Dextron Personeel B.V.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Nasze usługi

Nasze usługi

 

Możesz skontaktować się z Dextron w sprawie pracy tymczasowej, oddelegowania oraz rekrutacji i selekcji. Trafiłeś również we właściwe miejsce do rekrutacji personelu z sąsiednich krajów Belgii i Niemiec.

Rekrutacja w kraju i za granicą
Nasza metoda jest wyjątkowa. Zaczęliśmy w 2016 roku skupiając się na zmotywowanych, zagranicznych pracownikach tymczasowych posiadających odpowiednią wiedzę i umiejętności. Nasz wielojęzyczny zespół osobiście, starannie i rzetelnie rekrutuje i selekcjonuje pracowników tymczasowych za granicą. Posiadamy dużą wiedzę na temat związanych z nimi przepisów i regulacji. Oprócz transmisji i mediacji, nasza kompleksowa koncepcja obejmuje wskazówki. Z czasem i uwagą aranżujemy optymalne zakwaterowanie dla naszych zagranicznych pracowników i wszystko, co jest niezbędne do dobrej pracy tutaj. Stały kontakt i uczciwe, terminowe wynagrodzenie to dla nas oczywistość.

Rozwiązania szyte na miarę
Elastyczny, dobry dostęp, krótkie linie, zaangażowanie, zorientowanie na rozwiązania i niezawodność to nasze podstawowe wartości. Przywiązujemy wagę do osobistego kontaktu i przejrzystej komunikacji. W ten sposób stawiamy na długoterminowe relacje, gotowe rozwiązania oraz pomaganie i utrzymanie wszystkich w pracy. Nasze podejście nie zaszkodziło nam. Rozwijamy się i obecnie jesteśmy profesjonalną i rzetelną agencją zarówno dla regionalnych i zagranicznych poszukujących pracy, jak i dla pracodawców.

Rekrutacje międzynarodowe
Coraz trudniej znaleźć odpowiedni personel na holenderskim rynku pracy, dlatego możemy pomóc Państwu również w rekrutacji pracowników w naszych sąsiednich krajach. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników z sąsiednich krajów UE stale rośnie. Pośredniczymy pracowników z Euregionu, Europy Wschodniej i Południowej do Holandii. Ta grupa pracowników (głównie pracowników migrujących) jest zmotywowana, elastyczna i zaangażowana oraz zawsze w 100% gotowa na Ciebie.

 

Zobacz więcej →

 

 
Dextron Personeel B.V.