opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IKEA Retail

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 886 ocen
Opinie(1244)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1244)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Benefity
  • .
  • Częste pytania

Poznaj nas

Oferty pracy

Benefity

Częste pytania

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bydgoszcz - IKEA Retail
Gdańsk - IKEA Retail
Janki - IKEA Retail JANKI
Katowice - IKEA Retail
Kraków - IKEA Retail
Lublin - IKEA Retail
Łódź - IKEA Retail
Poznań - IKEA Retail
Warszawa - IKEA Centrum Obsługi Klienta DOMOLINIA
Wrocław - IKEA Retail

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o IKEA Retail

Opinie

Opinie o IKEA Retail Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IKEA Retail!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    assior

    21.01.2016 13:04

    Inne

    Witam. Może ktoś pracuje albo pracował w Ikea Kraków na magazynie i może zdradzić coś więcej typu: stawki, umowa itd. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.01.2016 12:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bialas

    05.03.2016 11:55

    Inne

    Nic dodać nic ująć.Beznadziejna firma ze stadem piesków na smyczy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.01.2016 17:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ex worker

    11.01.2016 00:10

    Inne

    Witam.Rekrutacja w tej firmie trwa i będzie trwac bez końca dopóki będzie tak duże bezrobocie.Szukają tak naprawdę niewolników.W łamaniu kregosłupów są mistrzami.Na krotką metę można wytrzymać.
    ReviewUserIcon
    Lucek

    05.07.2016 21:55

    Inne

    Niestety to prawda. Pracuje w ikea 15 lat i jest coraz gorzej. Co roku obiecują kasę ale trzeba tańczyć na rzesach żeby wciskać ludziom buble żeby były obroty a potem tak kombinują żeby tym co najcięzej Zasuwaja dać jak najmniej a kokosy zbierają managerowie. To poparańcy nie szanujący ludzi. Podwyżki na poziomie kilkudziesięciu groszy rocznie . Oczywiście jesli skaczesz szybko jak małpa na gumie . Lub jesli masz układy. Dużo by pisać ale krótko mówiąc dno i kilometr mulu. ..
    ReviewUserIcon
    Adi38

    07.12.2015 23:12

    Inne

    A ja pracuję w ikea utrecht w holandii i zarabiam 1740 ale euro pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ronin

    29.11.2015 11:25

    Inne

    Aplikowałem do Ikei na stanowisko koordynatora. Najpierw był tel następnie rozmowa na żywo. Niestety warunki finansowe żenujące. Nie polecam. Ikea szuka naiwniaków którzy będą pracowali za śmieszne stawki. Idąc na rozmowę myślałem że Ikea to poważna firma która jest w stanie zaproponować godne warunki niestety tak nie jest. Nie polecam!
    ReviewUserIcon
    Clodin

    20.11.2015 13:25

    Inne

    Kasiu, dziękuję za odpowiedź. Potwierdziłaś moje wątpliwości. Mam 38lat więc imprezy mi nie w głowie, chociaż nie unikam jak jest okazja. Bardziej zależy mi na w miarę normalnych zarobkach, bo z męża pensji czteroosobowej rodziny nie utrzymamy. Z tego co napisałaś widzę, że na to nie mam co liczyć. Odpuszczę sobie tą ikeę iposzukam innej pracy. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź, była bardzo pomocna. Pozdrawiam Clodin
    ReviewUserIcon
    bialas

    29.11.2015 23:57

    Inne

    Ikea wiele obiecuje ale nic poza tym. Mają rewaluacyjny szwadron psychologów, którzy tworzą szkolenia wstępne. Potrafią wciągnąć Ciebie w wir machiny pseudo szczęścia i zadowolenia z pracy, Tak naprawę to wilk w owczej skórze. Ludzie tam pracujący na kierowniczych stanowiskach (Bydgoszcz) to karierowicze z innych Ikea. Zakompleksione osobowości którym wydaję się ,że są wyjątkowi. Najgorsze jest to ,że wpajają, że truciznę w umysły młodych nieświadomych ludzi. ZARAZA
    ReviewUserIcon
    Clodin

