opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IKEA Retail

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 886 ocen
Opinie(1244)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1244)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Benefity
  • .
  • Częste pytania

Poznaj nas

Oferty pracy

Benefity

Częste pytania

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bydgoszcz - IKEA Retail
Gdańsk - IKEA Retail
Janki - IKEA Retail JANKI
Katowice - IKEA Retail
Kraków - IKEA Retail
Lublin - IKEA Retail
Łódź - IKEA Retail
Poznań - IKEA Retail
Warszawa - IKEA Centrum Obsługi Klienta DOMOLINIA
Wrocław - IKEA Retail

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o IKEA Retail

Opinie

Opinie o IKEA Retail Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IKEA Retail!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    firanka

    19.06.2017 20:54

    Inne

    Hej, czy ktoś wie, ile zarabia sie w IKEA na stanowisku team leader obsługi klienta czy kas?
    ReviewUserIcon
    yen

    29.08.2017 22:28

    Inne

    Też zadaję sobie to pytanie :) płace są ściśle tajne
    ReviewUserIcon
    olo

    19.06.2017 10:12

    Inne

    Aplikowałem na to specjalista ds jakości w lbn. Po około miesiącu napisali ze względu na dużą ilość nadesłanych kandydatur, potrzebują więcej czasu na i że po zakończeniu procesu weryfikacji niby sie odezwą. Od tego czasu nic a to było na poczatku kwietnia.
    ReviewUserIcon
    Aksa

    20.06.2017 17:35

    Inne

    Czesc Olo mi napisali coś takiego: Po dokładnym rozważeniu Twojej kandydatury podjęliśmy decyzję o zakończeniu procesu rekrutacji na tym etapie a wysłałam w marcu?nie wiem co o tym myśleć, ktoś może ma jakieś doświadczenie na ten temat?
    ReviewUserIcon
    olo

    27.06.2017 09:02

    Inne

    Cos tam poknociłem w wiadomosci, ale ostatnie zdanie było takie " Po zakończeniu procesu weryfikacji, powiadomimy Cię o jego wynikach i o możliwych następnych etapach rekrutacji." W sumie nie wiadomo co o tym myśleć. Szkoda, bo oferta była fajna...
    ReviewUserIcon
    Kordian

    18.06.2017 22:08

    Inne

    Dla mnie Ikea to super pracodawca. Jak już ktoś pracuje i zapuści korzenie to będzie doceniał fajną atmosferę w firmie. Generalnie chce się pzryjść do pracy a to jest bardzo dużo i wiem co piszę. Zaraz mnie zakrzyczą że to HR a ja nie jestem z HR!!
    ReviewUserIcon
    Aksa

    16.06.2017 22:32

    Inne

    Ponawiam pytanie: ktoś się dostał na stanowisko SPECJALISTA DS.JAKOŚCI?
    ReviewUserIcon
    Mother

    14.06.2017 20:09

    Inne

    Jestem po drugiej rozmowie do ikea. Pierwsza to AC druga to juz facetoface z hr i managerem. Czytajac niektore komentarze zaczynam wierzyc ze nie dostane ani dobrego wynagrodzenia ani dobrych warunkow pracy. Samotnie wychowuje 2 dzieci i mam wyzsze wyksztalcenie. Znam angielski. Aplikowalam na obsluge klienta oraz team lidera. Wole team lidera bo z tego co czytam zwykla obsluga to lipa...
    ReviewUserIcon
    Milena

    13.06.2017 19:33

    Inne

    Mają dość dużo ofert pracy, ruszył się handel to ludzi do pracy potrzebują. W IKEA warto się zatrudnić, do dobra firma. Potrafią zachować atmosferę przyjazną w pracy.
    ReviewUserIcon
    Marta

    02.06.2017 14:15

    Inne

    Przejrzałam z grubsza forum, ale albo nie ma tej informacji której poszukuje albo ją przeoczyłam
    ReviewUserIcon
    Marta

    05.06.2017 16:04

    Inne

    Ucięło wypowiedź...ktoś sie orientuje kiedy otwiera sie Ikea na woli? Kiedy rekrutacja? Zatowarowanie? Szkolenia?
    ReviewUserIcon
    taki

