Opinie o Bank Spółdzielczy w Skierniewicach w Skierniewice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Spółdzielczy w Skierniewicach. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Spółdzielczy w Skierniewicach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy w Skierniewicach w Skierniewice

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach poszukuje osoby na stanowisko Referent w mieście Skierniewice. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Mogę jeszcze zapytać, ile trwają takie szkolenia i ogólnie wdrożenie w obowiązki? Na jakiej zasadzie to działa, czy przydzielony jest przez firmę pracownik, który wprowadzi nowego pracownika na zasadzie mentoringu?

Lena Nowy wpis

Czy macie może aktualna ocenę z pracy doradców? Od roku nie ma żadnych opinii a pod koniec stycznia zostały wystawione oferty pracy. nie ma w nich wskazanych żadnych przedziałów płacowych, więc ile w zasadzie te średnie mogą wynosić? czy były jakieś podwyżki? i jaka jest aktualna atmosfera?

krisss1234 Nowy wpis

Hahaha, BS Skierniwice ma tera poważne problemy. A w poniedziałek po programie TVN ustawi się kolejka. Bank upadnie, mogę się założyć. A prokuraturze i KNF proponuję przyjrzeć się innym bankom, tam też znajdziecie niezłe kwiatki.

Lunek Nowy wpis
@krisss1234

A co masz na myśli? Jakie problemy? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji

Pele Nowy wpis
@krisss1234

Ale niby czemu? Ten program TVN dotyka starej sprawy sprzed kliku lat, wtedy też głośno o tym było, a jakoś Bank cały czas jest.

Halina

Heh, tyle pytań o zarobki, a nikt nie chce podać choćby widełek. Nikt się nie skusi? :P Sama chciałabym wiedzieć jak to wygląda na stanowisku Informatyka, bo obecnie szukają. A dopiero zaczynam karierę po przebranżowieniu, więc też się tak mocno nie orientuję w stawkach. Obiecują też na swojej stronie, że pracownicy otrzymują pakiet benefitów, co tam ciekawego macie? Ostatni wpis na ten temat z 2017 więc pewnie jakieś zmiany były ;)

Kak
@Halina

3-6 netto Premie 10-30% Swiadczenia socjalne Dobra atmosfera

@Kak

Od czego informatyk dostaje tutaj premie? za co? I jak wyniki jego pracy są w zasadzie mierzone? Atmosfera jest dobra głównie na dziale czy pomiędzy nimi tez raczej wszystko w porządku? Jakieś integracje się znajdą? Lub nawet lanparty? :D

Rekrutacja składa się z 3 trzech etapów.

Kornelia

Aż 3? A powiesz jak to wygląda, pierwszy to pewnie rozmowa telefoniczna z HR, a dalej? Zadają jakieś trudne, podchwytliwe pytania czy raczej rekrutacja w przyjaznej atmosferze, na luzie?

@Kornelia

Etap pierwszy selekcja otrzymanych aplikacji, drugi etap to rozmowy kwalifikacyjne, trzeci to decyzja o wyborze kandydata.

Bogusia

Witam, jak długo w ujęciu czasowym może potrwać taka rekrutacja? Po jakim czasie będę mogła podpisać umowę? Z opisu z ogłoszenia dla doradcy wynika, że są szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, czy ktoś może je szerzej opisać? one są w trakcie pracy czy po godzinach?

@Bogusia

Wszystko zależy od wielu czynników a mianowicie czy wybrany kandydat może podjąć pracę od zaraz czy obejmuje go okres wypowiedzenia. Zazwyczaj umowa podpisywana jest w uzgodnionym przez obie strony terminie. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne odbywają w trakcie pracy.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Bank Spółdzielczy w Skierniewicach? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Doradca klienta? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Busio

Witam. W jakim oddziale banku zdarzyła się taka sytuacja? Pytam gdzie nie chodzić.

Specjalista#

Jakie jets wynagrodzenie na stanowisku Doradcy w BS w Skierniewicach? jaka atmosfera pracy w oddziałach w Skierniewicach?

Beata

Podobno w banku zaczęło się coś zmieniać a przynajmniej na to wskazywałaby ostatnia z opinii. Jeszcze w tamtym roku szukali do siebie doradcy ale nie podali przy tym żadnej stawki... omówicie tegoroczne zarobki? warto się zainteresować?

Jakub

Sporo się ostatnio zmieniło. Atmosfera ok, praca spokojna, nie ma wyścigu szczurów. Pensje też poszły do góry. Może to nie poziom komercji, ale coś za coś…

Jarosław

Czy zmieniło się coś w kwestii kompetencji pracowników ? Mam na myśli, to, żeby nie chodzić właśnie do kilku osób a załatwić u jednej? Może personel został bardziej przeszkolony czy coś. Niech ktoś da znać proszę

Zuzanna

Nadal plany sprzedażowe są w miarę normalne, niezbójeckie?

ptysio

AK_zyr no nie zgodzę się, bo premie są w wysokości 150zł brutto! za zrealizowanie śmiesznego planu sprzedażowego. Socjal też jest ok 100zł na święta w grudniu i ok 100zł na Dzień kobiet i jeszcze jest to uzależnione od dochodów w rodzinie za rok poprzedni. Bonów- fakt nie ma, ale za to są paczki dla dzieci na święta grudniowe za ok 90zł (same słodycze). Co do opieki zdrowotnej jest tylko dla pracowników centrali, dyrektorów i naczelników- szary pracownik tego nie doświadczy. No i wczasy pod gruszą też uzależnione od dochodu w granicach 500-700zł

rafi
@ptysio

okropny bank i obsluga nie polecam

@ptysio

@ptysio, czy w dalszym ciągu jesteś zatrudniony w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach? Możesz opisać w jaki sposób zmieniła się firma na przełomie tych 4 lat? Czy zaoferowano Ci jakiś awans, podwyżkę?

@Bożena

Na szczęście już nie pracuję, ale to co się dzieje w jednym z oddziałów to jest masakra! np. Klient nie może zamknąć rachunku podczas jednej wizyty w banku- udaje się dopiero na trzeciej, bo pracownice nie wiedzą jak to zrobić; rat kredytu też nie potrafią podliczyć- trzeba chodzić i robić dopłaty, bo źle za pierwszym razem ustalili kwotę do zapłaty; kilkukrotnie trzeba się podpisywać, bo podpis niby niezgodny (literki w podpisie nigdy nie będą takie same!); dajesz dowód osobisty i tak nie potrafią zlokalizować konta z którego chce klient pobrać pieniądze... heh długo tak można pisać. BANK PORAŻKA

Jedynym i ogromnym plusem pracy w tym banku to świetna atmosfera, chociaż to też pewnie uzależnione jest od konkretnej placówki. Reszta na poziomie... no właśnie nawet ciężko do czegokolwiek porównać.

@pracownik

Mówisz o dobrej atmosferze, a jak się ma sprawa stosunku firmy do pracowników? Czy motywują, szkolą, dają drobne prezenty świąteczne itp.? Znalazłam dwie aktywne rekrutacje i mam nadzieję, że do czasu rozmowy dowiem się czegoś przydatnego.

Bożena

W marcu Bank wystawił ogłoszenie o pracę na pozycji Informatyka- wiecie może, czy jest dalej aktualne? Jakiego zakresu obowiązków powinnam się realnie spodziewać? I czy można liczyć na pracę zdalną w tym banku?

Darek

@pracownik czyli tylko atmosfera spoko, a warunki jako takie słabe ?

AK_zyr

Nie polecam. Stanowisko obsługowe (kasjer/referent). Często pojawiaja się ogłoszenia do pracy w szczególności do oddziału Zyrardow. Właśnie w tym oddziale są bardzo duże rotacje pracowników, a wynika to z toksycznej atmosfery w tym oddziale. Dyrektorką jest osoba z jakiegoś powodu mianowana przed wieloma laty przez prezesa banku i tak trwa na bezpiecznym i ciepłym stanowisku do samej emerytury. Pani dyr. RZĄDZI władzą absolutną. Pani dyr zawiesiła się jeszcze w poprzedniej epoce PRL, wogóle nie zna się na: zarządzaniu zasobami ludzkimi, marketingu, efektywności i wydajności pracy, czasie pracy, zasadami BHP, zupełnie obce sa jej ogólne zasady obsługi klienta, średnio też radzi sobie z obsługą współczesnych sprzętów (ale i po co - przecież ma wierną sobie naczelniczkę, która jest jej prawą ręką oraz wszystko notującym i rejestrującym okiem i uchem). Nawet obecnie, powszechnie panujący zakaz palenia w miejscu pracy dla Pani dyr. nie obowiązuje. Potrafi ona zapalic papierosa na zapleczu, podczas gdy, jej pracownik spożywa posiłek, potrafi skutecznie zadymić tak małe pomieszczenie jakim jest wc (po takiej wizycie wszystkie ubrania, włosy przejmują ten nieprzyjemny zapach na wiele godzin). Nawet jak się nie pali, to biernie i tak jest się zmuszanym do przebywania w tym smogu papierosowym. Kwestia czystości i pożądku w oddziale jest też bardzo umowna. W dobie zaawansowanej techniki komuterowej, nadal jest sporo papierologi, drukowanej dokumentacji, ewidencji papierowej (której to zagorzałą zwolenniczką jest Pani dyr.). W innych miastach i oddziałach może być lepiej. Jak rozważacie pracę w innym oddziale to jako plus pracy w BS mogę podać brak (jeszcze) wygórowanych planów sprzedażowych i nacisków na multi sprzedaż. Na wysoką pensję w BS-sie też nie ma co liczyć, raczej ta najniższa wchodzi w grę. Premi raczej brak, L4 też są źle przyjmowane, socjal- żaden, bonów na święta- brak, pryw.opieka zdrowia - brak

Słowa kojarzące się z Bank Spółdzielczy w Skierniewicach : rozwojowa, profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźnie nastawieni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie wiem ja byłam tylko na praktykach. Najbardziej podobało mi się w Bank Spółdzielczy w Skierniewicach: atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w Bank Spółdzielczy w Skierniewicach:

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy w Skierniewicach - Skierniewice

• Jak się pracuje w Bank Spółdzielczy w Skierniewicach?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Spółdzielczy w Skierniewicach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Reymonta 25
    96-100 Skierniewice