opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IKEA Retail

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 886 ocen
Opinie(1244)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1244)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Benefity
  • .
  • Częste pytania

Poznaj nas

Oferty pracy

Benefity

Częste pytania

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bydgoszcz - IKEA Retail
Gdańsk - IKEA Retail
Janki - IKEA Retail JANKI
Katowice - IKEA Retail
Kraków - IKEA Retail
Lublin - IKEA Retail
Łódź - IKEA Retail
Poznań - IKEA Retail
Warszawa - IKEA Centrum Obsługi Klienta DOMOLINIA
Wrocław - IKEA Retail

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o IKEA Retail

Opinie

Opinie o IKEA Retail Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IKEA Retail!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    oli

    23.03.2015 22:52

    Inne

    Ja byłam na rozmowie grupowej 26 lutego wiem, że inna osoba dostała meila juz 5 marca, że się nie dostała a ja nadal czekam. Aplikacja na stanowisko obsługa klienta.
    ReviewUserIcon
    ar

    23.03.2015 10:31

    Inne

    ja byłem 2,5 tygodnia temu na rozmowie z HR i nadal cisza. Z Tego co wiem to do nikogo jeszcze się nie odezwali z ludzi którzy tam byli.
    ReviewUserIcon
    mała

    23.03.2015 14:26

    Inne

    Ar możesz powiedzieć jak wygląda taka rozmowa?Jakie padły pytania? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    maja

    23.03.2015 09:52

    Inne

    Witam, niestety nie. Czekam na telefon lub e-mail. Jestem po drugim etapie. Dziś mija 8 dzień a telefon wciąż milczy. Jednak mam nadzieję na ten trzeci etap i chciałabym się do niego przygotować. Pozdrawiam gorąco w ten słoneczny dzień :)
    ReviewUserIcon
    mała

    22.03.2015 11:54

    Inne

    Maja masz ostatni etap rekrutacji z managerem?Kiedy idziesz?
    ReviewUserIcon
    maja

    22.03.2015 08:06

    Inne

    A jak wygląda trzeci etap rekrutacji?
    ReviewUserIcon
    ktoś

    16.03.2015 12:36

    Inne

    Rafi zgadzam się z Tobą w 100% śmiech na sali.Po pierwsze za szybko cała ta rekrutacja ,po drugie kto robi 3 etapy na sprzedawcę? Jeszcze teraz GP Pepole rekrutuje do IKEA.Podejście mało profesjonalne...
    ReviewUserIcon
    Rafi

    15.03.2015 14:48

    Inne

    Mój kolega miał podobną sytuację. Przed świętami dostał telefon że nie przechodzi do dalszego etapu i życzenia wesołych świąt z drwiną w głosie. Po świętach następny telefon że to pomyłka i zaproszenie do następnego etapu czyli rozmowy grupowej w hotelu. Moim zdaniem to kompletny brak profesjonalizmu i totalny obciach dla całego działu HR. Po odwaleniu takich numerów z kandydatami powinni wylecieć z roboty. W końcu kandydat do pracy to potencjalny klient. Gdzie są tak zachwalane wartości IKEA.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    17.03.2015 23:53

    Inne

    Sorry ale to nie jest brak profesjonalizmu,tak poprostu działa ta firma.
    ReviewUserIcon
    Rafi

    15.03.2015 14:36

    Inne

    Moim zdaniem cały ten dział HR nie ogarnia tej rekrutacji. Po wideo rozmowie zadzwonili do mnie że jednak nie a po dwóch tygodniach dostałem maila że zapraszają mnie na dalszy etap, na spotkanie grupowe. Po tym odpowiedź miała przyjść max w ciągu 4 tygodni a czekam już 6 tydzien. Tekże pełna kompromitacja.
    ReviewUserIcon
    man

    14.03.2015 17:04

    Inne

    ja nic nie dostałem, czekam z niecierpliwością...
    ReviewUserIcon
    ktoś

    14.03.2015 09:34

    Inne

    A ktoś już dostał odpowiedź po spotkaniu grupowym?
    ReviewUserIcon
    rozczarowany

