opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IKEA Retail

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 886 ocen
Opinie(1244)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1244)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Benefity
  • .
  • Częste pytania

Poznaj nas

Oferty pracy

Benefity

Częste pytania

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bydgoszcz - IKEA Retail
Gdańsk - IKEA Retail
Janki - IKEA Retail JANKI
Katowice - IKEA Retail
Kraków - IKEA Retail
Lublin - IKEA Retail
Łódź - IKEA Retail
Poznań - IKEA Retail
Warszawa - IKEA Centrum Obsługi Klienta DOMOLINIA
Wrocław - IKEA Retail

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o IKEA Retail

Opinie

Opinie o IKEA Retail Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IKEA Retail!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Agata

    06.04.2018 17:06

    Inne

    A czy firma daje dodatkowe benefity poza płacowe? Jaka panuje atmosfera między pracownikami? @Niezadowolony, napiszesz coś więcej odnośnie rekrutacji? Są prowadzone aktualnie rekrutacje? W jakich godzinach odbywa się praca?
    ReviewUserIcon
    LolliPOP

    09.07.2018 14:21

    Inne

    No atmosfera jest naprawdę przygodna. Polecam chodzić plecami do ściany żeby ktoś siekiery ci nie zasadził w plecy xD
    ReviewUserIcon
    Lepa

    25.10.2018 18:04

    Inne

    W punkt!
    ReviewUserIcon
    Lepa

    25.10.2018 17:24

    Inne

    Pracując w tej szwedzkiej firmie można nabawić się tylko syndromu sztokholmskiego. Fatalne miejsce pracy. Chcesz tu pracować? To siedź cicho, kiedy jest źle, kiwaj głową, gdy kierownik sprzedaży coś mówi, a najlepiej idź z nim na piwo (na facebooku jest nawet specjalna grupa dla osób-ulubieńcow kierownika, które umawiają się z nim na wyjścia po pracy). Moje sugestie dla IKEA: Zacznijcie słuchać swoich ludzi! Szczególnie tych złych opinii. Nie ignorujcie nas. Nie złościmy się dla zasady, ale dlatego, że od długiego czasu nic tu nie działa, a wy nie reagujecie. Mówicie o wartościach, a ciągle im zaprzeczacie. Zacznijcie nas szanować, a nie gn*ić za każdy drobiazg. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować swoich pracowników. Wywiązywać się z obowiązków i obietnic. Szczerze? Długo by pisać. I tak się nic nie zmieni... chyba że wymieni się w Lublinie całą kadrę managerów funlcyjnych i prawie całą kadrę shopkeeperów.
    ReviewUserIcon
    Rychu

    25.10.2018 17:18

    Inne

    Ikea LUBLIN wydawala sie miejscem, w ktorym wszyscy sie lubią, razem imprezują, mają wspólny cel. Jedno wielkie kłamstwo. Managerowie dbają tylko o tych, którzy im się podlizują. Tylko te osoby dostają dobrą ocenę na rozmowie oceniającej. Mowisz, że coś nie działa i nie klepiesz kierownika po plecach mówiąc, jaki jest cudowny? W takim razie jesteś pierwszy w kolejce do zwolnienia. Na rozmowie o rozwoju (dumna nazwa...) uslyszałem od swojej pani kierownik, że mogę pisać, co chcę, bo to i tak (cytat) "się nie zadzieje", a rozmowa jest tylko po to, żeby HR się nie czepiał. Kierowniczka zmienia sobie grafik pod swoje życie prywatne, obgaduje innych podwładnych ze swoimi kolegami z tego samego szczebla, a inni pracownicy to słyszą. Tylko że każdy boi się cokolwiek powiedzieć, żeby i jemu się nie oberwało. Wszystko, co zglaszasz HRowi ma być załatwione "między wami", bo to wasz problem. A jak twoja manager nie radzi sobie z twoimi kontrargumentami, to woła hr managera, która tłumaczy emocje twojej manager. Większego bagna, jak żyje, nie spotkałem...
    ReviewUserIcon
    robot

