Opinie o Tomasz Wojakowski Fizjoniq w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tomasz Wojakowski Fizjoniq. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomasz Wojakowski Fizjoniq o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Wojakowski Fizjoniq w Aleksandrów Łódzki

Masaż pleców Nowy wpis

Masaż pleców fajny,mocny, akurat taki lubię:) super że dograne są takie szczegoly jak walek pod nogi czy papier zeby nie ubrudzic spodni bo nie wszedzie to stosuja.

Beata Nowy wpis

Fajna atmosfera, problem strzelającego biodra prawie rozwiązany, z każdym spotkaniem lepiej, ceny jedne z najniższych i w sumie nie wiem dlaczego bo byłam u innych droższych i to w Łodzi i nie potrafili pomóc więc polecam z czystym sumieniem :)

Jerzy B. Nowy wpis

Polecam zabieg wbijania igieł. Myslalem ze bedzie bolalo, ale nie bolalo nic a nic. Bardzo ciekawe odczucia na ledzwiowy. Mialem 2 razyy jest duza poprawa. Polecali mi znajomi i ja tez polecam dalej Tego Fizjoterapeute :)

Jurek Nowy wpis

po wizycie u lekarza gastrologa przypadkowo ktoś mi wspomniał, że teraz fizjoterapeuci zajmują się tez leczeniem jelit. Zastanawiałem się jak to możliwe. Na początku trochę nie dowierzałem, że kilka ucisków, rozciągań massaży pomoże a jednak. Brzuch mniej napięty. Luźniej jakby, nie mam zgagi. bolało mnie na samym środku w brzuchu. Pan magister Tomasz mi wytłumaczył wszystko skad sie bral ból, jak powinienem jeść, co jeść, i co robic samemu żeby to nie wracało. Poszedłem na testy na nietolerancje i teraz juz mam pewność w 100% ze gluten nie jest dla mnie. Polecam w 100% zwlaszcza ze nigdy jeszcze z kims takim się nie spotkałem. po co lekarze

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tomasz Wojakowski Fizjoniq? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii kosmetycznej Aleksandrów Łódzki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym ATRAKCYJNE WARUNKI
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kasjer Sprzedawca w Piekarni
Aleksandrów Łódzki
Wall Jobs Polska Sp. z o.o.
Sławka

PO ZŁAMANIU PRZEZKRĘTARZOWYM ,WIELOODŁAMKOWYM PRAWEJ KOŚCI UDOWEJ P.TOMEK POSTAWIŁ MNIE NA NOGI W CIĄGU 1 MIESIĄCA.JEGO FACHOWOŚĆ I PODEJŚCIE DO PACJENTA SĄ NA WYSOKIM POZIOMIE.BARDZO MIŁA WSPÓŁPRACA PACJENTA Z FIZYKOTERAPEUTĄ SĄ WAŻNE W TAK TRUDNYM OKRESIE CHOROBY.WIELKIE GATULACJE

Roman

Po złamaniu przezkrętażowym kości udowej, najpierw prawej kończyny, po kilku miesiącach lewej, Pan Tomek dokonał rzeczy niemożliwych, bo mimo mojego zaawansowanego wieku 88 lat, wstałem i zacząłem chodzić, najpierw z balkonikiem obecnie już o kulach. Pan Tomek jest nie tylko profesjonalnym rehabilitantem, dodaje siły i mocy, podpowiada jak dbać o zdrowie, co jeść aby wzmacniać organizm w procesie rehabilitacji. Do tego cudowne ręce, które skutecznie masują i mimo, iż złamanie było paskudne z odłamkami, dzięki wdrożonej i realizowanej rehabilitacji i masażom, leczenie przebiega wyjątkowo szybko i prawidłowo, na potwierdzenie czego była moja ostatnia wizyta u ortopedy i zdjęcia RTG. Polecam z całego serca.

BK

Zgłosiłam się do P.Tomasza z bólem rwy kulszowej. Pan Tomasz nawiązuje świetny kontakt z pacjentem co przekłada się na przebieg wizyty. Po kilku wizytach ból pleców ustąpił. Spięte mięśnie nóg i ból ustąpiły . Pan Tomasz dokładnie wytłumaczył jakie wykonywać ćwiczenia. Z pewnością gdy zajdzie potrzeba skorzystam z wizyty w gabinecie . Fizjoterapeuta godny polecenia.

Jaka atmosfera jest między działami w Tomasz Wojakowski Fizjoniq?

