Dextron Personeel B.V.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dextron Personeel B.V.

Aktualność
Szanowni Państwo

Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Chcielibyśmy zamieścić informacje, które mamy nadzieje będą dla Państwa przydatne.
Informujemy, iż zarówno my jak i zespół administratora Gowork.PL, na bieżąco obserwujemy Państwa wkład w Nasz profil zarówno ten pozytywny jaki i negatywny. Jestesmy wdzieczni za konstruktywną krytykę, ale chcielibysmy takze poinformowac, że nie będziemy obojętni wobec hejtu, obrażania czy wypowiadania się w sposób niechlubny na temat Pracowników oraz Naszej Firmy. Jest Nam niezmiernie przykro za każdym razem kiedy musimy uczestniczyć w takim poziomie wypowiedzi.

Jak zawsze z wielka chęcią odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e-mail : work@dextron.pl  lub w kontakcie z Nami.

Zapraszamy serdecznie.
Zespół Dextron Personeel
Monika Nowy wpis

Witam,proszę o podanie nr.telefonu w sprawie pracy w Schermbeck.Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Firma Dextron Personeel B.V. poszukiwała pracowników na stanowisko Elektromechanik. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dextron Personeel B.V.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dzien dobry, Firma Dextron specjalizuje się głównie w zatrudnianiu spawaczy, stolarzy, pracowników produkcyjnych itp. Do tej pory telefon służbowy na tych stanowiskach nie był potrzebny. Co do innych narzędzi do pracy jest to w zależności od rodzaju umowy, klientów i rodzaju wykonywanej pracy. Pozdrawiamy, Zespół Dextron Personeel

Jaka jest stawka początkowa w Dextron Personeel B.V.? 31 października na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Spawacz.

falbana Nowy wpis

odpuść ta firmę są inne lepsze tu za wszystko płacisz nawet jak nie pracujesz ja już się z nich wyleczyłem i wiele razy złapałem na kłamstwie

Aplikowałeś na stanowisko Monter schodów i balustrad oferowane przez firmę Dextron Personeel B.V.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Mariusz

Znam kilka osob pracujących przez Dextron i z tego co widzę to zależy od człowieka który z nimi współpracuje. Jeżeli ktoś jest marudą zawsze będzie mówil co mu niepasuje. Trzeba znaleźć balans w tym czego się szuka Dextron daje takie mozliwośći.. Ja po kilkunastu latach pracy na kontraktach podjełem wspolpracę z Dextron bo wiedzialem że to moj wybór no i znam opinię ludzi bo tu mieszkam. Myślę że śmiało mogę polecić Dextron i miłą obsługę. Pozdrowienia dla Pani Sylwii.

Robert

Witam, można prosić o kontakt, spawacz tig szuka pracy

@Robert

Dzien dobry zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: Sylwia +31612610588 Bartosz +31630055864 Pozdrawiamy Dextron Personeel

Aktualność
Szanowni Państwo

Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Zapraszamy serdecznie.
Zespół Dextron Personeel
Olek

Do Drexton czy trzeba mieć swoją działalność żeby u was pracować ?!

Damian
@Olek

Dextron ci tu nie odpisze (usunięte przez administratora)

@Olek

Witam, Zatrudniamy na działalnościach gospodarczych oraz umowach holenderskich - wybór należy do nowego pracownika. Pozdrawiam, Bartosz Dextron.

@Bartosz DEXTRON

Witam jakie są rotację czy można to ustalić ? Pozdrawiam

Jacek M.

Jak fajnie że jest taka strona nie wiedziałem o tym. Poczytałem opinie każda jest inna. W Dextron pracowałem ponad dwa lata ,w sumie nie mogłem narzekać. Praca Ok, wynagrodzenie Ok wypłacone na czas . Gdyby nie te km od domu pracowałbym nadal. Jeżeli życie mnie zmusi ,nie mówię że nie wrócę.. Pozdrawiam Sywie i Bartka..

Patrząc na te komentarze nie zgadzam się jeśli chodzi o firmę dextron bardzo wporzadku firma pracuje 3 lata na własnej działalności nigdy nie miałem problemu z niczym Pani kordynator zawsze odbiera telefony i załatwia wszystkie sprawy jak trzeba bardzo miła kompetentna osoba na właściwym stanowisku.firma dextron nigdy nie (usunięte przez administratora) mnie na pieniadzach zawsze wszystko na czas więc moja opinia jest firma super polecam i pozdrawiam Pania kordynator

Były spawacz

Firma (usunięte przez administratora) Kłamią kręcą i nie wyplacili mi wszystkich pieniędzy. Nie polecam nikomu totalna porażka

Adam Nowak

Pracuje od niedawna na własnej działalności polskiej. Śmieszy mnie to i wręcz zaskakuje zapłacenie faktur.za pierwszy tydz przepracowania płacą fakturę w czwartym tygodniu.chociaz firma w której pracuje co tydz przelewa im kasę.to jest nie prawne z ich strony ponieważ przetrzymuja moje pieniądze. Nie liczą się z tym że w terminie należy zapłacić opłaty w Polsce zus,podatek. (usunięte przez administratora) Kolega z mieszkania zachorował,miał problem z dostaniemy się do lekarza A pani Sylwia odmówiła mu pomocy .. Czy to jest fer firma ??

