Opinie o GRUPAWILK.PL w Grodków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GRUPAWILK.PL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GRUPAWILK.PL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPAWILK.PL w Grodków

Transakcja przeszła z godnie z moimi oczekiwaniami jestem osobą zadowolona o bez żadnych tu podtekstów ich polecam.

Diana

Super sprawa turbina przyszła na 2 dzień i dalej moge śmigać swoim autkiem . Dzieki za pomoc !

Zadowolony

Moja opinia jest adekwatnie dobrana do turbiny jestem zachwycony że za dobre pieniądze kupiłem zarabiscie jakościowa turbinę. Polecam grup wilk

Gregor

Witam, pozwoliłem sobie poczekać na dodanie opinii przepustnia montowana 08.09.22 do dziś sprawdza się znakomicie jestem bardzo zadowolony :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie GRUPAWILK.PL? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Spawacz alluminium MIG 131 - stocznia w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Projektant Konstrukcji Stalowych (Fotowoltaika)
Amiston Sp. z o.o.
Goryl123559

Kupiłem turbo i działa bez zarzutów jestem zadowolony profesjonalnej podejście polecam wszystkim

Kaktus21

Pompowtryski juz na swoim miejscu wszystko pracuje tak jak należy :) Kolejny raz jestem bardzo zadowolony .

Julia

Kupiłam regenerowana skrzynie i wszystko jest ok jeżdżę od miesiąca i nic się nie dzieje polecam

Milosz

Kupiłem pompki do mojego VW działają bez zarzutów błędy znikły i ma wkoncu auto moc i jeździ jak trzeba gwarancja i dostawa wszystko 10/10. Serdecznie polecam .

Motor

Kupiłem silniki bmm i bls do aut klientów bo wydawała mi się oferta ciekawa. Ani ja ani moji klienci się nie zawiedli sprawna dostawa szybka, pomoc przy rozładunku gwarancja 12 miesięcy super klienci zadowoleni ja również. Mysle nad stała współpraca. Pozdrawiam i polecam

Damik

nie wiecie czy jakieś rekrutacje do pracy otworzą?

qubo
@Damik

a o jakim stanowisku mówisz?

qubo
@Damik

jakieś doświadczenie posiadasz?

Paulina
@qubo

Nie wiem, jak on, ja chciałam zapytać o stanowisko sprzedawcy. Mam kandydatkę z doświadczeniem w e-commerce ;)

Zośka

polecam,kupiłam pompe wtryskowa do auta. wyglądała bardzo dobrze. zamontowana juz w aucie. jezdze na niej juz 3 tydzień.

Mikołaj
@Zośka

To pierwsze zakupy w tym sklepie, czy już kolejne? Zastanawiam się, czy utrzymują poziom świadczonych usług i obsługi klienta? To by mogło świadczyć, że pracuje tam stała, zgrana i dobrze zmotywowana ekipa?

@Mikołaj

no niestety nie wiem jaka ekipa tam pracuje, ale obserwuje od jakiegoś czasu i nie dodają ogłoszeń o prace wiec chyba mała rotacja wśród pracowników, jeśli o to chodzi

no.
@Laki

no też tak mi się wydaje, trochę szkoda, bo firma się wydaje spoko i bym się tu zatrudnił jakby kogoś szukali

Ghost
@Laki

To prawda, w naszej firmie rotacja pracowników jest niewielka. Mamy stałą, zgraną ekipę. :) Ale jeśli chcesz warto CV podrzucić, może niebawem kogoś będą u nas szukać.

@Ghost

Duża ta ekipa? Jak zgrana, to pewnie spoko atmosfera, tak?

@Ghost

W sumie co do cv, to podeśle myślę, może akurat się rzuci w oczy :)

Klin
@Laki

Zawsze ekipa moze sie powiekszyc i moga kogos szukac

Hanka

Kupiłam turbo i wszystko jest ok jestem zadowolonym klientem od 3 miesięcy. Polecam a jsk się auto zepsuje wrócę

Terra

Zasugerowalem sie opiniami i bylo warto

Rufq

Kupiłem Gliwice kompletna i się nie zawiodłem wszystko jest idealne. Super dzięki

Krystian

Nie mam żadnych zastrzeżeń cena i produkt ok a dostawa szybko polecam wszystkim

Monia

Kupiłam u was na wakacjach silnik i wszystko jest ok teraz śmiało mogę napisać w recenzji. Polecam. I chwale się tym że to od was. Polecam wszystkim

Konrad

polecam,kupiłem u wilka wtryski i pokrywe zaworow. jestem zadowolony z tych czesci

klient

naprawami też sie zajmujecie czy sprzedaż części tylko?

@klient

Zajmujemy się głównie sprzedażą części, ale w swojej ofercie mamy również usługę regeneracji silnika. Nie zajmujemy się naprawami.

Zofia

kupiam skrzynię biegów,polecam zakupy u wilka. Stan bardzo dobry. Szybka dostawa. Auto śmiga juz drugi miesiąc

pingwin

dobra firma. polecam

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPAWILK.PL - Grodków

• Jak się pracuje w GRUPAWILK.PL?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPAWILK.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPAWILK.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 75 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPAWILK.PL