PIB "EKO-SERWIS"

Sieradz

Opinie o PIB "EKO-SERWIS"

ypaoal

Firma zajmuje się sieciami kanalizacyjnymi i wodąciagami, wydaje mi się, ze naparwde odbrze sobie radza, bo maja coraz więcej kontarhentów patrząc po stronie.

nikt nie wie o co chodzi

Jasiu - 2012-07-13 14:38:53 Firma dno. Omijać z dalekaPotwierdzam! Omijać z daleka. Na poczatek super plany - potem kicha i brak pieniedzy. Serdecznie nie polecam !!!!

Jasiu

Firma dno. Omijać z daleka

zawiedziona

firma ma straszne zaległości finansowe nie płaci zaległych faktur mami i oszukuje co do dat płatności

Zostaw opinię o PIB "EKO-SERWIS" - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIB "EKO-SERWIS"