Opinie o Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Była pracownica

Firma wyzyskująca, za małe zarobki - jak widzę 3500-5000 brutto, to chyba netto wyjdzie 1500, po odliczeniu paliwa, wydatków na auto. Do tego durna aplikacja, która ciągle źle wszystko pokazuje i są opóźnienia, a potem do kogo klient ma problem? do Ciebie! nie do apki, restauracji. I ty zganriasz opieprz. Mam nadzieje, ze zamkną tą firmę, bo jest chyba najgorsza z tych wszystkich glovo itd..

qwerty

To, ile teraz wynosi stawka godzinowa? Wcześniej podawano, że dawali 18,3 zł brutto / h + 0,30 lub 0,55 gr do kilometra, w zależności, kto pisał. No i, czy stosują jakieś premie?

Stanisław

Firma płaci bardzo niską stawkę 22zl/h brutto przy najniższej krajowej 27.5zl/h. Kierowcy na każdym kroku są wyzyskiwani i traktowani jako maszynka do zarabiania dla nich pieniędzy.Pod koniec roku okazało się że ich zdaniem przez rok mieli błąd w systemie w wynagrodzeniach i potrącili wszystkim kierowcom duże pieniądze z wypłat bez ich zgody, ale oczywiście osoby odpowiedzialne za to nie poniosły żadnych konsekwencji. Przy zmianie 12h nie można liczyć na na żadną przerwę bo poprostu powiedzą że ci się nie należy. Auta są w bardzo złym stanie, placimy za ewentualne szkody w nich które i tak nie są naprawiane a pieniadzę znikają. Dodatkowo są naliczane śmieszne kary finansowe o których nie jest się informowanym tylko dowiadujesz się przy wypłacie gdy jest za mała. Ludzie pracujący w biurze są zadufani w sobie i uważają się za lepszych od nas kierowców. Podczas pracy nie ma czasu by dostać przerwe, ale za to jest czas aby przywieźć im jedzenie do biura z restauracji i zaspokojic ich głód. Osobiście przestrzegam wszystkich przed tą firmą , którzy się zastawiają o pracy dla nich.

Eryk

Nie polecam! Firma szukająca jeleni. Oferują słabe stawki za przejazd. Brak zwrotu kosztów paliwa przy współpracy na własnym aucie. Szkoda własnego samochodu. Przy proponowanych stawkach po odliczeniu paliwa mało co zostanie na plus. :)

Jan
@Lolek

Jest opcja, by robić na umowę o pracę i traktować tę pracę, jako coś więcej, niż dorywcze zajęcie? Jaka jest stawka godzinowa i czy jest coś takiego, jak gwarantowany zarobek, bez względu na to, czy aplikacja działa, czy nie działa, czy jest 10 zleceń, czy też zero?

Heniek

O co konkretnie chodzi według Ciebie? W czym są nie fair wobec pracowników? Nie raz widzę jakieś auto z logo firmy na mieście i się zastanawiam, czy fajnie się tu robi i kto może z takiego autka korzystać?

Artur Nowy wpis
@Heniek

Między zarobkami na aplikacji a tym co dostajesz jest wielka różnica. Nie informują o potrąceniach. Nie dają przerw, nie jest dopilnowany stan samochodów, zasady nie są jasne tylko raz tak raz inaczej. Jak widzisz auta deligoo to są zazwyczaj brudne, na letnich oponach zima, z przepalonymi lampami.

Zuzka Nowy wpis
@Artur

A czy sytuacja obecnie ma się trochę lepiej? Bo na stronie szukają właśnie dostawców i można aplikować tylko przez formularz kontaktowy. Piszesz o różnicach w wynagrodzeniu. Na stronie z kolei napisane jest o prowizji 30zł, ta kwota w realu jest ta sama? Wolę wiedzieć jeszcze przed wypisaniem formularza.

