Opinie o THOMAG GmbH w Dessau-rosslau

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THOMAG GmbH, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w THOMAG GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THOMAG GmbH w Dessau-rosslau

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Marek

Mnie zastanawia teraz rotacja w biurze po Asi juz bylo w ciagu kilku miesiecy 6 osob, serio nikt tam nie wytrzyma z wurmem???????????

Slawek

kontakt z biurem spoko , pomagaja zalatwic kindergeld , kasa tez spoko za mc mozna wyciagnac 1900e , ciekawe gdzie w polsce tyle zarobisz

Dawid Nowy wpis
Kandydat

Witam obecnie pracuję w tej firmie wypłata na czas pieniądze też dobre kontakt z biurem ok polecam tą firmę

Helena Nowy wpis
@Dawid

Hej a długo już pracujesz czy to Twoje początki i dlatego dopiero co się chwalisz? Bo ciekawa jestem czym się kierowałeś podczas podejmowania decyzji, że akurat trafiło na tę firmę

Pytanie Nowy wpis

Czy w THOMAG GmbH poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Marek

Nie każdy daje radę ze stresem Związanym z pracą na tym stanowisku . Na pozór to jest lekka praca ale tak nie jest . To praca w ciągłym napięciu od telefonu do telefonu . Gonią terminy i potrzebni są ludzie a umowa z kontrahentem jest zobowiązująca . To nie praca sekretarki . I do tego trzeba być miłym . On jest naprawdę przemiłym człowiekiem i bardzo wyrozumiałym.

@pracownik

coooooo??? wybacz ale nie uwierze w te slowa... mily i wyrozumialy on?! ile zaplacil Ci za te opinie?

L.
@pracownik

Sekretär (m/w/d)/ Büro Organisator/in mit polnischen Sprachkenntnissen THOMAG GmbH - Dessau-Roßlau Vollzeit, Teilzeit, Festanstellung ' to nie jest praca sekretarki' w ogloszeniu jest cos innego...

@Marek

Dziwisz się ? Zobacz jak ten szef się do ludzi odzywa , zero szacunku , pracowałem tam pare dni, nigdy wieciej

Jacek
@Marek

Parę dni trochę mało, żeby dobrze ocenić prace w firnie, nie uważasz? Może szef miał zły dzień i stąd brak właściwej komunikacji?

mark3 Nowy wpis

prawda

Marek

Uciekajcie z tej firmy jak najdalej, szef robiący wiecznie awantury , zwalniające się osoby z biura chyba nie wytrzymują z nim psychicznie, warunki jak na te czasy straszne

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji w Betoniarni w firmie THOMAG GmbH? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Niestety nie polecam tej Firmy .

@Pracownik

Mozna zapytac dlaczego? Gdzie istnialy problemy?

@Pracodawca

Problemy istnialy na kazdym mozliwym poziomie w tej firmie.Zaczynajac od szefa az do wyplaty nic pozytywnego nie da sie o tej firmie napisac

Bastek

Jak najbardziej nie polecam tej firmy,jedna z najgorszych pod każdym względem w jakiej do tej pory miałem przyjemność pracować,a ta cała Asia to już zupełnie koszmar

@Bastek

Panie Sebastianie mozna wiedziec co dokladnie zostalo Panu takiego negatywnego w pamieci ze po dwu tygodniowej wspolpracy z przed roku nagle wyraza Pan swoja opinie. Chetnie wysluchamy szczegolow. Na bierzaco Pan nie do konca jest bo Pani Asia juz jakis czas u nas nie pracuje.

Bogdan
@Bastek

A moze nie Asia to koszmar tylko Wurm? Pamietam, Stuttgard to byl problem z naszymi kwaterami, ile razy Asia prosila go zeby zadzwonil i szukal nam nowych'? a on mial w (usunięte przez administratora) bo nie jest biurem podrozy.

Firma jest nieuczciwa

mialem problem z wypata zaleglego wynagrodzenia.

Slawek

@Slawek

1900 jak masz cajt konto pelne i z tego jeszce kwatere zaplac... marna kasa.

Jarek
@Marek

Chyba za pierwszy mc , to się zgodzę , potem jak (usunięte przez administratora) po 9-10 h można wyciągnąć 2200 już na łapę. Ja po 3 mc dostałam podwyżkę ale musiałem wrócić do pl

@Jarek

Jarek cajt konto w thomag musisz miec ponad 120 godzin jak chcesz to zrobic w mieisac? po 3 miesiacach podwyzke od niego? az sie wierzyc nie chce ja po roku nie dostalem tylko przez ustawy dali wiecej bo musili-....

Adam
@Marek

Pan Slawek tam byl za czasow Pani Asi pewnie. Ona naprawde pomagala i kontakt byl zawsze dobrze ze Pani Asia nadal w branzy

Obecnie THOMAG GmbH do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Pracownik Budowlany. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 25 lipca.

Karol góral
@Pytanie

Witam , kontaktowałem się z wami wczoraj i wysłałam cv , proszę o kontakt karol.goral76@op.pl. Szukam pracy okolice Hannover

Marek.1267

Zdecydowanie nie polecam.

Karolina
@Marek.1267

Hej Marek, a dlaczego nie polecasz? Mógłbyś sprecyzować co jest nie tak w Twojej opinii z pracą w Thomagu? Odnosisz się do warunków pracy, zakwaterowania, atmosfery? O co chodzi? Jakie są Twoje zastrzeżenia?

marek.1267
@Karolina

Kwatery drogie, a diete dostajest tylko w dni pracya w piatek 12 €. za kwatere placisz 20. czyli dokladanie do biznesu szefa. swojego zdania wyrazic nie mozesz jesli nie zgadza sie ze zdaniem 'szefa'. przez 2 miesiace pracy tam czulem sie jak niewolnik.

