Opinie o Pakersi Przesyłki Kurierskie Izabela Karbowa w Turek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pakersi Przesyłki Kurierskie Izabela Karbowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pakersi Przesyłki Kurierskie Izabela Karbowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pakersi Przesyłki Kurierskie Izabela Karbowa w Turek

aneta Nowy wpis
 Rekomendacja

super miejsce do nadawania paczek bardzo duży wybór kurierów od InPost do DHL dobre ceny i super atmosfera

Marta Nowy wpis
Inne

Opinii od pracowników jakoś chyba nie widzę a zastanawiam się jak tu się tak właściwie pracuje. Na jakie zarobki można liczyć i co z atmosferą, jest spokojnie?

karolina Nowy wpis
Inne

super miejsce miła obsługa i pomoc w zapakowaniu przesyłki

Ewa Nowy wpis
Inne

Trzeba mieć jakieś doświadczenie w pakowaniu przesyłek aby móc tu pracować, czy wystarczy się już w tej firmie tego nauczyć?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Pakersi Przesyłki Kurierskie Izabela Karbowa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(48 opinii)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Domi
Inne

Kilka lat temu, moja rodzina za pośrednictwem Pakersów wysłała mi paczkę świąteczną do dalekiej Zambii. Paczka dotarła w 4 dni ku zdumieniu wszystkich. Można powiedzieć, że Pakersi "zrobili mi wtedy Święta" :) Z całego serca polecam, są naprawdę niezawodni!

bartek
Inne

konkurencyjne ceny i pomoc przy spakowaniu paczki dużej gabarytowo polecam

Adrian
@bartek

Za pakowanie paczki płaciłeś dodatkowo, czy miałeś to już w gratisie przy wysłaniu przesyłki?

ola krawczyk
Inne

dziękuje za pomoc przy spakowaniu paczki . polecam. fajnie że jest taki punkt w naszym mieście miła obsługa

aleksandra
Inne

super miejsce, szybka wysyłka polecam

Marcin
Inne

Polecam, szybka i sprawna obsługa

Zostaw merytoryczną opinię o Pakersi Przesyłki Kurierskie Izabela Karbowa - Turek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie