Opinie o Nestle Polska w Namysłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska w Namysłów

On

A powiedzcie jak to jest że panowie z magazynu podczas godzin pracy po dogadaniu się ochroną mogą wychodzić na kilka godzin i wracać jak gdyby cały czas tej pracy siedzieli gdy my musimy pasować na produkcji ???

ona
@On

Maja dobrego szefa poprostu :)

Na
@ona

No tak jak ktoś ma rodzinę a chce mieć kochankę i nie ma możliwości spotkania się z nią tylko w czasie pracy to tak się dzieje że wychodzi i wraca żona zadowolona bo mąż pracuje a on że miał czas dla kochanki i każdy szczesliwy

oni
@On

czemu nie pójdziesz do ich szefa się nie spytać?

Na

Taka prawda są też kontenery przebieralnie dla panów w których odbywa się sex w wolnych chwilach pracy (chyba każdy wie o którego pana chodzi )

on
@Na

co za płytki komentarz, nic wspólnego z tematem. ten sex to chyba ludzie z produkcji uprawiają bo kobiet na magazynach nie widzę

Produkcja
@on

Ten pan zawsze znajdzie okazję żeby wyrwać jakąś Pania z zakładu..sa takie co go zostawily i tylko czekać jak będzie kolejna

ROBOT-nica

Magazynierzy to gatunek chroniony przez swojego kierownika-pozazdrościć,Pracuję w firmie prawe od początku jej istnienia i całą PATOLOGIE magazynu widziałam w każdej postaci aż nie chce się wierzyć że każdy kolejny dyro był ślepy na to co się dzieje na tym dziale.

Moj

Nie patrzcie na magazyn bo Panie z produkcji same albo kawkę w Katynie albo papieros koło portierni święte krowy tylko latają tam i spowrotem

ZYg zag

Chodzi Ci o tego brodatego wypakowanego cwaniaczka co z magazynu przeszedl tam na chłodnie . Burak nawet nie zna slowa czesc anie dziendoberek

Zack

Dokladnie pionek z magazynu zrobiony kierownikiem na chłodni po znajomości tatusia z kierownikiem. Żałosny gość.

Operator
@ZYg zag

Tego małego pajaca z ryjem jak niewypał

Pracownik 01
@ROBOT-nica

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka są osoby które tam robią wiecznie za kogoś A takie same pieniądze jak komuś lepeij się powodzi jest kimś wyżej to już zaczyna ludzi serce boleć zresztą wszedzie tak jest taki naród ...

Ola
@Produkcja

Juz znalazł Olga malalatka która nie wie w co się pakuje jeździ z nią swoim czarnym autkiem i myśli że nikt się nie dowie

@On

Widać że osoba ma mało pojęcia o pracy magazynu gdzie magazyn wychodzi gdzie trzeba jechać na wagę z kierowca po prostu ludzie co opisują tutaj te (usunięte przez administratora) niech się zajmują praca a nie (usunięte przez administratora)

@Moj

Widać ty masz świetną zabawne skoro ja nawet tam nie pracuje A widać wiem więcej niż Ty

Zadowolony

Witajcie! Praca w tym zakładzie sprawia że czuję się potrzebny dla społeczeństwa ponieważ produkujemy ten rodzaj żywności którą wiele osób konsumuje zwłaszcza w lecie! Pracuję tu już 2 lata i atmosferę w tym zakładzie oceniam na dobrą mimo że trafiają się czarne owce które psują atmosferę swoim zachowaniem ale tak jest w każdym zakładzie. Zakład stawia na rozwój i odpowiednie przeszkolenie pracownika by ten rzetelnie wykonywał swoje obowiązki. Jedyną wadą jest umowa zlecenie ale bardzo łatwo jest przejść na umowe o prace jeśli się chce i wykazuje inicjatywę. Firma mimo że tak hejtowana ma bardzo dobre świadczenia socjalne znajdźcie mi taki drugi zakład w którym możecie się realizować oraz gdzie firma dba o pracownika Uwielbiam pracę w tym zakładzie!

