Alf Vikan

Steinkjer

Opinie o Alf Vikan

gkk

7000 zl netto? Żartujesz sobie ze mnie? Przecież to świetne pieniądze są. Chyba każdemu marzy sie taka kwota! Szkoda tylko, ze teraz nie szukają nikogo do Alf Vikan, bo z takimi warunkami, chetnie bym aplikowała. Dajcie znać jak cos by się miało zmienić.

Pijaczek

Popijawy popijawami ale praca pracą. Nie jest źle niby troche wymaga ale każdy daje bez problemu rade ;) najmniej przez miesiąc zarabiałem po 7000zł. Pracuje u niego nadal

bibi

Byłam u niego 9 lat temu. Ciężka robota, od 6:30 do godzin wieczornych. Ogólnie było ok, ale część ludzi przyjeżdża tam na popijawki a część na zarobek. Nie orirntuję się jakie teraz są zarobki, jedyne co pamiętam to przed 2,5 tyg zarobiłam około 1600zł.

BurmistrzKroll

rewelacja, tylko kupować Mazdę 626 i do Alfa !!

Zostaw opinię o Alf Vikan - Steinkjer

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alf Vikan