Dextron Personeel B.V.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Dla pracodawców

Dla pracodawców

 

USŁUGA
W czym możemy ci pomóc?

Jeśli potrzebujesz dodatkowych osób tymczasowo, na krótki lub długi okres, możesz skontaktować się z Dextron. W zależności od branży i poszukiwanej przez Ciebie wiedzy, nawiążesz bezpośredni kontakt z konsultantem, który stanie się Twoim stałym punktem kontaktowym. Nasz zespół jest w stanie nie tylko szybko i profesjonalnie łączyć odpowiednich ludzi; doradzamy również w zakresie treści zlecenia. Robimy to z wielkim entuzjazmem dla wszystkich naszych klientów z sektora publicznego i dochodowego.

DOPASOWANIE
Właściwe dopasowanie

Dobre dopasowanie jest wynikiem dobrego słuchania i zadawania pytań. Zarówno z naszymi klientami, jak iz profesjonalistami. W naborze zadań określamy, jakie powinny być zadania i pożądane rezultaty. Dopóki nie będzie jasne, czego dokładnie potrzebujesz i co musi wnieść profesjonalista, aby odnieść w tym sukces. Nie tylko jako menedżer, kierownik projektu, redaktor, specjalista ds. treści czy doradca, ale także jako osoba.

DOSTOSOWANY
Dopasowywanie to personalizacja

Znajdujemy odpowiednich kandydatów w naszej obszernej bazie danych i sieci. W konsultacji korzystamy z dodatkowych kanałów zewnętrznych (e-rekrutacja). Jeśli kluczowa jest specjalizacja lub pewna wiedza branżowa, najpierw przyjrzymy się naszym konkretnym „zbiorom”. Dla nas dopasowanie jest zawsze szyte na miarę: niezależnie od tego, czy szukasz pracowników stałych, czy tymczasowych.

 

WIEDZA
Dzielenie się wiedzą i rozwojem

Podczas wykonywania zadania każdy specjalista Dextron może poprosić naszych kolegów o dodatkową wiedzę lub sparing. Zachęcamy do tego również, na przykład organizując spotkania informacyjne i sieciowe. Przynosi to korzyści nie tylko rozwojowi profesjonalisty: jako klient automatycznie odnosisz korzyści z tego rozwoju.

OPINIA
Ocena i monitorowanie

Lubimy inwestować w relacje biznesowe z osobistym akcentem. Dlatego przekazujemy informację zwrotną na temat podejścia i wydajności profesjonalisty podczas zlecenia. Monitorujemy również postępy i oferujemy profesjonalne wsparcie (mentoring, interwizja). Konsultant jest również jego stałą osobą kontaktową dla profesjonalisty.

UFAĆ
Ciągłość i ochrona wiedzy

Twoja stała osoba kontaktowa w Dextron zna Twoją organizację na wskroś. Podczas oddelegowania lub zadania następują różne momenty oceny, aby sprawdzić, czy wszystko jest nadal w porządku. I nie wyjeżdżamy zaraz potem. Nasz profesjonalista zapewnia dobry transfer i zawsze możesz się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

 

Dextron łączy podaż i popyt
Specjalizujemy się w rekrutacji i delegowaniu pracowników z różnych sektorów. Wspieramy klientów w ich dynamicznym zapotrzebowaniu na wykwalifikowanych specjalistów do procesów odnowy i zmiany, projektów, problemów i tymczasowej wymiany.

Znamy Twój biznes i wiemy, co Cię martwi!

 

Zobacz więcej →

 

 
Dextron Personeel B.V.