IKEA Retail

Opinie o IKEA Retail

Bynio

Ludzie bojkotujmy ten sklep i wyrzućmy ich z Polski. Niech w d...pę włażą sobie u siebie. Brawo Panie Tomaszu - każdy katolik tak powinien postąpić, nie bujmy się, nie dajmy się zaszczuwać, walczmy o Nasze chrześcijańskie korzenie. Każdy pracownik będący KATOLIKIEM i pracujący w tym bagnie powinien złożyć wypowiedzenie, tak upadnie ich mit o LBGT w Polsce. Nie pracujcie dla nich.

Elf Boy.
@Bynio

W polskich oddziałach IKEA rządzą Polacy więc tak naprawdę hejtujesz Polaków ;) To oni robią to bagienko (Przy okazji dziwne że słowo (usunięte przez administratora) jest usuwane przez admina.)

Ikea to ludzie
@Elf Boy.

Jacy Polacy o czym ty mówisz kolego Polacy tam za suwaja dla tabelek i wykresów i sa traktowani przedmiotowo

Funkcyjny
@Elf Boy.

Rządzą Polacy? o czym ty mówisz człowieku, Prezeska z Hiszpanii, w sklepach na 10 sklepów polowa to zagraniczni dyrektorzy, przynajmniej 2 lata temu jak tam pracowałem tak było, ale nawet jak masz polaka dyrektora to i tak polityka firmowa spływająca od szwedów ma się dziać i tyle (zresztą tak raczej powinno być). Ale polityka Ikea pod względem Polaków na kluczowych pozycjach jest raczej dość jasna - im mniej tym lepiej. Ikea powinna się wstydzić, ostatnie parę lat funkcjonowania tej firmy to po prostu żenada i absolutny wstyd! A teraz jeszcze zwalniają za bycie katolikiem lub za posiadanie opinii, i zasłaniają się tym ze w cytatach biblijnych użyto mocnych slow, no cóż Bóg nie przebiera w słowach a Konstytucja gwarantuje nam wszystkim wolność wyznania? mam nadzieje ze tym razem wkroczy w to wszystko rzad, pip, prokuratura i radio maryja i niech zrobią z nimi porządek!

Elf Boy
@Ikea to ludzie

Aha chyli w HR, team liderzy i menadżerowie działów itd. to udawani Polacy??? Jak by byli ludzcy, empatyczni życzliwi to by nie zwalniali czy nie gnębili innych pracowników. A robią to! Więc co? Jak ich usprawiedliwiasz? Patrioto od siedmiu boleści! Mają wyprane mózgi? To ich usprawiedliwia?! Moim zdaniem nie! To Polacy gnębią polaków! Tak było jest i będzie i to poza zagranicznymi firmami tym bardziej. Nawet rząd gnębi bo nie da żyć ludziom godnie bo minimalna krajowa to kpina nie pieniądz! Tak więc o czym ty mówisz?!?!

Elf Boy

Zgadzam się z tym co piszesz :) Może sobie pogadamy gdzieś? ;)

Tomasz

Stop tęczowym pomysłom. Zwalniają ludzi za cytaty a indoktrynują na tęczowo.

ikea aeki

Hej a może ktoś napisać o warunkach pracy w Lublinie coraz częściej pokazują się oferty pracy...rotacja ? Szukają osoby do działu HR, może ktoś się wypowiedzieć co do warunków,atmosfery,dni pracy, $$$ (zarobków).

lasso
@ikea aeki

IKEA w Lublinie miała szczęście, ponieważ otwierała się na rynku, który jeszcze dwa lata temu nie był do końca przychylnym rynkiem dla Pracowników. Z tego względu był szał - duża firma, stabilne zatrudnienie, 20 PLN brutto na początek no i oczywiście kochane benefity. Po roku wszystko padło jak domino, bo ludzie zobaczyli jak jest. Rotacja taka, że sobie nie wyobrażasz - od najniższego do najwyższego szczebla. Atmosfera jak wszędzie - kolesiostwo, nad którym "pani dyrektor" nie potrafi panować. Do tego w tym sklepie są jeszcze osobiste związki między managerami, które przekładają się na jakość pracy i "ustępstwa". A zespół jest tak młody, że boi się słówko pisnąć i się nie dowiesz, póki w ten brud nie wdepniesz.

