Opinie o Medical Factory Sp. z o.o. w Poznań-wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Medical Factory Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Medical Factory Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medical Factory Sp. z o.o. w Poznań-wysogotowo

Julianna

Byłam na spotkaniu w marcu Bardzo miło spędziłam czas Kupiłam cały komplet To była najlepsza decyzja Polecam każdemu

@Julianna

Bo to pisze ich pracowniczka

@Julianna

Bardzo dobre sprzęty Fajni ludzie tam pracują Cieszę się ze sprzętów

Bronisława
@Anna

Krętacze to fajnie ludzie?;)

Fabian

Tez kupiłem matę Laptop HP w prezencie Super sprzęty

Julka
@Julianna

Mi tez się podobało byłam z babcia ma spotkaniu Miło spędziłam Czas

@Anna

Fajne ze robią tak miłe spotkania

poszkodowany
@Julianna

to stały , wypracowany sposób (usunięte przez administratora) . Sprzedają uszkodzone sprzęty , pobierają zaliczkę , której nie można odzyskać po odesłaniu ich uszkodzonego sprzętu. Właściciel spółki nie pojawia się w firmie i nie ma z kim rozmawiać. Kto pozwala na prowadzenie (usunięte przez administratora) działalności . Prymitywy , naciągacze i (usunięte przez administratora)

Aneczka

Chodzi o wypłatę z jednego miesiąca, możesz napisać o jaką kwotę walczysz? Jak pracowałaś to miałaś zawsze kasę na czas?

Mirek

Tą firmę należy omijać szerokim łukiem. Ile Tobie zapłacili za te 2 wyrazy?

Witam, czytam sobie forum i szukam info na temat pracy, widzę natomiast same opinie klientów. Znajdzie się jakiś pracownik i powie co zrobić żeby zostać PH firmy? Jakie zarobki? Są zależne od sprzedaży produktów czy jest zagwarantowana jakaś podstawa? Umowa B2B?

Lena

I jakie kroki zamierzasz podjąć? Ile Ci ogółem wiszą kasy? Jak pracowałaś jeszcze to też się spóźniali z wypłatami?

Bronisława

Dziś odbył się pokaz mat masujących i innych badziew w Rawie Mazowieckiej. Oczywiście tak jak wszystkim obiecywali bony rabatowe i laptopy na wejściu. Ja pojechałam w zastępstwie za mamę więc byłam młoda osoba i nie było im to na rękę. Więc Pan po cichu do nas powiedział, że tracimy czas i że to jest oszustwo i żebyśmy lepiej pojechali do domu. Ale my zostaliśmy i spotkanie prowadził Pan który wcześniej mówił, że to oszustwo. No i w sumie się nie pomylił bo to było oszustwo na koniec wygraliśmy mate i inne sprzęty powiedziane było, że za darmo. I poproszono nas po odbiór a gdy doszliśmy do stolika Pani glonojad poprosiła nas i dowody osobiste i chciała podpisywać umowę sprzedaży. My się nie zgodziliśmy to zostaliśmy wyprowadzeni z sali. Ciekawe ile tych starszych ludzi dało się oszukać. Oczywiście ja tak tego nie zostawię i sprawa trafi na policję.

@Bronisława

moja mama też dostała zaproszenie ale po przeczytaniu tej opinii nie puszcze jej na spotkanie!

Stefan
@Bronisława

Ja dostałem laptopa firmy HP i bony rabatowe

@Bronisława

Ja tez dostałam laptopa Zakupiłam produkt a do tego laptop za darmo

Alina
@Bronisława

Ja tez dostałam laptopa W szoku jestem co tu piszą ludzie Oni mysla ze wszystko im się należy z darmo ha ha ha Pewnie może frytki do tego? Ja kupialm matę i dostałam laptopa HP Szczerze? Najlepsza decyzja w życiu A was tutaj zazdrość zżera bo was nie stać Ja zarabiam 20tys msc prowadzę swoją firmę mimo 65lat na karku Może zacząć tez pracowac? A niw żerować na firmach tego typu na darmowych produktach Wstyd mi za te młode pokolenie wstyd

LeMorrgue
@Alina

zarabiasz 20 tyś/mc i kupujesz sprzęty u naciągaczy na pokazach?? gratuluję, przy ty myśleniu, że firma jeszcze nie splajtowała.

