze się z powyższymi opiniani. Słyszałem same dobre rzeczy o tej firmie. Pracownicy, szczególnie biurowi, chwalą sobie tego pracodawcę. Praca nie jest dla tych co lubią się obijać i ściemniać, ale w miłej atmosferze i za sensowne pieniądze. Świadczy o tym też fakt, że ludzie pracują tam po kilka lat, a nie jak w innych tego typu firmach kilka miesięcy albo tygodni.

pepe

ich koszt za to wygląda dużo albo duży a z ludzki nie wiem co się dzieje czy tam do lekarza, ale widzę że nadajesz się do pracy w rolnictwie, możesz jechać tylko nie przyznawaj się że przyjechałeś z polski :/ no bo po co?

?

Zaplecze jest całkiem całkiem, prysznice, kibelki czyste nie jakieś stare zapleśniałem u góry sala z bilardem, stołami do ping ponga, druga z telewizorem i internetem, obie klimatyzowane. Co do roboty to jak wszędzie trzeba [usunięte przez moderatora] i tyle. Większośc wajzorów jest ok co mnie naprawdę zaskoczyło, niektórzy pełna kultura. Pozdrowienia dla Dzejmsa, bardzo w porządku człowiek

pracowita

jutro mam wyjazd na ta farme i trochę się obawiam. Jak wrażenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Kelsey Farms - Canterbury

Kelsey Farms