    02.10.2017 19:23

    Inne

    czy ktoś aplikował na specjalistę ds. wystawiennictwa i akcji komercyjnych do Janek i nagrywał wideorozmowe i może napisać jakiego typu były pytania? czy była sprawdzana znajomość angielskiego na tym etapie?
    ReviewUserIcon
    marek64

    20.07.2018 03:09

    Inne

    oczywiście, jest to jak się okazuje pięta achillesowa kandydatów na magazynierów, co więcej większość z nich odpada na wytłumaczeniu nazwy IKEA
    ReviewUserIcon
    Karolina

    24.10.2018 14:11

    Inne

    hej! W jakich godzinach praca na tym stanowisku? Czy sądzisz, że jest możliwość pracy na część etatu? Dzięki :)
    ReviewUserIcon
    tykin

    23.10.2018 11:03

    Inne

    Robili dla mnie szereg zamówień I nigdy nie byłym zawiedziony. Zawsze najwyższa jakość I podtrzymywanie warunków umowy.
    ReviewUserIcon
    Artykul

    23.10.2018 04:21

    Inne

    Przyszedłem tutaj aby się pośmiać. Nie wiem czy wiecie, ale pojawił się artykuł na o2 na temat Ikei przez właśnie opinię nangowork'u
    ReviewUserIcon
    Wqrw

    22.10.2018 20:16

    Inne

    Kolega tam pracował i powiedział mi parę zdań.Ikea to teraz firma WWW. WYZYSK.WYZYSK.WYZYSK i poganiacze niewolników.Lepiej omijajcie tą firmę SZEROKIM łukiem .Nie zostawię ani Adresu ani namiarów aby potwierdzić moją wypowiedz.W bujdy nie wierzę że wam zależy na ludziach. A kolega mi powiedział o zastraszaniu pracowników . Moje sugestie dla IKEA: Szanu8jcie starych pracowników.
    ReviewUserIcon
    krzysztofdymkowski

    22.10.2018 16:49

    Inne

    Miałem okazję pracować przez jakiś czas w IKEA, dokładniej przez prawie rok (bez kilku dni) w roku 2017 i mogę powiedzieć tylko tyle, że nie bez powodu odszedłem tak szybko. Nie chce mi się pisać wszystkich minusów ani plusów których nie było. Zwyczajnie i po ludzku odradzam ludziom pracowanie w tej firmie. Moje sugestie dla IKEA: to co napisałem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić ciało kierownicze
    ReviewUserIcon
    cosiek

    22.10.2018 11:21

    Inne

    Naj"lepszy" pracodawca Moje sugestie dla IKEA: Za dużo kierowników szkolonych na jakichś dziwnych zjazdach uczących się tam wiedzy pt. podwładny to śmieć.....to nic, że wie więcej niż Ty Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zlikwidować funkcję Teamlidera...co drugi to taki karierowicz, z reguł dostają się tam jednostki po znajomości nie koniecznie zasługujące by kierować innymi; szef sklepu powinien zapraszać raz na 3 mc każdego pracownika na rozmowę- może by wtedy wiedział co się dzieje w sklepie; skoro manager nie umie wyszkolić pracowników, by realizowali plam Mystery shoppera, to może taki manager nie daje rady, albo badanie jest bezsensu.....można by jeszze wymieniać
    ReviewUserIcon
    Nadia

    07.10.2018 18:03

    Inne

    Witam , czy ktoś mi powie ile zarabia się początkowo na 1/2 etatu :) Najlepiej Lublin aczkolwiek z innych miast chętnie
    ReviewUserIcon
    Sceptyczny

    09.10.2018 09:53

    Inne

    Na 1/2 etatu zarabia się 1/2 pensji. Wystarczy poczytać sąsiednie opinie - wymieniane są stawki _za godzinę_.
    ReviewUserIcon
    Prac

    17.10.2018 12:04

    Inne

    ok. 1300. Pracujesz prawie codziennie po kilka godzin.
    ReviewUserIcon
    Zly

    09.10.2018 16:08

    Inne

    Dno transport niekapletny i nawet nie mowia ze czegos nie ma i nie ponosza odpowiedzialnosci ukraina i nic wiecej nie polecam ich uslug. Moje sugestie dla IKEA: Sprawdzanie co sie robi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic juz za pozno
    ReviewUserIcon
    Lelolelo

    08.10.2018 18:46

    Inne

    Ktoś jest w stanie powiedzieć ile jest tych etapów rekrutacji? Czy spotkanie z kierownikiem oddziału to tylko kolejny etap, czy już tylko formalność zanim kogoś zatrudnią?
    ReviewUserIcon
    Pawel

    08.10.2018 13:09

    Inne

    Kierownik ds gastronomii Czym się zajmuje Jakie wynagrodzenie? Ktos coś wie?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    29.09.2018 15:36

    Inne

    Taka firma jak Ikea,a od półtora miesiąca nie potrafi załatwić sobie transportu z dostawą towaru do swoich sklepów w całej Polsce.Chodzi konkretnie o łóżek piętrowe SVARTA,wstyd,żeby taka firma zatrudniła takich logistyków którzy nie potrafią poradzić sobie z takim niby problemem.Wstyd
    ReviewUserIcon
    Mija

    13.09.2018 16:24

    Inne

    Rozmowa rekrutacyjna Przebieg mówimy o sobie , potem grupowe dyskusja na jakiś temat zadania i jest drugi etap jak ten przejdziemy rozmowa z kierownikiem. Było rzeczywiście 10 osób potem indywidualna rozmowa z rekruterem pytania jakie padają to odnośnie pracy w grupie np co byśmy zmienili, nasze doświadczenie zawodowe itp. Odpowiedź od 3 do 4 dni się czeka. Stawka jak kogoś interesuję 20 brutto/ h.
    ReviewUserIcon
    Kamilson

    15.11.2016 21:20

    Inne

    Jak długo czekaliście na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej? Pani obiecała, że się odezwą niezależnie od wyniku, a mija już półtora tygodnia i nie wiem czy dalej czekać
    ReviewUserIcon
    em

    07.09.2018 20:36

    Inne

    Czekać, ja pomiędzy etapami czekałam nawet do 2 tyg.
    ReviewUserIcon
    radzik

    05.09.2018 16:18

    Inne

    Ja tam lubie prace w Ikea.. szukalem czegos na start i w koncu znalazlem. Nauczylem sie kilku nowych rzeczy, poznalem sporo osob - bardzo fajnie bo czlowiek musi sie rozwijac. Pracuje w Wielbarku i mamy mega atmosfere , ja tam polecam :)
    ReviewUserIcon
    Ame

    04.09.2018 18:49

    Inne

    Hej, czy ktoś pracuje lub startował na stanowisko Specjalisty ds Wystawiennictwa i Akcji handlowych? Jestem przed video rozmową, jakich pytań mogę się spodziewać i jak dalej wygląda proces rekrutacji? W jaki sposób sprawdzają język angielski? Będę wdzięczna za pomoc:)
    ReviewUserIcon
    fiku

    22.08.2018 16:32

    Inne

    NIE POLECAM! Po pierwsze rekrutacja jest na żenującym poziomie. Jest ich niezliczona liczba, które mogli by zredukować do jednego wartościowego spotkania, a nie bawić się w kotka i myszkę. Tak robi poważna firma? zdecydowanie nie! Do tego ludzie rekrutujący mają chyba porządne kompleksy, bo jeżeli widzą, że komuś zależy i ma doświadczenie odsyłają z kwitkiem, nie podając nawet konkretnego powodu, ale to dopiero po wielu etapach, na które trzeba włożyć bardzo dużo swojej energii i czasu. STRATA CZASU. Mają kosmiczne mniemanie o sobie, a jest to zwykłe korpo. Można znaleźć o niebo lepsze warunki pracy niż u nich.
    ReviewUserIcon
    Adrian

    23.08.2018 18:52

    Inne

    Cześć, idę w sobotę na pierwsze spotkanie, też będzie grupowe, możesz napisać ile tych spotkań docelowo ma być? Oraz na jakie stanowisko? Bo być może stracę czas jak Ty, czego bym chciał sobie oszczędzić. Życzę powodzenia w znalezieniu lepszej pracy, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.08.2018 17:10

    Inne

    Potwierdzam strata czasu, brak szacunku dla osób ubiegających się o stanowiska.
    ReviewUserIcon
    Edyta