Ewelina

Jest wgl jakaś możliwość, żeby to udowodnić już tak dla jasności?

Dagmara
@Alina

Ja tez dostałam laptopa i bony Ale przyszłam po wiedzę a nie tylko po prezent jak te młode społeczeństwo

Witold
@Bronisława

Ponieważ zostałem oszukany , oczyszczacz powietrza uszkodzony zwróciłem do tej oszukańczej pożal się Boże firmy i czekam już drugi miesiąc na zwrot zapłaconej gotówki- Właściciel nie pojawia się w pracy i brak jest upoważnionej osoby do podpisywania przelewów. Jak można miesiącami przetrzymywać nie swoje pieniądze i kto pozwala na funkcjonowanie oszustom. Pozdrawiam

Black
@LeMorrgue

Przecież to podstawiona osoba. Przy zarobkach 20 tysięcy na miesiąc ludzie korzystają z zawodowych masażystów rehabilitantów bo stać ich na prywatne sesje.

@Alina

Nie bardzo wierzę,że pisał tą opinię klient.To jakaś (usunięte przez administratora) Alina,jakich się dużo pęta po takich spotkaniach albo pracownik tej firmy..

Wrocik
@Bronisława

Powyżej opisana sytuacja oddaje całą prawdę o firmie. Ale to napisze jak znajdę chwilę czasu. Nie omieszkam dodać że zglosze sprawę do prokuratury. Do zobaczenia Prezesi spółki.

Haneczka
@Anna

Czyzby????? Ta firma nic nie daje. Ta firma (usunięte przez administratora)niestety.

Megi
@Bronisława

Prosze sie diinformiwac co znaczy slowo (usunięte przez administratora) a potem pisac. Jak poszla Pani na policję to pewnie Pania wyśmiano bo nie pitrafila Pani zdefiniowac z czym Panią oszukano.! Tylko slyszycie za darmo ????

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Medical Factory Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Wiktoria

Może ktoś zapewnić, że płacą zatrudnionym? Czy na tym polu też są problemy? Bo czytam tutaj tyle wpisów zawiedzionych osób, ale widzę, że sami klienci praktycznie. Chciałabym wiedzieć, jak to wygląda z perspektywy drugiej strony?

bogdan

witam, tez dałem się wmanewrować w te "okazje", oczywiście za prezent z dodatkowymi fantami słono zapłaciłem,proszę mi odpisać ...czy ktoś z państwa otrzymał pieniądze za zwrócony towar...czy też nie trzeba zwlekać i sprawę zgłosić na policję i prokuratora... będę wdzięczny za odpowiedż

@bogdan

Ponieważ nie chcą mi zwrócic pieniędzy juz od miesiąca jutro idę na policję. Proponuję uczynić to samo.

@bogdan

Witam ! Ja także dałam się wmanewrować. Zakupiłam robot za gotówkę i okazało się że w moim mieszkaniu gniazdka nie mają uziemienia. Robot miał z tego powody przebicia. Zwróciłam się do firmy ,że oddaję zakupiony sprzęt. Zaproponowano mi obniżkę ceny, przysłali z tempie expresowy aneks do umowy i zwrot 1000zł w ciągu 10 dni. Pokaz odbył się w kwietniu br. korespondencja z firmą w maju. Po kolejnych rozmowach tel.sekretarka odpowiadała, że Prezes nie podpisał zlecenia. W lipcu złożyłam pozew wraz załącznikami do Sądu w moim miejscu zamieszkania.. Sąd przesłał mój pozew do Sądu w Poznaniu. Okazało się, iż muszę uzupełnić dokumentację dot. odsetek .Trochę to trwało..19 grudnia Sąd wydał wyrok w trybie natychmiastowym wypłacenie mi kwoty j.w. Poczekam do 10 stycznia 23r. jeżeli nie wpłynie kwota na konto to zwracam się do komornika o egzekucję. Panie Bogdanie proszę pisać pozew do Sądu -Wydział Cywilny-opisać sprawę .Koszty sadowe to 100zł .Nie ma sensu zgłaszać na Policję czy do Prokuratury, oni i tak wskażą by założyć sprawę w Sądzie..Powodzenia, pozdrawiam.