JAK JEST W DELIGOO BYDGOSZCZ Nowy wpis

Stawka wychodzi poniżej najniższej krajowej, z każdym jej podwyższeniem podwyższają koszty za używanie aut służbowych żeby przypadkiem ktos nie zarobił więcej. System zakłada wyrobienie wyższego wynagrodzenia jak raz na dwa tygodnie jest większy ruch. W biurze rączka rączkę myje, „jak się nie podoba to nikt na sile nikogo tu nie trzyma”. Samochody sa w złym stanie, w każdym coś nie działa (klocki sprzęgło wycieraczki lampy gaz kontrola trakcji opony), płyn do spryskiwaczy jest od święta. Na zgłaszane problemy jest jedna odp „ok”. Grafik robiony z tygodnia na tydzień, ale nigdy nie wiadomo czy dostaniesz 30h czy 6h na tydzień. Kurierzy są wysyłani na myjnie albo podwieźć kogoś z biura gdzieś w godzinach pracy. Potracenia można dostać za każde spóźnienie i inne (usunięte przez administratora) ale reguły nie ma- zależy jaki kto ma dzień. Najlepsze ze to jest ukrywane i dowiadujesz sie w dniu wypłaty ze za coś zostalo ci odciagniete. Jak jest dużo zamówień to jeździsz bez przerwy bo ci się nie należy. Nie traktuje się pracowników jak ludzi tylko tania sile robocza. Poza tym wystarczy popytać w restauracjach o Support to powiedzą jakie to chamstwo. Za przetarcia czy inne uszkodzenia zabieraja z wyplaty TYSIĄCE zł, a i tak wiekszosc pokrywa AC i OC. Szef wszystkiego jest świadomy i na to pozwala. Szkoda czasu i nerwów.

Wyzysk

Firma płaci poniżej minimalnej krajowej. Inflacja i koszty pracownika rosną z roku na rok i zamiast przerzucać te koszty na kontrachentów, zrzucane sa na pracowników. W ogłoszeniu znajdziecie stawkę w wysokości 31zl/h lecz w rzeczywistości płaci się 9zl/h i wychodzi 22 zł, 5.70 zł poniżej minimalnej krajowej.

@Wyzysk

Jeszcze raz, ile tu pracownik zarobi netto za godzinę pracy? 22 zł, czy 9 zł? I jak to się dzieje, że z 31 zł (brutto?) wychodzą takie kwoty, jak podajesz?

Wyzysk Nowy wpis

Stała kwota która zarabiasz to 31zl/h i musisz od tego odjąć 9 zł za wynajem samochodu służbowego. Finalnie wychodzi 22 zł brutto na godzinę

Stanisław

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Dostawca jedzenia курєр кейтерингу?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Aktualny pracownik

Firma płaci stawkę poniżej najniższej krajowej, dodatkowo z początkiem 2024 roku nagle coś źle im się naliczyło za poprzednie miesiące i zabrali dodatkowe pieniądze za auta służbowe. Osoby pracujące w biurze nie potrafią nic załatwić, płaci się za auta służbowe i za ewentualne uszkodzenia które i tak nie są naprawiane, wymaga się od kierowców żeby wszystko sobie załatwiali sami a nie można nawet liczyć na głupi płyn do spryskiwaczy w autach czy nawet opony zimowe. Firma wyzyskuje pracowników a pracownicy z biura unoszą się dumą nad kierowcami mówiąc, że totalnie nikt żadnego kierowcy nie trzyma na siłę, aplikacja potrzebuje wiele funkcji ułatwiających pracę kierowcy, dodatkowo dostajemy potrącenia za totalnie głupie rzeczy, takie jak spóźnienie się 4 minuty po pierwsze zlecenie w ciągu dnia czy tankowanie auta podczas pracy (mamy tankować poza godzinami naszej pracy ale nam za to nie zapłacą)

Ano chyba potwierdzone info, bo tez tak widzę. Tylko skoro tak to czemu ludzie dalej tutaj cos piszą? Jakiś powrót jest planowany czy o co chodzi? ile osób jeszcze się zatrudniało w momencie tego zawieszenia?

Kornelia

O co chodzi z tą aplikacją dla kierowców od firmy? Ktoś tu poruszał ten temat, ale ja nie wiem, na jakiej zasadzie ona działa? To jest do tego aby śledzić pracownika i co w danym momencie robi? Czy to jakiś support dla pracownika? Co tam sie pokazuje i jak to wpływa na codzinnną pracę?

Ktoś

Pracowałem tu 3 miesiące w Lublinie i powiem tak praca spoko jak ktoś lubi jeździć to już wogólę, aplikacji czasem zacina sie szczególnie jak jest dużu ruch ale idzie się przyzwyczaić, przy spóźnieniach support nie ma problemu jednak restauracje lub klienci już dzwonią (ale to naprawdę musisz się dużo spóźniać), napewno wkurzajace jest to że aplikacja nie bierze poprawki na to że musisz zaparkować, dojść do budynku, znalezc odpowoednia klatke, wejść na samą górę budynku, dać jedzenie czasem będzie płatność kartą więc ogarnąć terminal (który też czasem nie łączy), zejść i wsiąść do samochodu na to trochę się schodzi a tak jak napisałem aplikacja czy tam support nwm kto to ustala dają na ten cały proces maks 5 minut przez co siła rzeczy czasami będziecie mieli tam 5-10 minut spóźnienia do następnego zlecenia bo restauracja jedzenie robi jak wy dostarczcie, z plusów to zarobki bo macie te 23 na rękę no rozliczając te 8.5 % Z umowy najmu to 22 więc spoko czasem jak zrobicie wejcej zlecen to możecie wyjść ponad te 22 jezeli jeździcie na swoim ale nie nastawiał bym się rzadko się zdarza że wyjdziecie ponad normę przynajmniej w Lublinie więc ja bym polecał jeździć na służbowych, i najważniejsze jeżeli chcecie jeździć swoim samochodem to musicie podkreślam MUSICIE mieć lub kupić jakiegoś sejaka w gazie, bo inaczej totalnie się nie opłaca koszty paliwa i eksploatacji samochodu was zjedzą, A i elastyczny grafik ustalacie sobie kiedy chcecie pracować czasami support pyta czy mozecie zostac dłużej, możecie też oddać zmianę innemu pracownikowi jak się zgodzi lub od niego przyjąć więc to też spoko, czasami jest dużo roboty (np weekendy) czasami mało zależy też czy po zleceniu wracacie do miasta czy nie, moja ogólna ocena tej pracy jest dobra

Letty
@Ktoś

Serio na godzinę 22 netto jeżdżąc służbowym autem? W Tarnowie stawka wynosi 15 zl netto mimo że mamy 2023 rok!!!

Ktoś
@Letty

@Letty Sory że dopiero teraz odpowiadam ale przypomniałem sobie o tym komentarzy i postanowiłem sprawdzić czy ktoś o coś zapytał, i jak widać tak Kurde 15zl netto słabo, może nie miałeś statusu studenta czy coś choć.tam masz umowę najmu wiec nwm, najwyżej zgłoś do PIPu XD No ale za tyle to się totalnie nie opłaca nawet sejakim w gazie, w sumie z perspektywy czasu stwierdzam że to 22 (teraz moze wiecej nwm) to też dość marnie i ja bym raczej szukał roboty gdzieś indziej, no można niby na ich służbowych pracować ale wtedy minimalna choć wydaje mi się że będzie się bardziej opłacać niż na swoim

Irena
@Eryk

A to nie mają tu żadnych służbowych aut?

Jolanta

Akurat widziałam ogłoszenie niedawno i myślałam czy by nie aplikować- przynajmniej można liczyć na umowę o pracę, czy tylko zlecenie?

Lolek
@Jolanta

Swoim się nie opłaca lepiej służbowym, umowa zlecenie

Jan
@Lolek

Anakin
@Była pracownica

Dokładnie, paliwo w ogóle nie zwrotne, więcej wydasz na paliwo niż zarobisz, kilometrówki "z (usunięte przez administratora) a "pomoc" supportu bezcenna XD na zasadzie zrób to sam my ci nic nie pomożemy, czytałem niżej o karach 500zł za nie przyjście do pracy niezła patologia skoro to umowa śmieciowa a wiekszosc ludzi tam dorabiało. Na poczatku wydawaly sie same pozytywy z tej pracy ale z czasem obrzucanie absurdalną iloscia zlecen ze nie masz czasu sie podrapać po (usunięte przez administratora) do tego ciągle dzwonienie czy nie chcesz dluzej dzis zostac albo wskoczyć na zmiane. A w ogloszeniu niby elastyczne godziny pracy haha

Oskar
@Była pracownica

Banialuki opowiadasz, na własnym aucie mam gwarant godzinowy 18,3 zł+ 0,55 gr za każdy km plus bonusy, na własnej DG co miesiąc wystawiam FV na 5-6k. aplikacja jak każdq ma coś do poprawy ale na lepszej nie jeździłem

@Oskar

Na śląsku 30gr za km...

@Oskar

Chyba ktoś tu ma obiecana podwyżkę za takie bzdety.

