Krystian Wilk Motocomplex

Adres: Sosnowa 6B, 49-200 Grodków

NIP: 9141454127 REGON: 932840945

4 39 133 5 1

Opinie o Krystian Wilk Motocomplex

Filtruj opinie po kryteriach:

Piotr

Witam. słyszałem że ta firma nie regeneruje silników. tylko skupuje je ze szrotów. myje i maluję żeby wyglądały jak po regeneracji.

Seba
@Piotr

Dobrze słyszałeś. Tak właśnie jest.

Tak4Nie
Warszawiak@

Polecam ja tam zadnych problemów nie mialem

TakNie4
Dawid

Panie Warszawiak pan chyba dobrze wie że to osz ust i kombinator. (usunięte przez administratora) ludzi sprzedając uszkodzone złomstwo. a jak pan nie wie to się dowie. A propo właściciela jeszcze a co on ma za ważne sprawy że niby nie odpisuje. chowa się pewnie przed ludźmi żeby go nie zlinczowali za to co sprzedaje

Warszawiak@

Panie (usunięte przez administratora)ja jestem u nich w kolnicy min. raz w miesiacu i widze ile maja silnikow na wysylke i ile klientow jest takich jak ja i musimy czekac na swoj silnik ..to chyba o czyms świadczy. .????a nie wydaję mi sie zeby wlasciciel mial czas zeby takimi bzdurami sie zajmowac jak pseudo komentarze w necie ..on nawet do klientów nie wychodzi z biora bo ma wazniejsze. Chyba sprawy na glowie .ma od tego ludzi i rozmawiaja z klientami i z tego co widzialem to dają rady jest pozytywna atmosfera na placu przed firmą. .kazdy kupi to co potrzebuje i chyba jest zadowolony .bo klienci wracaja

Justyna-tychy

Milo szybko tanio..doradzili przy czym kupilam to co potrzebowalam bo sie nie znam i poki co jezdze 8 miesiac ..polecam...i dziękuję

Dawid

Na każdą negatywną opinie odpisuje ten osz ust. nie wierzcie że ci ludzie co kupili co kolwiek to siedzą przed netem i odpisują na negatywne komentaże. jak ktoś dobrze trafił na towar to ma to w du pie.

Tak5Nie
Janusz

Ja jestem pozytywnie zadowolony

TakNie7
Grzes

Polecam pomimo ponizszych opini ja mam swoje zdanie. .jestem mega zadowolony ...bo zamontowali mi silnik i jezdze juz teraz zaczynam 3 rok

TakNie7
Emilian
@Grzes

Trzy lata temu jeszcze tych łachów nie było na rynku. Co ty za brednie koleś wypisujesz.

Mariusz

Ja tak czytam te wszystkie komentarze i zastanawia mnie czy ten krętacz długo będzie jeszcze oszukiwał ludzi.

Anonim

,,Realnie" to ty mocodawco odpisujesz na każdą negatywną opinie.

Zenek

Nie polecam firma kogucik

Tak9Nie
REALNIE
Nazwa działu: IT

PROSZE POPATRZEĆ JAK WIDAĆ ŻE TO JEDNA OSOBA PISZE W JEDNYM CZASIE TE OPINIE,ZERO WIARYGODNOŚCI Szymon 13.08.2019 23:15 Roman 13.08.2019 23:17 Tomek 13.08.2019 23:20 Sławek 13.08.2019 23:31

Tak1Nie7
Wiktor

Ludzie nie wierzcie że tam cokolwiek się regeneruje. To jest wielka ściema tam pordzewiały pomalowany złom sprzedają!!!

Wojtek

Żenujące to jest jak bronią się przed prawdziwymi negatywnymi opiniami. te pozytywne opinie sami odpisują. że jaka to jest wspaniała firma. oni nie mają pojęcia o regeneracji.

Lucjan1981

Widze ze takie bzdury pisza w tych komentarzach ....nigdy mi sie nie zdarzylo zeby ktos w tej firmie nie odebral telefonu..kolejna sprawa...kupuje u nich od dawna. I rozne sytuacje byly ale i ze zwrotem kasy tez nie mialem zadnych problemow .....takze. Jak widac te komentarze to pisze jakis cwaniak z konkurencji pewnie .Ja naprawde ich polecam

Nazwa działu: Handlowy

Już jest zgłoszony do Prokuratury\. Zbieram obecnie świadków !!!

Tak7Nie

Ten koleś sprzedał silnik który po 5 tys. zatarł się. a jak dzwonisz to nieodbiera.

@anonim

To na co czekasz ? Do Prokuratury zgłoś, ale Generalnej w Warszawie, nie tej we Wrocławiu, bo ten amigo ma tam wtyki.

Wiktor

Ludzie nie wierzcie że tam cokolwiek się regeneruje. To jest wielka ściema to tylko złom sprzedają

Tomek

Bronią się rękami i nogami żeby tylko nie było negatywnych opinii a prawda jest taka że to (usunięte przez administratora)

Roman

Zero regeneracji szmelc sprzedają a komentarze pozytywne sam mocodawca wypisuje.

Szymon

Nie zlecił bym tej firmie niczego. bo regeneracja to wielka kpina. żenada tak się promować. niczego nie regenerują

Alex z Legionowa
Nazwa działu: Handlowy

kupuje silniki od Krystiana ponad 7 lat,nigdy nie miałem z nim żadnego problemu,sprzedaje jego silniki na Niemcy i daje na nie 12 miesięcy gwarancji, oczywiście że były sytuacje że silnik się zatarł ale zawsze przyczyną była uszkodzona turbosprężarka którą klijent zamontował ze swojego uszkodzonego silnika,także ja jestem na tak

Warszawiak@

Mialem takiego pecha ze w dwoch autach zatarlem silniki i. Oby dwa zamienniki kupilem w Motocomplex i jezdza do dzis dnia.Pozdrawiam Motocomplex. Polecam

Kris

Wczoraj otrzymalem silnik juz dzisiaj jezdze wszystko super

Norbert

Zakupiony silnik zatarł się nie polecam

Franek

Skrzynia biegów nie działa nie polecam

Bodzioch

Witam wszystkich chcialbym sie podzielic moja opina na temat Motocomplex z wami...koncem czerwca kupilem silnik 2.0 i do dzis dnia zrobilem prawie 8 tys.km ...bez zarzutu.

Tak1Nie5
@Bodzioch

Ja też miałem bez zarzutu do 1 tyś km, a potem niekończące się koszty z powodu uszkodzonej głowicy. Nie daruję temu ..... Bedzie miał poważne problemy. U.S. już został powiadomiony, bo cwaniaczek nawet nie wystawił faktury, Prokuratura również ma informację z zarzutami o handel częściami niewiadomego pochodzenia.

Ryszard

Nie polecam firma niepewna towar słabej jakości

Władek

Stopki od wałka rozrządu nie dokręcone oraz zatarte panewki wału.

Tak5Nie
Mariusz

Nie polecam silniki bardzo kiepskiej jakości szkoda kasy

Tak3Nie

Zostaw opinię o Krystian Wilk Motocomplex - Grodków

Chcę opublikować: