Opinie o ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH w Sinzig

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH w Sinzig

Pawel

Pracowalem w 2018 roku, dostalem rozliczenie zgodnie z godzinami Pracy, z tego Co wiem I widzialem to ludxie Sa sobie winni, kazdy ma umowe I niesty jak nie przestrzrga sie to wtedy wielki halo

Jarek
@Pawel

Paweł możesz coś więcej napisać o warunkach mieszkaniowych kasa i dlaczego nadal nie pracujesz

Ross
@Pawel

Witam Pracowałem u P.Tomczaka,dałem również wypowiedzenie zgodne z okresem wypowiedzenia(zawartym w umowie)odpracowałem a i tak zostałem orżnięty z pieniędzy. Na szczęście przeciwko przeciwko P.Tomczakowi został złożony pozew do sądu przez naszego prawnika. Czekamy na rozprawę

@Jarek

Mieszkania firmowe, wiedz wiadomo jest zbieranina, ale z tego Co mi wiadomo to komu nie odpowiada to mieli proponowane mieszkania zeby placil na swoja reke w tej samej miejscowosci lub nastepnej, to jak to slyszeli to odrazu pasowalo, najlepiej samemu sobie sprawdzic kazda firme bo zawsze sie znajdzie jakis przychlast Co mu nie odp. I nie ma jaj powiedziec ze rezygnuje tylko po odebranej zaliczce zwija manele I przy okazji kolegi z pokoju tez cos mu sie przykleji do lap. Smiac sie chce ze tu oczerniaja na forum a nikt nie ma jaj napisac konkretnie kto sie ukrywa pod nickem hehe.

Tomy
@Pawel

Przepraszam czy ty nie jesteś czasem tzw."dobrym"znajomym Pana (usunięte przez administratora)?

@Ross

Witam, jestem w podobnej sytuacji. skończyła mi się umowa z dniem 22 maja i do tej pory nie otrzymałem jeszcze wynagrodzenia. a może tak pozew zbiorowy przeciwko p. Tomczakowi?

XX
@Jarek

Warunki mieszkaniowe (usunięte przez administratora) łóżka olane i ten Batman co dosypuje narkotyki ja musiałem przez to uciekać masakra

Good company ,when people korrekt tey do all for them ,i work to Jears in this company, but they have many people from my Country Roland they Drink many Wodka and smoke weed And this ist not korrekt i drunk nothing i get my money and tey do all for korrekt people

Uczciwy

(usunięte przez administratora) omijajcie tą firmę z bardzo daleka wstajecie o 6 jedziecie 3gofziny wracacie o 20 a macie placone za 6 same wyjeby wtej pseudo firmie

Pawel

Jarek, Teraz pomykam busem po EU. I zwiedzam przy okazji :) ???? mieszkanie moze byc, tylko wiadomo jak faceci dbaja... Pokoje 2_5osobowe, Jest Umowa zaraz w pierwszy dzien podpisywana I wiadomo na czym sie stoi,A nie ktorzy Sa sobie winni jak nie dadza wypowiedzenia I ubranie robocze I lapki biora ze soba do Polski.

Sebaa

Siema Paweł

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
niezadowolony

Witam praca ciezka fizycznie do 30 km dzienie jak ktos ma twarde nogi i lubi wspinaczki po skarpach rowach i nie wiadomo gdzie jeszcze to polecam dojazd do pracy bezplatny czyli czasem 6 h siedzisz sobie i zwiedzasz stawka 6.5 czasem wyjazd o 6 rano powrot o 19 z tego zapisane zalezne od dojazdu czasem 6 godzin czasem z 9 h, max godzin z dojazdem 280 zapisane i zpalacone za 200. Warunki mieszkaniowe rozne moze byc tak ze 3 miesiace nie bd pralki o wi-fi mozna zpaomniec przy 265 euro odtrocanym co miesiac za zakwaterowanie. powodzenia jak ktos lubi dorabiac kogos

Mlody 82
@niezadowolony

Witam mam pytanie odnośnie pracy kierowca zamiatarki drogowej pracował ktoś w tej firmie i może coś napisać na temat pracy jako kierowca

Zostaw merytoryczną opinię o ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH - Sinzig

• Jak się pracuje w ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH?

ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH