Opinie o MARKA IGLOOPOL w

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MARKA IGLOOPOL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MARKA IGLOOPOL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKA IGLOOPOL w

precz trolom

@Pati zakład maja, ale w Czechach drugi, a nie na słowacji - kolejny internetowy troll!

Pati
@precz trolom

sorry za pomyłke krajów czechy-słowacja co za różnica? a gdzie jest ten pierwszy zakład?

Królowa Jadwiga

nie pracowałam dlugo jakoś ale zdążyłam sie dużo nauczyć, jak ktoś chce otworzyć biznes w przyszłości to taka firma jest skarbem, jeslli interesuje kogoś praca bez stresu i w cieple, no ale bez jakis wiekszych perspektyw, to w Krakowie jest pełno korporacji. Tylko to odmóżdża i sami wiecie

sceptyk

żeby się coś dowiedzieć o firmie, to najlepiej tam się udać, wydaje mi się, że te wszystkie opinie na gowork to i tak o d :) potłuc. W internecie to trolle same

AdminŻycia

Pati i jej fakenews! Strzeżcie się internety

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MARKA IGLOOPOL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
gupia

myslalam ze igloopol to samo co iglotex. ale jestem guuuupia

#WolnyRynek

Próbowałam tych produktow w Auchan tak z czystej ciekawości i niby ma potencjał. Rynek jest coraz to trudniejszy, sieci wykańczają i producentów i logistów. Ma-sa-kra.

buddas

zamrożone ze smakiem

W (usunięte przez administratora) z funduszami! Teraz tak jest, że produkują zagraniczni, sprzedają w zagranicznych sklepach, a polak ma kupować... wole Igloo!

Piłsudski

Wolę pracować dla Polskiej firmy niż dla Funduszu czy czegoś. Patrzcie na Hortex i Iglotex, kupiły je zagraniczne podmioty. Nie o taką Polskę walczył mój dziadek :D

DANTE :*

kLIMAT SPOKO

marszałek dyrektor

Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził ! Branża FMCG jest ciężka i widzę co po niektórym puszczają nerwy. Polska firma chce się pokazac, to oczywiście zazdrość.

......

nie wiem czy dobrze trafilem jak to igloopol to spoko sa

albańczyk aleks

Firma bez widełek finansowych - ile umiesz, ile wypracujesz, tyle zarobisz. Proste.

Mariusz

Igloopol widzę coraz mocniej wchodzi na rynek czyli firma się rozwija :)

Anka

Pracowałam w dziale handlowym i jak wszędzie w fmcg.

Grzesiek

Pracowałem - polecam!!!! Dobry klimat i fajni, ciepli ludzie. 3mam kciuki za Igloopol.

Zosia

Ja pracuję już naście lat w różnych firmach i widziałam wiele, a co do marki Igloopol, to współpracuję już 4 rok i dziwią mnie mocno wasze komentarze... Smutni jesteście ludzie!

antymazgaj

Ciekawe, czy ludzie którzy wypowiadają takie komentarze mają kompleksy jakieś czy coś? Poza tym w Polsce jest jeszcze prawo i gdyby takie coś miało miejsce to bez żartów... Co Wam jest? Przyjaciel mi kiedyś powiedział, że ciężko jest znaleźć dobrego pracodawcę, ale jeszcze trudniej dobrego pracownika! Święte słowa.

Eward
@antymazgaj

@antymazgaj Zgadzam się. Kilka komentarzy tylko tych, którzy mszczą się na firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o MARKA IGLOOPOL

MARKA IGLOOPOL