Gepol PPHU

Opinie o Gepol PPHU

Natalia

Na facebooku firmy została opublikowana informacja, że GIS solutions - GEPOL uzyskał ponowną akredytację jako Akademia Edukacyjna #VCC Tu znajdziecie pełną ofertę szkoleń: http://www.gepol.com.pl/index.php?s=szkolenia-i-warsztaty Ktoś z Was był na takim szkoleniu? Warto?

Natalia

@cvbn to duży atut, bo coraz więcej firm zalega z zapłata wynagrodzeń. Czy są jeszcze jakieś zalety pracy w Gepol PPHU? Osoby, które chcą tam pracować na pewno chętnie dowiedziałyby się takich informacji.

cvbn

@alina z moich informacji wynika że terminowo to oni akurat płacą. Więce jeśli to była twoja jedyna obawa, to mozesz śmiało aplikować do tej firmy. :)

Majś

A skąd nagle Sochaczew się wziął, skoro forum dotyczy Jarocina... Odnoszę wrażenie, że niektórzy trochę nie są zadowoleni z pracy w gepolu, chociaż nie wiem dlaczego skoro pracodawca oferuje dosyć dobre warunki, chyba że coś się zmieniło i ja tego nie wiem. Mógłby ktoś wyłożyć karty na stół - będę wdzięczny.

akacja90

gepol z sochaczewa nie istnieje? dziwne, bo wydawało mi się że widziałam ostatnio jakieś ich ogłoszenie o pracę w sieci, ale w sumie to nie było przy nim daty więc tak naprawde nie wiadomo... w takim razie nie wiem czy wysyłać cv i list motywacyjny czy nie - ma prosze może ktoś z was więcej informacji na ten temat?

Patryk

Pewnie zależy o którym gepolu jest jeszcze mowa, bo jak tak patrzę to tutaj temat jest o gepol z Jarocina. Kolega marian mówi pewnie o Gepolu z Sochaczewa. Jak mniemam to dwie rózne firmy. chociaz i ten gepol z sochaczewa chyba już nie istnieje, bo ich strona internetowa to jakaś kopia z reklamami. Pozdrawiam.

gepolowicz

ktos cos wie na temat pieniazkow z FGŚP?

hihi

Nie ma Gepolu kadr też już nie ma

hihi

Nie ma Gepolu kadr teżjuż nie ma

Nie wiecie może gdzie są jakieś kadry? Chodzi mi o świadectwo pracy....

maio

angi- to nieciekawie za daleko niektórym nie będzie się oplacalo dojezdzac

maio

ruszyło się z ta praca cos? warto się zainteresować?

Angi
@maio 27.10.2013 16:19
ruszyło się z ta praca cos? warto się zainteresować?

nowa firma się przenosi do Błonia, co sie stało?

Mark

na stronie internetowej jest podana jako rzetelny pracodawca ale po wejsciu w opcje wychodzi ze firma nie uczestniczy w tym programie bo nie spełnia okreslonych warunków

z

Czym zajmuje sie ta firma ? Kto jest właścicielem ? Czy jest wypłacalna ?

kama

jak z praca ruszyło się cos??

kama

kadra ta sama to i praca się nie zmieni co z tego ze przenieśli inna nazwa jak brak roboty a ludzi przyjęli bardzo duzo

stefi

do Cama. Przestoje będą bo tak było jest i będzie. Coś nie dojedzie. Ktoś czegoś nie dopilnuję itd.. Uzbrój się w cierpliwość. To dopiero się rozwija. Z tego co wiem ma być dużo pracy.

kama

czemu sa takie przestoje na produkcji?czesto się to zdarza??? ogolnie praca nawet nie zła

praca

To są te przyjencia czy nie ? Bo zima idzie i na opał trza zarobić.

robim

Dzisiaj pracowałam w akordzie - 120 zł na 8h. Wkońcu dobrze placa. I jeszcze zus płacą. Na reszcie a od zajonczkowskiego wyciagniem co sie da. Do przodu

rzetelny

Żal ściska was co nie chcieliście współpracować. Co trzeba jeździć do pago pod błonie i cholera na magazynie - 27 stopni zimna . A teraz zatrudniają na umowę zlecenie za 3 500 do ręki z ulicy HAHAHAAA !!! Na produkcji i w magazynie pracuję już prawie 100 osób, Płacą na czas a z tego co mówią chcą zatrudnić następne 100. Marznijcie dalej w Pago HAHAAAAHAAAA.

wikary

nie ma ale jest nowa firma - jak mi wiadomo są przyjęcia i płacą na czas. Dowiesz się na miejscu.

były pracownik z grodziska

czy ktoś napisze co z tym gepolem jest czy nie?

oszukali mnie. Banda złodziei. Za 20 lat pracy?

Kasa miała być, a nie ma. Do końca tygodnia niby ... i jak nie było tak nie ma. Może się obudzą bo od poniedziałku nikt nie przychodzi do pracy.

Naiwny

Czy jutro ma być zaległe kasa?

ziutek

..tak to już koniec nowy dwor zamykają w soch nie zapłacił wszystkim za kwiecień i maj a minął już czerwiec ;-( biedne kobiety tyrające [usunięte przez administratora] na pewno nie dostaną kasy bo już nie ma skąd - brać p&g odeszło i klapa....

Sfrustrowana

Firma nie przetrwa- w to już nawet boss nie wierzy... Ludzie odchodzą gdy mają jakieś perspektywy, inni zostają bo na razie nie mają gdzie pójść a rodzinę utrzymać trzeba... I ciągły strach - czy tym razem jeszcze zapłaci czy już może nie. Frustracja i beznadzieja - co tu więcej gadać?:-((

operatywny

tragedia co tam się dzieje, bieda z nędzą, pieniędzy nie płacą, kwestia czasu jak to zamkną na klucz!!!!!!!!!!

Kania

Bylam na rozmowie na ww stanowiko. Rozmowe prowadzil pan [usunięte przez administratora]. Nie wiedzialam, ze tak wyglada kwestia plac. Dobrze ze sie do mnie nie odezwali. Ale slyszalam ze tam chca zatrudniac na wlasna dzialalnosc. Jabbym musiala wszystko poplacic a kasy od nich by nie bylo...

gepolowiczka

o tak, jasne że dają, a takie że czekasz na swoje wynagrodzenie z poślizgiem 2 miesięcznym. Pójdziesz to się przekonasz. A szefostwo ma to głęboko [usunięte przez administratora].

wyrolowany

nie ma kasy od marca , z daleka rozpływa się smród, nie zawracajcie sobie głowy,nawet tekst z obrazka na dole trafił mi się SSYF

hela

Praca w dynamicznie zwijającej się firmie - powino byc.

marek

czy ostatnio coś się w tej firmie zmieniło?

ON

zapomnieli dopisać WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS

nescafe

jest ogłoszenie do pracy , może ktoś chętny : GEPOL Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna Działająca w branży logistyczno-copackingowej zatrudni na stanowisko: Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Miejsce pracy: Feliksów (pow. sochaczewski) Region: mazowieckie Opis stanowiska: •Tworzenie i aktualizacja dokumentów Systemu Zarządzania Jakością (procedury, instrukcje, normy itp.); •Nadzór nad zapisami Systemu Zarządzania Jakością; •Koordynacja i realizacja planów audytów zewnętrznych i wewnętrznych; •Nadzór nad realizacją działań korygujących i korekcyjnych; •Zarządzanie reklamacjami oraz monitorowanie statusu realizacji działań po reklamacjach klientów; •Organizowanie szkoleń dotyczących Systemu Zarządzania Jakością dla pracowników; •Zarządzanie podległym działem. Definiowanie celów i planów dla działu oraz nadzór nad ich realizacją; •Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów; •Współpraca z innymi działami produkcyjnymi w zakresie identyfikowania i rozwiązywania problemów w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów; •Dokonywanie oceny efektywności pracy podległych pracowników; •Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami w zakresie jakości. Wymagania: •Wykształcenie wyższe; •Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie logistyczno-produkcyjnej; •Znajomość norm ISO 9001, GMP i HACCP oraz umiejętność przełożenia ich na realia firmy; •Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; •Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu; •Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint); •Umiejętność zarządzania zespołem pracowników; •Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów; •Szeroko rozwinięte zdolność interpersonalne i komunikacyjne. Oferujemy: •Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; •Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

karol015

O kurde, to w tej firmie nie ma juz nikogo kompetentnego ani w miare kulturalnego. Ludzie - trza [usunięte przez administratora]!!! Tylko gdzie?? Płaczkoski - nie potrzebujesz moze pracowników?

roszpunka

Ooooo co za nowiny?? :) a co w takiej sytuacji robi tam sid i sister??

rusuankasasankazranka

Zrobił zebranie, powiedział o co chodzi i bardzo ładnie z jego strony. Niech mu układa się jak najlepiej.

nina

Ja tam mysle że kuzwa dobrze zrobił bo statek to juz zatonoł tylko nie wszyscy o tym wiedza.

Halinka

Powinien być ostatnią osobą która odejdzie z tej firmy. Tak przykład daje ? Tak też to świadczy o nim. Może zagra teraz za Ryśka w Klanie :)

lola

Może ktoś wziął się za niego i te decyzje, które podejmował. Teraz ktoś powinien mu powiedzieć tak jak on powiedział Kaśce: "uciekasz jak szczur z tonącego statku"

Nie wiem czy znacie najnowsza wiadomosc - podobno nawet (usunięte przez administratora)sie wkurzył i zwolnil sie w koncu z ztego szamba...

pyskacz

nie radzę podejmować pracy w tej firmie. pieniędzy nie oddają ,kierownictwo-chamstwo, komornik u bram

wyrolowany

Niewypłacalny krętacz.Ludzie nie dostali wypłat jeszcze marcowych,a już szuka następnych naiwniaków na umowę o dzieło.Zajączkowski byś się wstydził.

gpość

Uciekajcie od tej firmy daleko.

głupi leń

ale my głupi jesteśmy... mam na myśli tych, którzy jeszcze w tej firmie pracują. jesteśmy od długiego czasu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez dyrektorów, a na koniec może się okazać, że nie będzie dla nas z czego ostatnich pensji i odpraw wypłacić

wyrolwany

jak na tą stronkę dużo wpisów o(usunięte przez administratora),zacznę GO lubić.mam dla niego.OCH CHYBA SIĘ ROZPISAŁEM

obserwatorka

Rzeczywiście Gepol dogorywa i to głównie dzięki takim ambitnym jednostkom jak Maniek, ale nie ma się co dziwować i nie stawiajmy tak wysoko jemu poprzeczki, pamiętamy przecież że jest to zwykły fizol z produkcji więc nie wymagajmy od niego kompetencji dyrektorskich. Używając w jego przypadku rzeczownika dyrektor ubliżacie innym prawdziwym dyrektorom. A czy "piękna mężczyzna" :) ? Może niektórym naszym byłym koleżankom się podoba ale mi nie!!!!!!!

stary pracownik z grodziska

czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat gepolu kto tam teraz rządzi,na produkci i w magazynie ,czy gepol padł w końcu czy jeszcze nie,pracowałem kiedyś w tej firmie jeszcze w grodzisku maz i jestem ciekaw co z tą firmą

gepolowiczka

cha cha cha - piękna Mężczyzna dobre i trafne określenie do tego pajaca. Brawo!!!!!! To właśnie jemu zawdzięczamy obecną sytuację w firmie. Jak kiedyś będziecie w krzyżówce szukali hasła: profanacja słowa dyrektor, to śmiało wpiszcie Maniek, napewno będzie pasowało :)))

Zostaw opinię o Gepol PPHU

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gepol PPHU