    20.08.2018 11:16

    Inne

    Paranoja, dodzwonić się na info w sprawie zmiany terminu dostawy, pierwszy raz jestem klientką i ostatni!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w IKEA Retail?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - IKEA Retail

    Pl. Szwedzki 1 05-090 Warszawa

    NIP:5270103385

    KRS:0000091681

    https://www.ikea.com/pl/pl/this-is-ikea/work-with-us/
    Branże: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Agata

    18.08.2018 12:32

    Inne

    @Erkaaa, czy jesteś pracownikiem IKEI? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuję w firmie? @Felciaaa, jesteś zainteresowana pracą w firmie? A może złożyłaś już swoją aplikację? Koniecznie podziel się z nami informacjami na ten temat. Jeśli masz przed sobą rozmowę kwalifikacyjną - trzymamy za Ciebie kciuki.
    ReviewUserIcon
    Erkaaa

    18.08.2018 17:27

    Inne

    Pracowałam w Warszawie w Domolinii. Atmosfera super, duzo wyjsc integracyjnych, praca na sluchawce klientem, mozliwosc rozwoju zależy od nas samych. Nikt ci nic nie narzuca sam decydujesz w ktora chcesz isc strone. Kawa, herbata i swieze owoce do woli codziennie. Zmiany po 6; 8,5 lub 10 godzin. Godziny pracy ss do dogadania jal cos nie pasuje to mozna sie z kims zamienic. W domolinni jest kilka dzialow. Po paru miesiacach mozna sie przeniesc na inne dzialy jesli chcesz sprobowac czegos nowego. Np. Reklamacje, uslugi, maile, obsluga klienta zwykla , online itp. pieniadze na czas, 190zł na sodexo, medicover, pakiet kafeteryjny 75zł miesiecznie w tym np multisport do wyboru, 500 zl ma swieta i 13 pensje w grudniu. Polecam. Stawka od 20 zl brutto na poczatek.
    ReviewUserIcon
    Felciaaa

    18.08.2018 17:30

    Inne

    Jestem przed rozmową na TL i jestem ciekawa jak to wygląda dokładnie ☺
    ReviewUserIcon
    mak

    08.05.2017 13:56

    Inne

    Hej co robi specjalista ds.jakości w ikea?ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    Erkaaa

    17.08.2018 22:27

    Inne

    W domolinii taka osoba odsłuchuje rozmowy i je ocenia. Tak jest na infolinii.
    ReviewUserIcon
    penDragon

    18.03.2018 15:57

    Inne

    czy ktoś składał na uzupełnianie towaru w Lublinie? miałam wideo rekrutację prawie 3 tygodnie temu i dalej zero odpowiedzi. ktoś dostał jakąś odpowiedź?
    ReviewUserIcon
    penDragon

    22.03.2018 18:57

    Inne

    jeśli chodzi o pytania to wszystko opisałam w zakładce "rozmowy kwalifikacyjne" na tej stronie. nagranie jest przez aplikację. pytanie się pokazuje i masz jakieś 30s. na przygotowanie się, a potem zaczyna się właściwe nagrywanie. Możesz powtórzyć nagranie pytania ale wtedy czas na przygotowanie chyba się skracał do 10s. Nagranie pytania można powtórzyć tylko jeden raz. Czas nagrywania odpowiedzi to minimum 10s a max to 2 min. Jak wcześniej skończysz odpowiadać to możesz przejść do następnego pytania.
    ReviewUserIcon
    Felciaaa

    17.08.2018 22:09

    Inne

    A czy mozesz przyblizyc jak wyglada praca w grupie? I o co pytaja na rozmowie indywidualnej?
    ReviewUserIcon
    takietam

    17.08.2018 18:45

    Inne

    Czy ktoś z was pracuje/pracował jako specjalista ds komunikacji wizualnej? Jestem świeżo po uczelni i myślałam czy nie pójść do nich na staż lub chociaż 1/2 etatu by się od nich uczyć projektowania graficznego. Ktoś ma doświadczenie na tym stanowisku? Polecacie na pierwszą pracę by się nauczyć czegoś?
    ReviewUserIcon
    agent

