Opinie o Gruppe Global w Hamburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gruppe Global. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gruppe Global o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gruppe Global w Hamburg

Gośćworker

Cześć, chciałabym przestrzec wszystkich przed tą agencja, FIRMA KRZOK

Arti
@Gośćworker

Ludzie nie pchajcie się w to! Nieważne co obiecują. Firma tragedia. Wykorzystywanie, brak wypłat, brak wywiązywania sie z obowiązków. Wstyd przed niemieckimi pracodawcami wsród ktorych już niesie się zła fama tej "firemki Krzak". O D R A D Z A M!

Daniel

Odradzam. Bezpodstawnie skorygowali mi dwie wyplaty jako bym byl na 6klasie podatkowej. W ten sposob zabrali mi 500euro z wyplaty za maj. Do tej pory nie potrafie ich odzyskac, mialy byc przelane na konto w poniedzialek ponad tydzien temu...

@Pracodawca

Witam.Ja również dostałem 6 klase po mimo że podałem steuernummer oraz byłem zameldowany.Firma nie odpisuje od dwóch tygodni ,koordynator nie odbiera telefonu.Co to za firma jest ???.Jakieś jaja. Non stop pomyłki z wypłatami,brak prądu ,internetu oraz ciepłej wody ,na mieszkaniu,karaluchy biegają,50 km do pracy.Nie pchajcie się w to.

Pati Nowy wpis

dzień dobry. z partnerem widzieliśmy ofertę dla koordynatora na magazyn. posiada już wstępne doświadczenie z takiej pracy a tam piszą, że minimum rok wystarczy. Pracował ktoś już tam w Hamburgu na tym stanowisku? zastanawiamy się czemu szukają kogoś nowego

W jaki sposób operatorzy sobie teraz radzą? Zauważam także to, że ofert przybywa, zapytań od kandydatów również a reakcji od strony pracowników nie ma żadnej. Nikt tu nie zagląda? Ja po prostu chciałem się dowiedzieć gdzie lepiej na wózek według was jechać, bo są oferty na dwie miejscowości. Krefeld vs Dusseldorf?

Mark Twain

Nie podlewam z daleka od tej pseudo firmy. Firma jest nie wypłacalna

Marek Nowy wpis

Odpuść, celowy brak kontaktu z kadrami i biurem, numery na ich stronie to fikcja do dziś nie uzyskałem dokumentów do rozliczenia,Rekruterki dają z siebie wszystko by ogarnąć bajzel bo do nich każdy dzwoni, innego kontaktu nie ma.Kierownik regionalny to....Nie będę się zniżał do jego poziomu bo musiał bym by to opisać.Ogółem uważa się za "boga" w tej pseudo agencji a to zwykły ..huj.Pozdrawiam Panią Laurencję,rekruterkę Kobieta Anioł klasa sama w sobie i nie mogę zrozumieć czemu taka Kobieta pracuje w takiej pseudo firmie..

Ze dwa tygodnie temu pojawiło się tutaj bezpośrednie stwierdzenie o niewypłacalności firmy. nie widzę przy tym dalszego odniesienia, więc nie mam pojęcia czemu temat został przemilczany. czy więc ostatnio więcej osób spotkało się z podobnym problemem? Chce jechać do Hamburga na Pakownie ale teraz nie mam pewności co do przyszłych zarobków

Pracownik Nowy wpis

Pomóżcie mi Pracowałem przez Firmę Gruppe Global za styczeń nie dostałem przelewu nie nam z czego żyć ludzia niepowyplacali pieniędzy. Nie odbierają tel.Pomocy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gruppe Global, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Praca magazyn komisjoner , Niemcy? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy Gruppe Global zatrudnia studentów?

Czy możesz rozwinąć ten temat? ogólnie studenci nie są zatrudniani, a jeśli już prowadzony jest dla nich staż to po prostu nie jest on w żaden sposób płatny? Z jakiego zakresu mogą je prowadzić?

Dzień dobry. w zakładce z ofertami znajduje się ogłoszenie dla komisjonera z podkreśleniem tego, że jest to opcja bez języka, co byłoby dla mnie jak na razie wygodne. Proszę o opis szczegółów z tej lokalizacji (Malchow). Czy warto podjąć się współpracy w tym wskazanym rejonie? Jak komunikacja wygląda?

Zainteresowana

Witajcie, byłam wcześniej praca zainteresowana, ponieważ szukali do siebie analityka finansowego, wciąż jeszcze oferta widnieje. Czy bezpośrednio w biurze praca oraz warunki mogą być inne niż te zlecane pozostałym pracownikom? opisu kwater są dla mnie zastanawiające… bezpośredni pracownicy maja jakieś firmowe mieszkania oddawane do dyspozycji?

Wini

NIE POLECAM. Do pracy dojeżdża się po 40km ( w jedną stronę), na lokacji grzyb i robactwo. Kordynatorzy przyjmują do pracy (usunięte przez administratora) która przyjeżdża pić i imprezować a gdy są z nimi problemy ze strony koordynatorów zero pomocy, oprócz tego ciągły problem z wypłatami ( nie przychodziły na czas lub bardzo często wpisywali mniej godzin i mniej płacili, więc trzeba sobie tego pilnowac) cały czas trzeba się upominać o pieniądze np. Za paliwo gdy dojeżdża się swoim autem. Dramat nie polecam nikomu.

