opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IKEA Retail

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 886 ocen
Opinie(1244)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1244)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Benefity
  • .
  • Częste pytania

Poznaj nas

Oferty pracy

Benefity

Częste pytania

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bydgoszcz - IKEA Retail
Gdańsk - IKEA Retail
Janki - IKEA Retail JANKI
Katowice - IKEA Retail
Kraków - IKEA Retail
Lublin - IKEA Retail
Łódź - IKEA Retail
Poznań - IKEA Retail
Warszawa - IKEA Centrum Obsługi Klienta DOMOLINIA
Wrocław - IKEA Retail

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o IKEA Retail

Opinie

Opinie o IKEA Retail Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IKEA Retail!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marek

    24.02.2017 10:41

    Inne

    Pytanie mam, jakie są obowiązki sprzedawcy poza obsługa klienta i dbanie o porządek na dziale? Jest tu jakiś sprzedawca z ikei:) ?
    ReviewUserIcon
    pracownica

    23.02.2017 11:22

    Inne

    Czy na infolinii jest możliwość ułożenia grafiku tak, żeby przychodzić np. 4 dni w tygodniu po 10 godzin?
    ReviewUserIcon
    Miki

    21.02.2017 15:53

    Inne

    Zgadzam się że jest to bardzo dobra firma. Szanują pracowników, myślę że w małej firmie byłoby gorzej.
    ReviewUserIcon
    Rarrr

    20.02.2017 16:30

    Inne

    Pytanie za 100 punktów. Pierwsza umowa jest na 3 miesiace. A kolejna? Mam możliwość załapania sie do Ikei w Lublinie. Pierwsza to właśnie 3 miesiace w czym 2 miesiące szkolenia ile osób po otwarciu trzeba spisywac na straty z racji nie przedłużenia umowy. Dodam że w Lublinie ikea otwiera się za pewne koło września października
    ReviewUserIcon
    jaro

    22.04.2017 20:45

    Inne

    Jak to masz mozliwość załapania się ? To nie dowiadujesz się o tym czy sie dostałeś -po 5 etapach ? Ty wiesz już wcześniej ? To ładnie.Nie ma co....
    ReviewUserIcon
    Milka

    12.02.2017 18:57

    Inne

    IKEA to jest super firma, wolę pracę u nich niż u małego pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    marlon

    24.01.2017 11:40

    Inne

    Kiedyś byłem na Okęciu w Domolinii - super atmosfera, choć praca dla osób bardzo nastawionych na klienta pozytywnie, bo pracuje się z nieprzewidywalnymi ludźmi (chodzi o klientów). Nie wiem jakie są stawki, ale nawet gdybym wiedział, to nie podam :) bo na tym polega lojalność wobec pracodawcy. Sprawy grafikowe to temat do przedyskutowania z przełożonym. Generalnie pracuje się też w weekendy, ale minimum jeden weekend mam wolny (chyba, że chcemy dorobić i idziemy czwartą niedzielę z rzędu płatną 200%). Trzeba być gotowym na 2-3 weekendy, że będzie się pracowało, ale za to wolne jest w tygodniu. Inaczej jest z osobami uczącymi się - wtedy ustalasz jaki masz kalendarz zjazdów by dostosować go do pracy. Niemniej tajemnicą nie jest, że od stycznia br. minimalna stawka niezależnie od stanowiska to 20zł/h brutto. IKEA to nie tylko pieniądze, bo na początku nie ma co oczekiwać, że bez doświadczenia dostaniemy 3000zł netto miesięcznie. Ale dostaniemy na pewno dobre warunki rozwoju. Tylko trzeba badać, pytać i szukać. IKEA ma globalną platformę szkoleniową. Wystarczy tylko zapisywać się na "My learning". Tego inni pracodawcy na dzień dobry nie udostępniają wszystkim, a tu nie ważne na jakim jesteś stanowisku - chcesz się rozwijać, to masz do tego multum narzędzi. Tylko trzeba chcieć.
    ReviewUserIcon
    Caro

    22.01.2017 17:26

    Inne

    Też się chętnie dowiem coś o pracy na słuchawce w Ikea na Okęciu. Jestem po rozmowach kwalifikacyjnych i mają dzwonić.
    ReviewUserIcon
    marlon

    19.01.2017 18:04

    Inne

    Od września jest nowy manager Linus i od tej pory wiele zmieniło się na plus. Przede wszystkim IKEA Janki nie są już franczyzą. Najniższa stawka od stycznia to 20zł/h brutto, umowy o pracę, fajny socjal. Wiele można się nauczyć, ale wymaga to własnej inicjatywy. Malkontentami są z reguły ci, którzy nie przechodzą rekrutacji, albo po okresie próbnym nie mają przedłużonej umowy. To korporacja z ludzką twarzą, która tak organizuje pracę, by ludzi traktować także jako swój kapitał. Jeśli, ktoś doszukuje się tu sekciarstwa czy innego prania mózgów, to lepiej jakby poparł to wiarygodnym przykładem. Po prostu w każdej dużej korpo (a wiem z doświadczenia w SONY, LG i Samsung) potrzebne są wewnętrzne regulacje kultury pracy by trzymać wszystko w ryzach. I nie każdy będzie tu pasował, więc może tu leży najczęściej przyczyna niezadowolenia. Polecam każdemu, kto jest optymistą, chce się rozwijać i nie ma kompleksów. Wtedy z tej pracy będzie się miało satysfakcję. Pisanie o pieskach z Service Office itp. określenia obniżają poziom dyskusji, starajcie się używać argumentów, nie obrażać i szufladkować.
    ReviewUserIcon
    Milos

    22.01.2017 17:49

    Inne

    W pełni się z Tobą zgadzam. IKEA to wielka firma ale trzyma wysokie standardy. Ludzie są szanowani i zadowoleni!!!
    ReviewUserIcon
    on

    11.01.2017 21:22

    Inne

    Jak to jest z praca po 12 godzin w Ikei ? Wiem ze firmy roznie to praktykuja, np 2dni pracy 2 dni wolne, albo 4 dni pracy 4 dni wolne. Slyszalem tez dwa tyg. 3 dni po 12 godzin, trzeci tydzien 4 dni po 12 godzin. A nawet tak ze pracuja 7 dni pod rzad i dopiero na koniec kwartalu jest to rozliczane i z samych nadgodzin ma sie nawet tydzien wolnego. Jak to wyglada w Ikei ? Zatrudniaja na caly etat? 20brutto na godzine? Szansa na awanse wewnetrzne bez robienia z siebie idioty lizusa ?
    ReviewUserIcon
    DSWAWA

    05.01.2017 16:26

    Inne

    Witam Ostatnio w ch marki w W-Wie w Ikea ochrona patrzy na klientów restauracji jak jedzą ile pija itp. bez sens Ochrona Solid chyba nie ma lepszych zajęć. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Milos

    12.01.2017 12:25

    Inne

    Firma jest naprawdę dobra. Ale jeśli Ty myślisz , że będziesz sobie urządzał lunch godzinny to nie!!. Nikt nie będzie za lenia pracował.
    ReviewUserIcon
    Milena

    03.01.2017 21:53

    Inne

    Super firma, mają fajny socjal i naprawdę dbają o atmosferę w pracy.
    ReviewUserIcon
    Ex worker

    18.03.2017 00:00

    Inne

    Takie kity to na Grójec.Ta firma przypomina szpital psychiatryczny.Nikomu nie polecam.
    ReviewUserIcon
    JFK

    21.12.2016 23:37

    Inne

    Witam, czy możecie napisać coś na temat Shared Center w Poznaniu? - mam na myśli ludzi /atmosferę /zarobki na stanowiskach kierowników / liderów... z góry dzięki za merytoryczne aspekty być albo nie być...
    ReviewUserIcon
    ala

    10.12.2016 18:53

    Inne

    nigdy nie spodziewałam się tego po Ikea , oglądam polski kryminał a Ikea wpieprza reklamę, której nie mogę usunąć WSTYD !!!!!! tak wam spada sprzedaż, ze w bezczelny sposób się narzucacie ?????!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    zzz

    03.12.2016 05:22

    Inne

    rozładunek w ikea targówek jedne wielkie dziadostwo kilka godzin czekania na rozładunek lepiej unikać ładunków do ikei
    ReviewUserIcon
    Ida

    03.11.2016 15:14

    Inne

    Czy ktoś ma doświadczenie na stanowisku dekoratora w Ikea? Może podzielić się opinią? Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    :)

    16.10.2016 11:37

    Inne

    A może powiedz @anonymous jakie macie stawki i jakie benefity wiem od kolego, który zaczął pracę, że wypłatę ma wysoką, socjal też niczego sobie a co do godzin to narzeka ale tylko na nocki
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.10.2016 11:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    16.10.2016 08:35

    Inne

    Na moim przykładzie wszystkie oprócz 1 niedzieli. Czyli w tym miesiącu 5 sobót i 4 niedziele. .. I to jeszcze zmiany do zamknięcia sklepu. Albo od 10 do końca albo od 12 do końca. Ale to zależy od kierasa, że nasz ma wolne weekendy i kilka osób ładnie od pn do pt + jeden weekend robi to reszta musi trzaskac wszystkie weekendy. No i zdaża się pracować powyżej 5 dni do nawet 12 pod rząd. Niby przez system grafikowy nie przejdzie, a wszystko mogą zrobić. Zwolnienia natychmiastowe dla ludzi, którzy próbują walczyć z układami jak najbardziej potwierdzam.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.10.2016 23:24

    Inne

    Praca w weekendy w call center jest po 12h o czym firma nie informuje...
    ReviewUserIcon
    gość 15

    19.01.2017 22:51

    Inne

    Witam,czy piszesz o Warszawa Okęcie-infolinia,w następnym tygodniu mam mieć rozmowę przez agencję pracy,ale zatrudnia od razu Ikea na umowę o pracę z bardzo dobrą stawką,mozesz coś więcej napisać,jaka atmosfera jak z kasa, i jak z pracą w weekeendy
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.10.2016 23:23

    Inne

    Praca w weekendy, na call center, jest po 12h o czym firma nie informuje...
    ReviewUserIcon
    Niezapominajka

    10.09.2016 22:45

    Inne

    Witam!pracowałam w ikea lata temu kiedy szefami sklepu nie byli polacy!Atmosfera typowo skandynawska.I to była najlepsza firma na rynku,szkolenia dobra pensja i życzliwi ludzie.Byłam młodą dziewczyną.Lecz niestety zaczeli awansować ludzie którzy z kulturą i zarządzaniem nie mieli nic wspólnego. Wytrzymałam 10 lat i się poddałam.
    ReviewUserIcon
    Pati

    16.11.2016 21:52

    Inne

    No to chyba jak wytrzymałaś 10 lat to nie było tak źle. Pracuje już od pół roku i nie mam na co narzekać. Jasne kokosów nie ma, ale jest dużo lepiej niż w jakiejś innej firmie no i w Ikea w Gdańsku super atmosfera.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w IKEA Retail?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - IKEA Retail

    Pl. Szwedzki 1 05-090 Warszawa

    NIP:5270103385

    KRS:0000091681

    https://www.ikea.com/pl/pl/this-is-ikea/work-with-us/
    Branża główna: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    on

    06.09.2016 00:31

    Inne

    jedno jest pewne...jeszcze żaden szeregowy pracownik szeroko pojętych marketosieciówek wielkich kokosów nie zarobił ot rzucą ochłap 1500 i jeszcze masz być wdzięczny do trzeciego pokolenia , ikea nie jest lepsza....
    ReviewUserIcon
    KB

    24.08.2016 20:17

    Inne

    Czy wie ktoś może czy w IKEA TARGÓWEK są zniżki dla pracowników na ich asortyment? Jeśli tak, czy jest jakiś limit na te zniżki? Jeśli ktoś ma jakieś informacje jak to przebiega to będę wdzięczny za pomoc, to mój mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.08.2016 18:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Olaf

    09.08.2016 12:54

    Inne

    żebyś wiedział. Oni mają odkładane emerytury, wysokie ubezpieczenia, multisporty, prywatną opiekę medyczną, obiady za 4zł., zniżki na zakupy, tylko umowy o pracę, multum szkoleń. Nie można narzekać. Jak ktoś ta pracował, to wie. I mówię tu ogólnie o firmie, nie o konkretnej jednostce.
    ReviewUserIcon
    sorgo

    14.07.2016 12:48

    Inne

    Jest bardzo dużo ofert pracy do HR w Poznaniu - z przedziwnymi językami czeski, portugalski...W Poznaniu bedzie centrum HR IKEA na Europę? Jak długo trwa rekrutacja? Gdzie mieszczą sie biura IKEA w Poznaniu?
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2016 09:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    as

    08.08.2016 15:59

    Inne

    team leader to już dobra praca. Jak się jest na stanowisku specjalistycznym, to od 3 tys się zaczyna.
    ReviewUserIcon
    Mam dość polski.

    12.09.2016 19:10

    Inne

    :D Mylisz się. W tym chorym zacofanym kraju mozna zwolnić od tak z umowy o pracę. Jak firma chce osczędności wprowadzić to paru pracowników mogą kopnąć od tak w d.... pod limitem zwolnień grupowych i za bramę polska ściero :) Takie są realia tego chorego parszywego kraju.
    ReviewUserIcon
    Mała

    09.07.2016 17:31

    Inne

    Cześć, Wie ktoś jak wygląda rekrutacja w Ikei na Targówku?? Dostałam zaproszenie i trochę nie wiem czego się spodziewać.. .
    ReviewUserIcon
    Anja

    01.09.2016 15:56

    Inne

    I jak poszła rekrutacja? Udało się?
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.07.2016 22:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gomlek

    06.07.2016 22:56

    Inne

    Ludzie, ja pracuje obecnie w IKEA i niestety zgodzę sie z praniem mózgu. Pracuje w Warszawskiej IKEI i jest taka rotacja osób, że szkoda o tym pisać. Ludzie poprostu nie wytrzymują psychicznie. Cieszę sie, że są to moje ostatnie miesiące pracy, bo już ledwo się psychicznie trzymam
    ReviewUserIcon
    Cichy.

    18.05.2016 14:27

    Inne

    Mam zamiar aplikować na stanowisko elektryka do działu technicznego, jakie są warunki, płaca, zmiany, prócz socjalu bo to już wiem.
    ReviewUserIcon
    Em

    15.06.2016 20:54

    Inne

    o warunkach płacowych nie mówi się głośno, bo IKEA strzeże tych informacji. Zapytaj się w HR, to Ci wszystko powiedzą na odpowiednim etapie rekrutacji. Ludzie którzy tak oczerniają ikea, to chyba są albo z konkurencji, albo zostali wywaleni z tej pracy i teraz muszą odreagować. Polecam popracować w innych dużych sklepach meblowych, a potem w IKEA. Zawsze można zmienić pracę :)
    ReviewUserIcon
    Loko

    11.05.2016 01:03

    Inne

    Benefity? Identyczne masz np. w Biedronce lub Lidlu ,a tam przynajmniej darują Ci tam ostrego prania mózgu.
    ReviewUserIcon
    rozum

    01.08.2016 23:37

    Inne

    Co możesz wiedzieć o praniu mózgu, najpierw musisz go mieć, biedaku
    ReviewUserIcon
    eee

    20.04.2016 19:08

    Inne

    Witam, pracuje ktoś na magazynie w Jankach jak tam sytuacja się przedstawia pytam o zarobki atmosferę itp.
    ReviewUserIcon
    hesitate

    08.04.2016 23:08

    Inne

    pracuje ktoś w dziale obsługi klienta? w Krakowie najlepiej? jak jest?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.04.2016 19:17

    Inne

    Zgadzam sie, jest to czlowiek z wygladu jak KNUR i tez tak wyglada. Kultury i oglady Darmo u Niego szukac. Podobno pelni funkcje kierownicza. Jak taka swinia oderwana od koryta moze byc kierownikiem?
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.04.2016 09:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nick

    06.04.2016 23:26

    Inne

    O co tobie chodzi czlowieku?Poprostu odpowiedziałem na pytanie.Jeśli masz ochotę to próbuj do innego działu pracowniku serwis office.Po co śledzicie te strony?Nic to nie pomoże .Kłamstwo zawsze przegrywa.
    ReviewUserIcon
    praca

    25.03.2016 03:34

    Inne

    Ja słyszałem, że ponoć praca tam jest super. Ludzie są tak mili jak rodzina. Są jakieś konkursy, pracownicy grają na przerwach w ping ponga, ogólnie super integracja. Zarobki ponoć bardzo poszły do góry. Z resztą można się domyślać po drogich samochodach, które stoją na parkingu Ikei, że zarabia się tam raczej "grube kwoty".
    ReviewUserIcon
    Loko

    12.04.2016 18:21

    Inne

    Skąd Ty niby masz takie bzdurne i obłudne informacje? Tak - drogie auta kierowników i innych biurowców bo pracując jako zwykły pracownik ledwo ciułasz. Żałosne są te wszystkie komentarze " och kocham tam robić zakupy , praca też musi byc tam super " - To stań jako np. pracownik kasy albo Działu Obsługi i słuchaj jak jakis knur pluje Ci w twarz że jestes śmieciem bo miałeś czelność zapytać o nip do faktury lub kod pocztowy bo trzeba wyrobić jakiś ujowy chory wymysł kierowników. A jeśli jeszcze coś odpowiesz takiemu klientowi i wezwie kierownika - OHO! obys się nie doczekał że kiedyś stanie po Twojej stronie. Klienci są święci i ZAWSZE maja rację, a kierownicy nie musza nawet się tym martwić że to Ty wyszedłes na debila.
    ReviewUserIcon
    Do szkoły

    27.01.2017 10:14

    Inne

    Przecież ta stara beznadziejna zasada że klient jest święty jest praktykowana w każdej sieciowce w branży spożywczej agd rtv itp więc nie wiem co to za zdziwienie. I nix w tym dziwnego ponieważ trzeba wydać 4razy więcej pieniędzy na odzyskanie utraconego klienta, niż za pierwszym razem żeby go pozyskać. Wkoncu te wszystkie sklepy zarabiają na tym że ludzie klienci kupują więc trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2016 18:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ppp

    14.03.2016 20:26

    Inne

    Kiedyś byłam na rozmowie na Team Leadera tylko na początku był warunek , że miałam pracować jako kasjerka przez 3 miesiące za 2000 brutto. Pytanie-kogo tak naprawdę szukają.
    ReviewUserIcon
    nick

    05.04.2016 23:16

    Inne

    Szukają jelonków.Poprostu nikt niechce pracować w kasach więc kombinują jak mogą a po trzech miesiącach jak tobie nie pasuje nie przedłużają umowy.Proste.
    ReviewUserIcon
    ooo

    13.03.2016 23:15

    Inne

    Witam,Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Team Leader w Janach.Jakie są tam warunki pracy, jakie zarobki i atmosfera.? Mogą być też opnie z innych sklepów. Dzięki.
    ReviewUserIcon
    Moeny

    05.03.2016 21:06

    Inne

    Firma zła, Jeśli jestes klientem i jesteś oczarowany tym sklepem i "magią" jaką biję to... powodzenia. Bo to tylko Magia dla Klientów, pracownik to zero. robienie nadgodzin dodatkowo płatne które potem trzeba samemu pilnować by je wypłacili tak samo jak 200%. Zwalniają starą kadrę aby przyjąć nową tańszą . Stało się typowym korpo gdzie awansować możesz głównie TYLKO przez znajomości takie czy inne. opinia pracowników nic się nie liczy. nr 1 jest tylko i wyłącznie klient. Praca dobra jeśli ktoś jest odporny na pranie mózgu i tylko jako praca sezonowa.
    ReviewUserIcon
    zoe

    09.03.2016 22:23

    Inne

    :Idą dobre zmiany" ale nie w Matarni.Uwazajcie na sales menager Renatę B.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.02.2016 19:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ex worker

    03.03.2016 23:39

    Inne

    Sraj na muchy przyjdzie wiosna.Takie kity to na Grójec.W duszy mają pracowników.Istnieje specjalna komórka ktora inwigilujje te strony.To sekta.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.02.2016 22:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pasza10

    14.07.2016 05:40

    Inne

    Pamiętaj że firma może Ciebie zmienić! Tak miałem.
    ReviewUserIcon
    kari

    23.11.2016 23:01

    Inne

    gdzieś już czytałam ten tekst...komuś płacą za "kopiuj"-"wklej"
    ReviewUserIcon
    anonimo

    01.02.2016 18:03

    Inne

    Ludzie piszący tutaj negatywne komentarze, nie pracowała na pewno w tej firmie. U mnie w sklepie, bardzo miła atmosfera, wyrozumiali kierownicy i pracownicy(oczywiście zdarzają się wyjątki). 13'stki jezeli sklep wyrobi budzet zaplanowany, pieniazki na swieta, mozliwosc podnoszenia swoich umiejetnosci(wiekszosc rekrutacji na stanowiska wyzszego szczebla sa wewnetrzne). jezeli jest sie mloda osoba, to jak najbardziej polecam, z czasem mozliwosc przejscia na pelen etat, choć teraz zatrudniani sa pracownicy juz na caly etat. pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.