Opinie o ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH w Sinzig

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH w Sinzig

Dany

Firma do dziś nie wypłaciła pieniędzy. Ludzie co piszą te posty mają rację. Nie ma gorszej firmy. Zwykle przekręty i oszustwa.

@Dany

komentarz musiał pochodzić od dwóch narkomanów, którzy zostali zabrani przez policję w sobotę. :) więc kłamstwa nie powinny być rozpowszechniane.

Wiecie może, czy w ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH szukają chętnych na staż?

Gibson Nowy wpis

zapytaj we firmie najlepiej bezpośrednio u źródła

Małgorzata Nowy wpis

Widzę że na fb firma zamilkła ponad rok temu z ofertami pracy a strona też aktualnie nie działa. Co się dzieje? Zatrudniają dalej czy nie? Jeśli tak to często mają jakieś ogłoszenia nowe?

Ulotny Nowy wpis
@Małgorzata

już nie istnieje podobno nie ma tam już nikogo

Oleg

Mam pracować w tej firmie, proszę uczciwych ludzie powiedzieć opinie o tej firmie. Jaka teraz atmosfera w tej firmie? Jakie mieszkania, po ile osób w pokoje ile godzin się pracuje dziennie, ile godzin tygodniowo, proszę powiedzieć wszystko jak na spowiedzi. Pozdrawiam

@Oleg

Jak było na rozmowie? Ile etapów miałeś i ile trwała sama rozmowa? Daj znać!

@Oleg

Szanowny panie prosze miec do siebie odrobine szacunku atmosfera jest fatalna skandaliczne warunki mieszkaniowe po 6 osob w malenkim pokoju jedna pralka na 15 I wiencej osob w firmie dominuja rumuni polacy w 90prcentach odeszli firma nie ma szacunku do pracownika kradziez godzin itp ogolnie praca za (usunięte przez administratora) pieniadze decyzja nalezy do pana

Gabriela
@Ulotny

To faktycznie nie za dobrze brzmi. A były jakieś rozmowy w tym temacie z szefostwem?

Kiro
@Oleg

Szefowa Ruska, Brak organizacji, warunki mieszkalne gorzej jak na melinie A z pieniędzmi to jedna wielka porażka. Nawet odkupili udzialy firmy od jednego wspólnika i z tego co wiem do dziś nie widzi pieniędzy

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

piotrek

chlopie nawet tam nie idz z pieniedzy cie okradna ciezko zarobionych chca zeby dzienie 30 km zrobic no i i w lutym jak mi sie descze przypomna 12 h z buta rarytas jak nie wiem wrogowi nie zycze

@piotrek

Niom

@Rumba

Co to znaczy Niom? Proszę wyjaśnić mi.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Oleg

Dzień dobry, proszę powiedzieć jaki warunku pracy teraz w tej firmie, jakie mieszkania, ile się zarabia miesięczne, netto, po ile godzin pracuje się dziennie?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Ulotny

Rekrutacja to mocno powiedziane tam biora kogo popadnie bo normalni ludzie juz dawno sie pozwalniali dominuja rumuni a nastawic sie prosze na przepelnione mieszkanie pokoje po 6osob itp kradziez godzin I tyranie od rana do wieczora powroty z pracy nie sa platne a bywa ze dojezdzac trzeba po 200 km

Kacper piskorek

Witam mój tata Piotr pracuje w tej firmie i w tym roku kończę szkołę i mam pytanie czy mogę przyjechać popracować w wakacje a może i dłużej umiem kosić itp.

Dariusz

Panowie w tej Firmie niema juz Pana (usunięte przez administratora), sytuacja sie poprawila, na razie jestem zadowolony.

