Dextron

Opinie o Dextron

Tomasz

Damian skoro pracujesz w Dextronie dlugo i tak Ci zle to po co tam siedzisz i narzekasz???!!!! Ja pracuje juz prawie dwa lata i nigdy nie mialem problemow a to , ze kontrol jest to tylko swiadczy o tym, ze ludzie nie potrafia sie dostosowac do regulaminu. Jesli chodzi o Pania Sylwie to wykonuje swoja prace i zawsze jest wszystko na czas. Nie uslyszalem jeszcze nigdy zeby byla nie mila ,malo tego jest bardzo pomocna!

Damian

Pracuje w tej firmie od długiego czasu Powiem tak pani Sylwia jest bardzo nie przyjemna wręcz arogancja Swojemu przełożonymi Hugowi opowiada niestworzone historię o pracownikach co jest nie prawda Sprawdza mieszkania pod niczyja obecnością ma klucze zapasowe i wysyła zdjęcia Gdyby nie ta pani byłoby ok Najgorzej jak polka dowie się do władzy to koniec Z kasą też nie jest tak jak mówi telefonicznie Co z tego że na własnej działalności A oni i tak podatek zabierają

Olek

Do Drexton czy trzeba mieć swoją działalność żeby u was pracować ?!

Damian
@Olek 01.10.2018 14:53

Dextron ci tu nie odpisze (usunięte przez administratora)

Jacek

Ja u nich pracuje od miesiąca prawie,na własnej działalności i naprawdę nie mam powodu do narzekania Nie będę zachwalał żeby nie zapeszyc ???? Ale jest ok Tak że nie wiem skąd są te opinie

Kacek

Miałem też u nich robić w ostatniej chwili zrezygnowałem bo trochę o nich słyszałem,i to mi wystarczyło Takich jak oni to pełno

Mikus

No tez słyszałem że są niewypłacalni Jakiś czas temu znajomy u nich robił po miesiącu zrezygnował,założył sprawę i wygrał.

Krystek

Nie polecam tego pośrednictwa pracy Kłamią kręcą pieniędzy nie wypłacają Na FB nawet świetnie o sobie piszą,lecz to sa brednie. Oferty mają nieciekawe bo jest całkiem inaczej Jak chcesz być biedniejszy,to jedź przez nich Za darmo popracujesz.

Oczekujemy na aktualne info odnośnie firmy Dextron w miejscowości Warszawa i tego jak to wygląda teraz.

Zostaw opinię o Dextron - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dextron