@Adam Nowak

Widze ze komus sie nudzi i nie potrafi jechac do biura i powiedziec to prosto w oczy jezeli ktos wyrabia komus opinie za jego placemi to tylko swiadczy o nim. Ja pracuje w Dextronie 3 lata i nigdy nie bylo problemu a nawet jesli byl to jechalem do biura to rozwiazac. Z Dextronem mozna sie dogadac. Jesli chodzi o Pania Sylwie to wykonuje tylko swoja prace i nie decyduje o wszystkim sama. Szkoda mi takich ludzi ktorzy uzalaja sie na forum zamiast jechac i to wyjasnic. Zalosne.

@Piotr

Piotr to inaczej Sylwia Co godz sprawdza i odpisuje Byłem w biurze doskonale o tym wiesz Inni też jeżdżą jak jest problem Szkoda tylko że jak się umawiać do biura to huga nigdy nie ma no i Ciebie . (usunięte przez administratora)

@Adam

Przepraszam???? Z tego co wiem to jestem facetem a nie kobieta i nie nazywa sie Sylwia! A powiadomienia dostaje ze strony wiec stad moja szybka reakcja. Szkoda czasu zeby slychac uzalania sie jak nie umiesz zalatwic swoich spraw.

@Piotr

Sama tym wpisem się pani Sylwia wkopała Jak zewnątrz osoba zwykły szafka dostawalby powiadomienia A pani owszem może dostawać więc proszę nie ściemniać że pani to nie pani Jeszcze trochę to nie będzie miał kto na was robić, ale to wyłącznie tylko wasza jest zasługa. Czego waszego biura.

@Adam

Slucham??? Kazdy moze dostawac powiadomienia nie rozumiem o co Ci chodzi ??? Moze ty lubisz podawac sie za kogos innego ale nie ja. Takze skoncz z tym osadzaniem kogos i zajmij sie lepiej swoimi sprawami.

@Adam Nowak

Witam, Każdy nowy pracownik jest powiadomiony o tym, że pierwsza płatność jest w czwartym tygodniu. Jeśli ktoś się na to zgadza to dlaczego później są o to pretensje? Faktury są wypłacane w czwartym tygodniu z bardzo wielu względów technicznych. Każdy kto się o to spyta przy rozmowie kwalifikacyjnej dostanie rzetelne odpowiedzi, które rozwieją wszelkie wątpliwości - wystarczy spytać. Też chciałbym przypomnieć o możliwości wzięcia zaliczki nawet po pierwszym przepracowanym tygodniu. Może być to zaliczka o maksymalnej wartości przepracowanych godzin. Pozdrawiam serdecznie, Bartosz Dextron.

@Adam

Witam, Chętnie odpowiem na pytania czy na forum czy w biurze. Szef Hugo nie odpowiada za kontakt z ludźmi, od tego są koordynatorzy. Szef ma zupełnie inne obowiązki. Zapraszam do biura na kawę, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam, Bartosz Dextron.

Doswiadczony soawacz
@Adam Nowak

Kolejna firma Która żeruje na pracownikach ,wiadome ile mogą to ci zabiorą ,nie polecam

Były spawacz

Oprócz warunków mieszkalnych to wszystko było tak jak sie dogadywaliśmy, pieniądze na czas. Ciężki kontakt z panią koordynator, ogólnie polecam

Pawel
@Były spawacz

Byly spawacz wspolpracuje z ta firma 2 lata i nie moge powiedziec zeby byl zly kontakt z pania koordynator. Pani koordynator pracuje we wtorek srode i czwartek w te dni sluzy pomoca. W inne dni mozna sie skontaktowac z panem koordynatorem. Jak najbardziej polecam!

Jarek

Warunki mieszkalne na bardzo niskim poziomie i to na wszystkich ich kwaterach! W dadatku naliczają opłatę za pokój nawet podczas pobytu na urlopie. O stawkach na działalności to szkoda gadać, lepiej pracować na kontrakcie w innej firmie. Szczerze nie polecam

Adrian
@Jarek

Sluchaj Jarek jak Ci tak zle to po co tam siedzisz i tylko komentujesz.!!! Najlepiej komus tylko zla opinie wyrabiac.

Łukasz
@Adrian

Opinie wyrabiają sobie sami a nie osoby które tam pracują. Co do stawek dla spawaczy to zgadzam się w 100% że to czysta kpina! no i te warunki mieszkalne... Chwilę u nich pracowałem i wile osób narzekało.