    13.03.2015 17:15

    Inne

    Na magazynie daja 17zl brutto.Spoko ale niestety 3'4 etetu.Nie do zaakceptowania.
    ReviewUserIcon
    nick

    13.03.2015 01:03

    Inne

    Raczej przerażenia
    ReviewUserIcon
    grś

    06.03.2015 14:28

    Inne

    hej, jak wrażenia po wczorajszej rozmowie w focusie? :)
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    06.03.2015 01:47

    Inne

    nie miejcie złudzeń,wszystko to pic na wodę fotomontaż.praca nakrótko jak to w supermarkecie.powodzenia.
    ReviewUserIcon
    oli

    05.03.2015 22:09

    Inne

    Hahah :D czekam czekam
    ReviewUserIcon
    dina

    05.03.2015 22:02

    Inne

    Oliwia dostaniesz się :-) :-)
    ReviewUserIcon
    kandydat

    05.03.2015 11:58

    Inne

    Czy ktoś może wypowie się na temat co oferuje IKEA, na jakich warunkach odbywa się podjęcie pracy itp. Czy nikogo to nie interesuje?
    ReviewUserIcon
    kaśka

    05.03.2015 09:44

    Inne

    ja dzisiaj również idę na rozmowę do hotelu Focus i też się zastanawiam jak ma to wszystko wyglądać. Pierwszy raz spotkałam się z rozmową grupową i zastanawiam się czego można w ogóle się tam spodziewać
    ReviewUserIcon
    jkk

    05.03.2015 11:40

    Inne

    na którą godzinę idziesz?
    ReviewUserIcon
    Mała

    04.03.2015 14:31

    Inne

    Pytania dotyczyły trudnych sytuacji z klientem, np jak przekonasz klienta, że ma kupić patelnie u Ciebie skoro, gdzie indziej jest tańsza i wiesz o tym.Co zrobisz jeśli przyjdzie zdenerwowany klient z reklamacją i kręci aferę.
    ReviewUserIcon
    Mała

    04.03.2015 13:26

    Inne

    Odnośnie spotkania grupowego.Najpierw musieliśmy się przedstawić i opowiedzieć o sobie,potem losowaliśmy pytania i odpowiadaliśmy.Na koniec wspólna dyskusja i wypełnienie ankiety.
    ReviewUserIcon
    artur

    04.03.2015 13:41

    Inne

    a pytania czego dotyczyły ? pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w IKEA Retail?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - IKEA Retail

    Pl. Szwedzki 1 05-090 Warszawa

    NIP:5270103385

    KRS:0000091681

    https://www.ikea.com/pl/pl/this-is-ikea/work-with-us/
    Branża główna: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    tomek

    04.03.2015 12:45

    Inne

    lisica- a jak wyglądała ta dyskusja? mieliscie jakies zadania? napiszcos wiecej
    ReviewUserIcon
    tomek

    04.03.2015 12:18

    Inne

    ja aplikowałem na stanowisko- doradca klienta/sprzedawca :)
    ReviewUserIcon
    ktos

    03.03.2015 21:20

    Inne

    dzięki lisica, a czy ktoś moze ma informacje na temat stawek jakie oferują na magazynach??
    ReviewUserIcon
    lisica

    03.03.2015 21:13

    Inne

    zaprosili na następną rozmowę z kierownikiem.
    ReviewUserIcon
    ktos

    03.03.2015 21:01

    Inne

    a co zaproponowali twojej koleżance o ile mozna wiedziec?
    ReviewUserIcon
    lisica

    03.03.2015 20:59

    Inne

    najlepiej dużo się nie odzywać.ja byłam w styczniu na rozmowie z koleżanką ona była cicho a ja dyskutowałam,do niej zadzwonili a do mnie nie.
    ReviewUserIcon
    ktos

    03.03.2015 20:56

    Inne

    Cześć, Czy ktoś dostał ofertę pracy w Ikei w Bydgoszczy na magazynie możecie mi powiedzieć ile proponują na początek magazynierowi, a ile liderowi magazynu??
    ReviewUserIcon
    Mała

    03.03.2015 16:01

    Inne

    hej.Ja mam jutro rozmowę grupową w słonecznym młynie.Ktoś może się wypowiedzieć jak to wygląda ? scenki ,testy ?
    ReviewUserIcon
    ikea

