opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IKEA Retail

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 886 ocen
Opinie(1244)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1244)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Benefity
  • .
  • Częste pytania

Poznaj nas

Oferty pracy

Benefity

Częste pytania

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bydgoszcz - IKEA Retail
Gdańsk - IKEA Retail
Janki - IKEA Retail JANKI
Katowice - IKEA Retail
Kraków - IKEA Retail
Lublin - IKEA Retail
Łódź - IKEA Retail
Poznań - IKEA Retail
Warszawa - IKEA Centrum Obsługi Klienta DOMOLINIA
Wrocław - IKEA Retail

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o IKEA Retail

Opinie

Opinie o IKEA Retail Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IKEA Retail!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    monikaemka

    14.04.2015 12:42

    Inne

    Witam , czy ktoś na szkolenie w maju do Gdańska się wybiera? dział restauracja
    ReviewUserIcon
    pompoms

    08.04.2015 11:55

    Inne

    udało się :) Poznań - projektowanie kuchni :) 1/2 etatu Czy ktoś się wybiera? maj lub czerwiec? Pozdrawiam i powodzenia!!!
    ReviewUserIcon
    ona

    08.04.2015 22:04

    Inne

    ja również do Poznania od maja :) do zobaczenia :)
    ReviewUserIcon
    atramia

    21.04.2015 21:39

    Inne

    ja sie wybieram, ten sam dział :) hotel ibis poznań
    ReviewUserIcon
    byd

    07.04.2015 12:15

    Inne

    minal ponad miesiac od rozmowy grupowej a HR sie nie odezwal. Strzelaja gola do wlasnej bramki bo jestem ich potenacjalnym klientem. To cos o nich jednak mowi...
    ReviewUserIcon
    apka

    07.04.2015 14:35

    Inne

    dzwonili do wybranych kandydatów przed świętami. Sądzę, że pozostałych zostawiają sobie jako koło zapasowe gdyby Ci wybrani nie przyjeli pracy. Z tego co mi wiadomo w tym tygodniu są ostatnie rozmowy z managerem...
    ReviewUserIcon
    martyna12

    15.04.2015 20:34

    Inne

    Ja dostałam cały etat z działu kas
    ReviewUserIcon
    Jabba

    06.04.2015 20:08

    Inne

    Mam pytanie czy jest ktoś z działu kas , kto dostał cały etat?
    ReviewUserIcon
    jolo

    06.04.2015 18:00

    Inne

    hej ja mam pytanie dotyczące ostatniego etapu... tzn jak wygląda to spotkanie z managerem? czego mam się spodziewać?
    ReviewUserIcon
    pompoms

    08.04.2015 11:59

    Inne

    - dlaczego IKEA? - co wniesiesz do zespołu? - twój plan na "siebie" - ile chciałbyś zarabiać itp - bardzo przyjemna rozmowa :)
    ReviewUserIcon
    jolo

    08.04.2015 15:56

    Inne

    dzięki
    ReviewUserIcon
    czarna

    06.04.2015 15:10

    Inne

    Przeszłam wszystkie etapy, teraz się zastanawiam, ale ludzie bardzo mili
    ReviewUserIcon
    ona

    03.04.2015 22:27

    Inne

    a do Poznania na szkolenie ktoś się może wybiera?
    ReviewUserIcon
    on

    04.04.2015 16:58

    Inne

    za 12-cie brutto?!!Czas pakować walizki.
    ReviewUserIcon
    atramia

    04.04.2015 22:21

    Inne

    ja sie wybieram od maja, a Ty jaki dział? :)
    ReviewUserIcon
    gg

    03.04.2015 15:11

    Inne

    brutto?
    ReviewUserIcon
    uiyftir5e4w3

    03.04.2015 15:21

    Inne

    tak
    ReviewUserIcon
    chętny

    03.04.2015 00:49

    Inne

    Czy ktoś może dać konkretną odpowiedż? Czy warto tam aplikować?Czy są godne zarobki?Czy utrzymam rodzinę?
    ReviewUserIcon
    uiguyitd

    03.04.2015 00:55

    Inne

    stawki zaczynaja sie od 12/h
    ReviewUserIcon
    pompoms

    02.04.2015 13:03

    Inne

    Po grupowej - po ponad miesiącu; teraz po ostatniej podobno tydzień :-) mówili o szkoleniu w Poznaniu; zobaczymy :-)
    ReviewUserIcon
    mała

