Opinie o Lento Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Lento Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lento Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lento Sp. z o.o. w Legnica

Lukas Nowy wpis

Pracowalem z firma Lento tzn posrednikiem , nie polecam , sprowadzaja doswiadczonych ludzi do roznych dziedzin pracy , stawka taka sama jak w polsce tyle ze latasz tak jak kierownik ci nakaze , chociaz masz wysokie kwalifikacjie , nie polecam wogole tej firmy , wyplacanie pieniedzy tez graniczy z cudem

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Lento Sp. z o.o.?

Obserwator. Nowy wpis
Kandydat

To jest strona z ofertami i ogłoszeniami drobnymi. Działa jak olx, allegro. Trzeba każdą ofertę pracy przeglądać na stronie lento czy taka istnieje, bo lento ogłasza się przez indeet. Zauważyłam, że nie zawsze jest podany adres firmy, do której zgłasza się CV.

Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników bo nie ma tu jeszcze żadnych sprawozdań odnośnie firmy Lento Sp. z o.o. w miejscowości Legnica, a każda opinia jest pomocna.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Lento Sp. z o.o. - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lento Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.