@Dariusz

Pan T był od pracownikow I aut Co mi wiadomo. Jesli ktos sie czuje poszkodowany to prawnik mu napewno pomoze. Najgorsze praca to własne jest z ludzmi. Zbieranina z całej Polski więc Sie (usunięte przez administratora) Sam robi. Na wynajetych mieszkaniach przez firme czesto demolowane przez pracownikow. Z Tego Co mi wiadomo to niestety tak Sie dzieje w duzo Firmach. A zwlaszcza gdzie dochodzi do 80 pracownikow sezonowych.Dariusz napisałes jak by ten Pan byl czarnym koniem :) A Co mi wiadomo to stawiał za pracownikami np. Jak chodzilo o urlopy.Ale kazdy moze miedz swoje zdanie :)

T. T
@Dariusz

Prosze Mi tu moim nazwiskiem (usunięte przez administratora) nie wycierac. Nie raz Pana uratowalem eby Pan na urlop jechal :) Tak nie pracuje w Tej Firmie bo Sam odszedłem :). Decyzje w sprawie Firmy podejmował tez drugi szef :) ale najlepsza taktyka zawalac na tego Co nie ma hehe. Te nedzne opinie ktore tu Sa to %%% albo pisanie po trawie. Kazdy Pracownik miał umowe Polski Niemiecka gdzie wyraznie napisane bylo jakie Sa konsekwencje. Jezeli ktos jest Sie czuje poszkodowany Sa od tego instytucje. A odnosnie mojejej osoby to zbiorowego pisma ze Sądu Nadal nie ma. Pozdrawiam

KOWALSKI
@T. T

Tu Popieram należy pytać się i patrzeć co się podpisuje Jeśli firma nie podaję i nie udziela odp To znaczy że nie pracuje się w takiej firmie ! Właśnie widziałem ogłoszenie że firma potrzebuje kierowców i Operatorów hym ciekawe

Przemysław
@KOWALSKI

I co odpowiedziałeś na to ogłoszenie i się czegoś dowiedziałeś, czy jednak ostrożnie podszedłeś do sprawy? Napisz, bo jestem ciekawy jak tam przebiega zatrudnienie.

jerzy
@Przemysław

Nie polecam odpowiadać na ogłoszenie bo to są słabe oferty

Ulotny

By podjac prace w tej firmie wczesniej nalezalo by zapytac w biurze ilu ludzi juz odeszlo I jakie byly ku temu powody wina lezy ewidentnie po stronie szefostwa ci którzy zawczasu to nie rozkapryszeni chlopcy ktorym nie chce sie pracowac tylko pelnowartosciowi pracownicy którzy maja swoja godnosc firma ktora bazuje na klamstwach manipuljac ludzimi uzywaja swoich (usunięte przez administratora)ludzi bez honoru którzy sprzedali wlasna (usunięte przez administratora) za cene pracy w tym (usunięte przez administratora) tak wiedz drodzy internauci jezeli lubicie (usunięte przez administratora)to dom na Graben str 20 jest miejscem idealnym decyzja pozostawiam wam samym

@Ulotny

W 100%zgadzam się, znam firme od środka. W porę sie obudziłem i zwiałem. Oczywiście jestem w plecy 1000€

@Paweł

A za co ten 1000 w plecy? Spora kwota, współczuję. ;/

Tanko
@Jacek

Pewnie dojazd, opłaty etc.

Przemysław
@Tanko

Też tak pomyślałem. Bo jednak zanim się zarobi to trzeba ponieść koszty. Ty coś słyszałeś o tej pracy. Serio nie można zrobić i bez kasy wraca się do Polski?

@Przemysław

Prosze pana dobra rada prosze nie pchac sie w to (usunięte przez administratora) tam prawie nikt nie zostal z polakow jezeli w ciagu roku odeszlo 90 %stanu zalogi to daje do myslenia

@Ulotny

To co, jak ma być dobrze to tylko z Polakami? Przecież z ludźmi zza granicy też można dobrze współpracować? Chyba...

H.
@Przemysław

Nic nie zarobisz i jeszcze dołożysz.

Mirek 1970

Witam przebywam aktualnie w DE natknolem sie na Ebay odpowiedniku naszego olx na ogloszenie o zatrudnieniu przez ta firme kierowcy I nie tylko noooooo tylko czytam opinie I czy tam jest naprawde tak zle? nadmienie ze szukam pracy bende wdzieczny za odpowiedzi

Pawel

To zależy, jak leży

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH?

