Opinie o Tomasz Wojakowski Fizjoniq w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tomasz Wojakowski Fizjoniq. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomasz Wojakowski Fizjoniq o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Wojakowski Fizjoniq w Aleksandrów Łódzki

po amputacji bogusia

niestety straciłam nogę z powodu rany która nie chciała sie goic od kilku lat. Razem z Tomkiem zaplanowaliśmy rehabilitacje dla mnie. zaczelismy od cwiczen, masazu blizny a nastepnie dostalam instrukcje jak chodzic o kulach pozniej z proteza. Teraz jestem podbudowana bo moge funkcjonowac w miare jak normalna osoba Na poczatku bylam zalamana bez psychologa by sie nie obeszlo, teraz widze nadzieje w moim zyciu. polecam

marciin

Podzielam opinie, które są na tej stronie. Wszystko 100% zgodności.

Leon

Warto skorzystać. Lubie ludzi ambitnych i zaangażowanych w swoja prace a p. Tomasz taki wlasnie jest.

Stanisław

problem z barkiem - okazało się, że to nie sprawa "czysto powięziowa", lecz w jakimś stopniu powiązana z moją cukrzycą i nieuregulowanymi lekami.. po ustabilizowaniu sytuacji z lekami i po 2 spotkaniach z panem Tomkiem problem zniknął. Polecam. Było 3 innych rehabilitantów i żaden na to nie zwrócił uwagi..

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tomasz Wojakowski Fizjoniq? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer Sprzedawca w Piekarni
Aleksandrów Łódzki
Wall Jobs Polska Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym ATRAKCYJNE WARUNKI
Profesjonalny kierowca

Korzystałam kilkanaście razy z masażu bańką chińską ud i pośladków z powodu cellulitu. Po 8 tygodniach efekt wręcz niesamowity. Teraz umawiam masaże na podtrzymanie 2x w miesiącu. Polecam Paniom, które borykają się ze skórką pomarańczową :)

Rafał

Przyszedłem do Tomka z rwą kulszową. Po sprawdzeniu okazało się, że to wcale nie rwa jak to stwierdził lekarz. Po kilku "uciskach" w różnych miejscach na ciele ból znacznie się zmniejszył. W sumie troche nie wiem, jak ale warto, bo w tym momencie nie boli w ogóle.

Edyta klient

Mojemu dziecku opadała stopa. Po jednej wizycie znaczna poprawa. Po miesiącu chora stopa wróciła do pełnego funkcjonowania. Sami lekarze na badaniu emg bardzo chwalili fizjoterapeutę, który się tego podjął. Polecam

Ula pacjentka

Świetny rehabilitant. Mam wstawioną endoprotezę i dzięki panu Tomkowi, który przygotował mnie do operacji i był ze mną też po niej z łatwością wróciłam do normalnego funkcjonowania. Polecam wszystkim.

Bartosz

Polecam wszystkim tego fizjoterapeutę. Wizyta z p. Tomaszem przebiegła tak jak powinno to wyglądać od samego początku. Dokladny wywiad, badanie całego ciała, terapia dobrana typowo pod mój ból pleców, a nie jak wcześniej u 3 innych rehabilitantów, którzy robili zwykly masaż można powiedzieć "na ślepo". Żałuję, że niestety tyle trzeba stracic nerwów, żeby w końcu trafić na prawdziwego fachowca...

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Wojakowski Fizjoniq - Aleksandrów Łódzki

Tomasz Wojakowski Fizjoniq