Opinie o McDonald`s w Nakło nad Notecią Mrotecka 37

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie McDonald`s. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w McDonald`s o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Nakło nad Notecią Mrotecka 37

Smakosz

Wyzysk nic więcej, brak szacunku że strony kierowniczej , a pracownicy masakra z wlaszcza kobiety ,powinien być solidarizm woboec siebie tam tylko hamstwo A z wlaszcza ze strony Pani Weroniki S, nie polecam pracy w tej restauracji

Czy w McDonald`s zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Smakosz Nowy wpis

myszeczka Nowy wpis

Nie polecam obsługi w tej restauracji , ponieważ jako osoba która nie je mięsa została (usunięte przez administratora) co do składu burgera. Pytałam z trzy razy czy napewno nie ma na bułce pochodzenia zwierzęcego, obsługa zapewniała mnie że nie ma nic a po otrzymaniu jedzenia okazało się że jest to wyrób mięsny. Obsługa kłamie i (usunięte przez administratora) klientów byle by sprzedać pożywienie. Nie polecam

Jakie wartości są cenione w McDonald`s?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie McDonald`s? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy SPAWACZ TIG stal czarna oraz nierdzewna - praca za granicą
ATN Service ApS
Rikardo

Praca w tym zakładzie to porażka od czasu zmiany kierownika. Wyzysk , brak szacunku dla pracowników , ciągła gonitwa za celami których i tak nie są w stanie pracownicy zrealizować. Chaos jak zawsze. Dyskryminacja pracowników pod względem przyjmowania do pracy. Żal mi tylko tych moich straconych lat w tym zakładzie. Nie żałuję że już tam nie pracuję. Pozdrawiam serdecznie wszystkich . Były konserwator. Nie polecam tego stanowiska za te pieniądze.

Rikardo

Praca. Nie.(usunięte przez administratora) lepsze określenie. Tym u góry to się wszystkim (usunięte przez administratora) A nowa Pani kierownik myśli że jej wszystko wolno. Ten zakład to żenada. Jest coraz gorzej. Uciekają wszyscy z tej pracy. Jedno wielkie (usunięte przez administratora).

Nakielanin

Nie polecam, za każdym razem jak biorę jedzenie na wynos to czegoś brakuje, jak nie frytek to np nuggetsow. Poza tym jedzenie zimne, robione byle jak. Poprosiłem pracownika który wydaje jedzenie o sprawdzenie czy jest wszystko zapakowane to spojrzał na paragon i od niechcenia powiedział tak wszystko jest. Pp dojechaniu do domu okazało się że nie ma frytek do zestawu powiększonego. Naprawdę nie polecam, już więcej tam nie zawitam. Moje sugestie dla McDonald`s: Przypilnować pracowników bo nawet jak nie ma dużego ruchu to mają wszystko gdzieś. Nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach. Jak obecnym pracownikom nie chce się pracować to po co tam są??

menago
@Nakielanin

brak ludzi chetnych do pracy jak ich zwolnia to kot bedzie wydawal zamowienia jak ci nie pasuje to nie przyjezdzaj proste

MARCIN

Dzisiaj pierwszy raz doświadczyliśmy segregacji sanitarnej w McD w Nakle nad Notecią nie było zwykłych miejsc siedzących tylko z czerwonym nie siadać , mówimy że myśleliśmy że usiądziemy a Pani do nas jak jesteśmy zaszczepieni to tak.A ja mówię ze segreguje się (usunięte przez administratora) nie ludzi (usunięte przez administratora)

@MARCIN

A co w słowie śmieci było takiego że admin usunął???

Arek

Czy w mc donaldzie są zniżki na jedzenie ?

@Arek

Tak są zniżki dla pracowników

@Arek

Tak są zniżki dla pracowników

Izabela

Chciałabym żeby wypowiedział się ktoś kto przeszedł wszystkie szczeble awansu? Mam tu myśli kogoś kto zaczynał jako kasjer czy tam kucharz. Ciężko było?

M

Prosząc klientów o założenie maseczki to dla dobra nas - pracowników oraz klientów których obsługujemy ,my jako pracownicy też tych zasad w tych trudnych pracach przestrzegamy .Jesli chodzi o pracę jest miła atmosfera przychodzi się chętnie do pracy a jeśli chodzi o obsługę klientów uważam są są miło obsługiwani kazdy z nas jest człowiekiem ,także w pracy można mieć gorszy dzień ,jeśli jest mega ruch pracownik jeśli zapomni czegoś wrzucić wystarczy zerknąć i przyjść powiedzieć a nie krytykować na forum troche wyrozumiałości wszyscy jesteśmy ludzmi

M
@M

Trudnych czasach

Ktos

Nie polecam nie mila Atmosfera , każą zakładać maski niektórym osobom A niektórzy wchodzą bez gdzie tu sprawiedliwość ;)

McDonalds chwali się, że oferuje swoimi pracownikom elastyczność pracy. Rzeczywiście tak jest? Można dopasować swój grafik do uczelni?

Toton

Wszędzie jest brudno jedzenie zimne zamówienie niekompletne

ciociaklocia

Uwagi dla firmy należy kierować do firmy a nie na forum pracownicze!!

NIE POLECAM. Za każdym razem przy zakupie jedzenia na wynos czegoś brakuje, w dodatku jest to wszystko zimne(na miejscu).

kwiatek

(usunięte przez administratora) Pani (usunięte przez administratora)powinna sprzątać , a nie ma funkcję Menadzera nakazuje pracownikom wyknywać pracę którą sama powinna wykonać używa wulgarne słowa jeżeli się za nią nie wykona pracy!Ona całą noc w pokoju menadzerskim siedzi z nogami do góry , pisząc sms i wydzwania całą noc!!buntuje menadzerów wprowadza za,ent w restauracji jest wyrafinowana. Z drugiej strony brakuje jej wykształcenia do bycia menadzerem na takim stanowisku powinny być osoby co najmniej z srednim wykształceniem

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald`s?

McDonald`s