Rumba

Zależy jak komu się podoba, jak czapka komu stoi hehe

Huli

(usunięte przez administratora) - 10 gwiazdek. Praca jako sama praca normalnie, ale warunki i atmosfera do bani.

bezrobotny
@Huli

Napisz cos wiecej .Jak wyglada rozliczenie?

Huli
@bezrobotny

Daj sobie spokj z pracą w tej firmie.

@Huli

Nie ma to jak humorki, co rocznych pracowników, stara gwardia hmm

Łukasz

Witam proszę o kontakt na email: (usunięte przez administratora)w sprawie sądowej. Miałem podobny przypadek...

Uczciwy

Tak kolego masz rację trzebo tego (usunięte przez administratora)ukarać

@Łukasz

Ok

Pieniądze ciągle czekanie nie polecam tej firmy

@Anonim

co za kłamstwo! zaliczki zawsze pojawiają się na początku miesiąca a reszta 15-go! jeśli ktoś odejdzie, to oczywiście dostanie pełną pensję dopiero 15-tego bez zaliczki! Tak jak każda inna firma!!

Oby

Rifi

Ludzie co wy bronicie to pseudo firmę to jest firma krzak cały czas brak godzin pieniądze nigdy na czas wszystko się nie zgadza niedajcie się nabić w butelkę deszcze czy nie deszcz upał czy nie upał a sprzątać trzeba ha ha a i tyle resztę wybierajcie sami

@Rifi

ludzie, którzy piszą tu pozytywnie o firmie, to ludzie, którzy są przyzwoici i nie rozpowszechniają kłamstw. Nie kradniemy niczyich godzin, bardzo duże kłamstwo, a kiedy pensje nie dotarły na czas? Fakt, że zawsze pomagamy wszystkim i dajemy zalaiczki za każde małe pytanie jest oczywiście ignorowany. Komentarze takie jak twój należą do ludzi, którzy zostali zwolnieni, ponieważ nie zachowywali się prawidłowo. Co dziwne, mamy wystarczająco dużo ludzi, którzy wracają co roku i są zbyt szczęśliwi, że nie można zadowolić wszystkich to jest normalne, ale należy być sprawiedliwym i nie szerzyć kłamstw. Zwłaszcza jeśli już napisałeś taki komentarz, powinieneś mieć odwagę podać swoje imię i nie komentować pod pseudonimem.

Czy można w Environmental-Service GmbH liczyć na jakieś dodatki?

dodatki w jakim sensie?

Dany

@Dany

Environmental

Chcielibyśmy tu wyjaśnić kilka spraw: Pan T.T., który jest najczęściej w komentarzach tutaj, nie jest zatrudniony w naszej firmie od grudnia, jego zastępcą jest młody Polak urodzony w Niemczech! Który razem z kierownictwem starają się dla pracowników jak najlepiej! nie mamy absolutnie nic więcej wspólnego z panem T.T. Ponadto większość komentarzy tu nie zgadzają się z prawdą. Nie wspomniano o tym, że większość z nich miała problem z piciem i zachowywała się jak zwierzęta w mieszkaniach, że mieszkania były brudne (!) to właśnie od tych, które natychmiast zwolniony byle, te komentują tutaj! Dajemy szansę każdemu, kto chce pracować.Nie od razu zauważa się każdemu, że jest złym człowiekiem! Ale ludzie, którzy sprawiają kłopoty i nie pracują prawidłowo, zostały odesłane prosto do domu! Ze tacy ludzie są sfrustrowani i mogą tu napisać komentarze, jest bezczelnością. Nie chcemy powiedzieć, że nie popełniliśmy błędów ale to może się zdarzyć każdemu. Ze jesteśmy tu tak źle przedstawieni. To nie fair. Ludzie, którzy naprawdę chcą pracować i nie mają żadnych problemów, wracają co roku. Druga część, komentuje tutaj.

Choracy

A wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę ,a od razu będzie inna opinia o firmie bo jest to dobre miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH - Sinzig

• Jak się pracuje w ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH?

ENVIRONMENTAL SERVICE GmbH