Sławka

Moja przygoda zaczęła się z p.Tomaszem na początku lutego br i trwa do dzisiaj.To sa ręcę które leczą...dosłownie.Po fatalnym złamaniu prawego biodra i panewki byłam załamana.Po dwóch tygodniach fachowego podejścia do mojego schorzenia już potrafiłam usiąść na kanapie.Ponieważ przed wypadkiem byłam bardzo aktywana fizycznie więc p.Tomasz pomagał również wyjść mi ze stanu depresji i zrobił to bardzo skutecznie.Po dwóch miesiącach od wypadku chodziłam już samodzielnie o jednej kuli i w ciągu 3 mcy jestem sprawna fizycznie i poruszam się bez kul.Do dnia dzisiejszego korzystam z masaży i ćwiczeń bo wiedza p.Tomasza w tym zakresie jest ogromna.Polecam fachowość i podejście p.Tomasza do pacjenta.Życzę dużo sukcesów w dalszej pracy.

Małgorzata P.

Pan Tomasz to profesjonalista. Korzystałam wcześniej z pomocy różnych terapeutów ale z marnym skutkiem. Po dwóch wizytach u Pana Tomasz poczułam poprawę a po całym cyklu fizjoterapi od pół roku nie odczuwam żdnych dolegliwości. Polecam!!!

Czesia

Najpierw wizyta w domu, z powodu bólu jaki mi towarzyszył.. po 2 wizytach poprawa i odwiedzilam gabinet. Teraz jest duzo lepiej. Robię zalecone cwiczenia

Janusz

w gabinecie czysto, cicho, można się odprężyć. Miałem zrobiony porządny mocny masaż. Jestem zadowolony

Ola. P.

Najtanszy w Aleksandrowie. Po pierwszej wizycie poprawa. Dodatkowo dostalam porady zywieniowe i suplementacje, bol zniknal calkowicie ale z tego co sie dowiedzialam dobrze ze sie szybko zglosilam. Wiec wszystko na plus. Polecam

Tym razem byłem u Tomka w gabinecie. Fajnie, że teraz przyjmuje stacjonarnie, bo u mnie zawsze pies się nie pokoił w domu. Sama wizyta b. Pozytywnie. Plecy bolą dużo mniej.

Pacjent 58l.

B. Dobry fizjoterapeuta. Obecnie przyjmuje już w gabinecie w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Piłsudskiego 18b/22, wiec jakby ktos nie chcial w domu zawsze mozna skorzystac.

Barbara

p. Tomasz pomogl juz 4 osobom z mojej rodziny wlacznie ze mną. polecam kazdemu

Tomasz

Masaż bardzo dobry, dopasowany do mnie, mocny. Czułem sie jakby mi walec przejechał po plecach w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Polecam mojego imiennika

Robert

Ulga znaczna po zabiegach. Niestety operacji nie uniknalem. Może gdybym wczesniej sie zglosil ehh

Miałem problemy z szyją od dzieciństwa, chodziłem w gorsecie. Po większym wysiłku ból się pojawiał i dokuczał dłuższy czas. Już po 1 wizycie była poprawa o 50%. Po każdej kolejnej terapii z panem magistrem Tomaszem było co raz lepiej. W tym momencie w podobnych sytuacjach, w których kiedyś bolało, teraz nie boli, lecz dostałem jasne instrukcje co mam robić, żeby ten stan sie utrzymywał jak najdłużej. Zachęcam wszystkich do skorzystania z uslug tego fizjoterapeuty.

Maja
@Paweł

Wow to świetnie że wyszedłeś z takiej kontuzji. A jak z oczekiwaniem na wizytę do doktora? Nie czeka się długo po zapisaniu?

pawel
@Maja

Na wizytę czekałem około tygodnia, a i tak pan Tomek wcisnąl mnie dodatkowo. Trzeba zadzwonić i się umówic.

Zuzanna
@pawel

Ale chyba nie wcisnął czyimś kosztem? Często się spotykam z sytuacjami gdzie pacjenci / klienci mocno narzekają na kolejki i tego typu sposoby na załatwienie spraw. :/

@Zuzanna

był u mnie późnym wieczorem, przyjął dodatkowo

Łukasz
@Paweł

A mnie dalej bol ze nie mam telefonu firmowego hahah dobrze jest… cza zmienić numer aby kotlety/buraki/ziemniaki się z mnie nie śmiały ;D

pacjent K.N

nie ma co, nowoczesne metody i wiedza. Takich rzeczy ktore robi p. tomasz nie spotka się w przychodniach. gdzie swoja drogą leczyłem się długi czas bez efektów. Szkoda czasu na laserki i pola magn. Lepiej troche zainwestować w siebie gdyż zdrowie ma się tylko jedno. Nie ma co oszczedzac

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Wojakowski Fizjoniq - Aleksandrów Łódzki

Tomasz Wojakowski Fizjoniq
  • Poselska 12 lok. 2
    95-070 Aleksandrów Łódzki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042