    19.11.2015 09:50

    Inne

    Czy ktoś z Was wie jak wyglada praca na kasie w ikei? Czy są przerwy, co jak np. trzeba iść do łazienki, odpowiedzialność finansowa i jakie sa zarobki na pełen i nie pełen etat. Idę na rozmowę jutro i chciałabym mieć chociaż małe pojęcie o tej pracy i czy mówią prawdę.
    ReviewUserIcon
    kasia

    19.11.2015 12:06

    Inne

    Kochana pracowałam w IKEA Janki przez 8 lat,a zaczynałam właśnie na kasach.Są 3 zmiany 1. 9:30-18:00,2. 12:00-22:00 3. 18:00-22:00. Tak to wygląda, do tego weekendy.Prawo pracy pozwala aby minimum to jeden weekend musi być wolny w miesiącu,ale jeśli idziesz na kasy to tak właśnie będzie.Ograniczony jest czas na imprezy własne zainteresowania itp.zupełnie jak w klasztorze sióstr karmelitanek.Jeśli chodzi o zarobki to wygląda następująco.Stawki przez pierwsze 3 miesiące to ok.9-10 zł/h.Na pełny etat nie masz co liczyć bo każdy kto przychodzi tu do pracy dostaje 1,4 1,2 lub maxymalnie 3/4 etatu.Normalne pieniążki zarabia się po 3-5 latach i są to stawki 17-20 zł/h co jak na tą firmę to luksus.Dla mnie i to było za mało aby się utrzymać, pęsja żenująca.Jeśli chodzi o przerwy to jest jedna 15 min płatna,30 mni.bezpłatnej obiadowej i to wszystko.Jeśli jest weekend to w praktyce masz przerwę tylko obiadową za co i tak ci nic nie zapłacą, żenada i czysty wyzysk.Co mogę tu pochwalić to to że umowa na stałe o pracę, Medicover czasem podwyżki i trzynastki ale na to trzeba bardzo mocno zapracować.Pracuje się również w Wigilię i Sylwestra co jest słabe jak jesteś młodą dziewczyną lub studentką która ma dużo znajomych.Jeśli chcesz tu pracować to się zastanów bo to strata czasu i energii.Pozdrawiam Kasia B.
    ReviewUserIcon
    pruchu

    18.11.2015 06:57

    Inne

    Witam Nawiążę kontakt z pracownikiem IKEA Poznań lub Łódź W mailu prześlę telefon oraz szczegóły :) Pozdrawiam [email protected]
    ReviewUserIcon
    garek

    29.10.2015 21:21

    Inne

    Witam siostra która ma 20 lat pracy u jednego i ego samego pracodawcy nawet nie dostała zaproszenia na rozmowę ...chore..
    ReviewUserIcon
    nica

    24.10.2015 14:40

    Inne

    jakie sa zarobki w poznaniu w IKEA CZY WARTO SIE TAM ZATRUDNIC MAM NAMYSLI WYZYSK MAŁA PŁACA I TRYB ZMIANOWY OBY NIE KRAJOWA 1300 I PREMIA UZALEZNIONA OD WYNIKÓW SWIATKI PIATKI I NIEDZIELE :))) PROSZE MOZE KTOS WIE I NA JAKIE STANOWISKO OPŁACA SIE APLIKOWAC JEZELI KTOS POSIADA SREDNIE DOSWIADCZENIE W HANDLU LUB STUDIUM NA TAKIM POZIOMIE JAKA PRACA BY W POZNANIU BYLA ZGORY DZIEKUJE :)) POZDRAWIAM :0
    ReviewUserIcon
    olala

    22.10.2015 20:10

    Inne

    shopkeeper w ikea to po prostu SPRZEDAWCA
    ReviewUserIcon
    nick

    01.10.2015 11:32

    Inne

    Ile może zarabiać shopkeeper w ikea? prosze o opinię.
    ReviewUserIcon
    bilalas

    30.11.2015 00:00

    Inne

    Lepiej nie znać Banana bynajmniej w Ikea.Mówimy o tym wielkim, grubym ludku,który ego ma większe niż jego opuchnięta od picia twarz.
    ReviewUserIcon
    NICK

    01.10.2015 10:43

    Inne

    Czy ktoś zna BANANA ?
    ReviewUserIcon
    lila

    25.09.2015 09:08

    Inne

    Ludzie którzy chca pracować w IKEA - pamietajcie , ze jak wypowiada sie były pracownik to moze być tak , że po prostu pracował żle I ma frustracje. ja wiem , że IKEA wygrałą taki konkurst w Polsce GPTW dla najlepszych pracodawców a to konkurs gdzie ludzie są pytani jak się pracuje , bez wiedzy szefów. Kilka lat temu mieli 2 miejsce. Moja znajoma mówiła , ze jest znizka 15% na zakupy , obiady za 5 zł, mozna się dogadac co do grafiku. No I maja program emerytalny dla wszystkich pracowników. Z jej słów wynika , że atmosfera jest super. Pisze bo troche te opinie na forach wygladaja mi dziwnie w porónaniu z osobą , która znam I pracuje w sprzedazy.
    ReviewUserIcon
    ktoś z IKEA

    12.02.2016 12:44

    Inne

    To bzdura, ze nie zatrudniają SAMODZIELNYCH RODZICÓW. Sama jestem takowym,a pracuję już chwilę dłuższą w tej firmie i byłam zatrudniana jako samodzielna mama 5ciolatka. Nie jest idealnie, ale, przynajmniej moje szefostwo oraz współpracownicy, pomagają sobie nawzajem w pogodzeniu każdej życiowej sytuacji z pracą. IKEA jest korporacją i ma swoje wady, ale więcej jest plusów.
    ReviewUserIcon
    czekam...

    21.09.2015 12:26

    Inne

    poszlam wyweszyc co i jak wreszcie. z naszej 6 osobowej ekipy nikt pracy nie dostal. grupa byla mieszana wiekowo i pod wzgledem doswiadczenia. Bylam na sklepie gurnia udawac i wypytac jak sie pracuje. Podobno nie zatrudniaja matek samotnych w ogole...
    ReviewUserIcon
    Lucjan

    17.12.2015 13:59

    Inne

    Z pewnością jest powód. Wszyscy chcą tam pracować dlatego dopiero dzisiaj dostałem odpowiedź - po 3-ch miesiącach od momentu wysłania aplikacji, że niestety ale moja kandydatura nie zostanie (tak; proces rekrutacyjny jeszcze trwa) rozpatrzona.
    ReviewUserIcon
    roro

    01.09.2015 12:28

    Inne

    urzadaja rozmowy a potem i tak nikogo nie zatrudniaja, chyba HR chce poudawac troche ze pracuje.
    ReviewUserIcon
    Uza

    02.09.2015 17:45

    Inne

    Beznadziejna firma. Zawracają głowę rozmową, obiecują się odezwać i cisza. Całkowity brak kultury.
    ReviewUserIcon
    zawiedziona

    03.03.2017 22:53

    Inne

    Zgadzam się w 100%. Brałam miesiąc temu udział w rekrutacji na stanowisko shopkeepera. Niezależnie od wyniku miałam otrzymać informację zwrotną. Po AC niestety nastała cisza :(
    ReviewUserIcon
    max242

    23.08.2015 09:11

    Inne

    może ktoś napisać jaka kasa jest na magazynie na początek ?
    ReviewUserIcon
    ex

    21.08.2015 10:51

    Inne

    w IKEA wykończą was psychicznie, praca nie jest ciężka. Wynagrodzenie jak dla studenta ok ale jak już masz rodzinę to nie wyżywisz, aaa no i nie gadać o pieniądzach bo to taki banalne.
    ReviewUserIcon
    bartek

    09.03.2016 22:45

    Inne

    Pracownicy nie mogą kupować na dziale sprzedaży okazyjnej bo trafiają tam produkty z defektami. Za duże ryzyko ;) Pracownik mógłby np. kluczem przyozdobić mebel, żeby trafił na okazyjne, a potem go kupić.
    ReviewUserIcon
    czekam..

    13.08.2015 23:00

    Inne

    Aplikowałam do Ikea, przeszłam wszystkie etapy, ale pracy jeszcze nie dostałam. Mieli odezwać się z negatywną nawet odpowiedzią, ale nic. Fakt faktem czekali 3 tygodnie az wróce z urlopu i wtedy poszlam. 3 etapy "zdane". Ile rekrutacja w ogole trwa? Czy otrzymam od nich odpowiedź chociaż negatywną?
    ReviewUserIcon
    czekam...

    22.08.2015 19:44

    Inne

    pierwszy etap to była dość ciekawa i dłuższa rozmowa przez tel. Drugi etap to była rozmowa "oko w oko", też bardzo sympatyczna wyluzowana, a trzeci etap to assesment. Te powiem szczerze było fajnie :) i to właśnie są te etapy. Jak byłam na rozmowie oko w oko, to Pan z HR's powiedział, że jeśli zaprosi mnie na assesment to praktycznie liczy się jak "zdane". po rozmowie zaprosili mnie na assesment po 30 min dosłownie, zadzwoniła kkobieta, do domu jeszcze nie weszłam. no ale pracy any widu ani słychu :( szkoda - strasznie chcę tam pracować.
    ReviewUserIcon
    bialas

    29.11.2015 23:49

    Inne

    Ikea wiele obiecuje ale nic poza tym. Mają rewaluacyjny szwadron psychologów, którzy tworzą szkolenia wstępne. Potrafią wciągnąć Ciebie w wir machiny pseudo szczęścia i zadowolenia z pracy, Tak naprawę to wilk w owczej skórze. Ludzie tam pracujący na kierowniczych stanowiskach (Bydgoszcz) to karierowicze z innych Ikea. Zakompleksione osobowości którym wydaję się ,że są wyjątkowi. Najgorsze jest to ,że wpajają, że truciznę w umysły młodych nieświadomych ludzi. ZARAZA
    ReviewUserIcon
    jak to?

    08.08.2015 14:13

    Inne

    12 godzin. To ile w tygodniu godzin sie pracuje. Nie rozumiem. 6 dni w tygdoniu po 12 godzin codziennie?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w IKEA Retail?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - IKEA Retail

    Pl. Szwedzki 1 05-090 Warszawa

    NIP:5270103385

    KRS:0000091681

    https://www.ikea.com/pl/pl/this-is-ikea/work-with-us/
    Branża główna: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ember

    18.07.2015 09:22

    Inne

    Hej! W Ikei Bydgoszcz trzy nowe oferty, ktoś z was aplikuje? Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    ember

    24.07.2015 17:46

    Inne

    Wiem, że "IKEA" jest skrótowcem. I wiem, że skrótowców z reguły się nie odmienia (choć czasem można), wiem też, że firma (ze względów marketingowych) kładzie nacisk na nie odmienianie swojej nazwy. Jednak jeśli stosujemy zapis spolszczony - "Ikea" - to wg Poradni SJP PWN możemy odmieniać, na przykład w potocznym użyciu, a do takiego kwalifikuję luźno rzucone zapytanie na forum. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    AEKI

    01.08.2015 11:56

    Inne

    .... wolimy jednak żebyś nie odmieniała :-) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.07.2015 18:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    PP

    08.08.2016 15:46

    Inne

    W IKEA jest spoko praca. A ofert tyle jest, bo ciągle rozwijają pracowników, którzy awansują, zmianiają lokalizację (Palska, Europa, Świat), a ich miejsca się zwlaniają. Bżdź rozwijają działy, sprzedaż, logistyka. To działy, gdzie ciągle dotrudniają ludzi, bo pracy jest coraz więcej. A niestety nie ma co psioczyć na firmę - bhp, kodeks pracy to dla nich świętość!!!!
    ReviewUserIcon
    Pedro Aldomovar

    22.09.2016 00:08

    Inne

    Idą po trupach.W ikea nie ma żadnych swiętości.
    ReviewUserIcon
    kabluey

    14.05.2015 22:54

    Inne

    a co lepsze? dział obsługi klienta czy kasy?
    ReviewUserIcon
    pracownik,

    25.05.2015 00:15

    Inne

    Bardzo rzadko,chyba że masz niesamowitą siłę przebicia.Pracy nie ma (poprostu nie ma)rynek pracy praktycznie nieistnieje.Wszyskie stanowiska pracy są obsadzone przez rodzinę i przyjaciół.Takie życie.Wartości ikea istnieją tylko na papierze.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    14.06.2015 00:29

    Inne

    Terefere kuku
    ReviewUserIcon
    mała

    06.05.2015 21:06

    Inne

    Kto mi powie gdzie nie ma sekty teraz w pracy? więcej optymizmu
    ReviewUserIcon
    mała

    26.05.2015 21:35

    Inne

    Fajny jesteś ;)
    ReviewUserIcon
    nicko

    26.05.2015 23:28

    Inne

    Dziękuje kochanie staram się jak mogę. .
    ReviewUserIcon
    M-a

    05.05.2015 12:58

    Inne

    nick, mimo wszystko spróbuję :)
    ReviewUserIcon
    M-a

    03.05.2015 22:17

    Inne

    Ja dostałam się do działu obsługi klienta, czy ktoś jeszcze od czerwca wędruje na szkolenie? :)
    ReviewUserIcon
    nick

    04.05.2015 23:05

    Inne

    Jeśli jeszcze możesz to zmień dział.Nie ma nic gorszego niż dzial obsługi klienta poprostu ściek nie wytrzymasz!!!!!
    ReviewUserIcon
    w trakcie rekrutacji

    28.04.2015 19:04

    Inne

    Dziekuje za info, jakie sa jeszcze pytania poza wymienionymi nizej? Chcialabym sie przygotowac, zeby sie pozniej nie "jakac" w trakcie nagrywania... Rozmowa twarza w twarz jest zdecydowanie przyjemniejsza i wiecej wybacza... Czy pytanie o zarobki tez pada?
    ReviewUserIcon
    w trakcie rekrutacji

    27.04.2015 21:52

    Inne

    prosba o pomoc z tego co widze to drugi etap rekrutacji to wideo, jak to wyglada? jak dlugo twa? jakie sa pytania?
    ReviewUserIcon
    Po rekrutacji

    28.04.2015 14:12

    Inne

    Spokojnie bez nerwów. Zwykła ankieta tylko przez internet z włączoną kamerką ;) Wyświetlają się pytania typu: dlaczego Ikea czy co się robiło do tej pory i trzeba powiedzieć na głos tak aby się nagrało. Nic podchwytliwego czy wymagającego wcześniejszego przygotowania. A i pytania próbne nie mają nic wspólnego z właściwymi. Dasz radę. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Gosia

    27.04.2015 10:42

    Inne

    A ktoś w maju może do Warszawy się wybiera?
    ReviewUserIcon
    Konrad

    23.04.2015 23:09

    Inne

    Jeśli ktoś pracuje w IKEI i chciałbym zarobić kilka stówek proszę napisać na emaila [email protected]. Chodzi mi o paragony które klienci zostawiaja(nic nielegalnego).
    ReviewUserIcon
    mała