Bronisław
@Była pracownica

Dlaczego uważasz że to "bzdety"? Każdy ma prawo napisać to co myśli. :) Z którą konkretnie częścią wypowiedzi Oskara się nie zgadzasz? Mam nadzieję że niedługo odpiszesz :D

@Była pracownica

z 3500-5000 brutto wychodzisz na 1500 netto? naucz się zasad naliczania wynagrodzeń bo z tych kwot brutto wychodzi więcej netto, a poza tym, nie musisz pracować jak masz problem z utrzymaniem własnego auta. a chyba skoro podpisałaś umowę to zgodziłaś się na jej warunki, albo czegoś nie rozumiem?

Beka z ciebie
@Była pracownica

Widać, ze za trudna ta praca dla ciebie po prostu xD

Kierowca
@Była pracownica

(usunięte przez administratora) firma! Wyzysk. Powinni to zamknąć. Siedzą sobie w biurze w innym mieście, nie chcą dać przerwy na pójście do toalety. Patrzą sobie, że google mapa pokazuje 15min autem, ale są jeszcze korki, trzeba przejść często całe osiedle pieszo, nie zawsze można stanąć pod samą restauracją, bo są zakazu i miejscy. No i kierowcy schodzi wtedy 25 minut, a oni wypisują już wiadomości. Teraz jedź i pisz. Jak klikniesz gotowe wcześniej, to zapomnij o chwili przerwy na siku. Zmienią czasy i masz opóźnieniez (usunięte przez administratora) Dają kary po 500zł. Nie można być chorym, bo kara. Opóźnienia to też kara. Skracają godziny, a potem jednak proszą, żeby zostać.

qwerty

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o. jako Ustawiacz? Jakie macie wrażenia?

Czy w Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Aleksandra

Za co te kary? Jesteś w stanie opisać? Rozumiem, że ty byłeś osobą, która ją dostała? Czy jacyś inni pracownicy?

Patryk

Dobre stawki,szybkie wypłaty, przyjazna aplikacja. Dobra atmosfera. Support w razie czego pomoże.

Driver
@Patryk

Aplikacja porażka. Zamiast angażować wszystkich dostępnych kierowców skupia uwagę na 1-2 kierowców. Jeden (usunięte przez administratora)z kilkoma dostawami gdy w tym samym czasie drugi stoi i bąki zbija.

Bieżący kurier
@Driver

Sama prawda człowiek jeździ po kilkanaście kilometrów gdzie koło restauracji stoi wolny kurier

Cześć, Czy ja dobrze zrozumiałem na rozmowie o pracę, że w przypadku jazdy służbowym samochodem wynagrodzenie jest płatne za 20H na umowę zlecenie na dodatek z jakimś partnerem, a reszta na umowę najmu? Tylko jakiego najmu skoro to służbowe auto i ja im nic nie wynajmuję. Dodatkowo śmieszne potrącenie za służbowe auto 4,3zł za godzinę pracy. Czy taka umowa najmu jest legalna?

Irena
@1234

A te 20 h to ciągiem trzeba zrobić czy nie? Pytałeś czemu nie może być jedna umowa? Albo po prostu umowa o pracę?

@Irena

W miesiącu, żeby dostać te pieniądze. Jak zrobisz mniej niż 20 to nic nie dostaniesz. Bo oni mają umowy przez partnerów. Oni chyba nawet nie wiedza co to umowa o pracę. Z resztą wtedy musieliby już stosować się do kodeksu pracy, a niezbyt im to wychodzi

Danuta
@1234

No 20 h już przychylnie odnośne tego KP nie wygląda to fakt, a co jeszcze się tu dzieje według Ciebie co mogłoby go podważać?

tera-bolt
@1234

Zupełnie normalne rozliczenie, jakby kolega był bardziej rozeznany to wszystkie aplikacje kurierskie czy przewozowe tak działają, Bolt/Uber też :-) chodzi tu głównie o zoptymalizowanie Twoich podatków, bo na umowie najmu masz tylko 8,5% podatku, a na zleceniu ZUS i PIT zabierałby Ci jakieś 25-30% :-) żyjesz w Polsce, trzeba kombinować jak się umie :-D a co do tak wysokiej opłaty to pierwszy razy słyszę, żeby była w Bydgoszczy.

stary pracownik

wyzysk i tyle, ciężko cokolwiek zarobić, jeżdżąc na swoim aucie nie zarobisz nic, a jak już to grosze, bo oni nie rozumieją że auto dużo pali w mieście, a dają jakieś marne 20 zł za dzień.

Helena
@stary pracownik

To co trzeba zrobić, aby jeździć firmowym samochodem, a nie swoim?

Zgaduj zgadula

Wrocilem tu po kilku miesiącach od odejścia z tej żenujacej pracy i fakt zawyżania opinii przez firmę sztucznymi komentarzami jest niesamowity XD

Agata
@Zgaduj zgadula

Tak? A napiszesz moze swoje wrazenia, co bylo nie tak? Serio pytam, myslalam nad tą pracą

Dawid

Bardzo przyjemna aplikacja do pracy, sensowne stawki, wypłata zawsze przed czasem.

potwierdza,

część w jakim mieście?

Kurier

Elastyczny grafik, dobra płaca, dostęp do auta firmowego, wsparcie w razie kłopotów z zamówieniem. Ogólnie serdecznie polecam

Bronisław
@Kurier

A jak się to prezentuje jeśli chodzi o zarobki w Deligoo? Ile się zarabia na początku i czy oprócz podstawy są jakieś premie? Jeśli tak, to za co są przyznawane? :) Będę wdzięczny za szczegóły :)

@Bronisław

premie są za ilość zrealizowanych zleceń - im więcej zrobisz tym więcej zarobisz :-) realnie wychodzi po 21-23zł za h pracy bez zwrotu za paliwo

Tedi

potwierdzam

Seba

hej, jakie miasto ?

Martyna

Swoją prace z Deligoo zaczęłam rok temu, rozwój pandemii popchnął mnie do decyzji aby mieć stabilną pracę i udało się (wcześniej tylko gastro). Pracowałam studiując dziennie i uwierzcie mi da się :). Grafik ustawiany co dwa tygodnie dzięki czemu jeśli możliwość dostosować prace pod siebie, na umowie było napisane, że wypłata do 10 dnia miesiąca ale zawsze było to wcześniej i zawsze się zgadzała co do złotówki. Moim zdaniem zarobki adekwatne co do ilości wypracowanych godzin w miesiącu i zaangażowania w wykonywana prace. Jako kierowca miałam możliwość pracowania na aucie służbowym jak i własnym. W sezonie nie było problemu ze strony pracodawcy abym jeździła na rowerze. Atmosfera w biurze jak i relacje z innymi pracownikami super.

@Martyna

Potwierdzam, moje wrażenia związane z firmą również bardzo dobre

Tomasz
@Martyna

Leci mi drugi rok w oddziale w Bydgoszczy. Jeżdżę kiedy mi pasuje i na tej podstawie robią grafik, aplikacja przyjazna, kasa zawsze na czas, czego chcieć więcej

Tedi

hej, jakie miasto?

Tomeczek
@Martyna

Elo ziomeczki, dobra fucha i tyle

sussan91

Pracuje w tej firmie od ponad roku i złego słowa nie mogę powiedzieć. Pracuję na własnym aucie, to dla mnie super wygodna opcja z tego względu że nie mogę jeździć codziennie (zazwyczaj piątki i weekendy) a wtedy wystarczy że raz na 2 tygodnie zgłoszę grafik i o odpowiedniej porze włączę się w aplikacji. Aplikacja nie jest idealna ale swoją najważniejszą rolę spełnia - przypisuje automatycznie zlecenia to bardzo ułatwia sprawę. Wypłata jest zawsze na czas, nigdy nie było z tym problemu. Nie wierzcie w bzdury o złych stawkach, dostaje się stawkę gwarantowaną, ewentualną kilometrówkę plus dodatkowy bonus ale to tylko Ci którzy rzeczywiście się starają. Polecam

Mati

hej, jakie miasto?

Tomasz
@sussan91

Również mogę śmiało polecić prace w Deligoo

Andrei

w Poznaniu tez wszystko OK

Dawid
@Andrei

w Bydgoszczy również 10/10

Mateusz

potwierdza i polecam

@Dawid

pracuje dodatkowo ale też sobie chwale, grafik robią tak jak mi pasuje, stawki sensowne

Zostaw merytoryczną opinię o Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 9 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Marszałka Focha 18
    85-070 Bydgoszcz

Deligoo Bydgoszcz Sp. z o.o.