    05.06.2017 16:48

    Inne

    hej ktoś coś napisze jak praca wygląda na stanowisku specjalista ds. jakości?
    ReviewUserIcon
    Marta

    02.06.2017 14:14

    Inne

    Przejrzałam z grubsza forum, ale albo nie ma tej informacji której poszukuje albo ją przeoczyłam
    ReviewUserIcon
    Milena

    30.05.2017 11:55

    Inne

    Jeśli ktoś lubi pracę w handlu to uważam, że IKEA jest dobrym miejscem. Szanują ludzi, stwarzają dobre warunki do pracy a to jest ważne! Polecam a ofertę maja fajną.
    ReviewUserIcon
    Benek

    26.05.2017 19:53

    Inne

    Witam! mam pytanie jak wygląda rekrutacija na stanowisko Konsultant ds. sprzedaży, IKEA dla Firm, Warszawa ? Hodi o 3 etapie rekrutacji, jak on wygląda?
    ReviewUserIcon
    Benek

    26.05.2017 19:52

    Inne

    Witam! mam pytanie jak wygląda rekrutacija na stanowisko Konsultant ds. sprzedaży, IKEA dla Firm, Warszawa ? Hodi o 3 etapie rekrutacji, jak on wygląda?
    ReviewUserIcon
    Milena

    23.05.2017 13:46

    Inne

    Witam, Mam pytanie i liczę, że ktoś mi pomoże podsuwając kilka informacji. Jakie wymagania trzeba spełniać żeby aplikować na stanowisko kierownika działu kas ?
    ReviewUserIcon
    kociewzlocie

    18.05.2017 15:57

    Inne

    Czy ktoś dostał odzew ws stanowiska specjalista ds projektowania wnętrz? ponad miesiąc temu wysłałam i zero odp. od nich do dnia dzisiejszego. I ktoś mógłby napisać jakie są pytania w video rekrutacji, telefonicznej i grupowej/indywidualnej?
    ReviewUserIcon
    Milena

    17.05.2017 22:35

    Inne

    Chcę powiedzieć, że takich dobrych pracodawców jak Ikea jest mało!
    ReviewUserIcon
    Jerzyk

    10.05.2017 10:09

    Inne

    Takie firmy jak IKEA zawsze będą dobrym miejscem do pracy. Fajna atmosfera, miłe szefostwo to wszystko wpływa na moje nastawienie i chęć do pracy z zaangażowaniem.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    06.05.2017 12:02

    Inne

    Witam Czy w ikei logistyka odpowiada za dzial magazynowy?
    ReviewUserIcon
    katarina

    06.05.2017 22:39

    Inne

    Kamil przyjęli Cię do pracy? Kontaktowali się z Tobą po środowej rozmowie?
    ReviewUserIcon
    Morgen

    29.04.2017 11:45

    Inne

    IKEA zapracowała sobie na opinię dobrej firmy swoimi działaniami pro pracowniczymi. Pracuję tu już długo i nie zamienię tej pracy na inną nawet dla większej kasy. Tu mam super atmosferę w firmie , wiele różnych bonusów no i wypracowana pozycję wśród załogi.
    ReviewUserIcon
    miś

    22.06.2017 00:18

    Inne

    Co ty pier........? To chyba przy biurku siedzisz. Zejdź na dół i zobacz co sie dzieje. A szczególnie na zmA pakownia i sortownia liderki poje....
    ReviewUserIcon
    Kasia

    26.04.2017 08:13

    Inne

    Czy ktoś wie dlaczego jeśli przeszłam przez 5 etapów i po ostatnim otrzymałam odpowiedź negatywną - nie mogę dostać pracy na innym dziale? Składałam dokumenty na 2 stanowiska ...
    ReviewUserIcon
    Lbn

    23.04.2017 10:45

    Inne

    A może ktoś mógłby ktoś mnie więcej opisać jak wyglądał etap z kamerą? Co to za pytania i właściwe to na co zwrócić uwagę? A może ktoś próbował nagrywać to smartfonie? Mam mały problem z kompem i obawiam się że może mi się nie udać
    ReviewUserIcon
    l

