Opinie o A&A People w Zevenaar

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie A&A People. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A&A People na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&A People w Zevenaar

Krys

Z tym pytaniem do prezesa bzdura ..przeciez oni nie znaja polskiego a kazdy to u nichPolak to KOZIOL do roboty wykorzystac i puscic do Polski ,z tego co widzialem maja nadal te same praktyki , zamierzam im troche pomoc w 2015 i poszukac swoich praw bo takie istnieja ...

nexus

560 brutto netto tak z 390,rodaków to klamiom nasze pienkne polki kordynatorki nie ja a tam to niespawanie tylko ponkciki,polecam mlodym spawaczom po kursie wyjdzie wam z 250netto za tydzień

to ja

to jak tam (usunięte przez administratora)t???? mam wplanach z ziomeczkiem wyruszyc ale jak czytam to to ja(usunięte przez administratora)akas:D czy gitara??:)

stafir

Jak widac musisz byc pracownikiem biura i wylizujesz z czarnego biale ....Szkoda ze klamiesz swoich rodakow ale juz te praktyki sia w krotce zakoncza Nie pisz bzdur czlowieku tam nikt tak nie zarobil a bylo nas 7 spawaczy od 5 lat tam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie A&A People? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
nexus

No niewiem ja tam pracowałem tydzień czasu i dostałem w sumie 560euro za 36h hehe

slazak jurek67

ano jak chcesz zeby ciebie obdarli ze skory to musisz ich zaliczyc. key te ludziska moga spac spokojnie ......mnie wyrabali tak ze bez kasy do domu.

zadra

nie wezma rumunow bo jedna w biurze to rumuna ktora nie nawidzi polakow ciagle byly z nia problemy o pieniadze za benzyne , sami tu wklejaja pozytywy o sobie ale jesli chcesz byc wykorzystany to tylko u nich .

ENDIII

HA HA TEZ TAM BYLEM I WIDZE ZE NIC SIE NIE ZMIENILO JAKI SYF BYL TAKI JEST TO KOSZMAR A NIE BIURO.ROLUJA LUDZI JAK MOGA. A ZWLASZCZA TYCH CO PRACOWALI U KLEMENSA NA SZKLARNI.PRACUJCIE PRACUJCIE BEDZIECIE MIEC DUZO GODZIN I ZWROT PODATKU BEDZIECIE MIEC DUZY.A TU ZONKKKK... ONI TYLKO LADNIE MYDLA OCZY I TYLE...

spawacz

pracowalem jako spawacz w dodewaard firma uzywa dwoch nazw a& a people lub a&a works bv to to samo dziadostwo

LOTUS

Ostrzegam wszystkich biednych uczciwych Polakow aby omijali to biuro bowiem nie jeden wyjechal z holandii bez gotowy od nich . Zwroce uwage na ich tygodniowe kontrakty ..w jakim buirze daja taki kontrakt ??????? ...czy dostaniesz zaplate to wielka nie wiadoma ....

marcel

[usunięte przez administratora] PRACOWALEM TAM 2 LATA TEMU JEDNO Z NAJGORSZYCH BIUR W NL BYLEM SWIADKIEM JAK CHLOPAK WRACAL DO DOMU BEZ KASY MATKA CZEKALA W POLSCE ZEBY ZAPLACIC ZA BUSA TAK GO PODLICZYLI PO 2 TYG PRACY - ZA BUTY KOMBINEZON ZEPSUTY ROWER ZA DOMEK ITP JESZCZE MUSI IM DOPLACIC A BYL DOBRY SPAWACZ TYLKO CHCIAL NAPIC SIE WODY Z KRANU BO SPAWAL SZKODLIWY OCYNK NIBY NIERDZEWKA I TO NIESPODOBALO SIE SZEFOWI SZTAFIRA NAPRAWDE ODRADZAM SYF NA DOMKACH MALA KASA KLAMSTWA NO I ZOSTANIECIE PRZED DOMKIEM NA BRUKU A MOZE TO I LEPIEJ KOSZMAR SIE WTEDY KONCZY

Jako

Tez tam pracowalem, nie bylo zle. Mieszkania (domki jednorodzinne) byly ok. Mieszkalem w duzo gorszych warunkach. Wyplaty co cztery tygodnie byly zawsze na czas wyplacane. Praca tez w porzadku. Wiadomo, trzeba prcowac, nie placa za obijanie sie. Czy bym wrocil-pewnie!! Pracowalem przez duzo gorsze biura....

