P.W. ROLTEX Sp. z o.o.

Sulechów

Opinie o P.W. ROLTEX Sp. z o.o.

sł.sie

Współpracę z firmą "P.W. ROLTEX Sp. z o.o." oceniamy pozytywnie, a w szczególności zaangażowanie oraz profesjonalizm jej pracowników.

Rem.

Dokonałem kilku zakupów w tej firmie i nigdy nie miałem problemów. Wszystkie ustalone wcześniej warunki zostały spełnione. Polecam!

BBBB

polecam , fajni ludzie pracują nawet za zgodą prezesa można wykonać coś dla siebie jeśli zapytałem ile mam zapłacić usłyszałem ,że to w ramach prezentu

xxxxx
@BBBB 21.09.2017 12:54
chyba wiem co się dzieje , wiele się zmieniło od kiedy może pracowałeś w firmie ...

zmieniło ale na gorsze. to co się tam dzieje to szkoda gadać.

BBBB
@xxxxx 21.09.2017 16:20
zmieniło ale na gorsze. to co się tam dzieje to szkoda gadać.

kończę tą dyskusje mi się pracuje dobrze , jeśli masz inne doświadczenia itp. już się nimi podzieliłeś tak samo ja się podzieliłem swoim

xxccc

Moja współpraca zakończyła się pomyślnie bez krzyków ,awantur uważam ,że jeśli podchodzi się do Prezesa z otwartością i szczerością wszystko uda się załatwić korzystnie . Fajni ludzie pracują

A

Nie polecam.

Xyz

Nie polecam tej firmy. Ludzie są tam bardzo źle traktowani.

Anonim X

Zdecydowanie nie polecam. Krzyki, rodzinna firma. Duża rotacja w kadrze. Brak szacunku...

Xyz
@Anonim X 11.05.2017 22:48

Masz rację.

x

Pracowałem tam - nigdy więcej ... Ludzie ogólnie fajni ale "Prezesik" to jakieś nieporozumienie - kłamie jak mu pasuje. Nie wywiązuje się z umowy i potrafi tylko krzyczeć.

Anonim

emil
@Anonim 18.02.2017 00:31
Firma do bani- prezes to furiat i despota. Ludzi traktuje jak ... brak terminowości i precyzji. Ogólnie fuuuu....

sam sobie zaprzeczasz, to co jest do bani - prezes czy firma?? Firme widzialem i prezesa tez, .. .kilka lat temu. FIRMA jak nowa a prezes rozmowny i kulturalny. To jak - nie pytac nam o prace?

gość

Firmy nie polecam, firma rodzinna sterowana odgórnie przez prezesa. Krzyki, mobbing, wyrzucanie z zebrań jest tam na porządku dziennym, duża rotacja w kadrze, jako ich klient, nie mam na dzień dzisiejszy z kim tam rozmawiać, jakość średnia, z terminami bardzo słabo dość że nie dotrzymane to brak rzetelnej odpowiedzi kiedy zlecenie zostanie wykonane.

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie P.W. ROLTEX Sp. z o.o..

Zostaw opinię o P.W. ROLTEX Sp. z o.o. - Sulechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. ROLTEX Sp. z o.o.