    02.04.2015 09:28

    Inne

    To super! Do zobaczenia
    ReviewUserIcon
    onkai

    01.04.2015 21:12

    Inne

    Ja też zaczynam od maja - w takim razie do zobaczenia w Gdańsku ;)
    ReviewUserIcon
    mała

    01.04.2015 12:20

    Inne

    Potwierdzam całe etaty obsadzone
    ReviewUserIcon
    Andromeda

    01.04.2015 10:31

    Inne

    Witam chciałam opisać jak przebiegła rekrutacja i kilka swoich odczuć. 1. Etap wideoromowa 2. Etap assessment center -(nazywany czasami ośrodkiem oceny lub centrum oceny) to wielowymiarowy proces oceny kompetencji, w którym uczestnicy są obserwowani i oceniani przez zespół obiektywnych, wyszkolonych sędziów kompetentnych (asesorów). Wg różnych źródeł assessment powinien trwać nawet kilka godzin i w niektórych przypadkach być rozłożony na etapy. Tutaj było to spotkanie z dwiema osobami z HR, które na spotkanie przyszły w jeansach, bluzie i obuwiu sportowym - może się nie znam ale troszkę mnie to zdziwiło, gdyż uczestnicy byli ubrani dość elegancko. Spotkanie trwało ok. 1 h - dwa pytania i ok 30 min dyskusja. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. 3. Etap rozmowa kwalifikacyjna - przebiegało w miłej atmosferze. Oddzwoniono do mnie po drugim Etapie po 2 miesiącach (bardzo długo). Zaproponowano pracę na dziale, którego nie uwzględniłam w ogóle w ankiecie. I jeszcze na koniec okazało się, że nie ma możliwości pracy na pełen etat gdyż te są już obsadzone - pozostało 1/4, 1/2, 3/4. Jeśli chodzi o zarobki nie uzyskałam takiej informacji, poproszono mnie o wskazanie własnych oczekiwań finansowych. Na koniec również poinformowano mnie, że będą dzwonić do wybranych kandydatów. Osobiście mam mieszane uczucia.
    ReviewUserIcon
    bolo

    02.04.2015 23:17

    Inne

    Wygląda to na spotkanie jakiejś sekty
    ReviewUserIcon
    on

    01.04.2015 07:47

    Inne

    dostaliscie propozycje całego etatu? jakie warunki finansowe proponują? na początku marca bylem na spotkaniu grupowym i nadal cisza... :/ pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    nick

    01.04.2015 01:05

    Inne

    1/4 góra 1/2 etatu można dostac ikei.
    ReviewUserIcon
    mała

    31.03.2015 23:21

    Inne

    Tak,dostałam propozycje pracy, też mam szkolenie w Gdańsku.Zaczynam od maja
    ReviewUserIcon
    pracownik

    13.04.2015 00:06

    Inne

    Gorzej niż myślicie.Uśmiechy wystudiowane prawdziwa gra aktorska. Zanim człowiek się połapie że wpadł w sidła sekty straci kilka lat z życia.
    ReviewUserIcon
    monikaemka

    14.04.2015 12:43

    Inne

    ja też Gadańsk maj
    ReviewUserIcon
    onkai

    31.03.2015 22:23

    Inne

    Witam, Czy ktoś dostał może informację o przyjęciu do pracy w sklepie w Bydgoszczy? Dostałam propozycję pracy i zastanawiam się czy ktoś z Was jedzie na szkolenie do Gdańska :)
    ReviewUserIcon
    MB

    31.03.2015 22:20

    Inne

    Jutro mam spotkanie w Słonecznym Młynie, jestem po spotkaniu grupowym. Nie wiem, czy teraz czeka mnie rozmowa indywidualna, ile może trwać...?
    ReviewUserIcon
    apka

    30.03.2015 17:59

    Inne

    Nie wiem czy na każdym spotkaniu są takie same pytania, byłam na jednym:P Pytania są różne i w zależności jakie wylosujesz nie zawsze dotyczą Twojego stanowiska, raczej chodzi o Twoje podejście do klienta, sytuacji, umiejętności rozwiązywania problemów. Co do tego do kogo się odzywają ... do wszystkich piszą mail z informacją, że Cię przyjmują lub nie. Jesli chodzi o to, że w ogóle są to spotkania grupowe... przy takiej ilości chętnych nie ma możliwości ogarnięcia każdego z osobna.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w IKEA Retail?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - IKEA Retail

    Pl. Szwedzki 1 05-090 Warszawa

    NIP:5270103385

    KRS:0000091681

    https://www.ikea.com/pl/pl/this-is-ikea/work-with-us/
    Branża główna: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    nels

    30.03.2015 11:43

    Inne

    Czy na spotkaniu grupowym są zawsze te same pytania bez względu na stanowisko? Czy są one pod konkretne stanowisko?
    ReviewUserIcon
    apka

    29.03.2015 12:34

    Inne

    Spotkanie grupowe: -przedstawienie się,kilka słów o sobie; -losowanie pytań i odpowiedź na 2 z nich ( np. jak reagujesz gdy ktoś prosi Cie o pomoc na innym niż Twój dziale); -dyskusja w grupie na podstawie danych materiałów ( tzn dają materiały z ważnymi dla ikei wartosciami i macie grupowo wybrać 3 z nich i 1 odrzucić) na koniec ; - wypełnienie ankiety( jaki etat Was interesuje,jakie wynagrodzenie itd
    ReviewUserIcon
    ktośktoś

    28.03.2015 22:48

    Inne

    a skąd ta pewność, że tylko część etatu jest oferowana ?
    ReviewUserIcon
    ktoś

    28.03.2015 13:50

    Inne

    Jeśli ktoś nastawiał się na cały etat, to może zapomnieć!
    ReviewUserIcon
    hanah

    27.03.2015 23:51

    Inne

    Kochani jak wygladalo to spotkanie grupowe w slonecznym mlynie czego moge sie spodziewac?
    ReviewUserIcon
    pompoms

    02.04.2015 13:07

    Inne

    Ponad miesiąc :-) teraz podobno tydzień; powodzenia!
    ReviewUserIcon
    maja

    27.03.2015 15:20

    Inne

    pompoms- Po jakim czasie oddzwonili do Ciebie po drugiej rozmowie? Był e- mail czy telefon? Czekam już 2 tygodnie, pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    pompoms

    27.03.2015 13:32

    Inne

    po ostatniej rozmowie - również mamy czekać 30 dni na odp? czy mieliście jakieś propozycje/sugestie odnośnie pensji?
    ReviewUserIcon
    nick

    27.03.2015 02:21

    Inne

    Jakie pieniądze proponują?Bo jak na razie wszystko tutaj trąci jakąś paranoją.
    ReviewUserIcon
    mała

    25.03.2015 22:58

    Inne

    Emilia, a na którą godzinę byłaś w Słonecznym Młynie 04.03?
    ReviewUserIcon
    mała

    25.03.2015 22:55

    Inne

    Pytania standardowe typu dlaczego Ikea,obowiązki w poprzedniej pracy,czy jestem dyspozycyjna.Aplikowałam na stanowisko sprzedawcy.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    mała

    25.03.2015 22:52

    Inne

    Rozmowa przyjemna
    ReviewUserIcon
    maja

    25.03.2015 19:36

    Inne

    Mała, podziel się wrażeniami. Jak było? Na jakie stanowisko aplikowałaś? Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    mały

    25.03.2015 18:57

    Inne

    i jak tam ostatnia rozmowa? :) jak wrażenia? :) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    mała

    25.03.2015 17:30

    Inne

    Ja jestem po ostatniej rozmowie,czekam na odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    ktoś

    25.03.2015 12:13

    Inne

    czekamy na odpowiedz po rozmowie grupowej :)
    ReviewUserIcon
    pompoms

    25.03.2015 11:34

    Inne

    Czy był ktoś na spotkaniu z kierownikiem? 45min :-) ? Spotkanie już po rozmowach grupowych? Bydgoszcz
    ReviewUserIcon
    korpi

    25.03.2015 00:04

    Inne

    Straszna bieda musi być w naszym kraju .Trzy etapy na sprzedawcę.
    ReviewUserIcon
    maja

    24.03.2015 11:32

    Inne

    Czy ktoś przeszedł trzeci etap? Na czym on polega?
    ReviewUserIcon
    Emilia ikea

    24.03.2015 09:56

    Inne

    Byłam 4 marca na spotkaniu grupowym w słonecznym młynie! Mają się odezwać w ciągu 30 dni ;) narazie cisza ...
    ReviewUserIcon
    mała

    24.03.2015 00:20

    Inne

    Jak wygląda ostatni etap rekrutacji?

    Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.