Czy nowo zatrudnione osoby w Gruppe Global otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

NICK

W PRZYSZŁYM TYGODNIU MAM PRZYJECHAĆ DO BIURA GRUPPE GLOBAL DO HAMBURGA.JESTEM Z GDAŃSKA. MAM PRACOWAĆ PRZY PAKOWANIU NESTLÉ.

Cześć, a jest tu ktoś kto robił jako Teamleiter? Stanowisko jak tak czytam teraz na takiej stronie jest podpasowane pod moje kompetencje ale gdy czytam te opinie z forum to nie wiem co myśleć. Generalnie to praca bezpośrednio pod firmą podobnie jak rekruter? Też swoją drogą go szukają, z czego wynikają te nabory?

Gabriela

Dzień dobry, czy mogłabym prosić o kontakt z kimś wyżej niż jakieś rekruterki czy koordynatorzy? Zlewają państwo sprawę z ubezpieczeniem co naprawdę już przestaje być śmieszne i jest naprawdę irytujące.

@Gabriela

Właśnie temat ubezpieczenia mnie interesował, bo ktoś pisał, że dwa miesiące chyba bez umowy był. Wiec o co chodzi? jakie są szczegóły odnośnie niego omawiane na samej rozmowie?

Pawicio

Firma Gruppa GLOBAL za pośrednictwem zarządzania Klaudi Drozdowskiej ciagle kłamała , wynagrodzenie nie były zgodne z obietnicami, oferują wsparcia w razie problemów, oraz zakwaterowanie , wszystko to tylko do czasu jak podpisze umowę , o ile ta umowę się dostanie tam tez jest problem. W zakwaterowaniu brak jest totalnie warunków do życia , brak pralki lodówki tylko stary materac . Drozgowska zwalnia ludzi na tle jaki ma na dany dzień humor , bardzo nie ludzkie postępowanie brak empatii .

Tola

Znalazłam sporo ofert pracy, ale wszystkie na stanowiskach, gdzie agencja pośredniczy w zatrudnieniu. Jak aplikowaliście do firmy na stanowisko wewnętrzne, konkretnie do działu rekrutacji? Często szukają (młodszych) specjalistów ds. rekrutacji? :) Napiszecie kilka zdań o pracy, warunkach w biurze? Jak pensja, co z praca hybrydową?

Czemu firma nie odpisuje na emaile a telefony podane na stronie nie działają,Wy jesteście poważni?.Proszę o podanie kontaktu do kadr w celu uzyskania odcinka z wypłaty.Piniądze nie zgadzają się aż o 300 euro.

Renia
@Marek

Na jakim Pan był projekcie? Z kim chciałby Pan dokaldnie się skontaktować?

Ola

Jak dla mnie ok, wszystko sie zgadza, fajne kwatery, dobra opieka i praca tez spoko.

Maciej
@Ola

A gdzie pracujesz?

Pracowalam przez Globala przez 18 miesiecy i bylo wszystko ok. Ludzie ktorzy przyjechali do pracy to pracuja a nie chleja, nie laza do pracy a pozniej narzekaja. Masakra jakas. Do nas tez raz przyjechala taka polska pato ze az nam bylo wstyd. Teraz jak czytam opinie to widze ze wstawili negatywny komentarz. Ludzie ogarnijcie sie. Global to normalna agencja, daja nawet dodatki i mieszkania sa tez spoko.

Maciej
@Kasia

A gdzie pracowałaś, w Hamburgu na komisjonowaniu?

Kinga
@Maciej

Właśnie widziałam ogłoszenie i tez jestem ciekawa jak z warunkami itp.

Mam doświadczenie w pracy jako Zbieracz zamówień. Myślicie, że firma Gruppe Global będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Gośćworker

Cześć, chciałabym przestrzec wszystkich przed tą agencja, FIRMA KRZOK

Misko

Czemu tak sądzisz?

Weronika
@Gośćworker

A może przytoczysz jakieś konkretne sytuacje? Na co trzeba uważać?

Cc

Żenada i nic wiecej

Wiktoria
@Cc

Ten komentarz to według Ciebie żenada czy jednak sama w sobie firma? :/

poszukujący pracy
@Gośćworker

od wielu już słyszałem, aby omijać tę firmę

Arti

P.

Byl ostatnio maly stres bo ludzie ktorzy tu pracuja gadaja glupoty, ale koordynatorka jest mega sympatyczna, wszystko mi wyjasnila i faktycznie miala racje,o malo co tez bym dala sie nabrac na negatywy ktore czytalam lub slyszalam od kilku osob (narzekaja,ale robia????). Szkoda ze tak malo osob pisze pozytywy bo firma jest w porzadku. Pozdrawiam Hamburg:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Gruppe Global - Hamburg

• Jak się pracuje w Gruppe Global?

Zobacz opinie na temat firmy Gruppe Global tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruppe Global?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 33 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gruppe Global