@Mala

Po sprawdzeniu możliwości zakupionego sprzętu powiadomiłem Spółkę o rezygnacji z zakupu i odesłałem towar. Niestety pieniędzy nie otrzymałem. Wysłałem więc pismo przedsądowe, ale też brak reakcji Spółki. Pisze Pani, że po 10 bm., gdy nie wpłyną pieniądze będzie się Pani zwracać do komornika. Mam więc pytanie: czy Spółka zwróciła pieniądze lub czy rozpoczął już egzekucję Komornik? Pozdrawiem

@Mirek

Firma nie zwróciła mi jeszcze pieniędzy. Czekam na pismo z Sądu o nadanie klauzuli wykonalności . Gdy to otrzymam to wysyłam wniosek do komornika przy Sądzie w Poznaniu Grunwald i Jeżyce o egzekucję należności. Taka jest procedura, inaczej nie da się od nich odzyskać pieniędzy. Pozdrawiam - Mala

@Mala

Dziękuję za odpowiedź. Osobiście również w związku z brakiem odpowiedzi na "Przedsądowe wezwanie do zapłaty" kieruję sprawę do sądu. Pozdrawiam Mirek

@Mirek

Życzę powodzenia ! Odezwę się jak będę miała finał sprawy. Pozdrawiam

@bogdan

firmy za miesiąc moze nie być, a kasa będzie na ich kontach.. (usunięte przez administratora)

@Mala

Mam pytanie . Czy rozpoczęła Pani postępowanie egzekucyjne poprzez Komornika oraz czy egzekucja doszła do skutku?

@eljot

Na jakiej podstawie Pan tak twierdzi? Część postu została usunięta przez administratora. Czy to były wyzwiska czy poważne zarzuty? Pozdrawiam.

Odałem sprzęt do naprawy 14 października idotat niema zwrotu

6.9.22 byl pokaz 10 .9 22r zostaly wyslane wszystkie rzeczy spowrotem i do 9.2.23r niema zwrotu pieniedzy sprawe oddac do sadu naliczac odsetki plus koszta sadowe

klient

jakies dziewcze z firmy poleciło mi wysłać uszkodzony po miesiącu sprzet na ich adres w ramach reklamacji.. Tyle , ze wiem, ze kiedy wyślę to go już nie zobaczę. Kiedy zapytałem o gwarancję zwrotu naprawionego sprzętu usłyszałem ordynarną odpowiedź , abym korzystał z zepsutego.

Mieczysław

Dzień dobry. Byłem wczoraj na spotkaniu w Rawie i chciałbym zakupić mate masującą dla żony . Ma ktoś może numer telefonu żebym mógł się skontaktować i kupić taką mate? Albo gdzie można stacjonarnie ją kupić? Dziękuję za pomoc

Ilona
@Mieczysław

Witam Materac można zakupić u nich na stronie. Aczkolwiek ceny powalają z nóg. Na innych stronach sprzedażowych są o wiele tańsze. Mogę podać linki. Proszę o wiadomość ilona.kl@interia.pl

chris
@Mieczysław

odsprzedam hetnie taka mate ktura zakupilem,nie rozpakowana w cenie zakupu. pozdrawiam tel, 603467741

Małgorzata
@Mieczysław

Mogę sprzedać matę. Mnie nie nie jest potrzebna. Proszę PODAĆ SWOJ TELEFON .

Klient
@Mieczysław

Można taką matę kupić w innych sklepach oraz w internecie. Nie ma potrzeby przepłacać w tej firmie. Taka mata kosztuje w granicach 1000-1500 zł. To, że firma naszyje sobie znaczek firmowy, to nie znaczy że ich mata ma cudotwórcze właściwości. Nie dajcie się naciągać na takie koszty 15 000 i omamić rzekomą promocją na matę (w promocji kosztuje 4000). Pomyślcie, kto w dzisiejszych czasach daje komuś wprezencia 11 000. I sprzedaje matę na tak dużej stracie.

nie kupuj tej maty.. Nie jest warta ani 500 PLN

hela

Na kazdym spotkaniu jest fikcyjny klient (najpewniej pracownik), który kupuje wszystko i ma za zadanie upewnić potencjalnych klientów o słuszności decyzji o zakupie. To działalność (usunięte przez administratora). Tak postępują np grający w pokera. Policja ma to gdzieś, Ochrona współopbywateli mało ich interesuje

eljot

Wedłu8p prowadzącej spotkanie mata masująca miała zawierać nefryty (masujące kamienie) tymczasem w srodku jest tandetny plastik.. To nie jest warte 500 złotych

eljot

sprzet , który oferują to potworna tandeta

Stefania

To była dobra prelekcja Dziękuje za prezent w postaci laptopa Wnuczka Zosia się ucieszyła

Olaf
@Stefania

Moja wnusia tez się cieszyła Tez oddałem wnusi

@Stefania

otrzymałem do nich matę masująca, którą sprzedają za 16 tys. Po miesiącu zaczęła się psuć. Gdy zdjąłem z nioej pokrowiec to się przeraziłem. Tandeta, która nie jest warta 599 PLN. W Polsce ochrona klienta na poziomie zero. Jesli takiej (usunięte przez administratora) omożliwia się legalne działanie to trzeba stąd (usunięte przez administratora)

Madlen

Jestem od niedawna byłym pracownikiem, firma to banda złodziei , nie dostałam wynagrodzenia za swoją pracę , zostałam bez środków do życia, ale szefostwa to nie interesuje. Firma dno , z ręką na sercu radzę omijać aby nie przeżywać takich stresów i prosić się o swoje . Jeśli jest jakaś rekrutacja nowych pracowników, naprawdę ludziom odmawiam znajdźcie inną firmę .

Mirek

Ta instytucja nie zasługuje na Waszą uwagę i omijajcie ją szerokim łukiem. Po prostu to są (usunięte przez administratora) Przykład: zakupiłem u nich towar, który nie spodobał się. Zwróciłem w wymaganym terminie przy zakupach poza siedzibą. Po tygodniu zadzwoniłem i otrzymalem informację, ze nie otrzymali towaru. W dniu następnym zostałem poinformowany, że towar otrzymali a zwrot pieniędzy za 2 tygodnie. Po kolejnych 2 tygodniach w rozmowie teleonicznej otrzymałem inormację iż Prezes nie podpisał zlecenia, i sekretarka przypomni mu o kolejnej reklamacji, a pieniądze otrzymam nie wcześniej niż za 2 tygodnie (czyli po 1. styczeń 2023).

Magdalena

Polecam! Produkty na prawdę świetne Od roku posiadam robota kuchennego i odkurzacz, teraz zakupiłam pas do masażu i jestem strasznie zadowolona ????

Kazimierz Napierala

Drodzy państwo nie jestem typowym dziadkiem, i kupiłem sobie cały ten sprzęt i nie mogę złego słowa powiedzieć. Spotkanie odbyło się w Krakowie w 4 października matę używam co dziennie bo mam chory kręgosłup. Dziekuje Pani Karolino

Natalia

Dziś byłam na spotkaniu (obiecano w prezencie telewizor), Sato świetnie wyćwiczeni ludzie i ja chociaż też jestem cwana, dałam się oszukać... Jutro wycofuje się z umowy(dzięki Bogu), ratalnej... Nie dałam im nawet złotówki... Jednak i tak stracę, gdyż muszę odesłać sprzęt... Sprawdziłam oferty tego sprzętu w internecie, więc robią ludzi w balona... Odszukują też przy ratach... Jednym słowem zrobili mnie w konia lecz ja im odpłacę...

@Natalia

Moją mamę też oszukali, nawet sprzętu nie dostała a rany na 18000 tyś zł (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marian
@Natalia

W jaki sposób można wycofać się z ich umowy? Czy mógłbym poprosić pani Natalio o jakąś instrukcję. Też dałem się im nabrać. Porszę z całego serca drobne pokierowanie w tej sprawie.

Sylwia
@Natalia

Witam mój tata też miał dostać telewizor i tak ja panią (usunięte przez administratora) i tacie powiedzieli ze nie może zwrócić zeczy które dostał nie płacił im nic czy jest pani mi w stanie jakoś pomóc?

Klient

Przecież to (usunięte przez administratora) co 2 lata zakładają nową SPÓŁKĘ do naciągania nowych naiwnych ludzi. Działali jako comfort, Med Professional , nie zwracając za zwrócony towar steki tys złoty.

Zostaw merytoryczną opinię o Medical Factory Sp. z o.o. - Poznań-wysogotowo

• Jak się pracuje w Medical Factory Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medical Factory Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medical Factory Sp. z o.o.?

Medical Factory Sp. z o.o.