Power Concept Sp. z o.o.

Mielęcin

Opinie o Power Concept Sp. z o.o.

power

gdzieś ostatnio widziałem ogłoszenie, że w Power Concept szukają kierownika produkcji. niestety nie pamiętam gdzie to było, a teraz nie mogę z powrotem odnaleźć tej oferty. w związku z tym będę wdzięczny jeśli napiszecie czy to aktualne, a jeśli nie to może szukają do zatrudnienia na inne stanowisko.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Power Concept Sp. z o.o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o Power Concept Sp. z o.o. - Mielęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Power Concept Sp. z o.o.