    17.08.2018 11:56

    Inne

    pracuje od 1.5 roku i jest w porzadalu - kasa zawsze na czas, zatrudnienie stabilne, nikt nikogo nie pogania i przede wszystkim super ludzie :D nie raz wychodzimy razem gdzies po pracy
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    05.08.2018 11:51

    Inne

    Na jaką stawkę mogę liczyć jako sprzedawca mebli kuchennych?
    ReviewUserIcon
    ika

    07.08.2018 08:55

    Inne

    ok 15pln netto w Warszawie
    ReviewUserIcon
    gość

    03.08.2018 16:51

    Inne

    Nie polecam! Bardzo dużo etapów, które trwają po kilka dni. Trzeba włożyć w nie dużo swojej energii, własnego czasu i pieniędzy. By pod koniec usłyszeć, że jednak nam się odwidziała współpraca i wynik negatywny. Trzeba było to powiedzieć na pierwszym spotkaniu, a nie na CZWARTYM. Jak dla mnie kompletna porażka.
    ReviewUserIcon
    AS

    01.08.2018 22:13

    Inne

    Lubię tu pracować. Serio.
    ReviewUserIcon
    Agata

    31.07.2018 17:06

    Inne

    Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Pawel? @Pawel, czy jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą w firmie? Jeśli tak, czy właśnie na stanowisku managera bistro chciałbyś pracować? Podziel się z nami informacjami na ten temat. @Michał, czy zamierzasz w przyszłości ponownie aplikować do IKEI?
    ReviewUserIcon
    Ella

    31.07.2018 19:11

    Inne

    IKEA* ;) to akronim którego nie odmieniamy
    ReviewUserIcon
    Pawel

    30.07.2018 18:09

    Inne

    Praca jako menager bistro? Na jakie zarobki można liczyć?
    ReviewUserIcon
    Michał

    27.07.2018 16:00

    Inne

    Na rozmowę o pracę (a właściwie kastingu) zapraszają z 10 osób. Ściemniają aby się nie stresować bo jest dużo miejsc i być może wszystkich wybiorą. A tak naprawdę wybierają jedną osobę z tych 10, albo 2 po pół etatu. Nie ma co marnować czasu. 3 godziny zmarnowane + dojazd na to zadupie. Aha i 3 dni czekałem w stresie na ich decyzję. pozdro
    ReviewUserIcon
    Urszula

    26.03.2018 10:17

    Inne

    W jakim przedziale wahają się zarobki managera?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    20.07.2018 03:10

    Inne

    Na chleb starczy ale na dżem to jusz nie zawsze.
    ReviewUserIcon
    Ulu

    26.07.2018 13:59

    Inne

    "jusz"? nie dziwne w Twoim wypadku...
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    14.07.2018 00:22

    Inne

    Pracowałem dla IKEA SO, czyli biura w Jankach około 2,5 lat, pomiędzy 2011 - 2013. Choć zdaję sobie sprawę, że ta praca zdecydowanie odbiegała od pracy w sklepie i specyfiką i zarobkami, może komuś ta opinia się przyda. Do IKEA dostałem się na staż w przerwie między studiami i przez czas jego trwania zarabiałem około 3.5k brutto minus jakieś drobne za benefity (tj. z 50zł za prywatną opiekę medyczną i ~80zł za multisporta). Później pracowałem już jako specjalista przez około 6 miesięcy na 3 różnych projektach i zarabiałem około 5k brutto. Moje wspomnienia z tego okresu są naprawdę dobre, mimo tego, że patrząc wstecz praca w tamtym dziale nie przyda mi się już w przyszłości. Zaznaczam sobie, że poniższa opinia to moje subiektywne zdanie. Zalety: 1. Trafiłem na genialnych przełożonych. Najpierw na kobietę, która choć ogólnie ma opinię dość surowej to mi podeszła bardzo do gustu ponieważ potrafiła mnie wynagrodzić gdy zrobiłem coś dobrze i opier$%# jak zrobiłem coś źle. Traktowała mnie bardzo sprawiedliwie i to się dla mnie liczyło. Poza tym była bardzo wyrozumiała mimo tego, że czasami byłem bardzo nieogarniętym studenciakiem. Miała ogromną wiedzę związaną z tym stanowiskiem oraz zapał do pracy i ambicje dlatego szybko się pięła po szczeblach i z tego co wiem obecnie zajmuje wysokie stanowisko. 1.5. Bardzo jasno miałem zdefiniowane co mam zrobić i nikt mi bardzo nie patrzyl na ręce. Podobało mi się to nastawienie moich przełożonych, że ważnych jest efekt pracy a nie do końca droga. Również mimo młodego wieku, zaufali mi w odpowiedzialnych (jak dla mnie) zadaniach i to sprawiało, że naprawdę lubiłem swoją pracę. 2. Atmosfera w pracy była naprawdę fajna i z każdym można było spokojnie porozmawiać nie zważając na zajmowane przez tą osobę stanowisko. No oprócz prezesa ale wiadomo. 3. o godzinie 16 biuro opustoszało. Nie było żadnego parcia na nadgodziny i firma rzeczywiście dba o work-life balance Wady: 1. Janki są daleko... naprawdę pracując tam dłużej odczuwa się dyskomfort dojazdów. 2. Mnie osobiście to nie dotknęło nigdy ale słyszałem trochę historii o wzajemnych układach i układzikach ludzi, którzy tam pracują już długo. Zwłaszcza w bliźniaczej spółce. 3. Niektóre dziąły były tak skostniałem przez bardzo małą retencję pracowników, że prawie w ogóle nie było szans na awans, gdy zespoły składały się tylko z paru pracowników. W tym przypadku również ciężko o jakąś solidną podwyżkę. 4. Dla nie których była trochę męcząca ta bardzo rozdmuchana idealogia jaką to nie jesteśmy wspaniałą firmą. No to chyba tyle. Wiem, że po moim odejściu było trochę zmian ale nie interesowałem się tym więcej więc mało mogę powiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    14.07.2018 00:31

    Inne

    A i jeszcze jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko analityka. Na początku z kadrami, jakieś głupoty o Twoich marzeniach, planach, silnych stronach itepe itede bullshit. Później już miałem z przyszłymi menadżerami, trochę konkretniej ale nie stresująco. Dużo powiadali o pracy a później mnie zostawili z laptopem i miałem trochę danych miałem je obrobić i przedstawić. Nie znałem jeszcze wtedy VBA, więc zrobilem tylko jakiś prosty wykres i tabelke przestwaną w Excelu. Było jeszcze kawałek rozmowy po angielsku ale takiej luźnej. Tyle w zasadzie pamiętam.
    ReviewUserIcon
    Marzenka

    26.07.2018 10:34

    Inne

    A czy orientujesz sie o stanowisko pa/py specjalist w ikea poznan jakie zarobki i na czym konkretnie polega praca ja nie mam studiow znam dobrze niemiecki ale namawiaja mnie bo to zekomo dobra praca bedzie pokaza naucza ale tez slyszalam ze kazdy przychodzi idzie tez dalej zostawaja ci ktorzy juz musza co robic
    ReviewUserIcon
    viva la resistance

    24.07.2018 22:39

    Inne

    Nie polecam tego miejsca pracy. Choć kiedyś było naprawdę fajnie, dziś widać oszczędności na każdym kroku. Często trzeba wykonywać obowiązki za dwie lub trzy osoby. Kierownicy w większości nie są ani trochę kompetentni i wysługują się szeregowymi pracownikami, którzy są lepiej wykwalifikowani od nich, jednocześnie nie dając im tak naprawdę żadnych możliwości nauki czy rozwoju w ramach struktur działu (nie mówiąc już o podwyżkach). Obecna jest też ogromna hipokryzja - niektóre rutyny są przestrzegane do tego stopnia, że za ich złamanie mogą grozić poważne konsekwencje, gdy w innych przypadkach rutyny z jakiegoś powodu bardzo sprytnie się omija i nikt na to nie zwraca uwagi. "Góra" nie reaguje zupełnie na potrzeby regularnie zgłaszane przez pracowników, a pieniądze, które powinny iść na nasze premie, przeznaczane są na ciągłe przebudowy. Dodam też, że ludzie tworzący kadrę kierowniczą to w większości kółko wzajemnej adoracji, więc nieważne jak bardzo ktoś byłby niekompetentny - i tak zachowa stanowisko, choćby nawet miała zostać stworzona specjalnie dla tej osoby nowa, totalnie sztuczna i niepotrzebna funkcja. IKEA dziś jest miejscem, z którego wszyscy uciekają. Mnie trzyma tylko atmosfera.
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony.

    31.12.2017 15:21

    Inne

    Tandetne meble, już podczas skręcania widać jakos bardzo słaba. Niestety nadziałem się na szafę za 2500 zł.... nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    31.12.2017 15:49

    Inne

    To jest portal dotyczący opinii na temat zatrudnienia, warunków pracy i rekrutacji, a nie produktów danej firmy.
    ReviewUserIcon
    Prawda

    20.07.2018 03:05

    Inne

    Ale panie Marcinie o prawdzie TRZEBA PISAC!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.04.2018 18:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tygrys

    08.05.2018 21:02

    Inne

    też cię lubię synek
    ReviewUserIcon
    Żuczek

    09.07.2018 14:19

    Inne

    Zacną prawdę prawisz synek. Wartości IKEA!.... GDZIE?!
    ReviewUserIcon
    kalinka

    17.04.2018 16:56

    Inne

    Jak jest z tymi 20-stoma złotymi brutto za godzine ?ile na reke dostaje za godzine kasjer?
    ReviewUserIcon
    Mniej kropek

    15.06.2018 20:09

    Inne

    Ale każdy polak to lubi. Kraj łosiów.
    ReviewUserIcon
    mocium panie

    09.07.2018 14:13

    Inne

    Liczyć możesz a to owszem ale na zwiększenie obowiązków. W polsce tak się ludzi stuka w kakao :) Co do podwyżki jak wycałujesz odpowiednie pośladki to może coś ci tam rzucą bo w pierwszej kolejności koledzy pomagają kolegom i ci są wypychani wyżej łącznie z podwyżką. Pracę lżejszą też będziesz mieć jak kumpli sobie zdobędziesz. W przeciwnym razie będziesz tylko robolem :) Ot polak polakowi.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    25.06.2018 11:02

    Inne

    Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?
    ReviewUserIcon
    Werka

    25.06.2018 23:01

    Inne

    Ale która placówka konkretnie Cię interesuje?
    ReviewUserIcon
    Agata

    28.04.2018 16:49

    Inne

    @Kalinka, dowiedziałaś się coś więcej? Aplikowałaś? Czy Ikea daje zniżki na zakupie w swoim sklepie pracownikom? Może jakieś inne benefity? Jaka atmosfera wśród pracowników? Polecacie?
    ReviewUserIcon
    abelard

    15.05.2018 17:57

    Inne

    IKEA daje zniżki swoim pracownikom na cały asortyment 15%. Tylko jak to w korpo są równi i równiejsi. Niby każdy ma taki sam limit na wykorzystanie i nie może nadużywać tej karty. Jednak im wyższe stanowisko to można sobie na więcej pozwolić.
    ReviewUserIcon
    Maniurek

    15.06.2018 20:14

    Inne

    Mają 15% System Mybenefit. Atmosfera jak to w polsce. Jedni drugim życzą jak najgorzej a jak by mogli to by niektórym sami siekierę zaaplikowali od tyłu :) Od tak np. z zazdrości.
    ReviewUserIcon
    Agata

    15.06.2018 13:07

    Inne

    @............................ Czy oznacza to, że w firmie IKEA nie zatrudnia się pracowników na pełny etat? Możesz opisać dokładnie jak wygląda system pracy? Jest to na pewno istotna informacja dla innych użytkowników.
    ReviewUserIcon
    Ataga

    15.06.2018 20:07

    Inne

    Oszczędności firmy, bo przecież biedni są a manager nie ma za co żyć :( Więc pracownik Polski zarabiający krocie to duże obciążenie i nie ma dlatego pełnych etatów fo i firma może odetchnąć. Jak nie ma potrzeby to pracownik faktycznie robi pół etatu i ma i tak furę kasy na życie. A jak jest potrzeba to pracownik może wyrobić pełen etat :)

    Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.