Opinie o GRUPAWILK.PL w Grodków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GRUPAWILK.PL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GRUPAWILK.PL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPAWILK.PL w Grodków

Aaaa

Nie polecam ta firma to jakaś (usunięte przez administratora) zwruciłem częśc i przez trzy miesiace nie moge odzyskac pieniedzy

Rrrr
@Aaaa

Aaaa i nie odzyskasz tych pieniędzy, ta cała grupa wilk to jakieś nieporozumienie, że jeszcze istnieją na rynku to aż dziwne...

Klient

Uwaga na tą firmę sprzedają niby regenerowany szrot do tego unikają zwrotu pieniędzy za zwrócony towar.

Czy GRUPAWILK.PL organizuje staże dla studentów?

Janusz

jestem bardzo zadowolony z zakupu. naprawde polecam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie GRUPAWILK.PL? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Projektant Konstrukcji Stalowych (Fotowoltaika)
Amiston Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
Czesław

Wszystko zgodne z zamówieniem, wysyłeczka błyskawiczna ❤️

Mateuszek

Jestem zadowolony z zakupu, alternator sprawny, szybka dostawa, polecam

Edka

wszystko super, przemiła obsługa

Waldii

Pompa wtryskowa naprawde w super stanie, polecam

Miesiac temu kupilem w tym sklepie skrzynie gqq i z czystym sumieniem moge polecic

Bogud Mo.

pompa vacum została profesjonalnie zregenerowana! polecam :))))

Papaweł

Skrzynia super! Dzięki!!

Wincent

Polecam firmę w 100% bardzo dobrej jakości produkty zakupiłem alternator i rozrusznik jestem zadowolony dostałem dwa lata gwarancji wszystko w porządku kontakt bezproblemowy

Jarosław

Kupiłem turbinę do 1,6 HDi , super chodzi wczesniej kupiłem z innej firmy na Śląsku w piekarach lala olejem odrazu ale nie miałem czasu żeby oddać na gwarancji dają rok , tu kupiłem gwarancja 24 miesiące. Papier z testu był po założeniu chodzi o wiele lepiej niż ta stara. , Bardzo polecam tą firmę , naprawdę znają się na rzeczy , pozdrawiam grupę wilk , dziękuję....

Jakub

Skrzynia biegów sprawna, bardzo szybka dostawa. Polecam

Michalina

Kupiłam u nich sprężarkę klimatyzacji. Sprawna, wysyłka ekspresowa, a do tego miły i profesjonalny Pan sprzedawca. Jak najbardziej polecam.

Zdzichu

kupiłem u nich rozrusznik, auto odpala jak nowe. polecam

Jeny24

Wszystko zgodne z opisem. Paczka przyszła nienaruszona. Jestem bardzo zadowolona kontakt jak i produkt super. Wysyłka ekspresowa. Serdecznie polecam.

Karol

Polecam firmę grupa wilk silnik sprawuje się bardzo dobrze silnik kupiłem po regeneracji zrobiłem nim już 30 000 kupiłem jakiś czas temu I nie mogę narzekać dostałem również instrukcje jak mam posługiwać się silnikiem czyli kiedy mam wymieniać olej polecane warsztaty w mojej okolicy a także kupywałem jeszcze później alternator ponieważ mi pat i do tej pory nie mam żadnych problemów mam 24 miesiące gwarancji więc jeśli chodzi o części używane myślę że to jest bardzo dobra oferta skierowana do ludzi którzy chcą uzyskać przedmiot orginalny używany z gwarancją ja mogę z czystym sumieniem polecić firmę grupa wilk naprawdę super sprzedawcy zawsze pomogą i doradza

Waldek

Pompowtryski sprawne do tego profesjonalne wydruki z parametrami zgodne z prawdą. Bardzo szybka wysyłka. Polecam

Tadeusz

turbina działa jak nowa, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPAWILK.PL - Grodków

• Jak się pracuje w GRUPAWILK.PL?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPAWILK.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPAWILK.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 75 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPAWILK.PL