    26.04.2017 09:22

    Inne

    nic się nie martw .Teraz rekrutują chyba tylko dla wypełnienia czasu bo stanowiska już obsadzone ....
    ReviewUserIcon
    qwe

    20.04.2017 14:42

    Inne

    Był już ktoś na rozmowie w Lublinie na krakowskim?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w IKEA Retail?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - IKEA Retail

    Pl. Szwedzki 1 05-090 Warszawa

    NIP:5270103385

    KRS:0000091681

    https://www.ikea.com/pl/pl/this-is-ikea/work-with-us/
    Branże: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Mila

    18.04.2017 18:45

    Inne

    Byłam pracownikiem firmy IKEA i bardzo dobrze wspominam tamten czas. Mimo, że firma jest tak ogromna to pewne dobre zasady są wszędzie i to się chwali.
    ReviewUserIcon
    Lbn

    11.04.2017 01:06

    Inne

    Panie do osób które przeszły rekrutację do IKEA Lublin. Od kiedy tak naprawdę zaczyna się praca skoro otwarcie jest dopiero we wrześniu?
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    12.04.2017 10:03

    Inne

    przed rozpoczęciem pracy w Lublinie wysyłają na kilku tygodniowe szkolenie ale podobno po podpisaniu umowy więc teoretycznie pracę zaczynasz w lipiec/sierpień
    ReviewUserIcon
    Lolo

    21.07.2017 16:45

    Inne

    Od rekrutera uslyszalem ze dla pracownikow otwarta bedzie juz od 19 sierpnia, natomiast oficjalnie dla wszystkich 22 sierpnia
    ReviewUserIcon
    KKK

    11.04.2017 01:03

    Inne

    Ja mam z kolei głupie pytanie na temat listu motywacyjnego. Wszystko super ale nie mam pojęcia jak i do kogo go zaadresowac. Normalnie Pisze się do konkretnej osoby lub działu a tu nie mam pojęcia skoro sklepu w Lublinie jeszcze nie ma
    ReviewUserIcon
    KKK

    11.04.2017 01:02

    Inne

    Ja mam z kolei głupie pytanie na temat listu motywacyjnego. Wszystko super ale nie mam pojęcia jak i do kogo go zaadresowac. Normalnie Pisze się do konkretnej osoby lub działu a tu nie mam pojęcia skoro sklepu w Lublinie jeszcze nie ma
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    10.04.2017 11:19

    Inne

    Czy ktoś może pracował na stanowisku PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA? właśnie przeszłam rekrutację do etapu rozmowy telefonicznej gdzie zostałam zaproszona na BEZPOŚREDNIE spotkanie. Pani ds. rekrutacji mówiła o kilkutygodniowym szkoleniu w innych miastach. ktoś coś może powiedzieć jak wygląda takie szkolenie oraz sama praca[ obowiązki,zarobki]?
    ReviewUserIcon
    Milena

    09.04.2017 18:10

    Inne

    IKEA to fajna firma. Rozmowa rekrutacyjna była bardzo sympatyczna, niestety musiałam zrezygnować ale wrócę.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    26.03.2017 09:39

    Inne

    Słyszałam, że mają otwierać nowy sklep czy ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    Lbn

    31.03.2017 17:55

    Inne

    Ktoś był na rozmowie specjalista ds.jakości?
    ReviewUserIcon
    Lbn

    22.03.2017 19:56

    Inne

    A ktoś się orientuje co to za stanowisko specjalista ds.jakosci?jak rekrutacja wygląda?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    22.03.2017 12:10

    Inne

    IKEA to dla mnie świetne miejsce pracy od kilku lat.
    ReviewUserIcon
    grek

    20.05.2017 08:56

    Inne

    Cześć Natalka napisz w której ikea pracujesz. Popieram twój wpis. Pozdrawiam Grzegorz
    ReviewUserIcon
    grzegorz

    21.03.2017 21:01

    Inne

    Zaproszenie do wideo przyszło następnego dnia po wysłaniu aplikacji, w przypadku aplikacji na stanowisko specjalisty ds. kontroli jakości nie było odzewu. Wydaje mi się, że odzew może przyjść wcześnie lub później, albo wcale - nie ma reguły. Wszystko zależy od osób rekrutujących i ilości aplikujących. Rozmowa wideo - -warto być uśmiechniętym, mówić wprost, szczerze, mieścić się w czasie, udzielić treściwej odpowiedzi, nie rozwlekać tematów, mówić prostym językiem, patrzeć w obiektyw kamery (na ile to możliwe), a nie na pulpit, oczywiście zadbać o porządek na około siebie:) Takie moje wnioski, zastosowałem się też do podpowiedzi w internecie, jak do takich rozmów się przygotować. Rozmowa telefoniczna jeszcze się nie odbyła. Praca w weekendy? Wydaje mi się że to pewniak, dwa weekendy w miesiącu to minimum, w końcu praca w handlu. Jeśli rozmowa tel. pójdzie ok, to wtedy dłuższa rozmowa w grupie osób.
    ReviewUserIcon
    Madzia

    21.03.2017 18:19

    Inne

    Po kilku dniach przychodzi zaproszenie do pytan z kamerka
    ReviewUserIcon
    Lublin

    21.03.2017 20:10

    Inne

    Wszystkie stanowiska to praca na sklepie?ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    Lublin

    21.03.2017 20:39

    Inne

    Specjalista ds.jakości?co robi?ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    kiloff

    18.03.2017 00:10

    Inne

    @grzegorz - raz brałem udział w videorekrutacji w IKEA. Wyszło mega sztywnie i na pewno lepiej wypadłbym w żywej rozmowie niż w "rozmowie" z nagranymi pytaniami. Nie przeszedłem pozytywnie rekrutacji.. Ale potem była druga rekrutacja "normalna" i tam były umawiana spotkania. Wtedy się udało :)
    ReviewUserIcon
    gosc

    18.03.2017 14:36

    Inne

    hej napisze ktoś jak jest na stanowisku specjalista ds.jakości?w jakich godzinach się pracuje?jak zarobki?co to za stanowisko?
    ReviewUserIcon
    grzegorz

    15.03.2017 22:36

    Inne

    Witam, Pytanie nie dotyczy stricte sklepu IKEA Warszawa, a nowo budowanego w Lublinie. Zapewne od jakiegoś czasu wprowadzona jest rekrutacja po przez video-kamerkę na dział finanse, z takim rozwiązaniem właśnie dziś miałem okazje się zmierzyć, pomimo zatok i nie zbyt dobrego samopoczucia miałem za zadanie odpowiedzieć na pytania otwarte, ok 4, w ciągu 7 minut. Nie mogłem z tym zwlekać bo gonił ustalony termin. Moje odczucia są dość mieszane, dużo doświadczenia mam w rozmowach bezpośrednich, jest znacznie łatwiej rozmawiając twarzą w twarz, niż patrząc w obiektyw kamery w laptopie i licząc czas u dołu ekranu. Jest to bardziej stresujące, choć uważam, że za drugim razem poszło by mi znacznie lepiej :( Nie było może tragicznie, na wszystkie pytania odpowiedziałem, martwię się tylko, że bez wielkiego czasu na zastanowienie plotłem głupoty lub za bardzo "lałem wodę". Pytania są raczej filozoficzne, a nie stricte dot. stanowiska, wydają się proste, ale są podchwytliwe, na dodatek ten odmierzany czas... Wydaje mi się, że nie ma o tym mowy, ale podczas takiej rekrutacji oceniany jest wygląd, sposób wypowiadania się i uśmiech (a z tym nie jest tak łatwo, bo na takiej rozmowie z kamerką nie uśmiechasz się na okrągło "pokazując jaki Ty to jesteś pozytywny i energiczny"). Mam nadzieje, że drobna wpadka z np. udzieleniem części odpowiedzi na temat nie związany z pytaniem, bądź dłuższa przerwa na zastanowienie nie będzie decydowała o skreśleniu takiej osoby:) Jestem bardzo ciekaw jakie macie o tym zdanie? Ktoś z was ma już za sobą video-rekrutacje? Dobrze było by mieć chociaż szanse rozmowy bezpośredniej, wykazać się lub nie. Będę wdzięczny za opinie.
    ReviewUserIcon
    Kiki

    05.04.2017 20:31

    Inne

    Na wideo rozmowie masz pytania próbne, warto z nich skorzystać i przyzwyczaić się, ja na pierwszym zaciąłem się totalnie, po 4 byłem gotowy do rozmowy. Czasu jest dużo, np 3 minuty, a mi wystarczyły 2, albo mniej. Jak odpowiedź ma sens to lepiej wczesniej skończyć niż dukać i się zastanawiać, co by tutaj jeszcze powiedzieć skoro mam minutę. Po 2 dniach dostałem info o przejściu do drugiego etapu, więc analizują szybko
    ReviewUserIcon
    Matfik

    06.04.2017 11:18

    Inne

    pytania próbne?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.03.2017 14:18

    Inne

    @Marek - nie. To dwa różne działy. Ale o takie rzeczy lepiej pytać w hr danego sklepu - raz, że dostaniesz szybko pewne info, a dwa, że od razu zapunktujesz jako osoba szukająca informacji we właściwym miejscu.
    ReviewUserIcon
    Agata

    10.03.2017 12:00

    Inne

    zawiedziona, z doświadczenia mówię, że w takich kwestiach zawsze warto :) @takotam, tutaj też uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktować się bezpośrednio.
    ReviewUserIcon
    ja

    10.03.2017 21:08

    Inne

    jestem ciekawa, czy się odezwali bo też czekam na info
    ReviewUserIcon
    takotam

    06.03.2017 21:40

    Inne

    Wie ktoś jak teraz jest z grafikiem w Wawa- marki? Mam szkołę w weekendy i dwa piątki popołudniu i jestem ciekawa czy by na to poszli? :)
    ReviewUserIcon
    Agata

    06.03.2017 13:29

    Inne

    @zawiedziona, może warto skontaktować się z firmą w tej sprawie?
    ReviewUserIcon
    zawiedziona

    07.03.2017 13:43

    Inne

    Ja potraktowałam brak kontaktu jako odpowiedź negatywną. Jednak, Agato muszę przyznać Ci rację. Dzisiaj napisze maila z zapytaniem, tak abym wiedziała w 100% na czym stoję.
    ReviewUserIcon
    Michał

    27.02.2017 17:10

    Inne

    Czy ktoś mi może powiedzieć jak wygląda szkolenie zaraz po przyjęciu do pracy? W kwietniu po spotkaniu wprowadzającym jadę na 8 dni do Katowic a pozniej, w maju na miesiac lub 1.5 znowu do Katowic albo Krakowa. Stanowisko sprzedawcy. Ktoś ?coś?
    ReviewUserIcon
    Agata

    27.02.2017 15:19

    Inne

    Czy przed rozmową rekrutacyjną zapoznajecie się z wywiadem, w którym pracodawca przedstawia warunki panujące w firmie? Często można tam znaleźć ciekawe informacje.
    ReviewUserIcon
    P.

    16.05.2017 09:28

    Inne

    A imię Agata to prawdziwe Twoje imię?
    ReviewUserIcon
    mak

    17.05.2017 16:27

    Inne

    Ponawiam pytanie: ktoś dostał się na stanowisko specjalista ds. jakości? proszę o info.
    ReviewUserIcon
    Ramzes

    24.02.2017 12:24

    Inne

    @Rarrr - umowy są potem z reguły na czas nieokreślony. Może przy nowym sklepie druga będzie na rok, ale o to lepiej dopytać swojego przełożonego jak to ma wyglądać. @pracownica - w teorii tak, w praktyce niekoniecznie. Z jednej strony musisz wypracować wymiar etatu na jaki jesteś zatrudniona, z drugiej strony jeśli jest mało osób, to grafik układa się tak, aby dzienne pokrycie było optymalne - by po prostu nie brakowało ludzi. @Marek - sprzedawca zarządza miejscami sprzedaży, tzn. pracuje z parametrami i je modyfikuje w zależności od sytuacji (niedostępności towaru; ma wejść nowy produkt etc.).
    ReviewUserIcon
    Marek

    27.02.2017 12:20

    Inne

    A jak jest z umową? W internecie pojawiają się opinie że umowy zlecenie. Po otrzymaniu oferty usłyszałem że dostanę pełny etat i 20 zł brutto, ale nikt nie wspomniał czy to będzie umowa o pracę czy zlecenie.

    Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.