MR

Ja właśnie mam zamiar podjąc prace w tej firmie,ale jak poczytałem wypowiedzi to włosy mi dęba stanęły!Naprawde tam jest tak (usunięte przez administratora) Zależy mi głównie na opini ludzi którzy pracowali tam w ostatnich miesiącach.

piter

A Jaka forma płatności tam jest? Płacą tam tygodniówki czy raz w miesiącu? Dają ludziom solarisy czy trzeba się upominać? Bo myślę wyjechać z tego biura, dajcie mi znać?Pozdrawiam was!!

żona spawacza

powiedzcie coś więcej na ich temat, mój mąż właśnie pojechał bo nas przycisło a w polsce pracy nie ma , nie wiem co robić bo jak tam jest lipa to leżymy , prosze dajcie znać

rafał

popieram kolegę bo też tam pracowałem do pierwszej wypłaty ,praca jak praca dla początkujących spawaczy ale kobieta która wysyła oferty i siedzi w tej agencji po prostu ludzi oszukuje pisze wyraźnie w ofercie że 9 euro netto na rękę i mieszkanie gratis a jak dochodzi do wypłaty to po przeliczeniu wychodzi 6,5 euro ludzie nie dajcie się tak oszukać i nabrać a,jak chodzi żeby wytłumaczyła czemu tylko tyle to nigdy czasu nie ma , (usunięte przez administratora) nic więcej za marne grosze ,ludzie zmieniają się jak rękawiczki do pierwszej wypłaty ,ja osobiście nie polecam bo to oszustwo jest nabiera ludzi że tyle będą zarabiać w ogłoszeniu a na miejscu przy pierwszej wypłacie wychodzi szydło z worka ,trzeba to zgłosić a są już takie instytucje nawet w Holandii i trzeba działać bo to jest bezprawne żeby tak wykorzystywać zgłosić w inspekcji pracy w Holandii czy holenderskim związkom zawodowym FNV i zobaczymy czy będą dalej tak postępować z ludźmi !!!!!!

oszukany

ja też chcę ostrzec przed tą firmą obiecują co innego a robią co innego ,miało być 9 euro na czysto za godz. na rękę i mieszkanie darmowe a jak doszło do wypłaty to okazało się całkiem co innego mieszkanie też nie było darmowe,pracujesz tu prawie za grosze ,dlatego ostrzegam przed tą firmą na każdej osobie kroją kasę już nie wspomnę o dodatku wakacyjnym jaki się należy do wypłaty,każdy kto tu przyjedzie to po tygodniu albo dwóch zjeżdża że jeszcze nikt się za tą firmę nie wziął i tego nie zgłosił gdzieś wyżej

gość-

zaczynam pracowałem u tijsena znacie ? znacie. gość ma (johan) jednego przydupasa dareczka z. nadgodziny zapomnij no czasami jak ich terminy przycisną za duzo by pisać troche może o domu hahahaha tylko sie smiac z tego mozna bo o nerwach to szkoda gadać mieszkasz na cuneraweg pokoje 2 osobowe no i dwa pokoje 1 osobowe syf jak chuj kurwa jest tam ten da..k z. to dopiero chorągiewka pracowałem tam troche osób sie zmieniło jest 2 kaszebów z żonami spoko typki i taki damian wporzątku a reszta aby syfiaże brudasy alkocholicy dareczek zboczeniec pier...... pies na baby żebynie wiem jak przydka dziewczyna przyjechała do domku on ją już na bajera -A WSZYCY BRECHT niewiem co jeszcze pisać do kordynatorki sie nie dodzwonisz czasami ja ci sie ud na pauzie w pracy WSKRUCIE NIE POLECAMMMMMMMM

GOŚĆ

FIRMA DO DU..Y MASAKRA ZARAZ NAPISZE CO NIECO BO PRACOWAŁEM TAM

anka

czesc dozywotnio to sie od nich kasy nie doczekasz puszcza cie z torbami jak za caly tydz zarobisz 5 e na reke bedziesz szczesliwy daj sobie spokoj ze zlodziejami mi okradli meza pracowal na blachach oni nie oszukuja tylko tych co im dupy liza i podwalaja innych tzw sprzedawcy

Zostaw merytoryczną opinię o A&A People - Zevenaar

• Jak się pracuje w A&A People?

Zobacz opinie na temat firmy A&A People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&A People?

A&A People