IGLOOPOL Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o IGLOOPOL Sp. z o.o.

Pati

Igloopol-polska marka :)HE HE Ale czy ktoś wie gdzie jest produkowana. Bo ja wiem-na Słowacji w ANO.

buddas

zamrożone ze smakiem

Nick

W (usunięte przez administratora) z funduszami! Teraz tak jest, że produkują zagraniczni, sprzedają w zagranicznych sklepach, a polak ma kupować... wole Igloo!

Piłsudski

Wolę pracować dla Polskiej firmy niż dla Funduszu czy czegoś. Patrzcie na Hortex i Iglotex, kupiły je zagraniczne podmioty. Nie o taką Polskę walczył mój dziadek :D

DANTE :*

kLIMAT SPOKO

marszałek dyrektor

Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził ! Branża FMCG jest ciężka i widzę co po niektórym puszczają nerwy. Polska firma chce się pokazac, to oczywiście zazdrość.

......

nie wiem czy dobrze trafilem jak to igloopol to spoko sa

albańczyk aleks

Firma bez widełek finansowych - ile umiesz, ile wypracujesz, tyle zarobisz. Proste.

Anka

Pracowałam w dziale handlowym i jak wszędzie w fmcg.

Grzesiek

Pracowałem - polecam!!!! Dobry klimat i fajni, ciepli ludzie. 3mam kciuki za Igloopol.

Zosia

Ja pracuję już naście lat w różnych firmach i widziałam wiele, a co do marki Igloopol, to współpracuję już 4 rok i dziwią mnie mocno wasze komentarze... Smutni jesteście ludzie!

antymazgaj

Ciekawe, czy ludzie którzy wypowiadają takie komentarze mają kompleksy jakieś czy coś? Poza tym w Polsce jest jeszcze prawo i gdyby takie coś miało miejsce to bez żartów... Co Wam jest? Przyjaciel mi kiedyś powiedział, że ciężko jest znaleźć dobrego pracodawcę, ale jeszcze trudniej dobrego pracownika! Święte słowa.

Eward
@antymazgaj 09.02.2017 08:18

@antymazgaj Zgadzam się. Kilka komentarzy tylko tych, którzy mszczą się na firmie.

Zostaw opinię o IGLOOPOL Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGLOOPOL Sp. z o.o.