Opinie o Thomag GmbH w Dessau-rosslau

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Thomag GmbH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thomag GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thomag GmbH w Dessau-rosslau

Firma jest nieuczciwa

mialem problem z wypata zaleglego wynagrodzenia.

Slawek

kontakt z biurem spoko , pomagaja zalatwic kindergeld , kasa tez spoko za mc mozna wyciagnac 1900e , ciekawe gdzie w polsce tyle zarobisz

@Slawek

1900 jak masz cajt konto pelne i z tego jeszce kwatere zaplac... marna kasa.

Jarek
@Marek

Chyba za pierwszy mc , to się zgodzę , potem jak (usunięte przez administratora) po 9-10 h można wyciągnąć 2200 już na łapę. Ja po 3 mc dostałam podwyżkę ale musiałem wrócić do pl

@Jarek

Jarek cajt konto w thomag musisz miec ponad 120 godzin jak chcesz to zrobic w mieisac? po 3 miesiacach podwyzke od niego? az sie wierzyc nie chce ja po roku nie dostalem tylko przez ustawy dali wiecej bo musili-....

@Marek

Pan Slawek tam byl za czasow Pani Asi pewnie. Ona naprawde pomagala i kontakt byl zawsze dobrze ze Pani Asia nadal w branzy

Obecnie THOMAG GmbH do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Pracownik Budowlany. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 25 lipca.

Karol góral

Witam , kontaktowałem się z wami wczoraj i wysłałam cv , proszę o kontakt karol.goral76@op.pl. Szukam pracy okolice Hannover

Marek.1267

Zdecydowanie nie polecam.

@Marek.1267

Hej Marek, a dlaczego nie polecasz? Mógłbyś sprecyzować co jest nie tak w Twojej opinii z pracą w Thomagu? Odnosisz się do warunków pracy, zakwaterowania, atmosfery? O co chodzi? Jakie są Twoje zastrzeżenia?

marek.1267
@Karolina

Kwatery drogie, a diete dostajest tylko w dni pracya w piatek 12 €. za kwatere placisz 20. czyli dokladanie do biznesu szefa. swojego zdania wyrazic nie mozesz jesli nie zgadza sie ze zdaniem 'szefa'. przez 2 miesiace pracy tam czulem sie jak niewolnik.

Jarek
@marek.1267

Ta ale diety masz 40 e w dni pracujące, ostatni masz tylko 12 , ja robiłem od pon do soboty wiec miałem 212 z samych diet na tydzień a mieszkanie płaciłem 240 za miesiąc wiec to nie duży pieniądz , okolice Berlina. Tylko trzeba sobie jakoś ogarnąć Żeby wyszło taniej ja mieszkałem z ziomkiem , 2 pokoje , 1 kuchnia Jak ktoś chce robic to zarobi jak nie to może sobie sam odpowiedzieć

Adaś m35
@Marek.1267

CZmsu ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Thomag GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Zbrojarz

Ofertuja kwatery podczas rozmowy telefonicznej do 20 € na miejscu okazuje sie ze 25 i z wlasnej kieszeni czlowiek doklada. Szef nie mily i egoistyczny

Jacek
@Zbrojarz

Za 1 tydzień trzeba samemu zapłacić to fakt ale to mówią na rozmowie i przez telefon. Ja wracam tam za mc i dają mi 15 na h i dietę , zobaczę czy coś się zmieniło czy dalej praca lajt

Grzesiek

wyzyskiwacz

Karol
@Grzesiek

Napisz coś więcej, bo taka "opinia" nie mówi kompletnie nic... Współpracowałeś w przeszłości z Thomag? Co możesz powiedzieć na temat tej firmy? Daj znać, mam nadzieję że kolejnym razem rozpiszesz się nieco bardziej. :)

Ogłoszenie na Opiekun Osób Starszych do THOMAG GmbH pojawiało się w GoWork.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Vonpawel.zurowski@gmail.com

Schajs firma pośrednicząca

nick
@Vonpawel.zurowski@gmail.com

Ani to po niemiecku ani to po polsku. Jaki poziom inteligencji autora, Taki komentarz..