Rwf

Meble lipa kiepska jakość

Wstępna rozmowa telefoniczna z Panią z HR aby umówić kolejna rozmowę z HR już przez teamsa. Rozmowa raczej w lużnej atmosferze z typowymi pytaniami czemu ikea, odpowiedz o doświadczeniu itd. Dodatkowe 3 pytania po ang 1. co Cię stresuje i jak sobie radzisz ze stresem 2. W jaki sposób się komunikujesz i 3 nie pamiętam. Niestety pomimo zapewnienia że otrzymam informację zwrotną do dziś jej brak pomimo kontaktu z mojej strony...

pytania o motywację (dlaczego ta praca?), opisz doświadczenie, co Cię stresuje i jak sobie radzisz ze stresem, jaki sposób się komunikujesz

Ikea to miejsce pracy, gdzie dyskryminuje się ludzi ze względu na poglądy, kulturę i religię. Odradzam pracy w miejscu pozbawionym szacunku dla pracowników.

UnderWooD

Dzień Dobry. Takie brzydkie rzeczy Fuj Fuj Fuj mówią o IKEA. Toż to nie możliwe. Jestem białym heteroseksualnym wierzącym facetem. Chcę zapytać czy mogę bez przeszkód pracować w Ikea i mieć pewność że nie będę dyskryminowany ze względu na kolor skóry przekonania religijne i orientację seksualną. Czy Ikea może mi to zagwarantować w pracy ?

Elf Boy.
@UnderWooD

Odpowiem ci szczerze. NIE! Nie masz na nic gwarancji! Zależy też gdzie trafisz i na jakich ludzi. Możesz trafić tak, że długo nie popracujesz, bo toksyczne środowisko po prostu się ciebie pozbędzie a ajkeja tylko przypieczętuje ci wypowiedzenie. Absolutnie nie masz żadnej gwarancji i może się okazać, że straciłeś tylko czas i nerwy.

Za wasza „tolerancje” NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW W IKEA

Jakub

"Podając się za mądrych stali się głupimi. I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości; potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe - pomysłowi, rodzicom nieposłuszni, bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości. List do Rzymian 1, 22-32 Nowy Testament Przy okazji GEJ-KEO, podpowiem że atakowanie świętej księgi Żydów czyli Tory (dla nas chrześcijan Stary Testament) jest antysemityzmem. Nie ładnie, taka "tolerancyjna" z was firma, a atakujecie chrześcijan i Żydów. Nie dziwi mnie wasz antysemityzm i pogardzanie świętą księgą judaizmu, to skoro IKEA, a raczej GEJKEA, została założona przez nazistę. Oto źródło z liberalnego dziennika Newsweek https://www.newsweek.pl/swiat/zalozyciel-sklepow-ikea-byl-aktywnym-nazista/mrqft47

Fwd

Ikea sklep meblowy który dyskryminuje swoich pracowników ze względów wyznaniowych a wspiera homosiów. Tomaszu K. Wygrałeś! Wyszedłeś z bagna w kolorze tęczy.

Lama
@Fwd

No i po co to wszystko???? A wystarczyło dać człowiekowi naganę! Teraz PR będzie trudno to odkręcić...W Polsce przeważającym wyznaniem jest wiara katolicka ... ludzie to jest sklep, biznes!!! Tu się sprzedaje!! Nie wychowujcie ludzi, bo skutki są opłakane...

fgttfyfgjk
@Lama

ok tyle ze wspolpracownicy spedzaja ze soba 1/3 zycia w pracy. Uwazasz ze to jest fair ze ktos na swoich kolegów/kolezanki pisze takie rzeczy w internecie. Przeciez nie kazdy kto jest homoseksualista sie przyznaje do tego wszystkim wkolo.

Tomasz
@fgttfyfgjk

Pewnie by nie pisał, gdyby firma IKEA nie zaczęła traktować firmy jak (usunięte przez administratora):)

Kurtuaon
@Lama

Naganę? Za co? Za wyrażenie swojej opinii? Wyobrażam sobie jak nim zatrzęsło po takim "newsletterze". IKEA zasuwa do piekła i chce pociągnąć za sobą jak najwięcej dusz. Żałosne.

Nie pracuję w ikei :)
@fgttfyfgjk

Przynajmniej ten pracownik ma twardy kręgosłup moralny i szacun dla niego . Nie dał się zaszczuć . Na pewno wychowa swoje dzieci jak należy w przeciwieństwie do jego "kolegów" i "koleżanek " którzy nasze dzieci chcą wychowywać bo swoich z oczywistych powodów mieć nie mogą . Nikt nie będzie mnie i wielu innych na siłę uszczęśliwiał i tłumaczył , że " odstępstwo od normy" jakim jest całe LGBT to normalność.

Kurtuaon

IKEA - wam się należy bojkot jak psu kość! Macie biznes? To go róbcie a nie zaczynajcie przerabiać ludzi na szatańskie odchody

normalny

NIE KUPIE NIC WIECEJ W ikei !!! Tyle w temacie

Kot

Dyskryminuje pracowników

Ujek W
@Kot

Tak na wielu podłożach dyskryminują. W żadnej innej firmie nie będziesz miał większej szansy na zwolnienie jak w ikea nawet za bzdury. Czy też nigdzie indziej nie będziesz miał tak sporych szans na naganę jak w ikea. Ta firma to jedna wielka porażka.

Milan

Ikea dyskryminuje pracowników ze względu na poglądy, religię i rasę - taka jest moja opinia. Radzę unikać tego pracodawcy.

fgttfyfgjk
@Milan

rozumiem ze pracujesz w ikea ze wiesz

Pracoholik

Fajna opinia o firmie Nie wiem czy jesteś pracownikiem czy nie. Ale w IKEA nikt nie zmusza do propagowania LGBT. Jeżeli masz z tym problem to prawdopodobnie masz tez problem z jedzeniem płatków na mleku. Skup się przez chwilę i napisz opinie o pracodawcy, możesz się oprzeć o artykuł a nie go cytować

Anonimus

Znam podobny przypadek w którym użyto wyznawanych poglądów religijnych przeciwko pracownikowi celem udzielenia nagany. KorpoZamordyzm w białych rękawiczkach to specjalność iKEA !!!

adam
@Pracoholik

Oczywiście że jest to jakaś opinia o firmie... Firma handlowa jest od handlu a nie od propagowania jakiejś dziwnej ideologii, a pracownicy od obsługi klienta nie wysłuchiwania bzdur światopoglądowych. Skoro pracownik został zwolniony za własne przekonania - dodam najczęstsze w tym kraju - to firmę należy omijać szeroookim łukiem :) Tak jako klient o niekoniecznie tęczowych zapatrywaniach jak i pracownik - co da w efekcie firmę prowadzoną przez osoby LGTB+ i ich sympatyków oraz takichże klientów -czego serdecznie firmie życzę :))))

HomoSapiens

Pracownik nie został zwolniony za poglądy i za cytowanie Biblii tylko za inne przewinienia, w tym naruszanie dóbr osobistych innych osób. Tyle w temacie.

EL_Heterro

Interesuje mnie to czy jak jestem białym wierzącym hetero z wyższym wykształceniem i chcę wychować swoje dzieci na hetero i robię wszystko aby założyły rodziny i wydały mi na świat wnuki to mogę się zatrudnić w tym Zakładzie Pracy i będę mógł liczyć na pełny szacunek i tolerowanie moich przekonań. Czy mogę liczyć na to że nie będę zmuszany do promowania ideologii sprzecznych z moimi wierzeniami ? Czy Ikea robi również dzień identydikowania się ze stylem życia i przekonań białych osób hetero będących oobami wierzącymi ? Jak to wygląda w tym czymś co się nazywa Ikea i jest albo powinno być po prostu sklepem meblowym ?

dtyjm

won z polski szwedziaki

jarek boze jehowa

Cześć ,w bibli pisze tylko że zmiana seksualnosci jest zła czyli był hetero i puzniej zaczoł chodzić z meszczyznami lub była ona hetero a po kaze mojej boże zaczeła seks uprawiać z kobietą .w bibli niema nic na temat ze homosexualizm jest zły,,,,,jest tylko zmianka w nowym testamecie od apostola ze homosexualizm jest zly ale on myli sie bo zle odczytal dwa fragmety otym z starego testametu

Takie Fakty
@jarek boze jehowa

1TM 1,5-11 - w NT, to raczej nie tylko jest to, co napisałeś o zmianie seksualności (pewnie chodziło Ci o List do Rzymian, rozdział 1). Nie odnosząc się wcale do ostrych tekstów ze ST widać, że i w NT czynni geje są wymienieni w jednym rzędzie z określonymi złymi ludźmi - wersety 9 i 10. Tolerancja tolerancją, ale z poniższego wynika, że chrześcijanin pewnych zachowań akceptować nie może. "5. Celem tego napominania jest miłość, płynąca z czystego serca, dobrego sumienia i wiary nieobłudnej. 6. Niektórzy, nie troszcząc się o to, zagubili się w pustej gadaninie. 7. Chcieliby uchodzić za nauczycieli Prawa, a nie rozumieją dobrze tego, co mówią, ani tego, przy czym się upierają. 8. Wiemy przecież, że Prawo jest dobre, jeśli je ktoś stosuje zgodnie z duchem Prawa. 9. Wiadomo, że Prawo nie występuje przeciwko człowiekowi sprawiedliwemu, ale przeciw łamiącemu Prawo i niesfornym, bezbożnym i grzesznikom, świętokradcom i bluźniercom, ojcobójcom i matkobójcom, przeciw mordercom, 10. rozpustnym zboczeńcom, handlującym ludźmi, kłamcom, krzywoprzysiężcom i w ogóle przeciw temu wszystkiemu, co sprzeciwia się zdrowej nauce. 11. Zawiera ja dobra nowina, głosząca chwałę błogosławionego Boga. Mnie ja powierzono." (Przekład "Biblia Poznańska") Poniżej jeszcze tłumaczenia wersetu 10 z innych przekładów, żeby nie było wątpliwości (źródło Bibliepolskie.pl, zakładka Teksty) 2. WUJEK.1923 Porubnikom, Sodomczykom, wolnych ludzi przedawaczom, kłamcom i krzywoprzysiężcom, i jeźli się co innego zdrowej nauce sprzeciwia, 4. GDAŃSKA.1881 Wszetecznikom, samcołożnikom, ludokradcom, kłamcom, krzywoprzysiężcom, i jeźli co innego jest przeciwnego zdrowej nauce. 5. GDAŃSKA.2017 Dla rozpustników, mężczyzn współżyjących ze sobą, handlarzy ludźmi, dla kłamców, krzywoprzysięzców i dla wszystkiego, co jest przeciwne zdrowej nauce; 8. DĄBR.WUL.1973 rozpustników, dopuszczających się grzechu sodomskiego, dla zaprzedających ludzi w niewolę, kłamców i krzywoprzysięzców, i tych, którzy dopuszczają się jeszcze innych rzeczy 10. TYSIĄCL. WYD 5 dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących ze sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką 12. POZNAŃSKA rozpustnym zboczeńcom, handlującym ludźmi, kłamcom, krzywoprzysięzcom i w ogóle przeciw temu wszystkiemu, co sprzeciwia się zdrowej nauce. 13. WARSZ.PRASKA którzy dopuszczają się wszelkiego rodzaju rozpusty, uprawiają homoseksualizm, prowadzą handel niewolnikami, kłamią, składają fałszywe przysięgi i mają na sumieniu wiele innych występków sprzecznych ze zdrową nauką, 14. ŚLĄSKIE.TOW.BIB. nierządników, homoseksualistów, porywających i sprzedających w niewolę ludzi, kłamców, krzywoprzysięzców, i dla każdego innego, jeśli jest przeciwny zdrowej nauce.

Leszek

Wg. mnie Ikea dyskryminuje pracowników ze względu na poglądy, religię i płeć. Uważam, że ludzie odpowiedzialni z tej firmy za to powinni zostać zwolnieni a pracownicy którzy doznali dyskryminacji przywróceni do pracy i przeproszeni przez najwyższe władze firmy. Jeśli tak się nie stanie to Ikea go home

Wer

Miały być nowe mebelki ale za moje pieniądze tęczy malować nie będziecie

Olt

Dyskryminuje pracowników że względu na wyznanie chrześcijańskie!!

Rita
@Olt

Bełkocz dalej na swoich kolanach przed radiem. Ja chcę robić zakupy w normalnej firmie a nie ciemnogrodzie! Brawo IKEA!

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail - Warszawa

• Jak się pracuje w IKEA Retail?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Retail?

Kandydaci do pracy w IKEA Retail napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Retail