    03.03.2015 13:27

    Inne

    Dziękuję Tomek za odpowiedz.Aplikował pewnie na dział obsługi klienta-jak ja. Darecki - u mnie wyglądało to tak-najpierw cv na stronę Ikea,następnie był email ze strony firmy z linkiem aby nadesłać swoje nagranie i następnie telefon z potwierdzeniem udziału w dalszej rekrutacji bądz też z podziękowaniem za udział.
    ReviewUserIcon
    Natan_BDG

    03.03.2015 11:16

    Inne

    Rozmowa, dyskusja to nic innego jak typowy Assessment Center, stosowany przy rekrutacji na stanowiska wyższego szczebla- kierownicy, specjaliści itd. Tomek- na jakie stanowisko aplikowałeś?
    ReviewUserIcon
    tomek

    03.03.2015 10:39

    Inne

    hej, w czwartek jest rozmowa w hotelu focus- rozmowa w formie dyskusji, rozmowy kilku uczestników rekrutacji
    ReviewUserIcon
    ikea

    02.03.2015 18:02

    Inne

    hej,a kiedy masz rozmowę w hotelu fokus?
    ReviewUserIcon
    ex

    01.03.2015 21:13

    Inne

    Z czasem zamieni się to w Diabelski Młyn.Nic zaszkodzi spróbować.Ostrzegam nie dajcie sie nabrać na przyklejone usmiechy.
    ReviewUserIcon
    ikea bdg

    28.02.2015 17:27

    Inne

    @dina Ja byłem na rozmowie, w odpowiedzi zaproszono mnie na spotkanie z dyrekcją (ostatni etap). Teraz czekam na informację na temat miasta, w jakim będę się szkolił (wszystkie etapy przeszedłem pozytywnie).
    ReviewUserIcon
    emilii ikae

    02.03.2015 11:21

    Inne

    Na czym polegało spotkanie to spotkanie w słonecznym młynie?? Jakich pytań mogę się spodziewac ??
    ReviewUserIcon
    tomek

    02.03.2015 13:44

    Inne

    hej, na jakie stanowisko aplikowałeś? jak wyglądała rozmowa? ja idę do hotelu focus a rozmowa ma być w formie dyskusji z innymi kandydatami-dosyc nietypowa forma rekrutacji
    ReviewUserIcon
    Natan_BDG

    27.02.2015 17:09

    Inne

    A na jakie stanowiska odbywały się rekrutacje w Słonecznym Młynie w Bydgoszczy?
    ReviewUserIcon
    dina

    27.02.2015 11:52

    Inne

    jak długo trwa szkolenie? otwarcie we wrześniu 2015
    ReviewUserIcon
    dina

    27.02.2015 11:49

    Inne

    Witajcie, ktoś był na rozmowach w Słonecznym Młynie w Bydgoszczy i dostał odpowiedź od IKEA?
    ReviewUserIcon
    Justa

    23.02.2015 17:18

    Inne

    Hej wybaczcie że tu ale nie ma oddziału BDG wprowadzonego na gowork. Otóż moje pytanie wiecie coś na temat szkoleń wyjazdowych w ramach podjęcia pracy w Ikea-Bydgoszcz?
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    22.02.2015 00:45

    Inne

    Niestety to korporacja i nie ma co się podniecać .Tak działa ta firma szczucie jednego przeciw drugiemu ,donosy, mobbing .Do władzy doszły szumowiny.
    ReviewUserIcon
    alabama

    15.02.2015 11:39

    Inne

    Firma IKEA to jakaś kompletna porażka. Podejmując pracę zaczynasz za marną stawkę 12 brutto czyli ma rękę masz około 8.20. Atmosfera w pracy fatalna, totalny wyścig szczurów. Starsi pracownicy są niedoceniani i też zarabiają jakieś śmieszne pieniądze. Jak masz szczęście to może po roku dostaniesz jakąś marną podwyżkę, która nie jest współmierna do inflacji. Ogólnie praca dobra dla dorabiających studentów, ale nie dla ludzi z rodziną. O kierownikach już nie wspomnę...

    Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.