@Jarek

Witam, Każdy posiada pokój jednoosobowy, absolutnie nie widzę powodu aby narzekać na standard mieszkań. Podczas pobytu na urlopie jest naliczane 30% kwoty wynajmu. Jeśli Pan wynajmuje mieszkanie prywatnie w Polsce i jedzie na urlop za granicę na dwa tygodnie to też się pyta wynajmującego czy może Pan zapłacić połowe czynszu? Pozdrawiam, Bartosz Kowalewski.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Dextron?

Pablo

Trzeba sie umowic na rozmowe do biura.

Pablo to ta jedna osoba która udziela wszystkim odpowiedzi,czyli z biura. Nikt normalny pozytywnej opinii tu nie wstawi. O awansie zapomnij.ja jestem od samego początku założenia tej firmy A za grosze pracuje.i to na działalności.jako robol.oni za mnie za godz pracy biorą prawie 60 euro ja mam 24 euro na tigu. I opłacam mieszkanie.tak że pomysł.w Belgii płacą więcej.u nich jestem na przetrzymanie i spadam.a zawsze mnie wezmą bo mają za mnie kasę.Pozdrawiam.

@Gość

Witam, Skąd ma Pan informację, że Dextron 'bierze' 60e / godzina od klienta? Jest to absolutnie absurdalna i wyssana z palca kwota. Każdy pracownik jest informowany o warunkach pracy oraz stawce godzinowej. Każdemu przedstawiana oferta i jeśli jest ona za słaba/niewystarczająca to naturalnie nie trzeba jej przyjmować. Jest też możliwość negocjacji oraz podwyżek - wystarczy porozmawiać o tym w biurze. Jesteśmy zawsze otwarci na propozycje. Pozdrawiam, Bartosz Dextron.

Janek

Napisze krótko Najgorsza holenderska firma biuro w Holandii.pracowalem 4 mięs.mieszkania 10 osobowe płacisz 400 euro za mały pokuj.przetrzymuja pieniądze po 3 tygod.do paliwa nie dokładają tak jak piszą mówią.pierwsza fakturę wypłacana w 4 tygodniu pracy za pierwszy tydz.brak z nimi kontaktu.nie odbierają telef.nie odpisuje na e-maile.Pozdrawiam.

Lechu
@Janek

Ludzie ogarnijcie sie zachowujecie sie jak dzieci macie problem to do biura tutaj nikt Wam nie pomoze. Ja pracuje 3 lata i wszystko oké! Powodzenia!

@Janek

Witam, Każdy posiada pokój jednoosobowy. Pierwsza faktura jest wypłacana w 4-tym tygodniu, każdy pracownik jest o tym informowany przy rekrutacji. Jest możliwość uzyskania zaliczki w wysokości 100% przepracowanych godzin po pierwszym przepracowanym tygodniu. Kwestia wypłacania faktur w 4-tym tygodniu jest tylko i wyłącznie kwestią techniczną. Pozdrawiam, Bartosz Dextron.

Czy Dextron organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bartosz DEXTRON

Witam, Organizujemy m.in. kursy VCA oraz kursy doszkalające do pracowania choćby przy usuwaniu azbestu. Jeśli jest Pan zainteresowany jakimś konkretnym szkoleniem to jesteśmy zawsze chętni na pana propozycje. Zapraszam do biura w celu rozmowy na ten temat. Pozdrawiam, Bartosz Dextron.

Dsds

Pracowałem z przerwami, zawsze mnie przyjmują. Mało płacą jak na spawacza. Praca dobra na przetrzymanie .opoznione są przelewy czekasz miesiąc czasu na pierwszą tygodniowke.troche kręcą z kasą. Mieszkania pod nędza 10 osób na chacie.450 euro płacisz za klatkę.narazie robie.

Leszek
@Dsds

Dsds smieszny jestes ,ze tu wypisujesz na nich i dalej u nich pracujesz po co siedzisz i tylko opinie wyrabiasz. Ja pracuje od poczatku istnienia i nie mam problemow.

@Dsds

10 osób na chacie? KAŻDY ma pokój jednoosobowy - bez wyjątku. Opłata jest 100e za tydzień. Co do wypłat rekruterzy mówią o tym że pierwsza płatność jest w czwartym tygodniu, każda następna co tydzień. Można się na to zgodzić lub nie ale jeśli już sie zgodziłeś to czego narzekasz?

@Dsds

Witam, Każdy pracownik posiada pokój jednoosobowy - koszt to 100e na tydzień. Pierwsza wypłata jest w czwartym tygodniu, każda następna co tydzień. Jest możliwość wzięcia zaliczki w ilości nawet 100% wypracowanych godzin po zafakturowanym w pierwszym tygodniu pracy. Jeśli ma Pan pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu z biurem - zawsze jesteśmy w stanie wypracować kompromis jeśli jakieś warunki nie odpowiadają. Serdecznie pozdrawiam, Bartosz Dextron.

