Akademia Rozwoju Budżetu s.c.

Skierniewice

Opinie o Akademia Rozwoju Budżetu s.c.

tamek

dla wszystkich zainteresowanych - jest u nich praca w firmie tylko, że na stanowisko konsultanta telefonicznego, wiem z doświadczenia, że jest to cięzki kawałek chleba, ale kuszą wysokimi prowizjami, wiec jak ktoś jest kontaktowy i ma doświadczenie to śmiało może spórbowac pracy u nich moim zdaniem. Praca oczywiście w Skierniewicach.

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Akademia Rozwoju Budżetu s.c.. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o Akademia Rozwoju Budżetu s.c. - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Rozwoju Budżetu s.c.