MARKA IGLOOPOL

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MARKA IGLOOPOL

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jak długo trwa proces awansu w MARKA IGLOOPOL?

Pytanie Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w MARKA IGLOOPOL?

Marka Igloopol Nowy wpis
@Pytanie

Jeśli Pan/Pani jest zainteresowana pracą w Marce Igloopol to prosimy wysłać swoje CV na maila: igloopol@igloopol.com.pl

Ulka Nowy wpis

Szkoda, że tak się zakończyła działalność firmy!!

Norbert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek? Jak się pracuje?

JBB

i like it

Zenek

Ja słyszałem o firmie, że jest dobrym pracodawcą!!

Danuta

Drodzy użytkownicy forum piszecie pozytywne opinie ale bardzo ogólnie i takie komentarze nie mówią zbyt wiele osobom które chcą aplikować do firmy. Możecie napisać coś więcej o pracy w IGLOOPOL. Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Jak wygląda umowa o pracę, wynagrodzenie? Czy firma ma system benefitów dla pracowników, socjal? Jak wyglądają możliwości rozwoju i szkoleń?

Konrad

Widziałem ofertę dla handlowca. Podpowiedzcie mi cos wiece o tej pracy.

Mrożonka

Uwielbiam wasze mrożonki, szkoda ze mogę kupić was tylko w auchan bo tam jestem rzadko ale zawsze staram się na zapas. Czytałam wywiad z dyrektorem super facet , firma tez musi być super !!!!!

anymous

dyrektor operacyjny to super gosc

Cezary

Powiedzcie czy jest w firmie jakiś socjal?

cezary2
@Cezary

najlepszy

Zainteresowany

Chciałbym tu pracować i jak czytam wasze wpisy to aż się cieszę na myśl o pracy. Czy potrzebni są pracopwnicy?

iglo do boju
@Zainteresowany

dawaj do nas przyjacielu

anonymous

Ile można zarobić u nich jako PH?

anonymous

Próbowałam lodów Fantasia- nawet algida przy nich się chowa !!

Temida

Igloopol szacun> marka zarąbista historia > fajnie ze to ktos wzial w lapy i dziala > gdyby nie system w kraju to bysmy igloopol jedli tylko, o hortexie by nikt nie slyszal

jaa
@Temida

Myślę że to kwestia dostępności. Igloo jest tylko w auchan, a hortex w każdym sklepie.

Kibic

oooooooo Igloopol ten mecz musimy wygrać,wygramy,wygramy,wygramy-oooo Igloopolu klubie ty Nasz!!!!!!!

Dębica_fun

Niech mnie... Myślałem, że Igloopolu już dawno nie ma, a tu taki ZONK :) nawet nawet, powodzenia!

PRLtown

Flaki KOOOOZAK !

Natalka88

Produkty maja dobre, atmosfera na mocne 4, kasa, 3+ na 6 :)

precz trolom

@Pati zakład maja, ale w Czechach drugi, a nie na słowacji - kolejny internetowy troll!

Pati
@precz trolom

sorry za pomyłke krajów czechy-słowacja co za różnica? a gdzie jest ten pierwszy zakład?

Zostaw merytoryczną opinię o MARKA IGLOOPOL

MARKA IGLOOPOL