Sodexo Polska Sp. z o.o. - Aleksandrów Łodzki

Aleksandrów Łódzki

Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Aleksandrów Łodzki

obsluga obiektu

Zauwazcie ze firma ma powazne problemy z przyjeciem nowych pracownikow.Oglaszaja sie od dawna .Nikt tu nie chce robic.Albo troche porobi i odchodzi.Cudak jak piszecie zniecheca wszystkich.Firma traci przez takich opinie.Dziwne ze gora tego nie widzi i nie reaguje.

pg

Laska? Spojrzcie na jej stara szyje . Jak ona wyglada.

paniusia

Na pewno firma sodexo jest swiadoma jej zachowania . Czym sie kieruje nie wiadomo.Pewnie rotuje za jakis czas i dadza kogos normalnego i przede wszystkim bardziej ogarnietego w pracy.Sa problemy z pojawieniem sie kogos nowego w pracy bo kazdy patrzy na forum i widzi ze jest nie dobrze.Moze sie poprawi.

podstarzala

Przeklujcie ten balon szpilka.

mam szpilki

Naprawde ciezko na cudaka patrzec.

podwladny

A podwladni droga firmo to co?Nie licza sie? Tylko zyski kazdym kosztem.

kasjerka

Problemy tej kobity sa w jej glowie .Pisanie publiczne o tym nic nie da .Dlaczego jest samotna?Cieszcie sie ze nie musicie caly dzien z nia przebywac.8 godzin to nie wiele .Udawajcie ze podziwiacie jej nowe buty czy postarzajaca ja fryzure a bedzie zadowolona.Pewnie z wiekiem bedzie coraz gorzej.Dawniej mowili ryczaca czterdziestka o takich pannach.A o milej atmosferze w pracy zapomnijcie.

ja

A prezy się i prostuje co chwilę.Przegląda się w każdej szybie obok której przechodzi. Pewnie patrzy na swoje zmarszczki.Praca nie bardzo ją interesuje.Odbebni swoje weźmie kasę i tyle.

kuchcik

napisz to stracisz pracę.dobra dobra.

SodexoPolska

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarze. Traktujemy takie zgłoszenia z należytą uwagą. Będzie niezwykle pomocne, jeśli podzieli się z nami Pani/Pan dodatkowymi informacjami odnośnie opisywanej sytuacji (z zachowaniem zasady poufności). Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ją wyjaśnić. Prosimy o kontakt mailowy i przesłanie ich na adres: hr.fms.pl@sodexo.com. Dziękujemy!

Dorota

zapytajcie Ja co ta firma produkuje . nie będzie wiedziała .zacznie zadawać głupie pytania .na drugi dzień nie przyjedzie do pracy .Sodexo gratulacje.

szef

Potwierdzam te opinie .Na utiliti jest podobnie kobita nie wiele ma do powiedzenia .Przeważnie patrzy i głupio się uśmiecha A nosi się ...że ho,ho.Wspolpraca do latwych nie nalezy .Pustak i tyle.

sulim

Sodexo przyjmując do pracy na obiektach wymaga 3 lat doswiadczenia.Menager w aleksie nie miala nawet roku.Pracowalem z Nią calkowita ignorancja .O co chodzi ?Co zrobila zeby dostac ten etat? W p.g.kazdy narzeka ale jest dobrze .Jest uklad .Nic nie poradzisz.Dziewczyna musiala się wykazać.Ale jak?Bez makijażu i szpilek ...?

technik p.G.

Atak narzekala na Sodexo .

cierpiący

My tylko chcemy pracować w spokoju. Nie zarabiamy krocie.A naszą podtstarzala jkierownik Asia tylko nam utrudnia . A powinna organizować pracę. Na fb. robi sobie foty z cudzym dzieckiem . Czy to normalne?. W Sodexo są rotację .Dajcie ją gdzieś. Niech inni cierpią.My mamy ją dosyć.

ja

Może nie ma sensu mówić o tej nadetej paniusi z kompleksami.widocznie centrali pasuje brak kompetencji i taki stosunek do podwładnych .

pracodawca

cały czas szukają pracowników, składaj CV nie czekaj

jenny

Dziwię się Centrali że wybrała tak młodą(niedawno jeszcze była kasjerką)i niedoświadczona service manager.Nasza szefowa zwykle"nie wie"zapyta centrale itp.Atmosfera pracy jest kiepska ,często dostajemy sprzeczne polecenia.Szefowa całe swoje nieporozumienia z klientem przenosi na nas[usunięte przez moderatora],musimy często pracować ponad czas pracy.Kiepskie zarobki

Blady
@jenny 07.04.2010 14:37
Dziwię się Centrali że wybrała tak młodą(niedawno jeszcze była kasjerką)i niedoświadczona service manager.Nasza szefowa zwykle&...

odpowiedz jest prosta. W drodze awansu wewnętrznego firma otrzymuje kierownika za pół ceny. Dziewczyna dostanie podwyżkę kilka set złotych i jest zadowolona, a firma też, ponieważ przy rekrutacji zewnętrznej na stanowiska kierownicze trzeba wydać znaczniej więcej na pensje

Zostaw opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Aleksandrów Łodzki - Aleksandrów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sodexo Polska Sp. z o.o. - Aleksandrów Łodzki