Artur

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) kłamstwo nie wypłacana na czas . Mieszkania są okropne po 8 osób na dwóch pokojach. Za mieszkanie miesięcznie płacisz 400 euro . Km są nie opłacane. Inaczej mówi pani Sylwia przez telefon inaczej jest rzeczywiście. Na działalności za tydz pracy fakturę zapłacą po 4 tygodniu pracy.wstrzymuja wszystko.

Przemek
@Artur

Artur Ty chyba myslisz agencje pracuje u nich 2 lata i mam swoj pokoj kazdy pokoj jest jednoosobowy fakt kosztuje 100 euro za tydzien ale na pewno nie po 8 osob. Czysta bzdura i niesluszne odadzanie. Jesli chodzi o platnosci to wszystko tez sie zgadza. Nie mam problemu z nimi. Po co klamiesz lepiej jedz do biura i to wyjasnij!!!!

Wiktoria
@Przemek

Ale proszę Cię o spokój. @Artur mógł mieć przecież inne doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Dextron niż Ty i chyba warto to uszanować. Mnie interesuje natomiast, czy firma zapewnia Wam pełne ubezpieczenie? Jak to wygląda?

Lukasz
@Artur

Pracuje u nich na umowie na samym wstepie dostalam informacje ze musze sie sam ubezpieczyc dla mnie to nie robi roznicy czy ja sam bede oplacal ubezpieczenie czy bedzie potracone z konta jak robia inne biura pracy. O wszystkim zostalem poinformowany biuro pomoglo mi wyrobic ubezpieczenie i wszystko jest ok!

@Przemek

Można spytać czy wszystko jest ok w tej pracy??

Lukasz
@Nowy

Tak jestem zadowolony fajne godziny i przelewy na czas.

@Artur

8 osób na mieszkaniu? Chyba coś ci się pomyliło kolego. KAŻDY ma pokój JEDNOOSOBOWY. Pracuję od dłuższego czasu i każdy problem można spokojnie rozwiązać w biurze.

Krzysiek
@Artur

Pracuje u nich sporo czasu ! W kazdym biurze cos jest tylko kwestia tego jak sie dogadasz. Jesli chodzi o domy to czysta bzdura wszystkie pokoje sa jednoosobowe. Chyba mylisz biura. Kilometrowki nikt nie musi Ci pokrywac jak jestes na dzialalnosci gospodarczej. Nie placz bez powodu i nie klam! Pani Sylwi nie mam nic do zarzucenia wykonuje swoja prace i polecenia szefa!

@Artur

Witam, Pokoje są tylko i wyłącznie jednoosobowe - 8 osób na dwóch pokojach jest wyssane z palca. Płatność za mieszkanie tygodniowo wynosi 100e - każdy jest o tym informowany przy rozmowie kwalifikacyjnej. Pierwsza płatność jest w czwartym tygodniu, później co tydzień w każdy wtorek - każdy jest o tym informowany przy rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli ma Pan więcej wątpliwości lub pytań - zapraszam do kontaktu w biurze lub telefonicznie. Pozdrawiam, Bartosz Dextron.

As

Witam Pracuje u nich od kilku miesięcy Faktury co tydzień A płacą od nich raz na miesiąc i to na działalności. Nie polecam ich.oszukija jak mogą. Właśnie z nimi za kilka dni rozwiązuje współpracę. Takich jak oni to jest pełno.na kasie też oszujlkuja.podajesz im stawkę godz A o 2 euro mniej wypłacana.

Pablo
@As

Hej As nie rozumiem dlaczego placzesz na forum a jeszcze siedzisz u nich to tylko swiedczy o Tobie. Ja pracuje 3 lata i wszystko jest oke!

Szymon
@As

A nie wpadłeś na pomysł, że jeśli coś się nie zgadza to żeby spytać się w biurze co poszło nie tak zamiast wylewać żale na forum?

@As

Witam, Jeśli jest jakiekolwiek niedomówienie w sprawie płatności lub stawki to wystarczy podejść do biura w celu wyjaśnienia. Jeśli coś się nie zgadza zostanie to natychmiastowo poprawione. Stawki widnieją również na umowię, którą się z nami podpisuje a wcześniej jest ona udostępniania do przeglądnięcia. Jeśli coś sie nie zgadzało wystarczyło również wtedy zwrócić na to uwagę. Pozdrawiam, Bartosz Dextron.

Zostaw merytoryczną opinię o Dextron Personeel B.V. - Wehl

• Jak się pracuje w Dextron Personeel B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Dextron Personeel B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dextron Personeel B.V.?

Dextron Personeel B.V.