Opinie o Zakład Budowlany.Usługi i Handel Kaczmarek Julian w Kościelnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Budowlany.Usługi i Handel Kaczmarek Julian. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Budowlany.Usługi i Handel Kaczmarek Julian o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Budowlany.Usługi i Handel Kaczmarek Julian w Kościelnik

123 Nowy wpis

Teraz to jego wykorzystują diabły. Za te wszystkie bule, nerwy ma za swoje. Ją też będą wykorzystywać tak jak oni wykorzystywali.

Były pracownik Nowy wpis

Procowałem u Juliana i nie polecam tak jak poprzedni pracy u niego. Umowa była że stawka 25zł netto na rękę a po pierwszym miesiącu otrzymałem 20zł netto z obietnicą że będzie lepiej. Po następnym miesiącu jego lepiej to 15zł netto na rękę, więc oszustowi podziękowałem. OMIJAJCIE I NIE WIERZCIE MU. PRACA CIĘŻKA I NIE MA MOWY O UMOWIE O PRACĘ. - NIECH SAM ROBI

BA

Proszę uważać na firmę Zakład Budowlany.Usługi i Handel Kaczmarek Julian Z Kościelnika. Mój mąż tam pracował i to jakaś masakra. Każe pracować pracownikom na wysokościach bez zabezpieczenia ,oraz w warunkach szkodliwych, narażając zdrowie i życie ludzi, nie płacąc im za te prace. Firma nie przestrzega chyba żadnych przepisów budowlanych ani BHP. Już dawno powinni się nią zająć odpowiednie instytucje. Powinna się tym zająć jakaś inspekcja budowlana i policja. Dodatkowo nie płacone są składki ZUS za procowników. Żerując na nich. Połowa pracowników pracuje na czarno. (usunięte przez administratora) i charakter biednego dorobkiewicza, który nie liczy się z niczym i z nikim. Nie polecam ani pracy, ani współpracy tym człowiekiem. Uwżajcie i omijajcie z daleka tą firmę. Mam nadzieję, że zajmą się tą firmą dpowiednie instytucje.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Budowlany.Usługi i Handel Kaczmarek Julian - Kościelnik

• Jak się pracuje w Zakład Budowlany.Usługi i Handel Kaczmarek Julian?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Budowlany.Usługi i Handel Kaczmarek Julian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Budowlany.Usługi i Handel Kaczmarek Julian?

Zakład Budowlany.Usługi i Handel Kaczmarek Julian