Jarek
@marek.1267

Ta ale diety masz 40 e w dni pracujące, ostatni masz tylko 12 , ja robiłem od pon do soboty wiec miałem 212 z samych diet na tydzień a mieszkanie płaciłem 240 za miesiąc wiec to nie duży pieniądz , okolice Berlina. Tylko trzeba sobie jakoś ogarnąć Żeby wyszło taniej ja mieszkałem z ziomkiem , 2 pokoje , 1 kuchnia Jak ktoś chce robic to zarobi jak nie to może sobie sam odpowiedzieć

Adaś m35
@Marek.1267

CZmsu ?

Zbrojarz

Ofertuja kwatery podczas rozmowy telefonicznej do 20 € na miejscu okazuje sie ze 25 i z wlasnej kieszeni czlowiek doklada. Szef nie mily i egoistyczny

Jacek
@Zbrojarz

Za 1 tydzień trzeba samemu zapłacić to fakt ale to mówią na rozmowie i przez telefon. Ja wracam tam za mc i dają mi 15 na h i dietę , zobaczę czy coś się zmieniło czy dalej praca lajt

Grzesiek

wyzyskiwacz

Karol
@Grzesiek

Napisz coś więcej, bo taka "opinia" nie mówi kompletnie nic... Współpracowałeś w przeszłości z Thomag? Co możesz powiedzieć na temat tej firmy? Daj znać, mam nadzieję że kolejnym razem rozpiszesz się nieco bardziej. :)

THOMAG GmbH poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Budowlany. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i może podzielić się doświadczeniem?

Ogłoszenie na Opiekun Osób Starszych do THOMAG GmbH pojawiało się w GoWork.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Vonpawel.zurowski@gmail.com

Schajs firma pośrednicząca

nick
@Vonpawel.zurowski@gmail.com

Ani to po niemiecku ani to po polsku. Jaki poziom inteligencji autora, Taki komentarz..

Piotr Musiał

Pracowałem w heringen universalbeton i fuchs beton przez 3miesiące. Bardzo dobrze wspominam współpracę z Thomag i z Panem Wurm. Warunki zatrudnienia zawsze były jasne, a zakwaterowanie na odpowiednim poziomie. Kontakt z pracodawcą w porządku. Zdecydowanie polecam

Karolina
@Piotr Musiał

Cześć, bardzo cieszę się, że miło wspominasz pracę w THOMAG GmbH. Napisałeś, że warunki zatrudnienia zawsze były jasne. Czy napisałbyś właśnie o tym jakie te warunki były? Na co można liczyć będą pracownikiem firmy?

Co wchodzi w socjal THOMAG GmbH?

@Pytanie

Witam serdecznie. Dla naszych pracownikow mamy dodatek na urlop w € oraz dodatek na Swieta Bozego Narodzenia. Pomagamy rowniez uzyskac Kindergeld.

Tomek

Podpowiedzcie jakie są widoki na pracę w firmie? Czy w tym roku są szanse?

@Tomek

Witam Panie Tomaszu. Obecnie prowadzimy rekrutacje w naszej firmie. Jesli jest Pan zainteresowany wspolpraca zapraszamy do kontaktu +49340230390030 nasza polskojezyczna Pani koordynator udzieli wszelkich informacji. Pozdrawiamy i z niecierpliwoscia czekamy na kontakt ! :)

vonpawel.zurowski@gmail.com

To nie pracodawca lecz (usunięte przez administratora)

@vonpawel.zurowski@gmail.com

Witam Panie Pawle. Jesli Pan chce moge wstawic tutaj Pana lohn z kwota jaka Pan otrzymal za czas przepracowany w naszej firmie oraz wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym. Oczywiscie wraz w powodem za co Pan je dostal.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Thomag gmbh?

@Pytanie

Witam Serdecznie. Staramy sie zagwarantowac naszym pracownikom przyjazna atmosfere w miescu pracy. Tworzymy dla naszych pracownikow Teamy w ktorych wspolnie pracuja i dopelniaja sie umiejetnosciami. Nie tylko w miejscu pracy ale takze po za. Jesli ktorys z naszych pracownikow ma Problem z jezykiem niemieckim badz nie posiada auta ,poszukujemy partnera, ktory pomoze porozumiec sie w miejscu pracy jak i w transporcie. Dodatkowo w naszym biurze mamy polsko jezycznego pracownika,ktory pomaga Panom w sprawach administracyjnych dotyczacych zartudnienia jak i przy problemach np z Kindergeld. Pozdrawiamy i zapraszamy do wspolpracy ;)

vonpawel.zurowski@gmail.com

Unika popraw warunków zatrudnienia i płacy

pracownikThomag
@vonpawel.zurowski@gmail.com

Panie Pawle, przede wszstkim prosze pochwalic sie za co Pan zostal zwolniony pracy w trybie Natychmistowym. Bo drugie pracowal Pan w naszej firmie przez 3 tygodnie i otrzymal zdecydowanie wieksze wynagrodzenie. Czy powinnam tutaj wstawic zdjecie Pana lohnu? Publikacja nieprawdziwych opinii jest karalna nie wiem czy Pan zdaje sobie z tego sprawe. Prosze o sprostowanie Pana wypowiedzi. Z powazeniem Pracownik Biura Thomag GmbH Dessau

Zostaw merytoryczną opinię o THOMAG GmbH - Dessau-rosslau

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w THOMAG GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy THOMAG GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THOMAG GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THOMAG GmbH