Piotr Musiał

Pracowałem w heringen universalbeton i fuchs beton przez 3miesiące. Bardzo dobrze wspominam współpracę z Thomag i z Panem Wurm. Warunki zatrudnienia zawsze były jasne, a zakwaterowanie na odpowiednim poziomie. Kontakt z pracodawcą w porządku. Zdecydowanie polecam

@Piotr Musiał

Cześć, bardzo cieszę się, że miło wspominasz pracę w THOMAG GmbH. Napisałeś, że warunki zatrudnienia zawsze były jasne. Czy napisałbyś właśnie o tym jakie te warunki były? Na co można liczyć będą pracownikiem firmy?

Co wchodzi w socjal THOMAG GmbH?

Witam serdecznie. Dla naszych pracownikow mamy dodatek na urlop w € oraz dodatek na Swieta Bozego Narodzenia. Pomagamy rowniez uzyskac Kindergeld.

Podpowiedzcie jakie są widoki na pracę w firmie? Czy w tym roku są szanse?

@Tomek

Witam Panie Tomaszu. Obecnie prowadzimy rekrutacje w naszej firmie. Jesli jest Pan zainteresowany wspolpraca zapraszamy do kontaktu +49340230390030 nasza polskojezyczna Pani koordynator udzieli wszelkich informacji. Pozdrawiamy i z niecierpliwoscia czekamy na kontakt ! :)

vonpawel.zurowski@gmail.com

To nie pracodawca lecz (usunięte przez administratora)

@vonpawel.zurowski@gmail.com

Witam Panie Pawle. Jesli Pan chce moge wstawic tutaj Pana lohn z kwota jaka Pan otrzymal za czas przepracowany w naszej firmie oraz wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym. Oczywiscie wraz w powodem za co Pan je dostal.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Thomag gmbh?

Witam Serdecznie. Staramy sie zagwarantowac naszym pracownikom przyjazna atmosfere w miescu pracy. Tworzymy dla naszych pracownikow Teamy w ktorych wspolnie pracuja i dopelniaja sie umiejetnosciami. Nie tylko w miejscu pracy ale takze po za. Jesli ktorys z naszych pracownikow ma Problem z jezykiem niemieckim badz nie posiada auta ,poszukujemy partnera, ktory pomoze porozumiec sie w miejscu pracy jak i w transporcie. Dodatkowo w naszym biurze mamy polsko jezycznego pracownika,ktory pomaga Panom w sprawach administracyjnych dotyczacych zartudnienia jak i przy problemach np z Kindergeld. Pozdrawiamy i zapraszamy do wspolpracy ;)

vonpawel.zurowski@gmail.com

Unika popraw warunków zatrudnienia i płacy

pracownikThomag
@vonpawel.zurowski@gmail.com

Panie Pawle, przede wszstkim prosze pochwalic sie za co Pan zostal zwolniony pracy w trybie Natychmistowym. Bo drugie pracowal Pan w naszej firmie przez 3 tygodnie i otrzymal zdecydowanie wieksze wynagrodzenie. Czy powinnam tutaj wstawic zdjecie Pana lohnu? Publikacja nieprawdziwych opinii jest karalna nie wiem czy Pan zdaje sobie z tego sprawe. Prosze o sprostowanie Pana wypowiedzi. Z powazeniem Pracownik Biura Thomag GmbH Dessau

vonpawel.zurowski@gmail.com

To nie rzetelny pośrednik a nie pracodawca uwaga Polacy

vonpawel.zurowski@gmail.com

Tylko obietnice dobrze płatnej pracy a jak się okazuje 200 euro za 3tygodnie tyry rodacy uciekać lipa totalna

Zostaw merytoryczną opinię o Thomag GmbH - Dessau-rosslau

• Jak się pracuje w Thomag GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Thomag GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thomag GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thomag GmbH