Szok
@Zadowolony

Uwiez ,ze jest moj partner pracuje w Welux-ie I maja tam o wiele lepsze swiadczenia socjalne bogate paczki na swita I dla dzieci.to co my musimy zarobic weekend a on ma to na czysto bez I jest zwyklym pracownikiem linowym. Dodatkowy +urlop od firmy 10 dni dodatkowo.I niema jak u nas jedna reka Ci dadza a 2 zabiora. Niema ze jak ostatnio pracownika zle system naliczyl kase I pracownicy musieli oddac w 2str to nie dziala wiesz ,ze masz mala wyplate,ze ci sie nie zgadza to pani z kadr ma wymowke to system liczyl nie ona I wszystko jest ok. Mozna wiele pisac co przyjde zalatwic cos do biura to pani magazynowa tylko tam siedzi I kawke pije I ciasto je w czasie pracy a nam wielkie chalo ze na papierosa sie idzie I 3min sie zasiedzi dluzej.

@Szok

za taką kasę w ramach bonusu świątecznego jaki był w zeszłym roku we froneri to można było sobie kupić kilkanaście takich paczek jakie były w veluxie więc to jakiś żart porównywać grudniowe "prezenty" od tych firm.

@Szok

To się przenieś do Veluxa .Widziała jak (usunięte przez administratora) chciała .Te bzdety to opowiadaj takim jak ty . Się ciesz , że możesz w weekend iść .Bo na koncie ci przybyje .Dodatkowy urlop kosztem czego .Praca dłuższa codziennie .A na czysto to na halę wchodzi a nie zarabia tyle co piszesz .A do kadr to chyba ty nie umiesz liczyć .Jak umiesz to licz na siebie .A problem to godziny zapisuj i weekendy . Kalkulator pomoże .Tylko taki duży sobie kup , bo większe liczby widać .

@Gość

Taką kasę ,która musimy nadrabiac weekendami powinniśmy mieć na czysto !!!! Ja nie chodzę bo wolę ten czas spędzić z moją rodziną , która jest dla mnie priorytetem. Sama se kup kalkulator skoro tam siedzisz i plotami ciągle się zajmujesz zamiast policzyć dobrze pensje .

tuliop
@111

70zł heloł co ja za to kupiłem szok . Pampersy i mleko

@2222

Czytaj ze zrozumieniem. A ty ,"se" pomyśl trochę , że to może nie pisał ktoś z kadr .Już to widzę jak wolisz z rodziną posiedzieć w weekendy . Piszesz tylko tak tutaj , a pierwszy na liście na sobotę .I pewnie pięć razy dziennie się przypominasz o sobie , żeby o tobie nie zapomnieli.

Moj

Tak ludzie wszystko wiecie to Wy pracujecie czy spacerujecie po zakładzie wszystko wiecie co kto robi kto na magazyn chodzi jak komuś nie pracuje proszę się zwolnić i po sprawie lepszego zakładu nie znajdziecie w namyslowie

Moja
@Moj

Dla Ciebie na pewno dobry zaklad skoro chodzisz tu I tam I w bambuko robisz nikt uwagi Tobie nie zwraca to Ci taki zaklad odpowiada.

Moj

Ludzie którzy tu opisują naprawde sa chore pretensje ze źle się pracuje ,to po prostu nikt nikogo nie zmusza do pracy proszę złożyć wypowiedzenie i przenieść się do innego zakładu a jednak zostajecie i pracujecie bo też nic nie robicie tylko papieros ,kawa a czepiacie się innych ludzi zajmijcie się praca i cieszmy się ze jest zarobki super

Elektryk

Cześć! Grad pytań. Zapraszam do zespołu!

Napięcie sieciowe..., w instalacji trójfazowej? Sposoby podłączania silników? Jak regulować prędkość silnika? Miernictwo? Jak czytać ruch maszyny? Rodzaje przycisków sterowniczych? Rodzaje czujników? Sposoby regulacji? Podstawowe rodzaje obciążeń elektrycznych?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dla pracowników, wykonujących zadania bezpośrednio na terenie zakładu pracy (tzw. pracownicy „frontline” - fabryk, centrów dystrybucyjnych, pracownicy administracyjni, sklepu firmowego, obsługujący przesyłki), Nestlé wprowadza dietę w wysokości 40 zł za każdy dzień wykonywania pracy na terenie zakładu.

Karamba

Wy tam hu.... walicie I guwno robicie . Tylko Fb I jezdzicie po ludziach z produkcji kto z kim I gdzie o ogladaniu filmow juz nie wspomne I kawka papieros I (usunięte przez administratora) trele morele I zlodziejstwo lodow przezucanie lodow do aut I tylko tu cos zje... albo tam cos zaj...

Moj

Każdy ma pretensje i swoją opinię skoro tak źle się pracują i narzeka ze małe zarobki poszukuj pracy gdzie indziej ja powiem jedno dobra firma ,jak praca , bardzo dobre zarobki a opisywać innych pracowników każdy mądry a słowem się nie odezwie więc powiem jedno zajmijcie się praca i cieszmy się ze ja mamy

Loli

Podwyzek nie dali wiedzieli (usunięte przez administratora) jak wykozystac sytuacje . A na imprezach sie chwala jakie to miliony zarabiaja. Chcieli nie dac I nie dadza .

Palę skręty śmierdziołki
@Loli

Tom

A Ty zig cwaniakujesz w Internecie A podejść do niego byś nie podszedł strach nie pozwala. A co do gościa który poszedł wyżej może poprostu zapracowal na top. Wy na tej produkcji i w biurze macie chyba za dużo czasu .

Tom

A Ty się naucz pisać bo ani skladni ani nic może do podstawowki się cofnij bądź słownik wyrazów polskich . Prze prawdę poprostu kozak w Internecie piz da w świecie

Taki

Tak to jest jak ktoś nie ma swojego życia i żyje życiem wszystkich dookoła ????

Zadar

Gibon za wszelka cene po trupach do celu.

Lola

Epidemia ale nie dotyczy tego zakładu. Z wyjątkiem pracowników biura bo oni pod pełną ochroną . A robole do roboty bo jak nie to waz zwolnią . W sobotę do pracy a nawet w niedzielę. Bo przecież kryzys i lodów brak .

Biały kruk
@Lola

Zakład bedzie otwarty do momentu az nie umrze lub zachoruje ostatni robol takie sa realina na przyszlosc w tej fabryce.A dzialania moze zostana podjete gdy zachoruje pracownik bez objawow I zdazy zarazic pol zakladu. Ten zaklad nic nie robi tylko sie osmiesza . 1,5m od siebie pamietajcie I nie dotyczy lin produkcyjnych bo tam mozecie siedziec sobie na kolanach. Tylko przy portierni aby jadace auta a w nich ludzie widzieli jakie sa procedury we froneri .xd

nikt

ciekawe jak beda przestrzegane nowe wymogi czyli zachowanie co najmniej 1,5m na stanowisku pracy, zwlaszcza na pakowaniu multipakow?

bolo

Niestety takie są realia w prawie każdej firmie, liczy się zysk, nawet we Włoszech firmy produkcyjne nie są zamykane jeśli jakies produkty są ciągle kupowane i biznes wychodzi na plus. Jak firma będzie miała przestoje to prawdopodobnie będzie musiała redukować etaty albo zmniejszać pensje, więc nie łudźmy sie że firma zrobi postój tylko że względu na troske o nasze zdrowie, nawet jak ktoś z fabryki będzie chory to prawdopodobnie produkcja będzie dalej działać, kilka osób pójdzie na kwarantanne a braki się uzupełni albo zmniejszy produkcje, a my dalej w strachu będziemy pracować i miec nadzieję że te środki ostrożności nas ochronia przed zarazeniem w co wątpię bo mimo wszystko jest nas za dużo na produkcji

Roki balboa
@bolo

Co za ściema przeciez we Wloszech sa zamkniete zaklady . A produkuje sie tylko podstawowe rzeczy a lody do nich nie naleza. Nawet w Hiszpanii zakłady są zamykane a nie wspomne o Namysłowie gdzie zakłady dbaja o zdrowie swoich pracowników I niechcą mieć na sumieniu czyjejś śmierci. BOLO KIEDY WYJDZIESZ Z DOMU DO PRACY Jak jesteś taki cwsny ?