    23.04.2015 18:53

    Inne

    Napisalam maila ;-) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    onkai

    23.04.2015 07:29

    Inne

    Jedziemy tym samym pociągiem ;) Odezwij się do mnie na maila [email protected] to podam Ci nr telefonu i się zgadamy to będzie raźniej. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    fiszka

    22.04.2015 23:04

    Inne

    A czy są jeszcze osoby, z którymi Ikea kontaktowała się przed świętami prosząc o jeszcze trochę cierpliwości? Zastanawiam się czy faktycznie się odezwą (po spotkaniu grupowym) z odpowiedzią co dalej.
    ReviewUserIcon
    jaaa

    22.04.2015 11:17

    Inne

    widzę że większość do Gdańska jedzie, a do Poznania ktoś?
    ReviewUserIcon
    Mała

    21.04.2015 23:27

    Inne

    Kto wybiera się do Gdańska 03.05 pociąg godz 19:25? pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    pompoms

    21.04.2015 10:10

    Inne

    a ja wciąż optymistka; w porównaniu do pracy w Bydgoszczy w Focusie umowa zlecenie 7zł netto na 3 zmiany na 3/4 etatu hmmm IKEA umowa o pracę ponoć 12-15zł brutto plus pakiet socjalny; jak na Bydgoszcz na pewno warto, przynajmniej próbować :) zawsze można szukać swojego szczęścia gdzie indziej
    ReviewUserIcon
    exit ikea

    26.04.2015 01:10

    Inne

    Optymizm to podstawa nie wolno się poddawać ale nie licz na szczęscie i poszanowanie pracownika w ikea w Polsce(wszysko za cynicznym pozwoleniem szwedów którzy wykorzystują dramatyczną sytuację na "rynku"pracy w naszym kraju)Na początku będzie piękny uśmiech a potem wkręcą tobie taki chory film że długo nie bedziesz sie mogła pozbierać!!!
    ReviewUserIcon
    1234

    05.08.2015 13:35

    Inne

    O ile wiem to IKEA należy do holederskiego hodingu teraz.
    ReviewUserIcon
    Były

    21.04.2015 02:38

    Inne

    Spokojnie Cesarstwo Rzymskie upadło i ikea też kiedys upadnie.Nie można manipulować ludżmi w nieskończoność.
    ReviewUserIcon
    dina

    16.04.2015 21:43

    Inne

    Zapoczątkowałam temat ikei w Bydgoszczy i widzę jakoś się kręci. Jak dla mnie to ta firma nie ma żadnych ale to żadnych wartości!!! chyba, że dla niech wartością jest wyzysk. Chcą najlepiej naiwnych studentów, którzy pracowaliby na 1/4 etatu, a zapier..... kilkanaście godzin dziennie dno totalne..... Najgorsze w naszym kraju jest to, że znajdują się takie osoby, które idą i (usunięte przez administratora)za te grosze... i ludzie którzy mają rodziny nie mają szans na normalną pracę na umowę o pracę normalnie płatną.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    28.04.2015 23:18

    Inne

    Witaj!!!Dzięki że ktoś szczerze napisał prawdę o pracy w ikea (nie ma żadnych wartości)Widzę że nie chcą przyjąć tego do wiadomości.Mają złudzenia bezrobocie szaleje,bieda aż piszczy.Muszą się sami przekonać.
    ReviewUserIcon
    martyna12

    15.04.2015 20:36

    Inne

    I również jadę w maju do Gdańska :)
    ReviewUserIcon
    onkai

    14.04.2015 21:01

    Inne

    Ja również do Gdańska w maju ale na komunikację. Naliczyłam nas trzy na razie na tym forum :). Do zobaczenia.
    ReviewUserIcon
    monikaemka

    15.04.2015 10:54

    Inne

    Do zobaczenia.

    Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.