Opinie o Bank Spółdzielczy w Skierniewicach w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Bank Spółdzielczy w Skierniewicach, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Spółdzielczy w Skierniewicach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy w Skierniewicach w Skierniewice

ptysio

AK_zyr no nie zgodzę się, bo premie są w wysokości 150zł brutto! za zrealizowanie śmiesznego planu sprzedażowego. Socjal też jest ok 100zł na święta w grudniu i ok 100zł na Dzień kobiet i jeszcze jest to uzależnione od dochodów w rodzinie za rok poprzedni. Bonów- fakt nie ma, ale za to są paczki dla dzieci na święta grudniowe za ok 90zł (same słodycze). Co do opieki zdrowotnej jest tylko dla pracowników centrali, dyrektorów i naczelników- szary pracownik tego nie doświadczy. No i wczasy pod gruszą też uzależnione od dochodu w granicach 500-700zł

rafi
@ptysio

okropny bank i obsluga nie polecam

@ptysio

@ptysio, czy w dalszym ciągu jesteś zatrudniony w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach? Możesz opisać w jaki sposób zmieniła się firma na przełomie tych 4 lat? Czy zaoferowano Ci jakiś awans, podwyżkę?

@ptysio Nowy wpis
@Bożena

Na szczęście już nie pracuję, ale to co się dzieje w jednym z oddziałów to jest masakra! np. Klient nie może zamknąć rachunku podczas jednej wizyty w banku- udaje się dopiero na trzeciej, bo pracownice nie wiedzą jak to zrobić; rat kredytu też nie potrafią podliczyć- trzeba chodzić i robić dopłaty, bo źle za pierwszym razem ustalili kwotę do zapłaty; kilkukrotnie trzeba się podpisywać, bo podpis niby niezgodny (literki w podpisie nigdy nie będą takie same!); dajesz dowód osobisty i tak nie potrafią zlokalizować konta z którego chce klient pobrać pieniądze... heh długo tak można pisać. BANK PORAŻKA

Jedynym i ogromnym plusem pracy w tym banku to świetna atmosfera, chociaż to też pewnie uzależnione jest od konkretnej placówki. Reszta na poziomie... no właśnie nawet ciężko do czegokolwiek porównać.

@pracownik

Mówisz o dobrej atmosferze, a jak się ma sprawa stosunku firmy do pracowników? Czy motywują, szkolą, dają drobne prezenty świąteczne itp.? Znalazłam dwie aktywne rekrutacje i mam nadzieję, że do czasu rozmowy dowiem się czegoś przydatnego.

Bożena Nowy wpis

W marcu Bank wystawił ogłoszenie o pracę na pozycji Informatyka- wiecie może, czy jest dalej aktualne? Jakiego zakresu obowiązków powinnam się realnie spodziewać? I czy można liczyć na pracę zdalną w tym banku?

Darek

@pracownik czyli tylko atmosfera spoko, a warunki jako takie słabe ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Bank Spółdzielczy w Skierniewicach? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Referent ds. Kredytów, Oszczędności i Rozliczeń? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AK_zyr

Nie polecam. Stanowisko obsługowe (kasjer/referent). Często pojawiaja się ogłoszenia do pracy w szczególności do oddziału Zyrardow. Właśnie w tym oddziale są bardzo duże rotacje pracowników, a wynika to z toksycznej atmosfery w tym oddziale. Dyrektorką jest osoba z jakiegoś powodu mianowana przed wieloma laty przez prezesa banku i tak trwa na bezpiecznym i ciepłym stanowisku do samej emerytury. Pani dyr. RZĄDZI władzą absolutną. Pani dyr zawiesiła się jeszcze w poprzedniej epoce PRL, wogóle nie zna się na: zarządzaniu zasobami ludzkimi, marketingu, efektywności i wydajności pracy, czasie pracy, zasadami BHP, zupełnie obce sa jej ogólne zasady obsługi klienta, średnio też radzi sobie z obsługą współczesnych sprzętów (ale i po co - przecież ma wierną sobie naczelniczkę, która jest jej prawą ręką oraz wszystko notującym i rejestrującym okiem i uchem). Nawet obecnie, powszechnie panujący zakaz palenia w miejscu pracy dla Pani dyr. nie obowiązuje. Potrafi ona zapalic papierosa na zapleczu, podczas gdy, jej pracownik spożywa posiłek, potrafi skutecznie zadymić tak małe pomieszczenie jakim jest wc (po takiej wizycie wszystkie ubrania, włosy przejmują ten nieprzyjemny zapach na wiele godzin). Nawet jak się nie pali, to biernie i tak jest się zmuszanym do przebywania w tym smogu papierosowym. Kwestia czystości i pożądku w oddziale jest też bardzo umowna. W dobie zaawansowanej techniki komuterowej, nadal jest sporo papierologi, drukowanej dokumentacji, ewidencji papierowej (której to zagorzałą zwolenniczką jest Pani dyr.). W innych miastach i oddziałach może być lepiej. Jak rozważacie pracę w innym oddziale to jako plus pracy w BS mogę podać brak (jeszcze) wygórowanych planów sprzedażowych i nacisków na multi sprzedaż. Na wysoką pensję w BS-sie też nie ma co liczyć, raczej ta najniższa wchodzi w grę. Premi raczej brak, L4 też są źle przyjmowane, socjal- żaden, bonów na święta- brak, pryw.opieka zdrowia - brak

Słowa kojarzące się z Bank Spółdzielczy w Skierniewicach : rozwojowa, profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźnie nastawieni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie wiem ja byłam tylko na praktykach. Najbardziej podobało mi się w Bank Spółdzielczy w Skierniewicach: atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w Bank Spółdzielczy w Skierniewicach:

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy w Skierniewicach - Skierniewice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Reymonta 25