Unibenis
@bolo

Kiedyś tam w gorze odpowiesz za wszystkie ludzkie krzywdy. I sprawiedliwość napewno Cie dosięgnie.

Bobo

Szanowny Kierownik schował się w domu jak szczur do kanału a hołota jeden na drugim musi pracować !!!! Panie mamy rodziny boimy się chodzić do pracy . Bądź Pan człowiekiem nie widzisz pan co się dzieje lody nie są teraz najważniejsze .

Zigi
@Bobo

O nas nikt nie dba tylko robi sie pokaz gdzie maseczki gdzie rekawiczki odleglosc plakat smiech na sali w kantynie jeden obok drugiego w szatni to samo o produkcji juz nie wspomne

Binio

Za byłego kierownika było 100 razy lepiej D.P. umiał rządzić szanował ludzi traktował sprawiedliwie nie okłamywał aż chciało się pracować !!! U obecnej władzy jest tylko kłamstwo to kłamstwo kłamstwem pogania i fałszywy uśmiech hm hm hm i brak szanowania godnie ludzi i zaslanianie się ,że to Mielec , że tamto Mielec .Każdy wie,że to wielka ściema a Dyrek niema pojecia o pewnych rzeczach. Przykro się czyta te prawdziwe opinie i żal że na psy zeszedł ten zakład oczernia się związki ,które szczerze walczą o nasze godne pensje . jak to jest, że T.L zarabia mniej niż osoba z ukrainy , która zanic nie jest odpowiedzialna zasłaniają się marną premią 2 razy dali po 30% a na następny m-c zabrali bo za mało lodów w kartoniku lub zalane lody bo reklamacja przyszła a kto to pakuje ukraina. my dodatku 500 zł miesięcznie nie mamy za mieszkanie jak oni i będą krzyczeć na zebraniach i zastraszać że oni maja gorzej . Nam zagranicą nie dofinansowują mieszkań . Wiem,że moja opinia zaraz zostanie hejtem oblana ale kazdy ma prawo do wypowiedzi szczerej nie kłamstw

Ewelina
@Binio

Spokojnie, Twoja opinia nie zostanie - jak to ująłeś - "oblana hejtem". Masz przecież prawo do własnego zdania. Skupiłeś się jedynie na osobie nowego Kierownika, a ja chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat ogólnej specyfiki pracy w Nestle. Jak tam macie rozwiązywany problem nadgodzin? Są dodatkowe płatne czy do odbioru?

anna
@Ewelina

kazda nadgodzina jest platna lub do odbioru nie ma z tym zadnych problemow a przynajmniej ja nie mialam. minus to umowa zlecenie ale ogolnie z zarobkow jestem bardziej zadowolna niz kiedy pracowalam w pobliskiej duzej firmie

Hanys
@Binio

To najlepiej się zwolnić i idź gdzie indziej

Naruto
@Binio

Było było i się zmyło. Żyjesz przeszłością .To chyba dawno było . Zakład inny , ludzie inni i realia .Czasy się zmieniają .Teraz nie ma siedzenia i operdzielania się .Nie przypominam sobie , żeby za kierownika D . było lepiej .Czym rządził , bo nie rozumiem. Kierował i zarządzał zakładem bo to do jego obowiązków należało .Firma przeszła pod Mielec i na takich zasadach funkcjonuje i musimy się do tego dostosować .Obecny kierownik jest też w jakimś stopniu podwładnym i musi wykonywać swoje obowiązki narzucone z góry . Chyba logiczne jest , że nie będzie robił co chce .Firma nie jest jego własnością .Wykonuje swoją pracę . A poza tym kulturalny i wporządku człowiek . Jakbyś miał tyle co on na głowie to byś dopiero narzekał . Masz problem, idź do kierownika . Więc nie wieszaj na kimś psów skoro jesteś taki niezadowolony to idź i powiedz co ci leży na sercu albo droga wolna .Tylko narzekanie. Źle. To się zwolnij .

Hanys

Pracuje w tym zakładzie 2 lata i jestem bardzo zadowolony , zarobki bardzo dobre ,skoro ludzie mają pretensje ze w innych zakładach lepiej płacą i lepsze zarobki nikt nikogo nie zmusza do pracy każdy ma informacje ,że zła praca a co w innych zakładach co siedzicie też pracujecie

Rozczarowani

Ale zmuszanie do 6 dni pracy jest i do brania nadgodzin też !!! Zdanie pracowników, w ogóle się nie liczy !!! Tu nie chodzi o kilku krzykaczy bo większość załogi ma już dość !!! .A zarobki niższe jak w innych zakładach choćby Weluksie. Zarobki pracowników wieloletnich są na poziomie zarobków pracowników sezonowych mimo większej odpowiedzialności za produkcję.

Pracownik Firmy
@Rozczarowani

Proponuję zapoznać się z regulaminem, który zapewne został przez szanownego Kolegę czy Koleżankę podpisany, tym samym zostały zaakceptowane warunki zatrudnienia. Proponuję również raz jeszcze przeczytać mój poprzedni wpis i wyciągnąć wnioski jak najlepsze dla siebie. Proszę również nie pisać o wielokrotności negatywnych opinii, bo pracuję w Firmie ładnych parę lat i wiem jakie załoga ma zdanie i kto jest "ogniskiem zapalnym"

Franek

Czy pracownicy chcą pracować 8 dni w tygodniu do czego zmusza ich Pracodawca?

Pracownik Firmy
@Franek

Franek, twoja opinia to bzdura i oszczerstwo wobec Pracodawcy. Nikt nikogo nie zmusza do pracy, nawet przez jeden dzień. Nie chcesz pracować, droga wolna. Totalną bzdurą jest twoje stwierdzenie, o przymusie pracy przez SIEDEM dni w tygodniu i można to łatwo zweryfikować. Twoja opinia jest oszczerstwem na niekorzyść Pracodawcy i powinna trafić do sądu. Moja opinia na temat Firmy i sposobu zarządzania jest jak najbardziej pozytywna. Pracodawca jest wymagający i ma prawo wymagać. Zaznaczam, że wymaganie nie jest jednoznaczne ze zmuszaniem, czy jakimkolwiek innym rodzajem przemocy. W zamian za rzetelną pracę, wszyscy dostają wynagrodzenia oraz premie, które w szczycie sezonu wynoszą nawet ponad 30% od płacy zasadniczej! Zdaniem "krzykaczy" to za mało. Poza premią, wszyscy Pracownicy otrzymali wypłatę kafeterii. Nie jeden raz ale 2 razy w roku po 100% przyznanej kwoty. Wciąż źle i wciąż mało. Do przyznanej kafeterii, Pracodawca dołożył dodatkową kasę, zdaniem "krzykaczy" za mało. Poza powyższymi świadczeniami, są przyznawane dodatkowe bonusy i w skali miesiąca nie są to małe kwoty - wciąż źle. Poza powyższym, Pracodawca drugi rok z rzędu podziękował za pracę przyznając ludziom bonus roczny i nie była to symboliczna kwota, ale fajna kasa, zdaniem "krzykaczy" wciąż za mało. Wszystkie nadgodziny są wypłacane co miesiąc, chyba że pracownicy życzą sobie inaczej, zdaniem "krzykaczy" to zły system ale nie potrafili zaproponować nic lepszego. Były paczki na święta i były oznaki niezadowolenia, więc paczki zostały zamienione na kasę - to też nie obyło się bez negatywnych opinii. Przechodząc do sedna, przez takich "krzykaczy" jak ty drogi Franku, zostały zaniechane pewne inwestycje, które odbiją się nie tylko na tych, którzy szukali problemów tam, gdzie ich nie ma, ale również na tych, którzy szanowali pracę swoją i innych, szanowali swojego Pracodawcę, a przede wszystkim chcieli po prostu pracować.

kolargol

Żeby docenić dobrego pracodawcę trzeba być dobrym pracownikiem i to prosta zasada, ja polecam.

koko
@kolargol

W tej robocie nie docenia się pracowników !!!

Górnik

Jak atmosfera lepsza gorsza? Warto się zatrudnić?

nikt
@Górnik

oczywiście,że nie !!!!! Szkoda czasu lepiej szukaj chłopie innego zakładu

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Nestle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 44 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska